Mieszkanie
okna
Wprowadził: OKNOPLAST-Kraków

Gdy zepsuje się zamek

Niejednokrotnie występują przypadki, w których zamek w drzwiach psuje się. Mogą to być drzwi od domu, auta, albo drzwi kasy pancernej lub szafy. W zależności od rodzaju mechanizmu i stopnia jego zaawansowania można próbować uruchomić go własnoręcznie. Takie próby jednak często skutkują niepowodzeniem, lub otwarciem zamka, ale i uszkodzeniem go.
Wprowadził: OknoPlus

Wynajmij mieszkanie na wakacje!

Bardzo wiele osób myśli nad tym co zrobić z domem, w czasie gdy wyjeżdżamy na dłuższy czas, szczególnie w okresie letnich miesięcy. Najczęściej jeżeli wyjeżdżamy na dwa tygodnie albo miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad mieszkaniem kogoś bliskiego, lub sąsiadów. Zależy nam żeby ktoś co parę dni zajrzał do domu, podlał rośliny i przewietrzył pokoje, no i naturalnie sprawdził, czy wszystko w porządku.
Płyty ogniochronne firmy Knauf
Wprowadził: Knauf Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Knauf Sp. z o.o.

Warszawa i jej nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale także lokali dedykowanych na potrzeby biura lub sklepu. Zatrudnienie pośredników, których bez problemu znaleźć można po wstukaniu w Google np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” na pewno zmniejsza czas poszukiwań i zwiększa nadzieję na znalezienie miejsca, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.
nagrzewnice olejowe
Podpatrzone na: www.klimatop.pl

Wilgotność w mieszkaniu

Wilgoć w postaci grzyba na ścianach niekoniecznie jest tragedią. Oznacza to z całą pewnością, że stopień wilgoci w {mieszkaniu jest zbyt wysoki. Co zrobić, aby pozbyć się pasożytowi i zapobiec temu, żeby kiedykolwiek jeszcze wrócił?
Wprowadził: AMagill

Kredyt hipoteczny

W tym poście opowiemy sobie sposobie wzięcia środków na wymarzony dom lub mieszkanie, albo konsolidację długów. Takie marzenia jak wiemy bywają bardzo kosztowne dlatego różne banki lub spółdzielnie tj. kasy SKOK mogą pomóc swoim klientom. Tutaj jednak skupimy się na tym co umożliwia nam SKOK kredyt hipoteczny.
meble systemowe
Wprowadził: Forte
Podpatrzone na: www.meble.meblopol.pl

Nowoczesne wnętrza.

Kupujesz mieszkanie i nie wiesz jak je urządzić? Zmartwieniem jest wybór mebli, a spokoju nie daje tapeta na ścianach? Masz dość klasycznych, czyli po prostu nudnych mebli? Chciałbyś wybrać coś oryginalnego, ale nie wiesz za bardzo, w czym dobrze byś się czuł? Nic trudnego. Postaramy się przybliżyć najświeższe motywy w urządzaniu wnętrz, tak, aby każdy mógł wypatrzeć coś dla siebie.
Drzewo bawełniane
Wprowadził: challiyan

Maszyny do drewna

Branża powiązana z drewnem jest mocno rozbudowana. Wystarczy rozejrzeć się po domu by uświadomić sobie jak wiele rzeczy zrobionych jest z tego surowca. Zastanawiamy się czasami z jakiego powodu przedmioty wykonane z litego drewna są znacznie droższe niż ich odpowiedniki ze sklejek. Odpowiedź jest jasna - drewno to kłopotliwy materiał, wymagający wprawnej obróbki, znajomości techniki i wiedzy o samym drewnie. A dodatkowo maszyny do drewna nie należą do najtańszych.
wnętrza
Wprowadził: Marma Polskie Folie
Podpatrzone na: Marma Polskie Folie

Na jakie czynniki zwrócić uwagę nabywając mieszkanie?

Podejmując decyzję o rozpoczęciu poszukiwań własnego mieszkania, stajemy przed koniecznością dokonania wyboru pomiędzy nowym lokalem, który oferuje deweloper a nieruchomością z tzw. rynku wtórnego. Pomimo ogólnie panującej opinii, która głosi, że „nowe jest lepsze”, wybór nie jest wcale prosty i wymaga głębszego przemyślenia oraz analizy własnych oczekiwań i możliwości.
Wprowadził: Wawel Service

Stawianie domu nie musi być problemem

Własny dom z ogródkiem to marzenie niejednego, ale budowa może okazać się kilkuletnią katorgą. Sposobem na to są szybkie domy z drewna. Najważniejsze, że mogą kosztować mniej niż spore mieszkanie w centrum dużego miasta. Wielu osób kupuje niewielkie domki szkieletowe.
Kolektory słoneczne
Wprowadził: Klöber-HPi Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Klöber-HPi Polska Sp. z o.o.

Jak pomóc chronić środowisko.

Globalne ocieplenie to temat, który od dobrych paru lat jest bardzo „na czasie”. Jednym spędza sen z powiek, dla innych natomiast jest zwykłą mrzonką. Jedno można stwierdzić z całą pewnością - potrafi podzielić ludzi i być powodem nie tylko debat ale również szczeniackich kłótni. Ekolodzy twierdzą, że wzrost temperatury na globie jest spowodowany działaniem człowieka, natomiast poważni naukowcy odpowiadają, że zmiany klimatu towarzyszą nam od zarania dziejów i nie ma dowodów na to, że człowiek ma wpływ na globalny klimat. Niezależnie od tego, czy wierzymy jednym czy drugim, dbanie o nasze wspólne dobro powinno być naszą powinnością, jeżeli nie chcemy aby przyszłe pokolenia wychowywały się i żyły na wielkim wysypisku śmieci.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.