Firma
Biznesmen
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Czym jest ocena 360 stopni

Od wielu lat pracownicy podlegają sprawdzaniu. Ówcześnie praktykowano na ten cel ścisłe zasady, a praca przeprowadzana była pod ostrym nadzorem przełożonych. Obecnie, by dowiedzieć się na ile efektywnie pracujemy opracowane zostały różnorakie techniki oceny. Ocena pracownicza ułatwi szefowi dokonać właściwej selekcji, ale również nagradzać tych najlepszych i odpowiednio ich motywować.
Wprowadził: iStock.com

Outsourcing księgowy dla rozsądnych firm

Firmy chętnie zlecają obsługę księgowości firmom z zewnątrz. Pozwala to często na duża oszczędność. Dlaczego dobrze korzystać z pomocy firm zewnętrznych?
Supertelefon z układem Tegra 3
Wprowadził: Tabasco PR
Podpatrzone na: Tabasco PR

Przyszłość aplikacji mobilnych

Przez jakiś czas aplikacje mobilne były dostępne wyłącznie dla posiadaczy iPhone’ów. Firma Apple była na pewno prekursorem rozwiązań mobilnych. W tym czasie pojawiło się mnóstwo developerów wyspecjalizowanych w programach właśnie na urządzenia tej marki. Niewiele później zyskały na popularności telefony z systemem operacyjnym Android.
Dokumenty
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Pozycja biura tłumaczeń po przystąpieniu naszego kraju do UE. Jakie kwestie uległy zmianie?

Wstąpienie Polski do Unii może być oceniane na wiele sposobów, nie mało jest również ludzi, którzy są nastawieni dość negatywnie, nawet mimo tego, że od historycznej decyzji minęło już prawie dziewięć lat. Z całą pewnością są jednak firmy, jakie utęsknieniem wspominają dzień, w jakim zostaliśmy jednym z członków UE, czas ten przyczynił się bowiem do wzrostu znaczenia tych firm na rynku europejskim, a co za tym idzie również wzrost ich dochodów. Ich lista nie jest taka krótka, kluczową pozycję ma biuro tłumaczeń.

Wypożyczenie auta w stolicy

Warszawa to największe Polskie miasto. Przyjeżdżają tam zarazem turyści, jak i biznesmeni. Często wypożyczenie samochodu podczas pobytu w stolicy to najlepsze rozwiązanie dla tych, nie których ważna jest swoboda i nie chcą poruszać się za pomocą środków komunikacji miejskiej lub korzystać z usług taksówkarzy.
Dzieci w szkole
Wprowadził: 0Odyssey0
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Sprawnie i wydajnie, czyli nauka języków w szkole języków obcych

Dziś trudno jest mieć szansę na rynku kariery bez znajomości języków obcych. Jeśli chcemy otrzymać dobrze płatną prace musimy mówić nie tylko w ojczystym języku. W wymaganiach prawie każdej oferty pracy znajduje się podpunkt poruszający kwestie znajomości języków obcych. Zdania typu „język angielski w stopniu zaawansowanym” „język angielski w stopniu umożliwiającym swobodna konwersacje” to już norma.
Drukarnie cyfrowe
Podpatrzone na: cats-solutions.co.uk

Zadbaj o reklamę!

Jeśli chcemy promować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy dotąd do czynienia z żadną firmą zajmującą się wydrukami należy poszukać dobrej oferty wykorzystując Internet. Od samego początku powinniśmy wiedzieć czego potrzebujemy. Nie każda drukarnia ma maszyny pozwalające na, dla przykładu wytłaczanie nadruków. Przykładowo firma druk wizytówek kraków dysponuje takim zapleczem. Jest to ważne, by jakość usług była najwyższa.
szkolenie SAP
Wprowadził: alexvllv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kontroluj firmę dzięki systemowi SAP

Business One gwarantuje integrację najważniejszych firmowych procesów biznesowych. Usługi wsparcia sap jest to między innymi zaopatrzenie gospodarki magazynowej, produkcji, finansów, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami. Zaznaczyć należy, iż oprogramowanie do zarządzania - SAP Business One jest pojedynczą aplikacją, co wyklucza przeprowadzanie oddzielnych instalacji i bardzo złożonej integracji wielu modułów. Nie jest to bardzo czasochłonne, a dodatkowo bardzo oszczędne. Dzięki niemu uzyskuje się rzetelny wgląd we wszystkie informacje, ponieważ obsługuje się istotne funkcje biznesowe.
papieros3
Podpatrzone na: http://sklep-epapierosy.pl/

Czym wyróżniają się e papierosy firm Mild oraz Volish

Firma Mild ma w swej ofercie różnego typu e papierosy, począwszy od tych bardziej wyszukanych modeli, aż do tych tańszych, ale podobnie dobrych. Papierosy elektroniczne marek takich jak Mild oraz Volish wymienia się wśród szczególnie interesujących gadżetów, które charakteryzują się znakomitą jakością oraz niezwykłym wykonaniem. E papierosy są ciekawą alternatywą dla osób palących, gdyż można ich używać również w miejscach publicznych. Wśród dostępnych ofert marek Mild oraz Volish odnaleźć można e papierosy w różnych kształtach oraz rozmiarach. Klasyczne zestawy, w jakich można nabyć e papierosy są w niewygórowanych cenach, a użyte do ich wykonania materiały są doskonałej jakości.
Naklejki na ścianę
Wprowadził: Kids Town
Podpatrzone na: www.kidstown.pl

Efektywna forma reklamy

Naklejki na szyby to oryginalny i stosunkowo nie zbyt kosztowny sposób na skuteczną reklamę firmy czy działalności gospodarczej, któremu warto się przypatrzeć bliżej. W dwudziestym pierwszym wieku duże ilości problemów z kwestiami promocyjnymi firmy są w stanie pomóc rozwiązywać doświadczeni fachowcy od reklamy oraz działań marketingowych. Niewątpliwie warto odwiedzić parę firm zajmujących się taką działalnością, aby mieć istotne rozeznanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.