Praca
kobieta
Wprowadził: martinalanotte
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak rozwiązać konflikty w małżeństwie

Aktualnie coraz częściej dochodzi do rozwodów. Powodów jest mnóstwo. Zaliczają się do nich między innymi niezgodność charakterów, niewierność, nadużywanie alkoholu, awantury na tle finansowym, naganny stosunek do rodziny czy też niedobór seksualny. Acz obecnie zasadniczą przyczyną rozwodów jest tło finansowe- coraz częściej ludzie są zwalniani z pracy, młode osoby nie mogą jej zdobyć, a gdy już się ją ma to zazwyczaj zarobki nie są odpowiednie do realizowanej pracy. Warto, wtedy skorzystać z pomocy psychologa na przykład wpisując do wyszukiwarki hasło gabinet psychoterapii Kraków.
klawiatura
Wprowadził: nikcname

O zawodach, w których pracuje się na etat i tych, które można z łatwością wykonywać dorywczo, a nawet zdalnie

Poszukiwanie etatu nierzadko angażuje bezrobotnych tak dalece, że nie myślą oni już o niczym innym.Gdy jedni szukają konkretnego stanowiska, to pozostali przeglądają poszczególne oferty i kontrolują, czy spełniają sformułowane tam wymagania. Tymczasem nie zapominajmy o tym, że to poszukiwanie wcale nie kończy się tuż po podpisaniu umowy o pracę na czas nieokreślony. Taką posadę niektórzy panowie traktują jedynie jako przejściową i w dalszym ciągu szukają tego wymarzonego etatu, np. w dużej firmie. Natomiast szereg ludzi wpadnie jeszcze na pomysł, aby poszukać sobie pozaplanowego zajęcia, więc ich nowym celem zawodowym staje się praca dorywcza.
Prawo
Wprowadził: controlarms
Podpatrzone na: www.flickr.com

Radcy prawni - jakim sposobem znaleźć się w labiryncie prawa?

Obecnie coraz więcej osób, zazwyczaj będąc tego zupełnie nieświadomymi, popada w różnorakie problemy z prawem. Przyczyn wspomnianych zjawisk upatruje się przede wszystkim w niskiej świadomości prawnej dużej części społeczeństwa. Niełatwo jednak o takową, skoro w wielorakich dziedzinach normy zmieniają się w bardzo szybkim tempie.
Kreml
Wprowadził: Jean & Nathalie

Czy Rosja jest prawdziwym rajem dla firm? Czy trzeba pouczyć się rosyjskiego?

Niegdyś język rosyjski był bardzo modny w naszym kraju. Uczono go w szkołach średnich i podstawowych tak, jak dzisiaj języka angielskiego. Komunikował się nim w zasadzie każdy. Obecnie potrafi go niewielki procent osób, szczególnie młodszych. Dlatego też każdy tłumacz języka rosyjskiego ma mnóstwo pracy. Jest tak, ponieważ coraz więcej z nas decyduje się na wyjazd do krajów, w których porozumiewa się po rosyjsku. Są to zarazem podróże, które nastawione są na zwiedzanie i poznawanie kultury, jak również i sfery dyplomatycznej.

Konferencja It 2016 to niesamowity moment dla zapaleńców nowinek technologicznych oraz firm.

Organizacja różnego typu imprez czy wydarzeń stało się w ostatnich latach ciekawym pomysłem na własny interes. Duże spółki ale i niewielkie przedsiębiorstwa planują różnego typu konferencje it, kursy, czy szkolenia. Zwykle przeznaczają na to duży budżet, jednak brak im czasu lub ludzi, którym mogliby oddelegować tę pracę. W takiej sytuacji udają się do firm specjalizujących się w takich działaniach.
praca
Wprowadził: materiały prasowe

Poszukiwania zatrudnienia w Internecie

Obecnie często nie jest lekko znaleźć pracę. Stąd też osoby posiadające różne wykształcenie próbują podjąć się każdego zajęcia, nawet niezgodnego z wykształceniem. Bardzo często przeszukują mnóstwo stron w sieci w poszukiwaniu zleceń różnego rodzaju. Opiekują się dziećmi lub pracują, jako autorzy tekstów reklamowych. Obecnie bardzo popularna jest praca freelancer. Polega ona na wykonywaniu pracy bez etatu jak i podejmowaniu się zadań na zlecenie. Jest to szalenie popularne w różnych branżach.
książka
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Uczenie się niedługo po ogólniaku –we Wrocławiu

Mając lat dziewiętnaście, młody człowiek zostaje postawiony przed niezmiernie ważnym wyborem, czym się zająć. W okresie kryzysu, odnalezienie dobrze płatnej pracy jest dużym wyzwaniem, a wykształcenie ogólne w żaden sposób tego nie ułatwia. Jeżeli dalej chcemy się kształcić, alternatywnym dla studiów pomysłem jest policealne studium, zwiększające znajomość rzeczy i w szybszym czasie gwarantujące uprawnienia do podjęcia pracy w zawodzie.
Wprowadził: HEMMERSBACH

Prawa oraz obowiązki pracownika

Zatrudnienie każdego pracownika powinno odbywać się na podstawie umowy. Zależnie od pełnionej roli i charakteru pracy, są różne typy umów. Najczęstszą i najbardziej pożądaną umową mowa tu o umowie o prace. Dzięki temu pracownik ma płatny urlop oraz wszystkie świadczenia. Ponadto czas, w którym osoba przebywa na zwolnieniu lekarskim jest również opłacany, a niekiedy możliwy jest jeszcze zasiłek chorobowy. Ten rodzaj obowiązku podzieli się na dwa typy.
Biznesmen
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Czym jest ocena 360 stopni

Od wielu lat podwładni podlegają sprawdzaniu. Ówcześnie stosowano do tego celu ścisłe zasady, a praca przeprowadzana była pod ostrym dozorem przełożonych. Obecnie, aby uzyskać informacje na ile dobrze pracujemy stworzone zostały różnorakie techniki oceny. Ocena pracownicza pomoże przełożonemu dokonać właściwej selekcji, ale także dać nagrody tych najlepszych i dobrze ich mobilizować, inspirować.
Paragraf
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Radca prawny Wrocław to doskonały specjalista w swej branży

Jeśli chodzi o możliwości, które daje dziedzina taka jak prawo w naszym kraju, to są one niezwykle szerokie. Głównie dzieje się tak za sprawą specjalistycznie świadczonych usług przez sztab ekspertów. Patrząc na rozmaite porady prawne Wrocław proponuje zainteresowanym rozwiązywaniem spraw sądowych wiele możliwości. W dużej mierze liczy się zaufanie do danego do reprezentowania swojej osoby prawnika, które nie jest tak łatwo zdobyć. Możliwości skorzystania z propozycji uzgodnić można uprzednio zarówno drogą mailową, telefoniczną, jak i po osobistym kontakcie w pewnej kancelarii.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij