Praca
Wprowadził: HEMMERSBACH

Kariera po informatyce

Bieżąca sytuacja na rynku pracy jest nieciekawa. Wielu młodych i utalentowanych ludzi nie potrafi odnaleźć odpowiedniego zatrudnienia. Nie pomaga im nawet fakt ukończenia wyższej uczelni, jak również biegła znajomość języka angielskiego. Bardzo często o otrzymaniu dochodowej pracy decyduje odrobina szczęścia. Podłamani absolwenci znajdują zatrudnienie w rozmaitych restauracjach szybkiej obsługi, gdzie są zmuszeni pracować poniżej swoich kwalifikacji. Czy istnieje jeszcze jakaś nadzieja dla młodego pokolenia?
Absolwenci, studia
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Studiowanie we Wrocławiu

Nikt nie zdziwi się z faktu, że wybranie studiów jest bardzo ważną decyzją na przyszłość. Jeżeli ktoś nie zastanawia się, co chce studiować, uczelnie wyższe we Wrocławiu mają bardzo szeroką sferę propozycji oraz objaśnienie kierunków. Do tego w każdej szkole można znaleźć idealnie dopracowane ulotki, gdzie przeczytamy wszystko w temacie interesujących nas kierunków. Należy wiedzieć, że przy wyborze kierunku, ważna powinna być jedynie nasza decyzja.
Księgowość, finanse
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Szczególnie istotne w przedsiębiorstwie ewidencja wyposażenia oraz inwentaryzacja środków trwałych

Dla prosperowania firmy bardzo istotne jest to, jaki wpływ może mieć dany proces na stan środków finansowych firmy. Zależnie od wymagań firmy ewidencja wyposażenia może odbywać się w rozmaity sposób i na wielu etapach. Jest dużo różnych metod na policzenie danych kwot oraz wyliczanie końcowego i niemożliwego do przekroczenia limitu budżetu. Od managementu przedsiębiorstwa zależne jest to, jaki sposób zostanie wprowadzony w życie.
komputer
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jak zapewnić obieg dokumentów w firmie?

Obieg dokumentów w naszej firmie to kwestia przetrwania. Od narzucenia systemu i kontroli powinniśmy zaczynać ustalanie norm obowiązujących w administracji całego przedsiębiorstwa. Ponadto, w celu uporządkowania, nie tylko dokumentacji papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej wykupić przedsiębiorstwu program do zarządzania dokumentami, np. MS Sharepoint.
Młotek sędziego
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Czego potrzeba studentowi prawa?

Większość młodych ludzi, którzy zdali egzamin dojrzałości parę miesięcy wstecz od dawna dobrze wiedziało, jaki zawód chcą wykonywać w przyszłości. W tym roku, tak jak w każdym poprzednim wielkim zainteresowaniem cieszyło się prawo. Mimo, że to bardzo trudne studia, bardzo istotne jest także zrobienie aplikacji po uzyskaniu magisterium bardzo wiele osób pragnie stać się prawnikami. Kuszące są wysokie zarobki, kusi niezależność i prestiż tej profesji.
Mocne wejście Twojej firmy
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Wybieramy najlepsze sposoby rozwoju: prince2 oraz cobit5 w najwyższej cenie

Cobit5 jest interesującym sposobem, znanym w coraz szerszych kręgach profesjonalistów, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzanie wielopoziomowych, specjalistycznych procesów, które obejmują sporą liczbę celów kontrolnych. Grupowane są one zwykle w określonych domenach, co w dużym stopniu ułatwia organizację pracy. Procesy takie jak wcześniejsze planowanie projektów, generalna ich organizacja, jak i dalsze wdrażanie, wspieranie i nadzorowanie, poddawane są końcowej ocenie ekspertów.
praca na komputerze
Wprowadził: Intel Free Press
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy opłacalne jest podjąć pracę w charakterze copywritera?

Nie da się zanegować zjawiska, że każdy z nas chce odszukać pracę, jaka będzie ciekawa i zarazem odpowiednio płatna. Taki stan spraw jest bowiem czymś zupełnie normalnym, ponieważ praca stanowi znaczącą część naszego życia. Powinno się jednakże potwierdzić, że mimo nieprzerwanego rozwijania się rynku ciężko jest nam urzeczywistnić takie założenie.
magazyn
Podpatrzone na: www.foter.com

Niezbędne pomoce w każdej pracy magazynowej

Każdy, kto zatrudniony jest na magazynie ma świadomość, jak ważne jest to, by mieć najwyższej wartości rzeczy, dzięki którym będzie sposobność zmodyfikować swój dzień roboczy. Z tego powodu najważniejsze pozostaje zawsze to, żeby stosowny magazyn wyposażyć w ten sposób, aby czegokolwiek w nim nie zabrakło.
Biznesmen
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Czym jest ocena 360 stopni

Od wielu lat pracownicy podlegają sprawdzaniu. Ówcześnie praktykowano na ten cel ścisłe zasady, a praca przeprowadzana była pod ostrym nadzorem przełożonych. Obecnie, by dowiedzieć się na ile efektywnie pracujemy opracowane zostały różnorakie techniki oceny. Ocena pracownicza ułatwi szefowi dokonać właściwej selekcji, ale również nagradzać tych najlepszych i odpowiednio ich motywować.
Warszawska, majowa konferencja o dociepleniu obiektów zabytkowych od wewnątrz
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Xella Polska Sp. z o.o.

Szkolenia prince 2 – komu się przydają

Dziś niebywale trendy są wszelkiego typu specjalistyczne szkolenia. Organizuje się je w wielu firmach. Mają one zwiększyć wydajność pracy. Dlatego też wielu pracodawców z chęcią wysyła na nie swoich pracowników. Niejednokrotnie są one w 100 procentach finansowane przez pracodawców, bądź też tylko częściowo. Bez względu na to naprawdę opłaca się korzystać z bardzo rozbudowanej oferty szkoleń.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.