Sport
Morze, Mielno
Wprowadził: powazny
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wakeboarding - czyli sport wodny dla odważnych

Wakeboard jest połączeniem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z wielbicieli wymienionych dyscyplin powinien więc spróbować swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a bez wątpienia nie będzie niezadowolony.
tabletki

Specyfiki dla entuzjastów sportu

W ostatnich latach zauważamy poważne transformacje na rynku odżywek dla kulturystów. Białkowe specyfiki w połączeniu z wysiłkiem fizycznym stały się naturalnym sposobem dbania o kondycję nie tylko dla zawodowych kulturystów.
Psy
Podpatrzone na: http://pixabay.com

Dla zdrowia - zabawa z psem!

Dla ludzi mających pracę przy biurku polecany jest odpoczynek w ruchu. Naturalnie sport powinni uprawiać wszyscy, bo to najlepszy sposób na zachowanie zdrowia i dobrej formy. Większości ludzi jednak trudno jest zmusić się do codziennej aktywności. W lepszej sytuacji są właściciele psów. Posiadanie czworonoga zobowiązuje do wychodzenia z mieszkania minimum trzy razy dziennie, na przynajmniej kwadrans. To już jakiś początek. Każda chwila wysiłku na świeżym powietrzu przyczynia się do poprawienia kondycji.
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Bieganie czy rower?

Bieganie czy rower? To pytanie zadaje sobie wielu Polaków, a odpowiedź jest całkiem prosta – i rower, i bieganie! Jak powszechnie wiadomo, sport dobroczynnie wpływa na zdrowie ludzi. Do wyboru jest wiele różnorakich aktywności, nie trzeba się zatem ograniczać do jednego.

Specyfiki dla wyczynowych sportowców

Ostatnio dostrzegamy znaczące transformacje na w temacie odżywek dla kulturystów. Suplementy diety połączone z wysiłkiem fizycznym stały się normalnym sposobem zabiegania o kondycję nie tylko dla zawodowych kulturystów. Pozostało jedynie określenie czyli odżywki dla kulturystów, która opisuje grupę docelową. Zwykły Kowalski czy Kowalska posiada większą wiedzę na temat suplementacji niż jego, jej ociec regularnie uprawiający sport.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Wprowadził: adidas
Podpatrzone na: adidas

Tenisomania?

Wszyscy na pewno pamiętamy, jak pojawiła się małyszomania. To znane zjawisko, że na fali zwycięstw jednego zawodnika mocno wzrasta zainteresowanie dziedziną. I tak się dokładnie zdarzyło ponad dekadę temu, gdy wcześniej zupełnie niszowa dyscyplina zimowa zaczęła interesować bardzo szerokie grono ludzi. Zaczęły powstawać tematyczne portale sieciowe itp.. Wielu ludzi zastanawia się, czy także tak się stanie w wypadku takiego niszowego sportu, jakim jest tenis.
wnętrze sauny
Wprowadził: Hotel Arthur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sauna - Czy warto z niej korzystać?

Sauna to doskonałe miejsce gdzie można odpocząć i zrelaksować się po długim dniu pracy. Obecnie nawet w małym mieście odszukamy centra SPA oraz centra odnowy biologicznej posiadające dostęp do sauny.
Nordic walking, park, spacer
Wprowadził: Złoty Potok
Podpatrzone na: Złoty Potok

Ładna sylwetka i dobra kondycja

Jeżeli pragniemy cieszyć się piękną sylwetką oraz wyśmienitą sprawnością fizyczną przez długie lata, musimy systematycznie uprawiać sport. Jest to naiwny frazes, ale mimo wszystko, ciągle wielu osób nie stosuje tej złotej zasady. Nowoczesny tryb życia, gdzie duża część ludzkości przeżywa dzień siedząc za biurkiem, bardzo szkodzi naszemu organizmowi.
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Ruch i odpowiednie jedzenie - o zdrowym trybie życia

Dzisiejszy tryb życia niezwykle nam szkodzi. Świetnie zdajemy sobie z tego sprawę, nie mniej jednak wciąż praktykujemy nieprawidłowe nawyki. W pierwszej kolejności, zbyt dużo siedzimy w pracy. Wiadomo, czasy są niełatwe i musimy bić się o dobrą pozycję na rynku pracy. Ale doprowadzanie się do takiego przemęczenia z pewnością nie jest właściwą ścieżką. Aby zyskać pochwałę naczelnego, często bierzemy nadgodziny i wykonujemy zadania, które nie są naszym obowiązkiem.
rolki
Podpatrzone na: http://www.sport-shop.pl/

Zamień komputer na deskorolkę

Uprawianie sportu, to świetny sposób na czynne spędzenie czasu, poprawę kondycji, jak również ładną sylwetkę. Właściwie każdy ma określoną dyscyplinę, chociaż są i Ci, którzy nie gustują za tym, by się nadmiernie przemęczać. Nie mniej trzeba dostrzec, iż dużo się pisze o tym, że pełen energii tryb życia ma duży wpływ na nasze zdrowie, gdzie brak ruchu czasami daje o sobie znać w późnych latach.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.