Przedsiębiorstwo
wózek widłowy
Wprowadził: STILL
Podpatrzone na: TILL

Praca sortowni

Sortownie znajdują się w różnego przeznaczenia miejscach, bo odgrywają imponująco wielkie spektrum ról. W portach lotniczych stosuje się je do transportu i układania bagażu podróżnych. Są obecne w magazynach pocztowych, by sortować listy i paczki z całego świata. Pojawiają się też w przemyśle, odgrywając niemałą rolę w procesach produkcyjnych.
Wprowadził: G Data Software

Czy opłacalne jest przeniesienie firmy do Internetu?

Jak niełatwo w dzisiejszym świecie, w czasach szalejącego kryzysu, utrzymać przedsiębiorstwo na rynku, wiedzą ci, którzy wybrali ten ryzykowny krok. Konsumenci żyją teraz bardzo oszczędnie i ciężko jest dotrzeć do nowych nabywców. Należy szukać innych dróg dystrybucji i docierać do różnych grup przyszłych klientów.
Praca, biznesmen
Wprowadził: www.s-lab.pl
Podpatrzone na: www.s-lab.pl

Wszystko o poradach biznesowych

Z żyłką do biznesu musisz przyjść na świat. To znana prawda. Ale czasem nie musisz koniecznie być Billem Gatesem, do wszystkiego da się dojść ciężką pracą i nauką. Istotne jest korzystanie z czyichś wskazówek i przeżyć, najbardziej w momencie, kiedy prowadzi się firmę.
podatki
Podpatrzone na: flickr.com

Międzynarodowy obrót towarami

We współczesnym świecie wciąż karty rozdaje globalizacja. Pod tym pojęciem kryje się to, że nikną różne granice. Mowa tu o barierach transferu ludzi między krajami, wszelkich cłach w światowym obrocie towarami oraz przeszkodach informacyjnych. Gigantycznym krokiem w stronę rzeczywistości, w której nie ma skomplikowanych ograniczeń transportowych, było utworzenie unii kiedyś wrogich sobie krajów – Unii Europejskiej.
Mocne wejście Twojej firmy
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Co to jest ocena okresowa?

Oceny okresowe pracowników to dziś popularny sposób sprawdzania ich umiejętności, ale też oceny tego jakie cechy pracowników są pożądane na określonym stanowisku. Jak pokazują badania tylko nieco ponad 10% dużych przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z tego rodzaju technik nadzoru.
Praca, biznesmen
Wprowadził: www.s-lab.pl
Podpatrzone na: www.s-lab.pl

Sprawna ocena okresowa pracownika

Oceny okresowe pracowników to obecnie często stosowany sposób sprawdzania ich kompetencji, ale również oszacowania tego jakie przymioty pracowników są potrzebne na konkretnym stanowisku. Jak wynika z badań tylko nieco ponad 10% dużych przedsiębiorstw i korporacji nie korzysta z takiego typu technik kontroli.
komputery
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Najnowsze oferty systemów ERP

Każde przedsiębiorstwo powinno aktualnie być wyposażone w systemy informatyczne. Skrót ERP jest z języka angielskiego oraz oznacza planowanie zasobów przedsiębiorstwa czy – opcjonalnie – zaawansowane zarządzanie zasobami. ERP jest zbiorem systemów informatycznych, które zostały zrobione w celu nieskomplikowanego zarządzania biznesem.
Wprowadził: BenQ

Skuteczny zbiór oprogramowania do obsługi informatycznej przedsiębiorstw

Prywatna firma lub przedsiębiorstwo zdoła być dużym wyzwaniem. Powinno się posiadać właściwą wiedzę doświadczenie, sporo wytrwałości oraz upartości w dążeniu do finału, aby móc stworzyć firmę, która utrzyma się na rynku oraz uzyska pomyślność, na jakim nam zależy. Powinno się posiadać także własności przywódcze, by móc zarządzać przedsiębiorstwem i kierować jego pracownikami.
WD SmartWare 1.3
Wprowadził: Tabasco PR
Podpatrzone na: Tabasco PR

Jakie systemy warto wdrożyć, by sprawnie zarządzać firmą?

Kluczową sprawą przy wyborze odpowiedniego systemu jest sprecyzowanie celów firmy oraz jej kierunków biznesowych. Aby je zdefiniować, niezbędna jest znajomość zalet przedsiębiorstwa i jego słabych punktów. Bardzo istotną sprawą jest także znajomość rynku i skali zapotrzebowania na konkretną usługę lub produkt. Profesjonalne programy dla firm, wspomagają ich działanie i podnoszą konkurencyjność na rynku. Z tego względu warto przemyśleć, jaki system dla firm jest korzystny dla naszej działalności.
Wprowadził: Comes S.A.

Systemy ERP jako rozbudowa systemów MRP

Enterprises resource planning to pochodzące z angielskiego zaawansowane systemy ERP to coś, co każda firma musi posiadać. Systemy informatyczne, bez których nie istniałoby obecnie wiele zakładów produkcyjnych oraz firm z rozmaitych branż, to baza pracy. Ich rozwój ma duży wpływ na funkcjonowanie firm, o czym dobrze wiedzą dostawcy ERP. Planowanie zasobów przedsiębiorstwa w oparciu o komputerowe zarządzanie zasobami w zaawansowany sposób ulepsza, a w szczególności przyśpiesza codzienną pracę przedsiębiorstwa.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.