Sport
Daniela Hantuchová, tenisistka
Wprowadził: adidas
Podpatrzone na: adidas

Tenis w Polsce

Które zawody sportowe są ukochane przez rodaków? Bez wątpienia piłka, pomimo tego, że nasi zawodnicy słabo pokazali się w trakcie Euro 2012. Na drugim miejscu lokują się skoki narciarskie. To niszowa dziedzina, która została mocno rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego kluczowych turniejów były śledzone przez rzesze rodaków. To znana sytuacja, że zwycięstwa w danej dyscyplinie przynoszą zainteresowanie nią dużej publiczności. Analogicznie rzecz wygląda w tenisie ziemnym.
Wprowadził: Sport-shop.pl

Przemyślane kupowanie sportowych akcesoriów

Wszystkie branże posiadają produkty przypasowane do ich predyspozycji, które muszą być gdzieś sprzedawane.taką lokalizacją jest sklep sportowy. zobaczymy w nim pełny wachlarz garderoby zaczynając od obuwia na piłkach kończąc. Każdy jest w stanie znaleźć coś dla swojej osoby. Sklepy sportowe cechuje okoliczność, iż w swoim asortymencie mają produkty profesjonalne, których nie kupimy się np. w butiku.
Morze, Mielno
Wprowadził: powazny
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wakeboarding - czyli sport wodny dla odważnych

Wakeboard jest kombinacją snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z amatorów wymienionych sportów winien więc podjąć próbę swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a bez wątpienia nie będzie zawiedziony.
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Bieganie czy rower?

Bieganie czy rower? To pytanie zadaje sobie wielu Polaków, a odpowiedź staje się łatwa – i rower, i bieganie! Jak wszyscy wiedzą, aktywność fizyczna dobroczynnie działa na zdrowie człowieka. Do wyboru jest sporo rozmaitych aktywności, nie trzeba się więc ograniczać do jednego.
rolki
Podpatrzone na: http://www.sport-shop.pl/

Zamień komputer na deskorolkę

Sport, to świetny sposób na spędzenie czasu, kondycję, a także ładną sylwetkę. Właściwie każdy ma swoją ulubioną dyscyplinę, chociaż są i Ci, którzy nie gustują za tym, żeby się wielce przemęczać. Warto jednak zauważyć, iż dużo się pisze o tym, że pełen energii tryb życia ma istotny wpływ na zdrowie, gdzie brak ruchu czasami daje o sobie znać w późnych latach.
piłkarzyki
Podpatrzone na: http://www.vivafitness.pl/

Jak w umiejętny sposób wybrać sprzęt do gry w halówkę?

Szczera prawda jest taka, że jeśli w rachubę wchodzi granie w piłkę halową, początkowo trzeba dokładnie pomyśleć co jest dla nas niezbędne, aby mieć możliwość bez żadnych problemów uprawiać sport... Na początku weźmy pod uwagę kwestię obuwia. To najzupełniej normalne, że buty sportowe odgrywają wielką rolę. Przecież Polska to nie Brazylia, więc gra boso nie jest OK. Chociaż to może jakieś rozwiązanie - Brazylia to wielka potęga piłkarska
.
Sprzęt sportowy, kije do Nordic Walking Highland
Wprowadził: Highland
Podpatrzone na: Sport-Shop.pl

Które kijki nordic walking warto wybrać?

Niesamowicie modny dzisiaj sport, jakim jest nordic walking, znajduje wciąż większą grupę zwolenników. Zanim rozpocznie się odpowiedni trening, powinno się nabyć właściwe kije nordic walking. Bez dobrego sprzętu nie da się uprawiać tego sportu. Jest to niezwykle ciekawa oraz przyjemna forma rekreacji oraz relaksu w jednym. Decydując się na właściwej długości kije, należy zwrócić uwagę na ich jakość. Ten poruszający wszystkie partie mięśni sport może uzależnić!
Wprowadził: Sport-shop.pl

Porządne buty to grunt przy aktywności fizycznej

Ludzie w podeszłym wieku często bez ustanku narzekają na nowe czasy. Dawne czasy były świetne, a nowe, które przyniosły elektronikę, rozwój techniki i współczesne wynalazki, są złe, ponieważ cyfryzacja zabiera wakaty ludziom, którzy dawniej musieli mieć o wiele więcej obowiązków, a do tego mawiają, że elektronika powodują, że ludzie robią się głupi i leniwi. W paru kwestiach należy im oddać honor: środowisko młodzieży stało się trochę leniwe, coraz mniej młodych ludzi uprawia sport dla własnej przyjemności. Z drugiej strony przyjrzyjmy się rozwiązaniom, które nowoczesne możliwości dały sportowcom i temu, na ile wygodniej, bezpieczniej i korzystniej zabierać się do takich sportów jak futbol czy jogging.
gry przeglądarkowe, gry www
Podpatrzone na: http://www.wcograc.pl/

Wybór tej najlepszej gry online

Gdy staje się przed wyborem tej doskonałej i wyjątkowo ciekawej gry, kiedy na rynku wyszukać można tak mnóstwo różnych propozycji, dla wielu zaczyna się kłopot. Dla wielu, lecz nie dla wszystkich, gdyż pasjonaci gier komputerowych wiedzą, co dobre i jakimi wytycznymi się kierują. Grupa młodzieży, która zainteresowana jest nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi wymaga od producenta mnóstwo, a z każdą następną edycją gry ich kryteria ulegają zmianom. Różne dostępne na rynku gry akcji nie przypadną do gustu wszystkim opiekunom, gdyż leje się tam krew oraz widać przemoc. Przed nabyciem jest więc wskazane dokładnie przejrzeć specyfikę gry, opisaną zwykle przez producenta na opakowaniu.
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Ruch i odpowiednie jedzenie - o zdrowym trybie życia

Współczesny styl życia niezwykle nam szkodzi. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, a mimo wszystko uparcie praktykujemy niewłaściwe przyzwyczajenia. Po pierwsze, zbyt dużo pracujemy. Wiadomo, czasy są ciężkie i trzeba walczyć o dobrą pozycję na pracowniczym rynku. Ale doprowadzanie się do takiego wyczerpania na pewno nie jest właściwą ścieżką. Aby zdobyć uznanie szefa, zazwyczaj ciągniemy nadgodziny i podejmujemy się zadań, które nie są naszym obowiązkiem.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.