Temperatura
Odlewy
Podpatrzone na: www.alwro.com.pl

Co ty wiesz o odlewach?

W poniższym, niedługim artykule przedstawię, jak pracują odlewnie, jakie istnieją typy odlewów i wiele innych, bez wątpienia przydatnych wiadomości. Na pierwszy ogień idzie kwestia definicji odlewania. Jest to technika tworzenia części, opierająca się na umieszczaniu gorącego, płynnego metalu albo stopu do wcześniej ukształtowanych form kształtujących.
Odlewy
Podpatrzone na: www.alwro.com.pl

Jak wykorzystywane są odlewy?

Czy zastanawiało was kiedykolwiek czym zajmuje się branża odlewnicza i jak tak naprawdę stosowane są różnego typu odlewy? Pewnie nie. Jest to gałąź przemysłu, o której nie informuje się specjalnie często. Z tej przyczyny wielu ludzi nie wie, że bez niej inne by sobie nie poradziły. Odlewnie zaopatrują przemysł maszynowy, stoczniowy, motoryzacyjny. Nawet artykuły gospodarstwa domowego projektuje się wykorzystując odlewy.
chłodnictwo
Podpatrzone na: http://izolacje.gda.pl/

Chłodnictwo w branży FMCG

Wpierw musimy rozszyfrować pojęcie, które pojawia się w tytule tekstu. Artykuły FMCG to szybko rotujące dobra. Wyróżniają się tym, że są w ciągłym obrocie ze względu na ich użyteczność. Do takich produktów zalicza się żywność, wyroby tytoniowe i alkoholowe oraz artykuły do mycia. Popyt na te dobra jest constans, zatem istnieje wielka liczba dróg dystrybucji oraz rozmiar sprzedaży jest wielki. Jak już zdajemy sobie sprawę z tego, czym jest dziedzina fast moving consumer goods, pomyślmy, czemu chłodnictwo jest dla niej kluczowe.
maszyna2
Podpatrzone na: morguefile.com

wytrzymała stal do specjalnych zastosowań

Do produkcji maszyn i urządzeń używana jest stal trudnościeralna o bardzo wysokiej wytrzymałości oraz świetnej ścieralności i udarności. Blachy trudnościeralne znajdują zastosowanie podczas wytwarzania kontenerów i wywrotek, krawędzi roboczych maszyn wyspecjalizowanych w robotach ziemnych, części maszyn górniczych i betoniarek, które podlegają zużywaniu, konstrukcji platform, jak również podajników, lejów i czerpaków koparek.
Spichlerz w Gorzowie Wielkopolskim
Wprowadził: XELLA Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: XELLA Polska Sp. z o.o.

Do czego ma zastosowanie elewator?

Pierwsze elewatory powstawały już w średniowieczu- były to elewatory zbożowe, które pełniły zwłaszcza rolę spichlerza . Pierwszy elewator posiadał tylko jedną kondygnację, ale wraz z ożywieniem rolnictwa w Polsce był już wielokondygnacyjny. Przechowywano w nim artykuły sypkie, szczególnie zboże.
Grzejnik
Wprowadził: fondital

W jaki sposób zadbać o dobre samopoczucie wewnątrz budynku?

Większość czasu w ciągu roku oraz w czasie swojego istnienia spędzamy wewnątrz budynków. Całokształt zależy niewątpliwie od charakteru wykonywanej pracy, jednak możemy przyjąć że jest to spory wkład i ważne jest żeby nie wpływało to niekorzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Nie zdajemy sobie często sprawy jak wiele czynników i cech powietrza ma na nas wpływ.
Nabrzeże Wisły z widokiem na plac budowy Stadionu Narodowego
Wprowadził: Sanitec KOŁO
Podpatrzone na: Sanitec KOŁO

Składniki zamienne do narzędzi agrarnych.

Do katalogu urządzeń rolniczych zalicza się maszyny oraz narzędzia kluczowe do uprawy roślin. W rolnictwie ekstensywnym, znamionującym się tradycyjną formą uprawy oraz występującym w krajach słabiej rozwiniętych gospodarczo, używa się prostych urządzeń agrarnych. W związku z czym, części zamienne do urządzeń rolniczych na tych obszarach, zwykle nie należą do specjalistycznych i nie cechują się złożoną instrukcją obsługi ani montażem.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Dobrej jakości opony to podstawa bezpieczeństwa

Samochód jest nam niezbędny w wielu codziennych sytuacjach. Tak naprawdę, nie wyobrażamy już sobie egzystowania bez niego. To przecież swoim samochodem zazwyczaj jeździmy do pracy. Własny pojazd daje nam olbrzymią swobodę. Nie musimy być już zależni od transportu miejskiego, który zapewnia swym pasażerom co raz gorsze warunki. Wystarczy przypomnieć sobie przejażdżki tramwajem w środku sezonu letniego. Dlatego auto to prawdziwy skarb w naszych czasach.
rura
Wprowadził: Armacell
Podpatrzone na: Armacell

Sprawdzone metody na suche powierzchnie.

Wahania pogody wymagają od nas większej dbałości nad naszym zdrowiem. W takich sytuacjach o przeziębienie bardzo łatwo. Wymęczony organizm, cały czas poddawanym próbom, zaczyna lekko gubić się. Gdy minusowa temperatura nasze mieszkania muszą być cieplejsze. I nie istotna metoda ciepła, bo za każdym razem skutki dogrzewania są równie niekorzystne dla nas. Jak to sprawdzić? Wystarczy obejrzeć swoją skórę. Jeśli zauważymy objawy suchości możemy mieć pewność, że w miejscu naszego przebywania mamy do czynienia ze zbyt suchym powietrzem. Innymi skutkami suchego powietrza są również problemy z oddychaniem.
reflektor diodowy
Wprowadził: Steinel
Podpatrzone na: Steinel

Światło przyszłości?

Postęp pędzi nieustannie, nie wolno pozostawać w tyle. Nie czarujmy się, żarówka to wynalazek wprost z XIX stulecia i jego miejsce jest już w lamusie. Nie opłaca się nabywać przestarzałych żarówek, gdy w sklepach są dostępne diody LED, współczesne światło.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.