Rowery
boks
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Jakie sporty dobrze uprawiać w domu?

Wszyscy dążymy do dobrego samopoczucia i doskonałej figury. Gdy jesteśmy pełni energii, potrafimy prawidłowo funkcjonować w codziennym życiu, mamy pozytywne nastawienie i łatwiej stawiamy czoło wszelkim przeszkodom. Kluczem do sukcesu jest regularne uprawianie sportu, jednak nie rzadko zdarza się, że szybko porzucamy raz podjęty wysiłek. Najkorzystniej znaleźć taki rodzaj aktywności fizycznej, który będzie nam sprawiał przyjemność.
Wprowadził: KROSS

Modne i najlepiej prosperujące marki rowerowe w kraju

Uznawana za jedną z najbardziej znaczących i najbardziej znanych marek rowerowych w Europie marka Kross jest niezwykle rozpoznawalna w Polsce. Nasz kraj jest szczególnie otwarty na importowanie sprzętu z całej Europy, a sprzęty oraz urządzenia markowe, zwłaszcza rowery, wybierane są analizując ich jakość.
Wprowadził: KROSS

Kup sobie rower zimą

Mimo że, że zima jest w pełni, warto już teraz pomyśleć o zbliżającej się wiośnie i wycieczkach rowerowych. Nie ma znaczenia czy żyjemy w zaludnionym mieście czy w małym miasteczku, czas na aktywny wypoczynek i przejażdżki rowerowe znajdzie się zawsze i każdy dobierze odpowiedni rower dla siebie.
bieżnik w oponie
Wprowadził: Highways Agency
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Rodzaje i wykorzystanie opon

Opony stanowią ogromnie ważny element każdego pojazdu. Jako jego podstawa spełniają funkcję szczególną i muszą spełniać wiele warunków. Najważniejsze jest, by opony gwarantowały bezpieczeństwo. Najczęściej bowiem to od ich stanu zależy bezpieczeństwo ludzi przemieszczających się za pomocą pojazdu. Większości osób opony przywodzą na myśl od razu auta. Są one jednak używane do znacznie większej ilości urządzeń. Przykładem są między innymi urządzenia wykorzystywane w rolnictwie. Na uwagę zasługuje to, jak wielkie są opony wykorzystywane przykładowo w ciągnikach i jak solidne sprawiają wrażenie. Faktycznie, im większa masa pojazdu, tym opony powinny być bardziej wytrzymałe. Ma to ogromne znaczenie w przypadku większych ciężarówek i aut dostawczych, które przewożą niejednokrotnie ogromne ciężary. Opony ciężarowe powinny więc być dostosowane to tak dużego obciążenia, tym bardziej że w przypadku takiej maszyny ewentualna kolizja bywa tragiczna w skutkach.

Jazda na rowerze - najlepsza forma ruchu

Jest wiele zalet jazdy na rowerze. Bardzo istotne jest to, że preferując poruszanie się rowerem zamiast korzystania z samochodu, w pewnym sensie chroni się środowisko naturalne, ograniczając emisję szkodliwych środków w formie spalin.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.