Szkolenia
Akustyka w szkole
Wprowadził: Armstrong
Podpatrzone na: Armstrong

Jak fachowo przygotować

Jeśli zamierzamy zorganizować konferencję lub szkolenie, czeka nas wiele przygotowań, działań należy rozpocząć kilka miesięcy naprzód, w zależności od wagi wydarzenia. Początkiem działań jest ustalenie liczby osób, które mają wziąć udział w konferencji lub szkoleniu. Kolejne ważne pytania, na które powinniśmy sobie odpowiedzieć, udzielić odpowiedzi to: Jaka liczba uczestników szkolenia lub konferencji nas zadowala, aby organizacja konferencji lub szkolenia stała się sukcesem? Czy program konferencji będzie podzielony na 2 lub 3 dni, czy tylko na kilka godzin? Jaki mamy budżet? W odpowiedzi na te kwestie bardzo pomocny okaże się plan konferencji lub szkolenia, jak najszczegółowiej rozpisany na godziny.
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu
Wprowadził: Instytut Przemiany
Podpatrzone na: Instytut Przemiany

Gry menedżerskie umożliwiają kreować wiele elementów mających związek z realnym światem.

Gry biznesowe, są w obecnych czasach niezwykle częst wybierane przez wiele osób, dlatego że wymagają one pełnego skupienia, ale również zdolności logicznego myślenia, ale również podejmowania spontanicznych decyzji, jakie mogą zainicjować bardzo duży przypływ bonusów w postaci wirtualnych albo też prawdziwych pieniędzy. Gry biznesowe coraz aktywniej pokazują się w sieci, dlatego że ludzie poszukują różnych metod, żeby nauczyć się tak cennych cech, które wymagane są do radzenia sobie w biznesie. Istnieje dużo gier, w których jest się prezesem firmy, lub instytucji i trzeba prowadzić szkolenia zarządzanie, aby w taki sposób wirtualni pracownicy prosperowali prawidłowo, a więc żeby przeprowadzali wszystkie czynności zgodnie z zaleceniami i by ich praca była oczywiście jak najbardziej zadowalająca.
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu
Wprowadził: Instytut Przemiany
Podpatrzone na: Instytut Przemiany

Profesjonalne kursy, które umożliwią podnosić umiejętności zawodowe.

Obecnie panujące warunki na rynku pracy aż wymagają tego, by być w bieżącym zasięgu ze wszystkim co dzieje się w branży, w której działamy i by bezustannie się szkolić. A rzeczywiście, dotyczy to każdej dziedziny. Tym bardziej odnosi się to do dziedzin, w których zapanował spory rozgłos.
Kurs biznesowy
Wprowadził: Juhan Sonin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób szukać sprawdzonych szkoleń?

Funkcjonowanie na rynku pracy wymaga od nas stałego rozwoju. Ci, którym zależy na lepszej pracy i solidnych umiejętnościach muszą szukać dla siebie odpowiednich szkoleń. Kolekcja ofert jest interesująca, jak natomiast zadecydować najkorzystniej?
Nowa seria komputerów przenośnych firmy Samsung
Wprowadził: Samsung
Podpatrzone na: Samsung

Informatyczne oprogramowania w makro przedsiębiorstwach

W szczególności duże zakłady, te, które zatrudniają dużą ilość pracowników muszą sobie radzić z porozumiewaniem się między nimi. Istotne wydaje się w ich przypadku wypracowanie takiego systemu, dzięki jakiemu cały proces zaczynając od zakupów aż po dystrybucję funkcjonował prawidłowo, bez żadnych uchybień.
office
Wprowadził: Tim Evanson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Rekrutacja nowych pracowników to niełatwy proces. Czy warto korzystać z usług agencji pracy?

Rekrutacja pracowników bywa procesem bardzo złożonym, często więc firmy posiłkują się w nim wyspecjalizowanymi agencjami. Jest to już praktyka powszechnie stosowana, że działy zarządzania zasobami ludzkimi w firmie wspomaga agencja doradztwa personalnego. Agencje takie zwykle specjalizują się w rekrutacji danego typu pracowników, więc firmy wybierają je ze względu na to, czy na przykład jest to praca sezonowa, praca dla studentów czy też rekrutowany jest menadżer wyższego szczebla.
Wprowadził: VIVARTO

Korzyści z public relations w firmie

Public relations (w skrócie PR) to określenie, które obecnie słyszy się bardzo często. Pojęcie to dotyczy wszelkich działań, mających na celu budowanie i rozwijanie przez daną jednostkę dobrych relacji z otoczeniem. Oznacza to również starania o korzystny wizerunek i opinię. W przypadku firm czynności tego typu są niezwykle istotne. Pozytywny obraz firmy pozwala na zdobywanie dobrych współpracowników, a w rezultacie zawieranie umów i rozwijanie przedsiębiorstwa.
consulting
Podpatrzone na: http://www.4results.pl/

Doradztwo i konsulting w twojej firmie

Współczesny świat nieubłaganie gna przed siebie wymagając od nas dotrzymania mu kroku. System gospodarczy przekształca się błyskawicznie narzucając firmom konieczność notorycznego modernizowania jakości usług. To z kolei wymaga podnoszenia umiejętności pracowników – i to nie jedynie typowo merytorycznych.
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu
Wprowadził: Instytut Przemiany
Podpatrzone na: Instytut Przemiany

W jakie szkolenia warto inwestować prowadząc firmę?

Prowadzenie własnej firmy ciągnie za sobą wielką odpowiedzialność. Jeśli komuś wydaje się, że codzienność biznesmena polega tylko na wystawnych bankietach w doborowym towarzystwie, w czasie których popija się modne koktajle i zawiera ciekawe znajomości, to jest w ogromnym błędzie. Taki obraz próbują wmówić nam media.

Konferencja It 2016 to niesamowity moment dla zapaleńców nowinek technologicznych oraz firm.

Organizacja różnego typu imprez czy wydarzeń stało się w ostatnich latach ciekawym pomysłem na własny interes. Duże spółki ale i niewielkie przedsiębiorstwa planują różnego typu konferencje it, kursy, czy szkolenia. Zwykle przeznaczają na to duży budżet, jednak brak im czasu lub ludzi, którym mogliby oddelegować tę pracę. W takiej sytuacji udają się do firm specjalizujących się w takich działaniach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.