Motocykl

Jakiego rodzaju kurtkę wybrać na motor?

Zima przeminęła, a więc czas najwyższy siąść za sterami własnego motocykla. Dobrze jest już teraz wybrać się na wiosenne zakupy dodatków do motocykla oraz odpowiedniej odzieży. Aby trafnie dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią, dowiedzieć się, jakie plusy i cechy szczególne posiada odzież motocyklowa. Jakie jednak są to cechy, jak wybrać ją przed wyruszeniem na trasę?
Wprowadził: HONDA

Na co zwrócić uwagę wybierając rękawiczek na motocykl?

Jednym z najbardziej istotnych akcesoriów nieodzownych przy posiadaniu i jeździe na motocyklu jest odzież. To tylko dzięki dokładnie dobranym elementom ubrania motocyklista jest chroniony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, a przede wszystkim przed groźnymi skutkami ewentualnego wypadku. Z tego powodu przykładowo kaski na motocykl, będące najbardziej istotną częścią ubrania kierowcy motocykla,są elementem regulowanym przez osobne dokumenty. Rodzaj i dokładne właściwości takiego kasku określają specjalne normy. Niestosowanie się do tych zasad grozi z kolei karą pieniężną. Bardzo istotnym elementem odzieży są także rękawice motocyklowe. Mają za zadanie chronić dłonie, które bardziej niż inne części ciała są narażone na działanie czynników zewnętrznych podczas jazdy.
Wprowadził: HONDA

Odzież motocyklowa na ciepłe dni

Zima przeminęła, a więc czas najwyższy siąść za sterami swojego motocykla. Trzeba już teraz wybrać się na wiosenne zakupy dodatków do motocykla oraz specjalnej odzieży. Aby trafnie wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią, dowiedzieć się, jakie zalety i specyficzne cechy posiada odzież motocyklowa. Jakie jednak są to cechy, jak wybrać ją przed wyruszeniem na trasę?

Niezawodne ubrania dla motocyklistów

Dla fanatyków podróżowania na motocyklu sprzęt nie jest jedynym wydatkiem. Muszą oni wyposażyć się też w kask i oczywiście w odpowiednią odzież. Dodatkowo, jeśli przemieszczają się na dalekich trasach na motocyklu niezbędne im będą sakwy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.