Dzieci
Sopocka plaża
Wprowadził: maciekbor
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Urokliwe turystyczne miejscowości w Polsce

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że aby wypocząć i nabrać dystansu do pracy i codziennych spraw nie trzeba wyszukiwać najdalszych miejsc na świecie i luksusowych wycieczek. Najczęściej to co najbardziej atrakcyjne, położone jest najbliżej nas. Przykładem tego są piękne miasteczka w Polsce, które słyną ze swoich uzdrawiających cech. Dodatkową zaletą będą niewielkie koszty pobytu a noclegi w Ciechocinku na pewno nie obciążą zanadto naszego budżetu
.
Wprowadził: KROSS

Kup sobie rower zimą

Mimo że, że styczeń jest w pełni, warto już teraz pomyśleć o zbliżającej się wiośnie oraz wycieczkach rowerowych. Bez znaczenia jest czy żyjemy w dużym mieście czy w przytulnym miasteczku, czas na aktywny relaks i wycieczki rowerem wygospodarujemy zawsze i każdy dobierze odpowiedni rower dla siebie.
e-papierosy
Wprowadził: christopher cornelius
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak należy odstawić palenie?

Jest mnóstwo rzeczy, od których jesteśmy w stanie się uzależnić. Może to być oglądanie telewizji, granie w gry komputerowe, czy robienie zakupów. Niestety, czasem rzucamy się w sidła nałogu, który niszczy nasze ciało i może stać się przyczyną naszej śmierci. Jednym z nich jest palenie papierosów.
łąka
Wprowadził: PhillipC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Obozy jeździeckie dla najmłodszych

Trudno jest obecnie zorganizować dziecku przepiękne wakacje, które będzie ono pamiętać aż do końca swego życia. W irytującym dużej ilości firm zajmujących się organizowaniem kolonii łatwo popaść w dezorientacje. Wakacje dziecka czy to zimą, czy latem należy planować z pewnym wyprzedzeniem. Dobrze nastawić się na bardziej czynne formy odpoczywania oraz na co bardziej oryginalne propozycje biura podróży, które mogą sprawić wiele radości dziecku.
Pies rasy mastif tybetański
Wprowadził: lgrvv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kupujemy pieska. Na co trzeba zwrócić uwagę?

Kiedyś wreszcie nadchodzi ten dzień, gdy nasze dziecko oznajmia nam, że musi posiadać w domu zwierzaka. To dość istotna kwestia i należy się nad tym dobrze zastanowić. Na pewno nie powinniśmy pochopnie się zgadzać. Nie oznajmiajmy naszemu dziecku, że zgadzamy się na to, tylko dlatego, aby przestało nas tą prośbą męczyć. Oszukiwanie malca może przynieść jeszcze gorsze efekty niż brak zgody. Zanim jednakże zniszczymy marzenia dzieciaka o zwierzątku, przekalkulujmy wszystko na spokojnie.

Konsole do gier- czy zezwolić grać dzieciom?

Jeszcze jakiś czas temu dzieciaki po lekcjach ciskały plecaki w kąt i leciały na podwórko. Do domu trzeba ich było przyprowadzać siłą. To przecież poza nim działy się najfajniejsze rzeczy. Można było zbudować domek na drzewie lub pograć w chowanego. Chłopcy godzinami grali w piłkę, a dziewczynki bawiły się lalkami. Dzieciaki dosłownie błagały opiekunów o dodatkową godzinę na podwórku.
Małe dziecko
Wprowadził: Fotolia
Podpatrzone na: Fotolia

Twórcy zabawek dla najmłodszych - podwaliny ich popularności

Tommee Tippee, to grupa zajmująca się produkcją i sprzedażą przedmiotów dla dzieci, które zwłaszcza służą do codziennego użytku, w czasie wykonywania czynności związanych z karmieniem, myciem itp. Jest to grupa o ugruntowanej pozycji na rynku, jaka ma długoletnie doświadczenie w wykonywaniu takiego rodzaju elementów.
Gra planszowa - Warhammer
Podpatrzone na: http://www.planszoweczka.pl/

Gry planszowe rozrywką dla rodziny

W epoce królowania Internetu gry planszowe odeszły nieco do lamusa. Jeszcze kilkanaście lat temu wszyscy członkowie rodziny grali w Chińczyka, szachy czy Monopol. W dzisiejszych czasach rozgrywki przeniosły się do świata wirtualnego. I nie bawią się przy nich już całe pokolenia. Niestety. Gry planszowe bowiem bardzo dobrze oddziałują na rozwój ludzkiego umysłu. Idealnym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
Zwróć uwagę, czym bawi się Twoje dziecko
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Kolorowanki rozwijają twórczość

To kolorowanki dla dzieci sprawiają, że najmłodsi lepiej się uczą, łatwiej i szybciej adaptują materiał szkolny, wykazują się większą inteligencją, są bardziej kreatywne w rozwiązywaniu zadań i problemów, mają większe zaufanie do własnych kompetencji. najmłodszy zawsze kreuje w malowankach to, co zna i tyle, ile wie o świecie. Z tego względu jego dzieła są bogatym źródłem wiedzy o tym, w jaki sposób myśli i świadectwem tego co przeżywa.
dzieci
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Gry online dla dzieci

Żyjemy w czasach, w których Internet stał się niezastąpionym medium używanym do pracy, nauki, kontaktowania się z przyjaciółmi i rodziną i zdobywania informacji. W Internecie spędzamy również coraz więcej wolnego czasu. ważnymelementemświata są gry komputerowe, które stały się ważnym elementem życia mnóstwa ludzi, również dzieci. Gry dla 3 latka to jedna z najczęstszych rozrywek naszych dzieci.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.