Umowa
Bezpiecznie w sieci
Wprowadził: PointB
Podpatrzone na: PointB

Wolny zawód - programista

Freelancer programista ma dobrze. Nie muszą zakładać niekomfortowych garniturów. Nie muszą zrywać się skoro świt i dojeżdżać do pracy. Programując jako kontraktowy specjalista indywidualnie narzucają sobie czasy zaczęcia i zakończenia pracy. Można przesiadywać bez spodni przed komputerem, nie zwracając uwagi na żadne konwenanse. Nikt nie patrzy przez ramię, nie rządzi. Introwertycy z pewnością chwalą sobie brak kontaktu z resztą świata. Wszystko wygląda kolorowo. Ale czy na pewno? Jakie minusy napotykają programiści pracujący jako freelancerzy?
prawo - książki

Radca prawny

Oto niedługi artykuł, w którym w kilku krokach objaśnię, co należy zrobić, by założyć spółkę z.o.o.. Założenie spółki z o.o. to proces, który może zająć parę tygodni, ale znacznie skróci się, jeśli opłacimy usługi kancelarii prawnych albo radcy prawnego.
pracownicy, firma
Wprowadził: Ted Eytan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
spotkanie załogi, biznes
Wprowadził: DoDEA
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowoczesne metody zarządzania przedsiębiorstwem

Obecnie proces zarządzania dużą firmą jest bardzo skomplikowany i funkcjonuje w oparciu o przeróżne mechanizmy wspomagające. Ciężko powiedzieć, gdzie jest granica pozwalająca stwierdzić, że dane przedsiębiorstwo jest już korporacją. Można przyjąć, granica ta jest niezwykle płynna.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.