Nauka
dzieci
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Gry online dla dzieci

Żyjemy w czasach, w których Internet stał się niezastąpionym medium używanym do pracy, nauki, kontaktowania się z przyjaciółmi i rodziną i zdobywania informacji. W Internecie spędzamy również coraz więcej wolnego czasu. ważnymelementemświata są gry komputerowe, które stały się ważnym elementem życia mnóstwa ludzi, również dzieci. Gry dla 3 latka to jedna z najczęstszych rozrywek naszych dzieci.
szkoła
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Miałeś problemy z nauką? Czas to nadrobić

Edukacja to bardzo ważna kwestia – rzecz jasna obecnie jest obowiązek edukacyjny aż do osiągnięcia osiemnastu lat, czyli mniej więcej do punktu, w którym zwykle młodzi ludzie podchodzą do matury. Niestety nie wszystkim dane jest zakończyć szkołę średnią. Istnieje mnóstwo przyczyn, dla których wiele osób nawet nie rozważa zakończenia liceum – niekiedy muszą zacząć pracę na swoje utrzymanie już w tym wieku, często nie umożliwia im tego stan zdrowia. Wielu ludzi, którzy przerywają naukę w szkole średniej pochodzi z patologicznych rodzin, w których dzieje się wiele złych rzeczy – pijaństwo, przemoc... to się po prostu niestety dzieje.
Dzieci w szkole, nauka
Wprowadził: www.flickr.com
Podpatrzone na: www.flickr.com

Język polski w szkol- korepetycje

Jednym z najważniejszych przedmiotów, nauczanych w polskich placówkach oświatowych jest język ojczysty. Jest przy tym przedmiotem, na nauczanie którego poświęca się bardzo wiele lekcji, tak samo jak przykładowo na matematykę. W pierwszych latach edukacji przedmiot umożliwia rozwijanie i doskonalenie zdobytych umiejętności czytania i pisania. Bardzo wielki nacisk położony jest wówczas na ortografię i nauczanie gramatyki polszczyzny.
Studenci
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Kierunek Turystyka i rekreacja - krótkie info

Edukacja na kierunku Turystyka i rekreacja jest połączaniem umiejętności teoretycznych i praktycznych dotyczących dużej ilości innych dziedzin, w tym wiedza o środowisku, wiedza o kulturze, nauki humanistyczne, ekonomia i wiedza z dziedziny prawa. Najlepszym kandydatem na studia o tym profilu jest osoba, interesująca się tą dziedziną, a także podróżowaniem, sportem i metodami spędzania wolnego czasu.
nauka do matury
Wprowadził: Alba Estévez G.
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szkoła mająca w ofercie zajęcia przygotowujące do matury

Znakomicie przygotowana do nauczania młodzieży kadra proponuje kursy maturalne, które są w pełni przygotowane do poziomu, który prezentują młodzi ludzie. Przyszli maturzyści żyją w nieustannym stresie, niezależnie od tego, czy są właściwie czy gorzej przygotowani. Stres przed maturą może być jednak w znacznym stopniu zniwelowany poprzez systematyczną naukę dodatkową w zaufanej oraz sprawdzonej przez wielu ludzi szkołę. Nauka w grupie daje wspaniałe efekty, które zauważalne są w niedługim czasie.
Studenci
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Szkoła prywatna a publiczna

Edukacja prywatna nie jest równoważna z tym, że płacąc kupujemy sobie dyplom i zgadzamy się na marną jakość zajęć. Ta niesprawiedliwa opinia jest już dawno nieaktualna. Okoliczności nieustannie się zmieniają a szkoły prywatne kontynuują coraz efektywniej wypełniać niedociągnięcia w polskim systemie szkolnictwa.
szkola
Podpatrzone na: flickr.com

Kursy językowe dla osób z zagranicy

Kursy językowe dla obcokrajowców są bardzo modne. Już nie tylko nasi krajanie uczą się języków przed wyprawą zagranicę. W dzisiejszej dobie też obcokrajowcy mieszkający w naszym kraju chcą mówić w naszym pięknym języku. Dlatego też z chęcią chodzą na zajęcia w polish course Warsaw to urokliwe miasto, w którym obcokrajowców jest coraz więcej. Stąd też w tym mieście szkoły j. polskiego dla osób z zagranicy są dzisiaj w modzie.
Wprowadził: Platu Korepetycje

Korepetycje językowe z polskiego dla obcokrajowców i uczniów

Jak można się przekonać, język polski jest skomplikowany nie tylko dla osób spoza kraju. Rzecz jasna od licealistów, dla jakich polski stanowi język ojczysty, wymaga się czegoś o wiele więcej, niż od ludzi, którzy zwyczajnie chcą poznać polski język: znajomości poezji, znajomości prozy, historii najbardziej zasłużonych artystów, oraz historii i epok w sztuce: renesansu, romantyzmu i reszty terminów, które przydają się raczej głównie w szkole i nigdy potem. Nie jest to jednak trudne, a niezbędne do przejścia matury, a wychodzi na to, że jednak nie wszyscy dają sobie z tym radę. Nierzadko przydają się korepetycje język polski

Jak się bawić z dzieckiem?

Sporo mentorów do spraw wychowania ostrzega przed nowym zjawiskiem. Nasze dzieci oglądają zbyt wiele programów i ciągle ślęczą przed monitorami komputerów. Zabawki dla dzieci są nierzadko zastępowane przez nieaktywnie wpatrywanie się w kolorowe obrazki. Media obrazkowe pokonują książki, które genialnie stymulują wyobraźnie. Jeżeli posiadasz dziecko, powinieneś przeczytać ten artykuł.
dziewczyna podczas nauki
Wprowadził: CollegeDegrees360
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Warto uczyć się dzisiaj języków obcych

Każdy z nas ma inne predyspozycje, doświadczenia, umiejętności oraz hobby. Nie można jednak zapominać, że aktualnie nauka języków obcych jest istotna, natomiast znajomość języka niemieckiego jest przydatna w wielu różnych branżach. Jeżeli chodzi o język niemiecki w Warszawiedysponujemy mnóstwem znakomitych szkół językowych. Doświadczeni nauczyciele doskonale zaznajamiają uczniów z tajnikami, jakimi rządzi się język niemiecki oraz podadzą jak na tacy szczególnie użyteczne porady, których nie usłyszysz nigdzie indziej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.