Namiot
Spływ kajakowy rzeką Kamienną
Wprowadził: Jura Park Bałtów
Podpatrzone na: http://www.juraparkbaltow.pl

Kajaki nad Pilicą

Poniedziałek, wtorek, środa i tak co tydzień trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy nadchodzi długo wyczekiwany piątek, można spokojnie zacząć planować, jak wykorzystać te dwa dni wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. Latem jest mnóstwo okazji by spędzić weekend aktywnie, najlepiej na świeżym powietrzu z rodziną. I wcale nie trzeba wybierać się gdzieś daleko, aby ten czas atrakcyjnie spędzić. Idealną propozycją może być spływ kajakowy.
Ognisko
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Urlop dla szukających mocnych wrażeń

Dzięki Bogu, zima nas opuściła. W tym roku wyjątkowo mocno dawała nam popalić. Mieliśmy już tego zimna serdecznie dosyć. W końcu przyszła wiosna i nastały słoneczne dni. Ani się obejrzymy, a przyjdzie lato. A to oznacza, że sezon urlopowy już tuż tuż. Oczekujemy na odpoczynek z niecierpliwością. Już od dawna planujemy ten upragniony wakacyjny wyjazd.
Wprowadził: Sport-shop.pl

Wakacje inaczej

Ahoj przygodo! Zbliża się lato, a wraz z nim okres urlopowych wyjazdów. Nie każdemu pasuje spędzanie następnego urlopu nad hotelowym basenem. Dla tych osób doskonałą alternatywą może być choćby wybranie się na biwak nad rzekę, albo w urokliwy zakątek gór. Można też wybrać się za granicę, po prostu przed siebie. Gdy chcemy urlop spędzić aktywnie i ciekawie zdecydujmy się na tego rodzaju przygodę.
Górska wyprawa
Podpatrzone na: www.citypictures.net

Jaki sprzęt wziąć na wycieczkę

Zbliżają się słoneczne dni, a więc najlepsza pora, by urwać się z roboty i wyjechać na kilkudniowy urlop. Dni wolne na początku maja w tym roku będą pogodne, warto zatem już dzisiaj zaplanować sobie wyjazd. Niestety, na parę tygodni przed terminem raczej trudno namierzyć wolne noclegi. Ale istnieje świetne wyjście z tej sytuacji – dlaczego by nie udać się pod namiot? Albo na spacerowanie po górach, z pobytami w schroniskach? Jeżeli odpowiada ci taka opcja, musisz teraz wybrać się do fachowego sklepu, żeby zamówić odpowiednie akcesoria turystyczne.
Rodzinne zabawy na zdrowie!
Wprowadził: istockphoto.com
Podpatrzone na: istockphoto.com

Urlop pełen adrenaliny

Wielu rodaków wyobraża sobie najlepszy odpoczynek jedynie nad egzotycznym morzem. Leniuchowanie na gorącej plaży od wielu lat jest jednoznaczne z udanym urlopem. Uwielbiamy wczasy w ekskluzywnych hotelach, gdzie mamy do swojej dyspozycji wszelkie wygody. Można korzystać z zabiegów leczniczych w najlepszych gabinetach SPA.
Góry z samolotu
Podpatrzone na: en.wikipedia.org

Co wziąć na drogę?

Każdy wędrownik, który cechuje się mądrością, powinien zawsze zabierać ze sobą komplet kluczowych rzeczy. Akcesoria turystyczne powinno się rzecz jasna dopasowywać do celu wycieczki – innego gatunku rzeczy trzeba zabierać w góry, inne na wędrówkę po plaży. Istotna jest także pora roku, a więc i klimat panujący w danym rejonie świata. Musisz koniecznie o tym wiedzieć, gdyż pogoda może cię zmylić – w wysokich partiach gór najczęściej jest dużo chłodniej niż na nizinach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.