Praca
Akustyka w szkole
Wprowadził: Armstrong
Podpatrzone na: Armstrong

Całe nasze życie jest szkołą

Publiczna opinia jest taka, iż do szkoły chodzą tylko dzieci. Dowodem przeciwnej tezy są szkoły dla dorosłych, jakie uczą osoby pragnące uzupełnić edukacyjne braki.
Thomas-it
Podpatrzone na: www.thomas-it.pl

Modyfikacje w serwerowni

Wbrew wszelkim pozorom, na budowanie strony internetowej oraz na usługi informatyczne składa się wiele czynników i wielu pracowników. Ważni są programiści, którzy tworzą strony internetowe w języku programowania, graficy, kształtujący jej wygląd, oraz administratorzy sieci. Współpraca taka może trwać tylko do założenia strony internetowej, ale wiele firm decyduje się na dłuższe uzgodnienia.
Mocne wejście Twojej firmy
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Wybieramy najlepsze sposoby rozwoju: prince2 oraz cobit5 w najwyższej cenie

Cobit5 jest interesującym sposobem, znanym w coraz szerszych kręgach profesjonalistów, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzanie wielopoziomowych, profesjonalnych procesów, które mogą objąć sporą liczbę celów kontrolnych. Grupowane są one zwykle w określonych domenach, co w znacznym stopniu ułatwia organizację pracy. Procesy takie jak początkowe planowanie projektów, generalna ich organizacja, jak i dalsze wdrażanie, wspieranie oraz nadzorowanie, poddawane są finalnej ocenie specjalistów.
magazyn
Podpatrzone na: www.foter.com

Niezbędne pomoce w każdej pracy magazynowej

Każdy bez wyjątku, kto zatrudniony jest na magazynie zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne będzie to, żeby mieć najwyższej wartości sprzęty, dzięki którym będzie można usprawnić swój czas roboczy. Z tego względu najbardziej znaczące pozostaje za każdym razem to, aby odpowiedni obiekt magazynowy uposażyć w taki sposób, aby czegokolwiek w nim nie brakowało.
Prawo
Wprowadził: controlarms
Podpatrzone na: www.flickr.com

Radcy prawni - jakim sposobem znaleźć się w labiryncie prawa?

W dzisiejszych czasach rosnąca rzesza osób, często będąc tego zupełnie nieświadomymi, popada w rozmaite problemy z prawem. Źródeł takich zjawisk upatruje się głównie w niskiej świadomości prawnej dużej części społeczeństwa. Niełatwo jednak o takową, skoro w wielorakich aspektach regulacje zmieniają się w bardzo prędkim tempie.
komputer
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jak zapewnić obieg dokumentów w firmie?

Obieg dokumentów w naszej spółce to kwestia przetrwania. Od narzucenia systemu i kontroli powinniśmy rozpoczynać kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. Co więcej, w celu uporządkowania, nie tylko dokumentów papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zapewnić sobie program do zarządzania dokumentami, np. MS Sharepoint.

Gdzie wykorzystuje się odlewy żeliwne

Odlewnictwo jest odnogą gospodarki wytwarzającą części używane w wielu innych branżach. Zwykle nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak dużo części wytwarzanych jest właśnie techniką odlewania. Oczywiście są różne odmiany żeliwa. Na przykład żeliwo szare, ciągliwe, białe, sferoidalne. Wymagają różnych technik odlewania, różnych umiejętności.
Praca przy komputerze
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Czym się zajmują specjaliści z firmy Oracle

Oracle to wielka firma, która funkcjonuje na gałęzi komputerowej. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych działalności w USA i na świecie, a jej potęga wynika z tego, że jest partnerem dla innych przedsiębiorstw. Oracle jest zaliczana do tzw słynnej trójki przedsiębiorstw komputerowych.
uczelnia
Wprowadził: Tim Regan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Uczelnie niepubliczne realizują szkolnictwo na wielu atrakcyjnych kierunkach

W Polsce regularnie przybywa uczelni niepublicznych. Jest to oczywiście korzystne, bo uczelnie tego rodzaju najczęściej prowadzą konkretny profil nauczania, dzięki czemu jest szansa rozwijać się na wybranym kierunku w niesamowicie szerokim zakresie. Uczelnie niepubliczne od wielu lat funkcjonują z powodzeniem, bo poziom szkolnictwa w jakimkolwiek stopniu nie odstaje od placówek państwowych, a coraz częściej jest on znacznie wyższy. Uczą tam bowiem często doskonali naukowcy, jacy w danej dziedzinie wyróżniają się wiedzą i umiejętnościami, a wykładanie wiedzy przez nich jest na najwyższym poziomie, co daje okazję rzeczywiście w znacznym zakresie kształtować swoje umiejętności w danej dziedzinie.
praca
Wprowadził: materiały prasowe

Poszukiwania zatrudnienia w Internecie

Obecnie często trudno odnaleźć pracę. Dlatego też ludzie posiadający rozmaite wykształcenie próbują podjąć się jakiegokolwiek zajęcia, również niezgodnego z wykształceniem. Często przeszukują mnóstwo witryn w sieci w poszukiwaniu prac różnego rodzaju. Opiekują się dziećmi lub też pracują, jako autorzy tekstów reklamowych. Dzisiaj szalenie popularna jest praca freelancer. Polega ona na pracy bez stałego etatu i podejmowaniu się wszelkich projektów na zlecenie. Jest to bardzo popularne w różnorodnych branżach.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.