Praca
Praca przy komputerze
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Zadbajmy o ekologię - rozwiązania dla przedsiębiorstw

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów w spółce to kwestia priorytetowa. Od uzgodnienia systemu i kontroli należałoby rozpoczynać kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. Co więcej, w celu koordynacji, nie tylko dokumentów papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zapewnić przedsiębiorstwu program do zarządzania dokumentami, np. Sharepoint.
Thomas-it
Podpatrzone na: www.thomas-it.pl

Modyfikacje w serwerowni

Na stworzenie strony internetowej i na usługi informatyczne składa się wiele czynników i wielu pracowników. Od programistów, którzy programują strony w wybranym przez siebie języku programowania, przez grafików pracujących nad jej wyglądem, oraz administratorzy sieci. Współpraca taka może trwać tylko do założenia strony internetowej, ale wiele firm decyduje się na dłuższe uzgodnienia.
pracownicy, firma
Wprowadził: Ted Eytan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
sędzia

Różne ścieżki rozwoju po prawie

Regularnie dowiadujemy się, że ktoś myśli o pracy prawnika. Ścieżka jest tu oczywiście bardzo kręta i ciężka. Niezbędne jest doświadczenie i specjalizacja w konkretnych dziedzinach, co przyzna każdy. Jednak samo powiedzenie prawnik jest zbyt ogólne. Jakie zawody mogą wykonywać absolwenci po tych studiach?
Paragraf
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Radca prawny Wrocław to doskonały specjalista w swej branży

Jeśli chodzi o możliwości, które daje dziedzina taka jak prawo w naszym kraju, to są one niezwykle szerokie. Przede wszystkim dzieje się tak za sprawą profesjonalnie świadczonych usług przez sztab ekspertów. Patrząc na rozmaite porady prawne Wrocław proponuje zainteresowanym rozwiązywaniem spraw sądowych mnóstwo możliwości. W dużej mierze ważne jest zaufanie do określonego do reprezentowania swojej osoby prawnika, które nie jest tak prosto zdobyć. Możliwości skorzystania z oferty uzgodnić można uprzednio zarówno drogą mailową, telefoniczną, jak i po osobistym kontakcie w danej kancelarii.
praca
Wprowadził: Jim Larrison
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Globalna sieć komputerowa narzędziem w poszukiwaniu pracy - czyli w jaki sposób ułatwić sobie funkcjonowanie

Szukanie stałego zatrudnienia absorbuje coraz potężniejszą liczbę zainteresowanych ludzi. Wszystko z uwagi na wielki poziom bezrobocia, który powoduje, że konkurencja na rynku pracy jest przeogromna. Należy więc zrobić wszystko, aby wyszukiwanie pracy sobie mocniej ułatwić. Wspaniały okazuje się być Internet, który obecnie spora część z nas posiada w domu.
Wprowadził: HEMMERSBACH

Kariera po informatyce

Współczesna sytuacja na rynku pracy jest przerażająca. Wielu młodych i zdolnych ludzi nie jest w stanie odnaleźć odpowiedniego zatrudnienia. Na nic się zdaje nawet fakt posiadania dyplomu dobrej uczelni, jak również biegła znajomość języków obcych. Co raz częściej o otrzymaniu dochodowej posady decyduje łut szczęścia. Podłamani absolwenci zatrudniają się w rozmaitych restauracjach fast food, gdzie są zmuszeni pracować poniżej swoich kwalifikacji. Czy istnieje jeszcze jakaś nadzieja dla młodych ludzi?
praca na komputerze
Wprowadził: Intel Free Press
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy opłacalne jest podjąć pracę w charakterze copywritera?

Nie da się zataić faktu, że duża część z nas chce odszukać pracę, jaka będzie przyciągająca i jednocześnie dobrze płatna. Taki stan rzeczy jest bowiem czymś od początku do końca normalnym, dlatego że praca stanowi znaczącą część naszego życia. Trzeba jednak przyznać, że mimo nieprzerwanego rozwijania się rynku trudno jest nam urzeczywistnić takie założenie.
Biznesmen
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Czym jest ocena 360 stopni

Od dawna już pracownicy podlegają kontroli. Ówcześnie wykorzystywano do tego celu ścisłe zasady, a praca przeprowadzana była pod ostrym nadzorem przełożonych. Obecnie, by dowiedzieć się na ile dobrze pracujemy opracowane zostały różne techniki oceny. Ocena pracownicza ułatwi szefowi dokonać dobrej selekcji, ale także dać nagrody liderów i dobrze ich motywować.
E-biznes, internet
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Usprawnienie obiegu dokumentów w firmie

Jednym z najważniejszych problemów przy prowadzeniu dużej lub średniej firmy jest obieg dokumentów i informacji. Zwykły, papierowy sposób jest niezbyt szybki i zawodny, ze względu choćby na sytuację gdy jakiś istotny dokument na przykład może się zgubić workflow.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.