Umowa
pracownicy, firma
Wprowadził: Ted Eytan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
spotkanie załogi, biznes
Wprowadził: DoDEA
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowoczesne metody zarządzania przedsiębiorstwem

Obecnie proces zarządzania dużą firmą jest bardzo skomplikowany i funkcjonuje w oparciu o przeróżne mechanizmy wspomagające. Ciężko powiedzieć, gdzie jest granica pozwalająca stwierdzić, że dane przedsiębiorstwo jest już korporacją. Można przyjąć, granica ta jest niezwykle płynna.
prawo - książki

Radca prawny

Oto krótki tekst, w którym w paru krokach objaśnię, co trzeba zrobić, by ustanowić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Założenie spółki z o.o. to proces, który może zająć kilka tygodni, jednak znacznie zmniejszy się, jeśli opłacimy usługi kancelarii prawniczych lub radcy prawnego.
Bezpiecznie w sieci
Wprowadził: PointB
Podpatrzone na: PointB

Wolny zawód - programista

Freelancer informatyk świetnie sobie żyje. Nie muszą wdziewać niekomfortowych garniturów. Nie mają nakazu budzić się wcześnie i stać w korkach. Pracując jako kontraktowy zawodowiec samemu określają sobie terminy startu i zakończenia pracy. Da się przesiadywać w samych majtkach przed ekranem, nie zwracając uwagi na żadne konwenanse. Nikt nie patrzy przez ramię, nie wydaje poleceń. Nieśmiali naturalnie doceniają brak kontaktu z nieznanymi osobami. Wszystko wygląda kolorowo. Jakie są pułapki? Jakie problemy dostrzegają programiści pracujący jako freelancerzy?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.