Namiot
Wprowadził: Sport-shop.pl

Wakacje inaczej

Przygoda, ach przygoda! Nadchodzi lato, a wraz z nim czas wakacyjnych wyjazdów. Nie wszystkim odpowiada spędzanie kolejnego urlopu w hotelu z basenem. Dla takich ludzi idealną alternatywą może być przykładowo wyjazd na biwak nad jezioro, albo w cichy zakątek gór. Można też wybrać się za granicę, w nieznane. Jeśli chcemy urlop spędzić aktywnie i ciekawie zaplanujmy tego rodzaju przygodę.
Górska wyprawa
Podpatrzone na: www.citypictures.net

Jaki sprzęt wziąć na wycieczkę

Zbliżają się słoneczne dni, a więc najlepsza pora, by wyrwać się z pracy i wyjechać na kilkudniowy urlop. Dni wolne na początku maja w tym roku będą pogodne, warto więc już teraz zaplanować sobie urlop. Niestety, na parę tygodni przed terminem raczej ciężko dostać dostępne noclegi. Jednak jest świetne wyjście z tej sytuacji – dlaczego by nie pojechać pod namiot? Lub na spacerowanie po górach, z pobytami w schroniskach? O ile podoba się ci taka opcja, powinieneś teraz pójść do specjalistycznego sklepu, żeby zakupić odpowiednie akcesoria turystyczne.
Ognisko
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Urlop dla szukających mocnych wrażeń

Dzięki Bogu, zima nas opuściła. Tego roku bardzo mocno dawała się nam we znaki. Mieliśmy już tego mrozu po dziurki w nosie. Nareszcie nadeszła wiosna i nastały pogodne dni. Ani się obejrzymy, a przyjdzie lato. A to oznacza, że okres urlopowy już tuż tuż. Oczekujemy na odpoczynek z niecierpliwością. Już od miesięcy planujemy ten upragniony letni wypoczynek.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną
Wprowadził: Jura Park Bałtów
Podpatrzone na: http://www.juraparkbaltow.pl

Kajaki nad Pilicą

Jeszcze tylko trzy, dwa jeden dzień i tak każdego tygodnia trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy nadchodzi długo wyczekiwany piątek, można snuć plany, jak spędzić te sobotę i niedzielę wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. Latem jest dużo możliwości by spędzić weekend aktywnie, najlepiej na łonie natury z najbliższymi. I wcale nie trzeba wybierać się gdzieś daleko, aby ten czas atrakcyjnie spędzić. Korzystną ofertą może być spływ kajakowy.
Rodzinne zabawy na zdrowie!
Wprowadził: istockphoto.com
Podpatrzone na: istockphoto.com

Urlop pełen adrenaliny

Wielu rodaków wyobraża sobie najlepszy odpoczynek jedynie nad egzotycznym morzem. Leniuchowanie na gorącej plaży od wielu lat jest jednoznaczne z udanym urlopem. Uwielbiamy wczasy w ekskluzywnych hotelach, gdzie mamy do swojej dyspozycji wszelkie wygody. Można korzystać z zabiegów leczniczych w najlepszych gabinetach SPA.
Góry z samolotu
Podpatrzone na: en.wikipedia.org

Co wziąć na drogę?

Każdy wędrownik, który cechuje się mądrością, powinien zawsze zabierać ze sobą komplet kluczowych rzeczy. Akcesoria turystyczne powinno się rzecz jasna dopasowywać do celu wycieczki – innego gatunku rzeczy trzeba zabierać w góry, inne na wędrówkę po plaży. Istotna jest także pora roku, a więc i klimat panujący w danym rejonie świata. Musisz koniecznie o tym wiedzieć, gdyż pogoda może cię zmylić – w wysokich partiach gór najczęściej jest dużo chłodniej niż na nizinach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.