Mieszkania
wnętrza
Wprowadził: Marma Polskie Folie
Podpatrzone na: Marma Polskie Folie

Na jakie czynniki zwrócić uwagę nabywając mieszkanie?

Decydując się na rozpoczęcie poszukiwań swojego mieszkania, stajemy przed koniecznością dokonania wyboru pomiędzy nowym lokalem, który oferuje deweloper a mieszkaniem z tzw. rynku wtórnego. Pomimo ogólnie obowiązującej opinii, która głosi, że „nowe jest lepsze”, wybór nie jest wcale łatwy i wymaga spokojnego przemyślenia oraz zidentyfikowania własnych oczekiwań i możliwości.
Inwestycje, nieruchomości
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Rynek mieszkaniowy w 2012 roku

Od końcowych miesięcy zeszłego roku ceny powierzchni mieszkalnych maleją. Fachowcy przewidują, że ta tendencją zachowa się przez dłuższy okres, jest szansa, że nawet do 2013 roku. Analogicznie prezentuje się sytuacja na rynku budownictwa jednorodzinnego. Tam mocny spadek nastąpił parę miesięcy temu i widać go do dzisiaj. Czy mamy zatem dobry czas, by załatwić sobie własne M? Dużo wskazuje na to, że tak, choć można jeszcze poczekać, by natrafić na lepsze oferty. Za kilka miesięcy kurcząca się ciągle sprzedaż mieszkań może spowodować powtarzające się obniżki cen.
Wprowadził: AMagill

Kredyt hipoteczny

W tym poście opowiemy sobie sposobie wzięcia środków na wymarzony dom lub mieszkanie, albo konsolidację długów. Takie marzenia jak wiemy bywają bardzo kosztowne dlatego różne banki lub spółdzielnie tj. kasy SKOK mogą pomóc swoim klientom. Tutaj jednak skupimy się na tym co umożliwia nam SKOK kredyt hipoteczny.
Okna dla luksusowych nieruchomości
Wprowadził: Internorm
Podpatrzone na: Internorm

Pierwsze mieszkanie - z „drugiej ręki” a może od dewelopera?

Decydując się na rozpoczęcie poszukiwań własnego mieszkania, musimy dokonać wyboru pomiędzy nowym mieszkaniem, które oferuje deweloper, a mieszkaniem z tzw. rynku wtórnego. Mimo ogólnie panującej opinii, która głosi, że „nowe jest lepsze”, decyzja nie jest wcale łatwa i wymaga spokojnego przemyślenia oraz analizy własnych oczekiwań i możliwości.
rura
Wprowadził: Armacell
Podpatrzone na: Armacell

Sprawdzone metody na suche powierzchnie.

Wahania pogody wymagają od nas większej dbałości nad naszym zdrowiem. W takich sytuacjach o przeziębienie bardzo łatwo. Wymęczony organizm, cały czas poddawanym próbom, zaczyna lekko gubić się. Gdy minusowa temperatura nasze mieszkania muszą być cieplejsze. I nie istotna metoda ciepła, bo za każdym razem skutki dogrzewania są równie niekorzystne dla nas. Jak to sprawdzić? Wystarczy obejrzeć swoją skórę. Jeśli zauważymy objawy suchości możemy mieć pewność, że w miejscu naszego przebywania mamy do czynienia ze zbyt suchym powietrzem. Innymi skutkami suchego powietrza są również problemy z oddychaniem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.