Gra

Konsole do gier- czy zezwolić grać dzieciom?

Jeszcze jakiś czas temu dzieci po lekcjach ciskały tornistry pod biurko i biegły na podwórko. Do domu trzeba ich było zawlekać siłą. To właśnie poza nim wyprawiały się najfajniejsze rzeczy. Można było zbudować dom na drzewie lub pobawić się w ganianego. Chłopcy całymi dniami grali w piłkę, a dziewczyny bawiły się w piaskownicy. Dzieciaki wręcz żebrały u opiekunów o dodatkową godzinę zabawy.
Sklep z grami planszowymi
Wprowadził: Simon Q
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Suburbia po polsku i nie tylko

Granie staje się teraz coraz powszechniejsze również wśród osób dorosłych, którzy potrafią czerpać przyjemność z takiej rozgrywki. Gry planszowe to najlepsze urozmaicenie prostego wypadu do pubu. Dużo lokali organizuje nawet specjalne gamesroomy, gdzie da się za niewielką opłatą wypożyczać gry, aby tylko sprostać wymogom swoich klientów. Po co jednak płacić za pożyczenie polskich wersji atrakcyjnych gier, skoro można mieć je na własność?
playstation
Wprowadził: Fernando L
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W co grać na PS4

Granie w gry to teraz prawie że norma dla większości odbiorców. Mimo to podjęcie decyzji co do problemu w co grać może czasem stanowić nie lada problem. Kwestia staje się jeszcze bardziej problematyczna, jeśli do naprawdę niezwykłej ilości gierek doliczyć możliwe urządzenia przeznaczone dla graczy. Konsole , takie jak Playstation 4 czy też raczej zwykłe komputery stacjonarne?
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu
Wprowadził: Instytut Przemiany
Podpatrzone na: Instytut Przemiany

Gry menedżerskie umożliwiają kreować wiele elementów mających związek z realnym światem.

Gry biznesowe, są w teraźniejszych czasach niesamowicie często wybierane przez bardzo dużo osób, ponieważ wymagają one sporego skupienia, jak także umiejętności strategicznego myślenia, ale też podejmowania sytuacyjnych decyzji, które mogą spowodować bardzo duży przypływ bonusów w postaci fikcyjnych albo też rzeczywistych pieniędzy. Gry biznesowe zdecydowanie aktywniej występują w sieci, dlatego że ludzie poszukują różnych metod, żeby nauczyć się tak ważnych cech, jakie niezbędne są do radzenia sobie w biznesie. Jest dużo gier, w których jest się właścicielem firmy, lub instytucji i należy prowadzić szkolenia zarządzanie, żeby w takiego typu sposób fikcyjni pracownicy prosperowali poprawnie, a więc aby realizowali wszelkie czynności zgodnie z rozporządzeniami i żeby ich praca była oczywiście jak najbardziej zadowalająca.
Gra planszowa - Warhammer
Podpatrzone na: http://www.planszoweczka.pl/

Gry planszowe rozrywką dla rodziny

W epoce królowania Internetu gry planszowe odeszły nieco do lamusa. Jeszcze kilkanaście lat temu wszyscy członkowie rodziny grali w Chińczyka, szachy czy Monopol. W dzisiejszych czasach rozgrywki przeniosły się do świata wirtualnego. I nie bawią się przy nich już całe pokolenia. Niestety. Gry planszowe bowiem bardzo dobrze oddziałują na rozwój ludzkiego umysłu. Idealnym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.

Sklep muzycznySklep muzyczny

Wybierając Black Sabbath 13 na prezent dla fana heavy metalu, decydujemy się na wyjątkowo popularną opcje na rynku. Mnogość dostępnych obecnie propozycji może sprawić, że klienci wybierają te dla siebie perfekcyjne. W końcu mają w czym wybierać. 13 to dziewiętnasty album studyjny angielskiej grupy Black Sabbath. Wydany został w połowie czerwca 2013 roku i wciąż cieszy się niemałym zainteresowaniem. Dopracowanie poszczególnych kawałków do ideału zachwyca nie tylko entuzjastów heavymetalowych dźwięków.

Serwis o grach na konsole

Proponowane obecnie na szeroką skalę gry komputerowe oraz gry na konsole wybierane są przez rozeznanych w temacie pasjonatów zgodnie z preferencjami, a także wedle panujących dzisiaj na rynku trendów. W szczególności często wybieraną grą jest Gran Turismo 6. Jej efekty specjalne oraz doskonałą jakość zabawy doceniło już mnóstwo graczy. Już wkrótce będziesz mógł grać w Turismo ze swoją dziewczyną, gdyż i ona wpadnie w wir grania!
gra
Wprowadził: BagoGames
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gry, jakie rozwijają wyobraźnię

Gry komputerowe charakteryzują się dziś dość dużym zainteresowaniem, ponieważ są znakomitym sposobem na nudę. Na dodatek, dostarczają emocji, jakie najczęściej są nieosiągalne w zwyczajnym życiu. Trzeba jednak starać się wybierać takie propozycje, które nie będą jedynie rozrywką, ale dadzą szansę również na rozwijanie swojej wyobraźni oraz posiadanych umiejętności - na przykład strategiczne. Wiele gier, jakie są dostępne na współczesnym rynku wymaga myślenia, toteż z pewnością każda osoba będzie mogła znaleźć świetną dla siebie propozycję.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.