Kurtki

Jakiego rodzaju kurtkę wybrać na motor?

Zima przeminęła, a więc czas jest odpowiedni, aby siąść za sterami swojego motoru. Trzeba już teraz wybrać się na wiosenne zakupy akcesoriów do motocykla oraz specjalnej odzieży. Aby trafnie dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią, dowiedzieć się, jakie plusy i specyficzne cechy posiada odzież motocyklowa. Jakie jednak są to cechy, jak wybrać ją przed wyruszeniem na trasę?
Wprowadził: sfllaw

Czas rowerów za nami, pora na rabaty

Właśnie skończył się sezon na rower, aczkolwiek na jezdniach możemy zauważyć odosobnionych ludzi gnających do pracy. cały czas możemy przemieszać się tą formą transportu. powinniśmy pamiętać , jednak o tym, że będzie nam potrzebny zmieniony strój . Co możemy nabyć podczas promocji?

Niezawodne ubrania dla motocyklistów

Dla fanatyków podróży na motorze sprzęt nie jest jedynym wydatkiem. Muszą oni zaopatrzyć się także w kask i z pewnością w dopasowaną odzież. W dodatku, gdy objeżdżają świat motorem potrzebne im będą sakwy.
Wprowadził: HONDA

Odzież motocyklowa na ciepłe dni

Zima przeminęła, a więc czas najwyższy siąść za sterami swojego motocykla. Trzeba już teraz wybrać się na wiosenne zakupy dodatków do motocykla oraz specjalnej odzieży. Aby trafnie wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią, dowiedzieć się, jakie zalety i specyficzne cechy posiada odzież motocyklowa. Jakie jednak są to cechy, jak wybrać ją przed wyruszeniem na trasę?
góry zimą
Podpatrzone na: pl.tripadvisor.com

Wyruszamy w góry - co zabrać?

Przygotowanie na eskapadę górską jest bardzo ważne - niestabilna i kapryśna pogoda, nagłe zmniejszenie się temperatury w górach są nierzadkie. Chociaż wycieczka w góry to zdrowa metoda spędzania wolnego czasu, to może się źle zakończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to mus, mocne plecaki turystyczne i odzież to druga rzecz.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.