Kryzys
Wprowadził: Dell

Projektowanie ulotek i materiałów promocyjnych

Dzisiaj umiejętność odnalezienia się na rynku decyduje o tym, czy biznes da radę przetrwać następne fale kryzysu. Dobra rozpoznawalność marki realnie ułatwia docieranie do klientów i powoduje zysk. Jak zadbać o reklamę i wizerunek firmy.
Inwestycje, nieruchomości
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Obligacje skarbowe dobrym sposobem na pomnożenie gotówki

Niezwykle często słyszymy o oszustwach jakich dokonują firmy zajmujące się inwestowaniem pieniędzy. Wszelkiego rodzaju parabanki nie posiadające żadnych zabezpieczeń finansowych, dziwne firmy, obiecujące ogromne zyski – to wszystko powinno wzbudzać nasze podejrzenia i niepokój i nakłaniać do porządnego dopytania się co ukryte jest za obietnicami kilkunasto procentowych zysków.
Księgowość
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Rola audytu finansowego w czasach kryzysu

Do Polski nieustannie nadciąga dekoniunktura. W ostatnich latach kryzys wypełzł z USA i potłukł mocno nasz kontynent. To niełatwy czas dla przedsiębiorców. Jeżeli posiadasz własny biznes, będziesz zmuszony podjąć sporo trafnych posunięć, by nie narazić się na widmo plajty. Dobrym pomysłem jest gruntowna restrukturyzacja firmy.
meble biurowe
Wprowadził: Polmarco
Podpatrzone na: www.meble.meblopol.pl

Rynek lokali użytkowych - jakie trendy?

Coraz więcej inwestycji o przeznaczeniu gospodarczym, stymulowanych wzrastającym zainteresowaniem, nie zdążyło jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po kryzysie podaż. Jak dokładnie wygląda sytuacja na rynku biurowców?
statistics, charts
Wprowadził: Gwydion M. Williams
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Usługi księgowe

Rachunkowość firmy rozsądnie jest powierzyć specjalistom. To znany fakt, że nawet najdrobniejsza pomyłka w tej kwestii może sprowadzić na przedsiębiorstwo ogromne problemy – zwłaszcza, że w tym roku do Polski nadszedł kryzys ekonomiczny. Ludziom od zasobów ludzkich nie zawsze udaje się zatrudnić najlepszych specjalistów, dlatego dobrze jest wynająć niezależną firmę księgową.
Wprowadził: mkosut

Rynek lokali użytkowych - trendy

Zwiększająca się liczba inwestycji biurowych, nakręcanych rosnącym popytem, nie miało odpowiedniej ilości czasu jeszcze wpłynąć na kurczącą się po stagnacji podaż. Jak dokładnie wygląda sytuacja na rynku biurowców?
Kobieta z tabletem
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Czym jest platforma zakupowa?

Mamy zły czas dla firm. kryzys nie dotknął mocno Polski, jednakże generalna niekorzystna koniunktura europejska oddziałuje na sytuację gospodarczą i tak. Cała masa spółek, by utrzymać się w grze, musiało ucinać koszty i usprawniać funkcjonowanie. Przedsiębiorcy musieli podjąć kroki w celu znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania ostrej negocjacji kosztów. Na ratunek nadciągnął nowy pomysł internetowy - platforma zakupowa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.