Temperatura
rura
Wprowadził: Armacell
Podpatrzone na: Armacell

Sprawdzone metody na suche powierzchnie.

Wahania temperatury wymagają od nas większej troski nad naszym stanem zdrowia. W takich warunkach o katarek nie trudno. Wymęczony organizm, wciąż poddawanym próbom, zaczyna minimalnie szaleć. Kiedy jest zimo nasze mieszkania muszą być dogrzewane. I nie ważny sposób uzyskiwania dodatkowych rumieńców na twarzy, bo za każdym razem efekty dogrzewania są równie niekorzystne dla nas. Jak to sprawdzić? Trzeba tylko obejrzeć swoje włosy. Jeśli widzimy objawy suchości możemy być nieomal pewni, że w naszym domu mamy do czynienia ze zbyt suchym powietrzem. Innymi skutkami suchego powietrza są także problemy z oddychaniem.
Grzejnik
Wprowadził: fondital

W jaki sposób zadbać o dobre samopoczucie wewnątrz budynku?

Większość dni w ciągu roku i w czasie całego istnienia spędzamy wewnątrz czterech ścian. Całokształt zależy niewątpliwie od charakteru wykonywanej pracy, jednakże można założyć że stanowi to znaczny procent i niezmiernie ważne jest aby czas ten nie wpływał niekorzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Nie jesteśmy świadomi ile czynników oraz cech powietrza ma na nas wpływ.
maszyna2
Podpatrzone na: morguefile.com

wytrzymała stal do specjalnych zastosowań

Do produkcji maszyn i urządzeń używana jest stal trudnościeralna o bardzo wysokiej wytrzymałości oraz świetnej ścieralności i udarności. Blachy trudnościeralne znajdują zastosowanie podczas wytwarzania kontenerów i wywrotek, krawędzi roboczych maszyn do robót ziemnych, elementów maszyn górniczych i betoniarek, które najszybciej się zużywają, konstrukcji platform, a także podajników, lejów i czerpaków koparek.
chłodnictwo
Podpatrzone na: http://izolacje.gda.pl/

Współczesne chłodnictwo

Innowacyjne techniki w chłodnictwie? Dla wielu ludzi nie tylko definicja , ale także zastosowanie nie jest znane. Należy trzeba mieć świadomość, że wbrew pozorom taki rodzaj technologii jest dostępny wszędzie. I coraz prężniej się rozwija. Dlaczego? Otóż wykorzystywanie dzisiejszych technologii w chłodnictwie nie tylko sprzyja rozwojowi handlu i przemysłu spożywczego, ale także codziennemu życiu. W związku z tym warto się przekonać w jakich branżach chłodnictwo ma najszersze zastosowanie.
reflektor diodowy
Wprowadził: Steinel
Podpatrzone na: Steinel

Światło przyszłości?

Technologia idzie do przodu, niemądrze ociągać się w tyle. Nie okłamujmy się, żarówka to przyrząd wprost z dziewiętnastego wieku i jego miejsce jest już w historii. Nie warto nabywać staroświeckich żarówek, gdy w sklepach są dostępne diody LED, prawdziwie nowoczesne światło.
Nabrzeże Wisły z widokiem na plac budowy Stadionu Narodowego
Wprowadził: Sanitec KOŁO
Podpatrzone na: Sanitec KOŁO

Składniki zamienne do narzędzi agrarnych.

Do pojęcia urządzeń rolniczych kwalifikuje się maszyny oraz narzędzia potrzebne do uprawy roślin. W rolnictwie ekstensywnym, cechującym się nieco przestarzałą formą uprawy oraz występującym w krajach słabiej rozwiniętych gospodarczo, używa się pospolitych urządzeń rolniczych. W związku z czym, części zamienne do urządzeń rolniczych w tych krajach, w większości przypadków nie należą do specjalistycznych i nie cechują się złożoną instalacją ani montażem.
Odlewy
Podpatrzone na: www.alwro.com.pl

Co ty wiesz o odlewach?

W poniższym, niedługim artykule przedstawię, jak pracują odlewnie, jakie istnieją typy odlewów i wiele innych, bez wątpienia przydatnych wiadomości. Na pierwszy ogień idzie kwestia definicji odlewania. Jest to technika tworzenia części, opierająca się na umieszczaniu gorącego, płynnego metalu albo stopu do wcześniej ukształtowanych form kształtujących.
Odlewy
Podpatrzone na: www.alwro.com.pl

Jak wykorzystywane są odlewy?

Czy zastanawiało was kiedykolwiek czym zajmuje się branża odlewnicza i jak tak naprawdę stosowane są różnego typu odlewy? Pewnie nie. Jest to gałąź przemysłu, o której nie informuje się specjalnie często. Z tej przyczyny wielu ludzi nie wie, że bez niej inne by sobie nie poradziły. Odlewnie zaopatrują przemysł maszynowy, stoczniowy, motoryzacyjny. Nawet artykuły gospodarstwa domowego projektuje się wykorzystując odlewy.
chłodnictwo
Podpatrzone na: http://izolacje.gda.pl/

Chłodnictwo w branży FMCG

Wpierw musimy rozszyfrować pojęcie, które pojawia się w tytule tekstu. Artykuły FMCG to szybko rotujące dobra. Wyróżniają się tym, że są w ciągłym obrocie ze względu na ich użyteczność. Do takich produktów zalicza się żywność, wyroby tytoniowe i alkoholowe oraz artykuły do mycia. Popyt na te dobra jest constans, zatem istnieje wielka liczba dróg dystrybucji oraz rozmiar sprzedaży jest wielki. Jak już zdajemy sobie sprawę z tego, czym jest dziedzina fast moving consumer goods, pomyślmy, czemu chłodnictwo jest dla niej kluczowe.
Spichlerz w Gorzowie Wielkopolskim
Wprowadził: XELLA Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: XELLA Polska Sp. z o.o.

Do czego ma zastosowanie elewator?

Pierwsze elewatory powstawały już w średniowieczu- były to elewatory zbożowe, które pełniły zwłaszcza rolę spichlerza . Pierwszy elewator posiadał tylko jedną kondygnację, ale wraz z ożywieniem rolnictwa w Polsce był już wielokondygnacyjny. Przechowywano w nim artykuły sypkie, szczególnie zboże.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.