Stolica
nowe piękne mieszkanie do odbioru
Wprowadził: Gunnar Grimnes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Odbiór mieszkania warto skorzystać z pomocy fachowca

Jedno z największych polskich miast, stolica dolnośląskiego będzie mieć wreszcie obwodnicę. Dla Wrocławia jest to bardzo ważna i niezmiernie potrzebna inwestycja. Do tej pory ruch tranzytowy odbywał się przez miasto, co powodowało powstawanie gigantycznych korków i zatorów. Po wielu latach udało się nareszcie zaradzić wszystkim problemom, jakie stanęły na drodze do budowy obwodnicy – brak pieniędzy, przejęcie gruntów, procedury przetargowe. Nasze prawo nie jest przygotowane do wykonanie szybkiego planu dla inwestycji publicznych w połączeniu z procedurami pozyskania środków z programów unijnych.
mieszkanie ochota
Podpatrzone na: http://www.marigoldgarden.pl/

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

W ciągu ostatnich miesięcy prasa informuje o spadających cenach lokali mieszkalnych. W szczególności głośno o tym jest we Wrocławiu, gdzie do kupienia jest największa ilość mieszkań od wielu lat. Dziś na jednego nabywcę przypada około 30 ofert, zatem da się wybierać i przebierać, a co za tym idzie, targować się o ceny. A jak wygląda ta sprawa w Warszawie? Prawie tak samo. Stolica wciąż jest na szczycie listy cenowej jeśli chodzi o mieszkania. Należy choćby wyszukać w sieci hasło mieszkania Warszawa Ochota.
plaża
Wprowadził: Sami Keinänen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najpopularniejsze kierunki na urlop

Kiedy trzeba by było napisać listę najchętniej obieranych przez Polaków państw turystycznych, Egipt, Grecja i Turcja ulokowałyby się bardzo wysoko.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.