Sport
Psy
Podpatrzone na: http://pixabay.com

Dla zdrowia - zabawa z psem!

Dla osób mających pracę przy biurku zalecany jest odpoczynek w ruchu. Naturalnie sport powinien uprawiać każdy, bo to najprostszy sposób na utrzymanie zdrowia i dobrej formy. Większości osób jednak trudno jest przekonać się do ćwiczenia co dzień. W dobrej sytuacji są właściciele psów. Posiadanie czworonoga zmusza do wychodzenia na dwór minimum trzy razy na dzień, na przynajmniej kwadrans. To już jakiś początek. Każda minuta wysiłku na dworze przyczynia się do poprawienia kondycji.
Sprzęt sportowy, kije do Nordic Walking Highland
Wprowadził: Highland
Podpatrzone na: Sport-Shop.pl

Które kijki nordic walking warto wybrać?

Bardzo modny obecnie sport, którym jest nordic walking, znajduje coraz większą grupę zwolenników. Zanim rozpocznie się właściwy trening, powinno się zatroszczyć się o właściwe kije nordic walking. Bez dobrego sprzętu nie da się uprawiać tego sportu. Jest to niesamowicie interesująca i przyjemna forma rekreacji i wypoczynku w jednym. Decydując się na właściwej długości kije, trzeba zwrócić uwagę na ich jakość. Ten poruszający wszystkie mięśnie sport jest w stanie uzależnić!
tabletki

Specyfiki dla entuzjastów sportu

Aktualnie zauważamy istotne transformacje na rynku odżywek dla sportowców. Odżywki w połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi stały się normalnym sposobem zabiegania o formę nie tylko dla zawodowych zawodników.
wnętrze sauny
Wprowadził: Hotel Arthur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sauna - Czy warto z niej korzystać?

Sauna to idealne miejsce gdzie można odpocząć oraz zrelaksować się po długim dniu pracy. Dziś nawet w mniejszym mieście znajdziemy centra SPA oraz centra odnowy posiadające dostęp do sauny.
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Ruch i odpowiednie jedzenie - o zdrowym trybie życia

Współczesny tryb życia niezwykle nam szkodzi. Świetnie zdajemy sobie z tego sprawę, nie mniej jednak uparcie praktykujemy nieprawidłowe przyzwyczajenia. W pierwszej kolejności, za dużo siedzimy w pracy. Wiadomo, czasy są niełatwe i powinniśmy bić się o dobrą pozycję na rynku pracy. Ale doprowadzanie się do takiego wyczerpania z pewnością nie jest dobrą ścieżką. Aby zyskać przychylność kierownika, często łapiemy nadgodziny i podejmujemy się zadań, które nie są naszym obowiązkiem.

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

nordic walking
Wprowadził: Nordwalk
Podpatrzone na: Nordwalk

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

Wraz z coraz szerszym otwieraniem się na świat przyjmujemy kolejne tradycje i zwyczaje. Często do naszego kraju trafiają sporty, które w innych krajach rozkwitły już lata temu. Sportem niezwykle popularnym ostatnimi laty w Polsce stał się nordic walking.
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Nie traćmy ducha sportu na jesień

Zbiór rzeczy, za którymi współcześnie się goni- młodość, witalność, pogoda ducha, zawiera się w jednym słowie - sport. Wiele dyscyplin na pewno nie każdemu odpowiada, ale czas uwierzyć, że sport uwalnia pokłady niespożytej energii. Współcześnie goni się za urodą, zdrowiem, witalnością, niekiedy osiągając to w sposób nienaturalny i wymuszony. A wyjście jest łatwe. Od dawna wiadomo, że zdrowie i siłę wspomagają naturalne ćwiczenia. Więc dlaczego sklep sportowy jest miejscem, do którego rzadko się zagląda?
Wprowadził: Sport-shop.pl

Przemyślane kupowanie sportowych akcesoriów

Wszystkie branże posiadają produkty dopasowane do ich predyspozycji, które powinny być rozprowadzane.taką lokalizacją jest sklep sportowy. odnajdziemy w nim pełny wachlarz garderoby zaczynając od butów na rakietach tenisowych kończąc. Każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Takie obiekty cechuje okoliczność, iż znajdują się w nich często produkty fachowe, których nie kupimy się np. w zwykłym obuwniczym.
rolki
Podpatrzone na: http://www.sport-shop.pl/

Zamień komputer na deskorolkę

Sport, to świetny sposób na czynne spędzenie czasu, kondycję, oraz idealną sylwetkę. Zwykle każdy ma określoną dyscyplinę, choć są i tacy, którzy nie gustują za tym, by się nadmiernie przemęczać. Nie mniej trzeba zauważyć, że dużo się mówi o tym, że czynny tryb życia ma duży wpływ na nasze zdrowie, gdzie mało ruchu także daje o sobie znać w późnych latach.
para podczas joggingu
Wprowadził: Ed Yourdon
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Trzeba ćwiczyć - choćby we własnym domostwie!

Taka persona, która przez niemal całe życie nieustannie stroni od aktywności fizycznej pewnie nie będzie żyła za długo. Tzn. ciężko wyrokować, ale niemal na 100% pewne jest to, że jeśli nawet życie będzie całkiem długie, to tak czy siak będzie ono tak jakby naznaczone wszelkiego rodzaju chorobami, nieustannym skarżeniem się na stan własnego zdrowia.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.