Mieszkanie
Okna dla luksusowych nieruchomości
Wprowadził: Internorm
Podpatrzone na: Internorm

Pierwsze mieszkanie - z „drugiej ręki” a może od dewelopera?

Decydując się na rozpoczęcie poszukiwań pierwszego mieszkania, musimy dokonać wyboru pomiędzy nowym mieszkaniem, które oferuje deweloper, a lokalem z tzw. rynku wtórnego. Mimo powszechnie panującej opinii, według której „nowe jest lepsze”, decyzja nie jest wcale łatwa i wymaga spokojnego przemyślenia oraz analizy własnych potrzeb i możliwości.
Wprowadził: AMagill

Kredyt hipoteczny

W kolejnym wpisie omówimy sobie możliwości otrzymania środków na wymarzony dom lub mieszkanie, albo konsolidację kredytów. Takie rzeczy jak wiemy są bardzo kosztowne dlatego różne instytucje bankowe lub spółdzielnie tj. kasy SKOK chcą pomóc swoim klientom. Tutaj jednak skupimy się na tym co oferuje nam SKOK kredyt hipoteczny.
Kolektory słoneczne
Wprowadził: Klöber-HPi Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Klöber-HPi Polska Sp. z o.o.

Jak pomóc chronić środowisko.

Globalne ocieplenie to temat, który od kilku lat jest bardzo popularny. Jednym spędza sen z powiek, dla innych natomiast jest zwykłą mrzonką. Jedno jest pewne - potrafi dzielić ludzi i być powodem nie tylko debat ale również kłótni. Ekolodzy utrzymują, że wzrost temperatury na Ziemi jest wywołany działaniem człowieka, natomiast szanowani naukowcy odpowiadają, że zmiany klimatu towarzyszą nam od zarania dziejów i nie ma żadnych dowodów na to, że człowiek ma wpływ na globalny klimat. Niezależnie od tego, czy wierzymy jednym czy drugim, dbanie o nasze wspólne dobro powinno być naszą powinnością, jeżeli nie chcemy aby nasze dzieci i wnuki wychowywały się i żyły na wielkim śmietnisku.
budowa
Wprowadził: Times Square Public Relations
Podpatrzone na: Times Square Public Relations

Rynek nieruchomości a kryzys

Kryzys gospodarczy z 2007 roku nie oszczędził polskiego sektora nieruchomości. Zaostrzenie przez instytucje finansowe warunków kredytowych i podniesienie kosztów materiałów budowlanych spowodowało zmniejszenie zainteresowania nieruchomościami. Przez parę ostatnich lat sytuacja niewątpliwie się poprawiła a ilość wyszukań np. „mieszkania Warszawa” wzrosła niemniej czy możemy ze spokojem myśleć o przyszłości?
recycling

Wszystko co chciałbyś przeczytać o utylizacji zużytych mebli?

Częsty kłopot przy zmianie mebli.
Co pewien czas każdy mebel się niszczy i odstaje od reszty mebli. Zastanawiamy się, w jaki sposób je zutylizować. Często są to duże stare szafy, których nie jesteśmy w stanie wynieść sami. Taki sprzęt często Nie raz powoduje komplikacje. W jaki sposób się więc ich pozbyć?
Płyty ogniochronne firmy Knauf
Wprowadził: Knauf Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Knauf Sp. z o.o.

Warszawa i jej nieruchomości

Warszawa to miasto, w którym rynek nieruchomości nieprzerwanie się rozwija. Agencje w stolicy oferują sprzedaż i wynajem nie tylko mieszkań, ale także lokali dedykowanych do prowadzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których bez problemu odszukać można po wstukaniu w Google np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” na pewno redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które będzie odpowiadać naszym indywidualnym oczekiwaniom.
meble systemowe
Wprowadził: Forte
Podpatrzone na: www.meble.meblopol.pl

Nowoczesne wnętrza.

Kupujesz mieszkanie i nie masz pomysłu jak je urządzić? Zmartwieniem jest wybór mebli, a spokoju nie daje kolor ścian? Masz dość tradycyjnych, czyli po prostu nudnych mebli? Chciałbyś znaleźć coś nietuzinkowego, ale nie jesteś pewny, na co się zdecydować? Żaden problem. Postaramy się przybliżyć królujące na salonach motywy w meblowaniu wnętrz, tak, aby każdy mógł wypatrzeć coś dla siebie.
Wprowadził: OknoPlus

Wynajmij mieszkanie na wakacje!

Wielu z nas myśli nad tym co zrobić z własnym lokum, gdy wyjeżdżamy na dłużej, szczególnie w okresie letnich miesięcy. Najczęściej jeśli nie ma nas przez dwa tygodnie lub miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad domem kogoś bliskiego, albo sąsiadów. Zależy nam aby ktoś co parę dni zajrzał do domu, podlał rośliny i przewietrzył pomieszczenia, no i naturalnie skontrolował, czy wszystko w porządku.
nagrzewnice olejowe
Podpatrzone na: www.klimatop.pl

Wilgotność w mieszkaniu

Wilgoć w postaci grzyba na ścianie wcale nie musi być równe tragedii. Oznacza to że stopień wilgoci w {mieszkaniu jest za wysoki. Co robić, żeby zlikwidować problem i nie pozwolić, by w przyszłości znowu wrócił?
materiał

Urządzanie domu z pomocą materiałów z hurtowni tapicerskiej

Dzisiaj sporą uwagę przywiązujemy do aranżacji wnętrz, która będzie z jednej strony odpowiadała najnowszym trendom, a z drugiej będzie dopasowana do naszych indywidualnych preferencji. Umożliwia nam to zwłaszcza rozległy wybór rozmaitego typu artykułów dekoracyjnych, a także możliwość robienia mebli czy ozdób na życzenie. Jeśli chcemy stworzyć nietuzinkowe wnętrze opłaca się wymyślić oryginalny projekt i dopasować go do naszych potrzeb.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.