Pogoda

Do jakiego kraju wybrać się na wakacje w tym roku?

Praca w okresie wiosenno- letnim to istna męka. Jak możemy się skoncentrować na codziennych obowiązkach, gdy za oknem króluje tak piękna aura? Ale gdy tylko wyłapiemy możliwość, odrywamy się od naszych spraw i marzymy o urlopie w tym roku. Wielu ludzi ma schowane w głębokiej szufladzie radosne ulotki agencji turystycznych i gdy nikt nas nie widzi, z zapałem je wertujemy, wyszukując atrakcyjnych propozycji na wczasy.
dzieci
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Interesujące miejscowości nad morzem

dzieci
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Interesujące miejscowości nad morzem

Polskie morze przez długie lata było wymijane w naszych planach wycieczkowych. Utarło się, że najchętniej odpoczywa się w zagranicznych kurortach. Zadławiliśmy się wspaniałą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego wypoczynku bez upału i błękitnego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak wspaniałe wybrzeże czeka na nas w Polsce.
Góry z samolotu
Podpatrzone na: en.wikipedia.org

Co wziąć na drogę?

Każdy turysta, który cechuje się rozsądkiem, musi zawsze zabierać ze sobą pewien pakiet najbardziej potrzebnych rzeczy. Akcesoria turystyczne powinno się naturalnie dobierać do kierunku wyprawy – innego gatunku sprzęt trzeba zabierać w góry, inne na wyprawę po pustynnych nizinach. Istotna jest także pora roku, a więc i klimat panujący w zwiedzanym zakątku globu. Musisz bezwzględnie o tym pamiętać, bo pogoda może cię oszukać – w górach zazwyczaj jest gorsza pogoda niż na nizinach.
Kaszuby
Wprowadził: glencharnoch
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak pojechać na niezapomniane wczasy w Polsce

Porównując ceny, zwykle dużo tańsze wydają się wakacje w ciepłej Chorwacji niż w kraju. Mądrzy jednak potrafią sobie z tym poradzić. Polskie morze to idealne miejsca na odpoczynek. Jak zaplanować niezapomniane wakacje?
Wprowadził: Wygoda Travel Group

Urlop Pomysł na idealne wczasy zależy od różnych czynników

Pomysł na idealne wczasy zależy od rozmaitych czynników. Każdy człowiek lubi inne formy wykorzystywania wolnych chwil, więc hasło „lato 2014” dla każdego może znaczyć coś innego. Część ludzi spędzi te wakacje w swoich domach. Niektórzy na pewno pozostaną w Polsce, gdzie istnieje mnóstwo możliwości wypoczynku.

Zaplanuj urlop - gdzie warto się wybrać?

Upragniony wypoczynek zbliża się wielkimi krokami. Sezon letni już niedługo, a więc najwyższa pora pomyśleć o wczasach dla całej rodziny. Wszyscy oczekujemy z niecierpliwością na należyty wypoczynek. Przez cały rok pracowicie wypełnialiśmy wszelkie swoje obowiązki, zarówno te w domu, jak i zawodowe. Teraz pora na odpoczynek i beztroskie lenistwo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.