Rynek pracy
bus_ikonografika

Tanie transporty osób

Bieżąca sytuacja na polskim rynku pracy nie wygląda zbyt optymistycznie. Ten stan trwa nieustannie od kilku lat. Na dobrze płatną posadę nie mają co liczyć nawet młodzi ludzie po studiach. Okazało się, że tytuł magistra nie jest już kluczem do zrobienia wielkiej kariery. Ze zgrozą obserwujemy naszą smutną rzeczywistość, gdzie tylko ci, którzy mają znajomych na wysokich stanowiskach, otrzymują upragnioną pracę. Na dodatek, rozmaite firmy zamiast zatrudniać nowych pracowników, doprowadzają do masowych zwolnień. Taka oszczędność to niekiedy jedyna ucieczka przed totalnym bankructwem.
praca informatyków
Wprowadził: Sylvain Kalache
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Godne uwagi propozycje pracy dla osób powiązanych z branżą IT

Nie można nie zgodzić się z tezą, że rynek pracy podlega zmianom niczym w kalejdoskopie, oferując nam aktywność zawodową na najróżniejszych stanowiskach. W dzisiejszych czasach coraz większym zainteresowaniem wyróżniają się oferty dostosowane do branży IT. Można w nich znaleźć wiele opłacalnych propozycji, które spełnią potrzeby każdego, kto posiada właściwe doświadczenie. Warto się z nimi zapoznać, najlepiej za pomocą Internetu.
Płyty ogniochronne firmy Knauf
Wprowadził: Knauf Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Knauf Sp. z o.o.

Warszawa i jej nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale także lokali dedykowanych na potrzeby biura lub sklepu. Zatrudnienie pośredników, których bez problemu znaleźć można po wstukaniu w Google np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” na pewno zmniejsza czas poszukiwań i zwiększa nadzieję na znalezienie miejsca, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.