Mieszkanie
meble systemowe
Wprowadził: Forte
Podpatrzone na: www.meble.meblopol.pl

Nowoczesne wnętrza.

Remontujesz mieszkanie i nie jesteś pewny jak je urządzić? Zmartwieniem jest wybór mebli, a spokoju nie daje kolor ścian? Masz dość tradycyjnych, czyli po prostu nudnych mebli? Chciałbyś wybrać coś oryginalnego, ale nie masz pewności, w czym dobrze byś się czuł? Żaden problem. Postaramy się przybliżyć obecnie panujące motywy w urządzaniu wnętrz, tak, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.
wnętrza
Wprowadził: Marma Polskie Folie
Podpatrzone na: Marma Polskie Folie

Na jakie czynniki zwrócić uwagę nabywając mieszkanie?

Decydując się na rozpoczęcie poszukiwań swojego mieszkania, stajemy przed koniecznością dokonania wyboru pomiędzy nowym lokalem, który oferuje deweloper a mieszkaniem z tzw. rynku wtórnego. Mimo ogólnie obowiązującej opinii, według której „nowe jest lepsze”, decyzja nie jest wcale łatwa i wymaga spokojnego przemyślenia oraz określenia własnych potrzeb i możliwości.
Wprowadził: OknoPlus

Wynajmij mieszkanie na wakacje!

Mnóstwo ludzi myśli nad tym co zrobić z domem, kiedy wybywamy na dłuższy czas, szczególnie w okresie letnich miesięcy. Zazwyczaj jeśli nie ma nas przez dwa tygodnie lub miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad mieszkaniem kogoś bliskiego, albo sąsiadów. Chcemy aby ktoś co kilka dni zajrzał do mieszkania, nawodnił kwiaty i przewietrzył pokoje, no i naturalnie skontrolował, czy wszystko w porządku.
budowa
Wprowadził: Times Square Public Relations
Podpatrzone na: Times Square Public Relations

Rynek nieruchomości a kryzys

Kryzys gospodarczy sprzed paru lat nie oszczędził polskiego sektora nieruchomości. Podniesienie przez instytucje finansowe wymogów kredytowych i wzrost kosztów towarów budowlanych miało wpływ na spadek popytu na nieruchomości. W ostatnich latach uwarunkowania zmieniły się na lepsze a ilość wyszukań np. „mieszkania Warszawa” wzrosła niemniej czy możemy z nadzieją patrzyć w przyszłość?
Wprowadził: Wawel Service

Stawianie domu nie musi być problemem

Piękny dom z ogrodem to życzenie wszystkich, jednak budowa może okazać się wiecznością. Sposobem na to są szybkie domy z drewna. Ważne jest to, że mogą kosztować mniej niż średnie lokum w centrum miasta. Coraz więcej ludzi wybiera nieduże domy szkieletowe.
okna
Wprowadził: OKNOPLAST-Kraków

Gdy zepsuje się zamek

Niejednokrotnie występują przypadki, w których zamek w drzwiach psuje się. Mogą to być drzwi od domu, auta, albo drzwi kasy pancernej lub szafy. W zależności od rodzaju mechanizmu i stopnia jego zaawansowania można próbować uruchomić go własnoręcznie. Takie próby jednak często skutkują niepowodzeniem, lub otwarciem zamka, ale i uszkodzeniem go.
Płyty ogniochronne firmy Knauf
Wprowadził: Knauf Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Knauf Sp. z o.o.

Warszawa i jej nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale także lokali dedykowanych na potrzeby biura lub sklepu. Zatrudnienie pośredników, których bez problemu znaleźć można po wstukaniu w Google np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” na pewno zmniejsza czas poszukiwań i zwiększa nadzieję na znalezienie miejsca, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.
nagrzewnice olejowe
Podpatrzone na: www.klimatop.pl

Wilgotność w mieszkaniu

Wilgoć w postaci grzyba na ścianach niekoniecznie jest tragedią. Oznacza to z całą pewnością, że stopień wilgoci w {mieszkaniu jest zbyt wysoki. Co zrobić, aby pozbyć się pasożytowi i zapobiec temu, żeby kiedykolwiek jeszcze wrócił?
Wprowadził: AMagill

Kredyt hipoteczny

W tym poście opowiemy sobie sposobie wzięcia środków na wymarzony dom lub mieszkanie, albo konsolidację długów. Takie marzenia jak wiemy bywają bardzo kosztowne dlatego różne banki lub spółdzielnie tj. kasy SKOK mogą pomóc swoim klientom. Tutaj jednak skupimy się na tym co umożliwia nam SKOK kredyt hipoteczny.
Drzewo bawełniane
Wprowadził: challiyan

Maszyny do drewna

Branża powiązana z drewnem jest mocno rozbudowana. Wystarczy rozejrzeć się po domu by uświadomić sobie jak wiele rzeczy zrobionych jest z tego surowca. Zastanawiamy się czasami z jakiego powodu przedmioty wykonane z litego drewna są znacznie droższe niż ich odpowiedniki ze sklejek. Odpowiedź jest jasna - drewno to kłopotliwy materiał, wymagający wprawnej obróbki, znajomości techniki i wiedzy o samym drewnie. A dodatkowo maszyny do drewna nie należą do najtańszych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.