Podróż
Tatry
Wprowadził: hosiawak
Podpatrzone na: www.flickr.com

Atrakcje w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem sezonu

Wielkimi krokami zbliża się sezon, w jakim będzie dało się w końcu zapomnieć o kłopotach wiążących się z zimą, ze śniegiem i niską temperaturą. Chociaż tak naprawdę wakacyjny sezon zaczyna się dopiero w czerwcu, gdy większość uczniów kończy rok szkolny i wyjeżdża na wypoczynek z mamą i tatą, już teraz da się zauważyć, że dużo pracujących wyprasza parę dni urlopu albo na jakiś czas zawiesza własną firmę, następnie pakuje bagaże, zabiera kilka niezbędnych przedmiotów i trochę zaskórniaków, aby wyruszyć dokądkolwiek – możliwie daleko od zgiełku miasta, od własnej pracy, niezadowolonych kontrahentów i pozostałości po brudnej, miejskiej zimie.
Wycieczki, góry
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Jak wybrać najlepszy sprzęt turystyczny na biwak?

Podróże z plecakiem, to od wielu lat niezwykle uznana forma spędzania wolnego czasu. Turyści którzy wybierają taki sposób urlopowania, to bardzo często hobbyści, którzy za żadne skarby nie zamieniliby swojego namiotu na najbardziej ekskluzywny pałac. Urlop pod namiotem ma swój specyficzny urok, pamiętajmy jednak, że odpowiedni sprzęt turystyczny oraz bardzo dobry sprzęt sportowy, to podstawa udanej wyprawy.
ślub
Wprowadził: TLC
Podpatrzone na: TLC

Kiedy zacząć planować ślub?

Ślub i wesele powinny przede wszystkim cieszyć. Oczywiście plany są tak męczące, że zasłaniają tę optymistyczną i najistotniejszą stronę. Jak spokojnie podejść do kwestii przygotowań?
Wprowadził: maohamed.shaaz

Bezpieczna jazda busem

W sytuacji, gdy potrzebujesz firmy, która trudni się wynajmowaniem autokarów, musisz zacząć od internetu. Do wyszukiwarki sieciowej wpisz sformułowanie „autokary Kraków”. Możesz rzecz jasna wstawić tam inną miejscowość. Jak widać, znalezienie agencji jest proste, takich firm w Krakowie znajduje się wiele. Problemy zaczynają się, kiedy trzeba zdecydować się na którąś z nich.
wakacje, wczasy
Podpatrzone na: http://www.eccoholiday.com/

Bułgaria - wczasy dla każdego

Bułgaria jest państwem, który spełnia wszelkie warunki, żeby zostać urlopowym miejscem, które każdego roku może być odwiedzane przez setki turystów z Polski. W czasie PRL nad Morze Czarne chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Obecnie te dobre czasy dla oferty turystycznej ''Bułgaria wczasy'' mogą znów powrócić, gdyż region ten po latach kryzysu gospodarczego ponownie zaczyna inwestować w turystykę. Do Bułgarii warto wybrać się szczególnie latem. W tym czasie można liczyć na piękną pogodę, której w naszym kraju nikt nie jest w stanie zagwarantować.

Bułgarskie rejony zapraszają na urlop

Bułgaria to kraj, który spełnia wszelkie warunki, aby zostać wakacyjnym miejscem, które każdego roku może być odwiedzane przez tysiące turystów z Polski. W czasach PRL nad Morze Czarne chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Dziś te lukratywne czasy dla oferty turystycznej ''Bułgaria wczasy'' mogą powrócić, ponieważ region ten po latach zastoju ekonomicznego ponownie zaczyna stawiać na turystykę. W te Bałkańskie rejony warto pojechać szczególnie latem. W tym czasie możemy liczyć na słoneczną pogodę, której w Polsce nikt nie jest w stanie zapewnić.
Wprowadził: Materiały prasowe

Jak wynająć autokar

Wynajem autokaru staje się nieodzowny wtedy, kiedy musi się przetransportować dużą grupę ludzi w konkretne miejsce. Może to więc być na przykład wycieczka szkolna lub peregrynacja do świętego miejsca. O ile planujesz wynajęcie dużego samochodu na wyprawę, w tym artykule dajemy dla ciebie przydatne porady.
Wprowadził: maohamed.shaaz

Wszystko co chciałbyś wiedzieć na temat logistyki

Planując urlop, można pominąć biura podróży i samemu zorganizować wypad dla pewnej liczby ludzi. Jest to dobra opcja, zwłaszcza gdy cenimy sobie swobodę poruszania się i nie lubimy być ograniczani przez narzucone programy turnusów. Dodatkowo mamy możliwość wziąć w tej sytuacji ze sobą tylko przyjaciół, nie narażając się na obecność nieznanych współpodróżnych. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?.
Roboty drogowe
Wprowadził: Kenneth Walton
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Barierki drogowe oraz szalunki budowlane - interesująca oferta rozlicznych firm

W dzisiejszych czasach niezwykle dużo firm, które działa w branży budowlanej i drogowej proponuje wynajem albo sprzedaż takich produktów, jak barierki drogowe i szalunki budowlane. Dodatkowo doświadczone firmy prowadzące swoją działalność na nadzwyczaj rozległą skalę oferują także częstokroć barierki policyjne, zapory drogowe, ogrodzenia budowlane oraz docelowe, rozmaite rusztowania (przykładowo przestrzenne albo też fasadowe) i dużo innych towarów wysokiej jakości.
zachód słońca nad morzem
Wprowadził: James Willamor
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie pojechać na wczasy? Odkryj nasze oferty

Coraz więcej ludzi, pragnących zasmakować rzadkich atrakcji, wyszukuje nietypowe miejsca wakacji. Urlop czy to wiosną, czy też latem dobrze jest planować z konkretnym wyprzedzeniem. Dobrze nastawić się na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co bardziej oryginalne oferty agencji turystycznych i odkryć kompletnie nowe miejsca, albo też zaufać lokacjom popularnym ,a także cenionym przez turystów. W sieci da się znaleźć dużo tego rodzaju ciekawych propozycji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.