Kryzys
statistics, charts
Wprowadził: Gwydion M. Williams
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Usługi księgowe

Prowadzenie ksiąg rachunkowych przedsiębiorstwa rozsądnie jest zlecić najlepszym ludziom. To znany fakt, że nawet mała pomyłka w tej materii może sprowadzić na przedsiębiorstwo ogromne kłopoty – zwłaszcza, że w tym roku do Polski przyszedł kryzys ekonomiczny. Haerowcom nie zawsze udaje się zrekrutować fachowców, dlatego warto wynająć niezależną kancelarię księgową.
Kobieta z tabletem
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Czym jest platforma zakupowa?

Mamy zły czas dla firm. kryzys nie dotknął mocno Polski, jednakże generalna niekorzystna koniunktura europejska oddziałuje na sytuację gospodarczą i tak. Cała masa spółek, by utrzymać się w grze, musiało ucinać koszty i usprawniać funkcjonowanie. Przedsiębiorcy musieli podjąć kroki w celu znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania ostrej negocjacji kosztów. Na ratunek nadciągnął nowy pomysł internetowy - platforma zakupowa.
Inwestycje, nieruchomości
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Obligacje skarbowe dobrym sposobem na pomnożenie gotówki

Bardzo często słyszy się o oszustwach {jakich|których] dokonują firmy zajmujące się inwestowaniem pieniędzy. Różnego typu parabanki nie posiadające żadnych zabezpieczeń finansowych, dziwaczne firmy, które obiecują niebotyczne zyski – to wszystko powinno wzbudzać nasze podejrzenia i niepokój i nakłaniać do porządnego sprawdzenia co kryje się za obietnicami ogromnych zysków.
Wprowadził: mkosut

Rynek lokali użytkowych - trendy

Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji biurowych, spowodowanych wzrastającym zapotrzebowaniem, nie miało odpowiedniej ilości czasu jeszcze wywrzeć nacisku na kurczącą się po stagnacji podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?
meble biurowe
Wprowadził: Polmarco
Podpatrzone na: www.meble.meblopol.pl

Rynek lokali użytkowych - jakie trendy?

Zwiększająca się liczba inwestycji o charakterze gospodarczym, spowodowanych wzrastającym zainteresowaniem, nie zdążyło jeszcze wpłynąć na malejącą po kryzysie podaż. Jak dokładnie wygląda sytuacja wśród biurowców?
Księgowość
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Rola audytu finansowego w czasach kryzysu

Do Polski nieustannie zbliża się dekoniunktura. W minionych latach kryzys wypełzł z USA i poranił nasz kontynent. To niełatwy okres dla biznesu. Jeśli prowadzisz prywatne przedsiębiorstwo, będziesz musiał podjąć wiele prawidłowych decyzji, by oddalić widmo bankructwa. Idealnym wyjściem jest całkowita restrukturyzacja działalności.
Wprowadził: Dell

Projektowanie ulotek i materiałów promocyjnych

W dzisiejszych trudnych czasach umiejętność znalezienia się na rynku może decydować o tym, czy firma da radę przetrwać kolejne fale kryzysu. Znajomość marki zdecydowanie ułatwia dotarcie do klientów i podnosi wzrost. Jak zadbać o reklamę i wizerunek firmy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.