Przedsiębiorstwo
Mocne wejście Twojej firmy
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Co to jest ocena okresowa?

Oceny okresowe pracowników to obecnie powszechny sposób sprawdzania ich umiejętności, ale również oceny tego jakie cechy pracowników są wartościowe na określonym stanowisku. Jak wynika z badań tylko trochę ponad 10% dużych przedsiębiorstw i korporacji nie korzysta z takiego rodzaju metod nadzoru.
telebim reklama
Podpatrzone na: www.medas-media.com.pl

Jak profesjonalnie promować firmę?

Reklama jest dźwignią handlu – chyba każdy zna to powiedzenie i zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele znajduje się w nim prawdy, zwłaszcza w sytuacji, kiedy prowadzi własne przedsiębiorstwo. Reklama przybiera liczne postacie, w zależności od tego, gdzie znajdują się potencjalni reklamobiorcy, jakie dostępne są środki przekazu i w jakich lokalizacjach można umieścić skuteczną, przykuwającą spojrzenie reklamę, która zapadnie w pamięć.
Wprowadził: VIVARTO

Korzyści z public relations w firmie

Public relations (często zapisywane jako PR) to pojęcie, które w ostatnim czasie słyszy się niezwykle często. Pojęcie to dotyczy wszystkich czynności, których celem jest tworzenie i utrzymywanie przez daną jednostkę dobrych relacji z otoczeniem. Oznacza to również starania o korzystny wizerunek i opinię. W przypadku przedsiębiorstw czynności tego rodzaju są niezwykle ważne. Dobry wizerunek przedsiębiorstwa pozwala na zdobywanie dobrych współpracowników, a w rezultacie zawieranie umów i rozwijanie przedsiębiorstwa.
podatki
Podpatrzone na: flickr.com

Międzynarodowy obrót towarami

W dzisiejszym świecie ciągle pogłębia się globalizacja. Pod tym pojęciem kryje się to, że giną różnego rodzaju bariery. Rzecz idzie tu o barierach przepływu ludzi między państwami, wszelkich cłach w światowym handlu oraz barierach informacyjnych. Ogromnym krokiem w stronę globu, w którym nie ma uciążliwych ograniczeń handlowych, było utworzenie zjednoczenia niegdyś skłóconych państw – Unii Europejskiej.
Praca, biznesmen
Wprowadził: www.s-lab.pl
Podpatrzone na: www.s-lab.pl

Sprawna ocena okresowa pracownika

Oceny okresowe pracowników to obecnie popularny sposób sprawdzania ich umiejętności, jak również oszacowania tego jakie przymioty pracowników są pożądane na konkretnym stanowisku. Jak pokazują badania tylko nieco ponad 10% dużych przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z tego typu metod nadzoru.
fon skb
Wprowadził: http://fon-skb.pl/
Podpatrzone na: http://fon-skb.pl/

Owocna i tania obróbka CNC oraz odlewy żeliwne – marka CARARO

Obecnie nieustannie poszukuje się najlepszych rozwiązań w każdej dziedzinie. Profesjonaliści proponujący całkowity szereg opcji, wiążących się z profesjonalną obróbką metali, proponują zainteresowanym klientom wysokiej jakości odlewy żeliwne. Rozbudowana baza ofert do wyboru sprawia, że klienci obdarzają przedsiębiorstwo stuprocentowym zaufaniem. Oferowane świadczenia realizuje się w określonym terminie, a dokładne wywiązywanie się ze zleconych zadań świadczy o firmie znakomicie.
Wprowadził: G Data Software

Czy opłacalne jest przeniesienie firmy do Internetu?

Jak ciężko w naszym świecie, w czasach szalejącego kryzysu, utrzymać przedsiębiorstwo na rynku, wiedzą ci, którzy wybrali ten ryzykowny krok. Konsumenci żyją teraz bardzo ekonomicznie i trudno jest trafić do potencjalnych nabywców. Trzeba szukać pozostałych kanałów dystrybucji oraz trafiać do różnych grup przyszłych klientów.
komputery
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Co to jest oprogramowanie ERP?

Kiedy prowadzimy własną firmę dobrze jest, abyśmy znali się na różnego rodzaju systemach i udogodnieniach, które daje nam rozwój technologii komputerowych. Minęły już czasy, kiedy centrum zakładu pracy był ogromny segregator trzymany przez panią w sekretariacie, w którym znajdowało się wszystko.Aktualnie przydatne są systemy informatyczne wspierające pracę firmy na każdym szczeblu jej działania. Tego typu rozwiązaniem jest przede wszystkim system ERP.
WD SmartWare 1.3
Wprowadził: Tabasco PR
Podpatrzone na: Tabasco PR

Jakie systemy warto wdrożyć, by sprawnie zarządzać firmą?

Ważną kwestią przy wyborze dobrego systemu jest określenie celów firmy oraz jej kierunków biznesowych. Aby je zdefiniować, potrzebna jest znajomość możliwości przedsiębiorstwa i jego słabych punktów. Ważną sprawą jest również znajomość rynku i skali zapotrzebowania na daną usługę albo produkt. Profesjonalne programy dla firm, wspomagają ich działanie i podnoszą konkurencyjność na rynku. Z tego względu warto się zastanowić, jaki system dla firm jest potrzebny dla naszej działalności.
komputery
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Najnowsze oferty systemów ERP

Każde przedsiębiorstwo musi w dzisiejszych czasach być wyposażone w systemy informatyczne. Skrót ERP pochodzi z języka angielskiego oraz znaczy planowanie zasobów przedsiębiorstwa czy – fakultatywnie – zaawansowane zarządzanie zasobami. ERP określa więc klasę systemów informatycznych, które powstały w celu wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.