Mieszkanie
nagrzewnice olejowe
Podpatrzone na: www.klimatop.pl

Wilgotność w mieszkaniu

Grzyb w domu niekoniecznie jest tragiczne w skutkach. Może oznaczać to po prostu, że poziom wilgoci w {mieszkaniu jest za duży. Jak najłatwiej pozbyć się pasożytowi i nie dopuścić do tego, żeby kiedykolwiek znowu się pojawił?
budowa
Wprowadził: Times Square Public Relations
Podpatrzone na: Times Square Public Relations

Rynek nieruchomości a kryzys

Rynek nieruchomości w naszym kraju nie uchronił się przed światowym kryzysem gospodarczym sprzed paru lat. Zwiększenie przez banki wymagań kredytowych i podniesienie cen surowców budowlanych miało wpływ na spadek zainteresowania nieruchomościami. Ostatnimi czasy uwarunkowania zmieniły się na lepsze a częstotliwość wyszukań np. „mieszkania Warszawa” wzrosła jednak czy możemy z nadzieją myśleć o przyszłości?
Okna dla luksusowych nieruchomości
Wprowadził: Internorm
Podpatrzone na: Internorm

Pierwsze mieszkanie - z „drugiej ręki” a może od dewelopera?

Podejmując decyzję o rozpoczęciu poszukiwań pierwszego mieszkania, musimy dokonać wyboru pomiędzy nowym mieszkaniem, które oferuje deweloper, a nieruchomością z tzw. rynku wtórnego. Mimo ogólnie panującej opinii, według której „nowe jest lepsze”, wybór nie jest wcale łatwy i wymaga głębszego przemyślenia oraz zidentyfikowania własnych potrzeb i możliwości.
Wprowadził: AMagill

Kredyt hipoteczny

W tym artykule powiemy sobie sposobie wzięcia pieniędzy na upragniony dom lub mieszkanie, albo konsolidację kredytów. Takie marzenia jak wiemy są dość drogie dlatego różne banki lub spółdzielnie tj. SKOK postanowiły pomóc swoim klientom. My jednak skupimy się na tym jaki daje nam SKOK kredyt hipoteczny.
Wprowadził: Wawel Service

Stawianie domu nie musi być problemem

Własny dom z ogrodem to marzenie wszystkich, jednak budowa może okazać się długą drogą. Lekiem na to są błyskawiczne drewniane domy. Najważniejsze, że kosztują mniej niż duże mieszkanie w centrum dużego miasta. Dużo osób wybiera małe domki szkieletowe.
Drzewo bawełniane
Wprowadził: challiyan

Maszyny do drewna

Branża powiązana z drewnem jest dobrze rozwinięta. Wystarczy rozejrzeć się po mieszkaniu by uświadomić sobie jak dużo rzeczy wykonanych jest z tego surowca. Zastanawiamy się czasem z jakiego powodu rzeczy zrobione z litego drewna są znacznie bardziej kosztowne niż ich odpowiedniki z płyt drewnianych. Odpowiedź jest jasna - drewno to wymagający surowiec, wymagający wprawnej obróbki, znajomości technologii i dobrej znajomości materiału. A poza tym maszyny do drewna nie należą do tanich.
siłownia
Wprowadził: iStock.com
Podpatrzone na: iStock.com

Tanie komponenty do siłowni

Ileż to razy planowaliśmy, że będziemy więcej ćwiczyć, że będziemy uprawiać sport i nic z tych planów nie wychodziło? Zdecydowanie za nagminnie. Z tego powodu nasza aktywność fizyczna jest na, delikatnie mówiąc, dość umiarkowanym, albo nawet niskim poziomie.
recycling

Wszystko co chciałbyś przeczytać o utylizacji zużytych mebli?

Częsty kłopot przy zmianie mebli.
Co pewien czas umeblowanie się niszczy i odstaje od reszty mebli.Myślimy nad tym, gdzie je wyrzucić. Często są to duże stare szafy, których nie mamy możliwości przenieść samodzielnie. Wyposażenie to Nie raz powoduje komplikacje. Co więc można z nimi zrobić?
materiał

Urządzanie domu z pomocą materiałów z hurtowni tapicerskiej

Obecnie dużą uwagę przywiązujemy do aranżacji pomieszczeń, która będzie z jednej strony odpowiadała najnowszym trendom, a z drugiej będzie dopasowana do naszych indywidualnych preferencji. Umożliwia nam to zwłaszcza rozległy wybór rozmaitego typu artykułów dekoracyjnych, jak również możliwość wykonywania mebli czy ozdób na życzenie. Jeśli chcielibyśmy wykreować nietuzinkowe wnętrze opłaca się wymyślić oryginalny projekt i dopasować go do naszych potrzeb.
okna
Wprowadził: OKNOPLAST-Kraków

Gdy zepsuje się zamek

Niejednokrotnie występują przypadki, gdy zamek w drzwiach ulega uszkodzeniu. Mogą to być drzwi prowadzące do domu, auta, albo drzwi kasy pancernej lub szafy. W zależności od rodzaju mechanizmu i stopnia jego zaawansowania można próbować otworzyć go na własną rękę. Takie próby jednak nierzadko skutkują niepowodzeniem, lub otwarciem mechanizmu, ale i uszkodzeniem go.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.