Umowa
prawo - książki

Radca prawny

Oto niedługi artykuł, w którym w trzech punktach opiszę, co należy zrobić, by założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Założenie spółki z o.o. to proces, który może objąć kilka tygodni, ale znacznie zmniejszy się, jeżeli opłacimy usługi kancelarii prawniczych lub radcy prawnego.
pracownicy, firma
Wprowadził: Ted Eytan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Bezpiecznie w sieci
Wprowadził: PointB
Podpatrzone na: PointB

Wolny zawód - programista

Freelancer programista świetnie sobie żyje. Nie mają obowiązku wdziewać niewygodnych garniturów. Nie mają nakazu zrywać się skoro świt i dojeżdżać do pracy. Programując jako wolny informatyk samemu określają sobie godziny startu i zakończenia pracy. Da się pracować koszulce i spodenkach przed komputerem, nie zważając na żadne nakazy. Nikt nie stoi nad głową, nie wydaje poleceń. Introwertycy na pewno doceniają brak interakcji z nieznanymi osobami. Wszystko wygląda kolorowo. Ale czy na pewno? Jakie problemy zauważają informatycy zarabiający jako freelancerzy?
spotkanie załogi, biznes
Wprowadził: DoDEA
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowoczesne metody zarządzania przedsiębiorstwem

Obecnie proces zarządzania dużą firmą jest bardzo skomplikowany i funkcjonuje w oparciu o przeróżne mechanizmy wspomagające. Ciężko powiedzieć, gdzie jest granica pozwalająca stwierdzić, że dane przedsiębiorstwo jest już korporacją. Można przyjąć, granica ta jest niezwykle płynna.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.