Język angielski
biuro
Wprowadził: CROFFT System
Podpatrzone na: CROFFT System

Profesjonalne tłumaczenia dla przedsiębiorstw

Od okresu, gdy we Francji sprawował władzę Król Słońce, francuski stał się mową rządzących, handlu oraz dyplomatów. Sprawa ta kompletnie się odmieniła, kiedy w wyniku II Wojny Światowej oraz hegemonii USA język angielski stał się dominujący na globie. Obecnie uczy się go na każdym etapie oświatowym – zaczynając od zerówki, aż po studia mgr na uniwerku. Bez porządnej biegłości w języku Szekspira bardzo trudno zwyciężać w dzisiejszym świecie.
biurko
Wprowadził: geishaboy500
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Praca dla programisty

Programista zalicza się do jednego z dziesięciu w największym stopniu szukanych przez pracodawców stanowisk pracy. Aczkolwiek zawód ten nie jest dla wszystkich. By nim stać się należy lubić matematykę a przede wszystkim komputery, czyli informatykę. Jedno jest bezsporne programista to praca z przyszłością. Lada dzień będą oni tak samo doceniani i respektowani jak prawnicy czy doktorzy.
Bezpiecznie w sieci
Wprowadził: PointB
Podpatrzone na: PointB

Rosnąca popularność programistów na polskim rynku pracy.

Programista należy do jednego z dziesięciu w najwyższym stopniu poszukiwanych przez pracodawców stanowisk pracy. Aczkolwiek zawód ten nie jest dla wszystkich. Aby nim stać się powinno się lubić matematykę a zwłaszcza komputery, czyli informatykę. Jedno jest bezsprzeczne programista to zajęcie z przyszłością. Wkrótce będą oni tak samo poważani i szanowani jak prawnicy czy lekarze.
szkola
Podpatrzone na: flickr.com

Kursy językowe dla osób z zagranicy

Kursy językowe dla obcokrajowców są bardzo modne. Już nie tylko nasi krajanie uczą się języków przed wyprawą zagranicę. W dzisiejszej dobie też obcokrajowcy mieszkający w naszym kraju chcą mówić w naszym pięknym języku. Dlatego też z chęcią chodzą na zajęcia w polish course Warsaw to urokliwe miasto, w którym obcokrajowców jest coraz więcej. Stąd też w tym mieście szkoły j. polskiego dla osób z zagranicy są dzisiaj w modzie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.