Kryzys
Wprowadził: mkosut

Rynek lokali użytkowych - trendy

Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji o charakterze gospodarczym, nakręcanych rosnącym popytem, nie zdążyło jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po kryzysie podaż. Jaka jest sytuacja na rynku biurowców?
Wprowadził: Dell

Projektowanie ulotek i materiałów promocyjnych

Dzisiaj umiejętność znalezienia się na rynku może decydować o tym, czy przedsiębiorstwo przetrwa kolejne fale kryzysu. Dobra rozpoznawalność marki znacznie ułatwia docieranie do klientów i powoduje zysk. Jak dbać o reklamę i wizerunek firmy.
statistics, charts
Wprowadził: Gwydion M. Williams
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Usługi księgowe

Prowadzenie ksiąg rachunkowych działalności gospodarczej należy zlecić specjalistom. To oczywiste, że nawet mała pomyłka w tej dziedzinie może spowodować ogromne kłopoty – szczególnie, że aktualnie do ojczyzny przyszedł kryzys gospodarczy. Specom od HR nie zawsze udaje się znaleźć kompetentnych księgowych, dlatego dobrze jest zatrudnić niezależną kancelarię księgową.
Kobieta z tabletem
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Czym jest platforma zakupowa?

Mamy zły czas dla firm. kryzys nie dotknął mocno Polski, jednakże generalna niekorzystna koniunktura europejska oddziałuje na sytuację gospodarczą i tak. Cała masa spółek, by utrzymać się w grze, musiało ucinać koszty i usprawniać funkcjonowanie. Przedsiębiorcy musieli podjąć kroki w celu znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania ostrej negocjacji kosztów. Na ratunek nadciągnął nowy pomysł internetowy - platforma zakupowa.
Inwestycje, nieruchomości
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Obligacje skarbowe dobrym sposobem na pomnożenie gotówki

Bardzo często słyszy się o oszustwach {jakich|których] dokonują firmy zajmujące się inwestowaniem pieniędzy. Różnego typu parabanki nie posiadające żadnych zabezpieczeń finansowych, dziwaczne firmy, które obiecują niebotyczne zyski – to wszystko powinno wzbudzać nasze podejrzenia i niepokój i nakłaniać do porządnego sprawdzenia co kryje się za obietnicami ogromnych zysków.
meble biurowe
Wprowadził: Polmarco
Podpatrzone na: www.meble.meblopol.pl

Rynek lokali użytkowych - jakie trendy?

Zwiększająca się liczba inwestycji o charakterze gospodarczym, spowodowanych wzrastającym zainteresowaniem, nie zdążyło jeszcze wpłynąć na malejącą po kryzysie podaż. Jak dokładnie wygląda sytuacja wśród biurowców?
Księgowość
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Rola audytu finansowego w czasach kryzysu

Do Polski nieustannie zbliża się dekoniunktura. W minionych latach kryzys wypełzł z USA i poranił nasz kontynent. To niełatwy okres dla biznesu. Jeśli prowadzisz prywatne przedsiębiorstwo, będziesz musiał podjąć wiele prawidłowych decyzji, by oddalić widmo bankructwa. Idealnym wyjściem jest całkowita restrukturyzacja działalności.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.