Świat
Urządzenie WD TV Live Hub
Wprowadził: WD
Podpatrzone na: WD

Filmy polskie, japońskie, francuskie

Pochłanianie filmów to z pewnością jedna z najczęściej występujących form spędzania wolnego czasu. Człowiek wycieńczony, zmęczony po pracy czy innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat kina. Widz wybiera sobie różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na nowy film, zaszycie się w domowym zaciszu przed komputerem lub projekcja w liczniejszym gronie przed domowym kinem z dużym TV. Właściwie cel i tak zawsze jest jeden - relaks.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Opony przemysłowe – gdzie nabyć?

Decydując się na dodatki takie jak opony przemysłowe w sieci nie wiąże się z niebezpieczeństwem niedostarczenia ich na czas. Wiele osób zauważa problem w takim sposobie kupowania, jednak usługi internetowe aktualnie są tak bardzo dobrze funkcjonujące i godne zaufania, że nie trzeba się bać żadnych konsekwencji.
dzieci
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Gry online dla dzieci

Żyjemy w czasach, w których Internet stał się niezastąpionym medium używanym do pracy, nauki, kontaktowania się z przyjaciółmi i rodziną i zdobywania informacji. W Internecie spędzamy również coraz więcej wolnego czasu. ważnymelementemświata są gry komputerowe, które stały się ważnym elementem życia mnóstwa ludzi, również dzieci. Gry dla 3 latka to jedna z najczęstszych rozrywek naszych dzieci.
sala kinowa
Wprowadził: BRITOP Lighting
Podpatrzone na: BRITOP Lighting

Co wartościowego oglądnąć w kinie?

Pochłanianie filmów to z pewnością jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Człowiek strudzony, zmęczony po ciężkim dniu pracy czy innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i uciec właśnie w świat filmu. Widz wybiera różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na film premierowy, ukrycie się w domowym zaciszu przed komputerem lub projekcja w liczniejszym gronie przed domowym kinem z wielkim telewizorem 3D. Cel i tak zawsze jest ten sam - relaks.
slider_grudzien
Wprowadził: Jan Tik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/jantik/308709862/

Sylwester w Zakopanym

Polakom w okolicach Świąt pojawia się ten sam dylemat: gdzie w tym roku spędzić Sylwestra? Planów jest albo zbyt dużo albo też nic interesującego nie przychodzi nam na myśl. Jeżeli propozycje w stylu kąpanie się wmorzu wydaje nam się zbyt szalona plac w mieście już nam się opatrzył, a przywitanie Nowego Roku w filharmonii lub teatrze wydaje nam się zbyt wyświechtane, być może trzeba pomyśleć wybranie się za miasto.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer
Wprowadził: 2BE.PL Grupa Adweb
Podpatrzone na: 2BE.PL Grupa Adweb

Często wybierane gry sieciowe

Gry komputerowe to dla młodych chłopaków dużo więcej niż tylko rozrywka. To przygoda, o której nie można zapomnieć, to inny świat, gdzie można zostać despotycznym włatcą, kierowcą rajdowym, potężnym mafioso albo najlepszym z komandosów. Najlepsza zabawa to przede wszystkim rozgrywki w sieci.
magazyn
Wprowadził: inplusPR
Podpatrzone na: www.inplusPR.pl

Maszyny do pakowania

Są różne rzeczy, o których zazwyczaj nie myślimy, a często wyrzucamy je bezrefleksyjnie do kubła. Dopiero ich brak sprawia, że je dostrzegamy, a świat staje się innym miejscem. Poleca się pewną grę intelektu – pomyśl sobie, że w jednym oka mgnieniu wyparowują maszyny pakujące. Spróbuj. Jesteś gotowy?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.