Sport
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Ruch i odpowiednie jedzenie - o zdrowym trybie życia

Współczesny styl życia niezwykle nam szkodzi. Świetnie zdajemy sobie z tego sprawę, nie mniej jednak uparcie praktykujemy złe przyzwyczajenia. Po pierwsze, zbyt dużo siedzimy w pracy. Wiadomo, czasy są ciężkie i powinniśmy bić się o swoją pozycję na rynku pracy. Ale doprowadzanie się do takiego wyczerpania na pewno nie jest dobrą drogą. Aby zyskać uznanie kierownika, często ciągniemy nadgodziny i podejmujemy się zadań, które nie są naszym obowiązkiem.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Wprowadził: adidas
Podpatrzone na: adidas

Tenis w Polsce

Jakie zawody sportowe są ukochane przez rodaków? Bez wątpienia piłka, pomimo tego, że nasi zawodnicy słabo grali w czasie Euro 2012. Na drugiej pozycji lokują się skoki narciarskie. To mało znana dziedzina, która została bardzo rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego kluczowych występów były oglądane przez rzesze Polaków. To powszechna tendencja, że sukcesy w danej dziedzinie przynoszą zainteresowanie nią dużej publiczności. Analogicznie rzecz prezentuje się w tenisie ziemnym.
Psy
Podpatrzone na: http://pixabay.com

Dla zdrowia - zabawa z psem!

Dla ludzi wykonujących siedzącą pracę zalecany jest aktywny wypoczynek. Naturalnie sport powinien być normą, bo to najłatwiejszy sposób na utrzymanie zdrowia i dobrej formy. Większości osób jednak trudno jest zmusić się do ćwiczenia co dzień. W lepszej sytuacji są posiadacze psów. Posiadanie czworonoga zmusza do wychodzenia z domu minimum trzy razy na dzień, na co najmniej kilkanaście minut. To już jakiś początek. Każdy moment wysiłku na dworze przyczynia się do polepszenia naszej formy.
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Bieganie czy rower?

Bieganie czy rower? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców naszego kraju, a odpowiedź okazuje się łatwa – obie te rzeczy! Jak powszechnie wiadomo, aktywność fizyczna zbawiennie działa na zdrowie człowieka. Do wyboru jest dużo różnych aktywności, nie powinno się zatem zawężać do jednego.
Sprzęt sportowy, kije do Nordic Walking Highland
Wprowadził: Highland
Podpatrzone na: Sport-Shop.pl

Które kijki nordic walking warto wybrać?

Szczególnie modny obecnie sport, którym jest nordic walking, ma coraz większą grupę zwolenników. Zanim rozpocznie się właściwy trening, powinno się zatroszczyć się o właściwe kije nordic walking. Bez właściwego sprzętu nie da się uprawiać tego sportu. Jest to niesamowicie ciekawa oraz atrakcyjna forma rekreacji i wypoczynku w jednym. Decydując się na właściwej długości kije, powinno się zwrócić uwagę na ich jakość. Ten poruszający wszystkie mięśnie sport może uzależnić!
rolki
Podpatrzone na: http://www.sport-shop.pl/

Zamień komputer na deskorolkę

Sport, to świetny sposób na czynne spędzenie czasu, poprawę kondycji, jak również idealną sylwetkę. Zazwyczaj każdy ma określoną dyscyplinę, choć są i tacy, którzy nie gustują za tym, by się zbytnio przemęczać. Nie mniej trzeba zauważyć, że dużo się mówi o tym, że aktywny tryb życia ma znaczący wpływ na zdrowie, gdzie mało ruchu niejednokrotnie daje znaki dopiero w późnych latach.
Sprzęt sportowy, kije do Nordic Walking Highland
Wprowadził: Highland
Podpatrzone na: Sport-Shop.pl

Sklep sportowy: bieżnie, namioty, dart itd.

Wszystko za czym goni się w obecnych czasach - młodość, witalność, pogoda ducha, zawiera się w jednym słowie - sport. Jest wiele dyscyplin, z pewnością nie każdy może uprawiać część, ale czas zaufać, że sport uwalnia pokłady niespożytej energii. Współcześnie goni się za hasłami takimi jak zdrowie, uroda i witalność, niekiedy chcąc osiągnąć to w nienaturalny i wymuszony sposób. A wyjście jest inne.
wnętrze sauny
Wprowadził: Hotel Arthur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sauna - Czy warto z niej korzystać?

Sauna to wyśmienite miejsce gdzie można odpocząć po ciężkim dniu pracy. Obecnie nawet w mniejszym mieście znajdziemy centra SPA czy też centra odnowy posiadające w swojej ofercie dostęp do sauny.
para podczas joggingu
Wprowadził: Ed Yourdon
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Trzeba ćwiczyć - choćby we własnym domostwie!

Taka persona, która przez niemal całe życie nieustannie stroni od aktywności fizycznej zapewne nie będzie żyła zbyt długi czas. To znaczy ciężko wyrokować, ale niemal pewne jest to, że jeśli nawet życie będzie całkiem długie, to i tak będzie ono tak jakby naznaczone wszelkiego rodzaju chorobami, nieustannym uskarżaniem się na stan własnego zdrowia.
Morze, Mielno
Wprowadził: powazny
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wakeboarding - czyli sport wodny dla odważnych

Wakeboard jest kombinacją snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z wielbicieli wspomnianych sportów powinien więc spróbować swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a bez wątpienia nie będzie niezadowolony.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.