Wakacje
Wprowadził: iStockphoto.com

Zajęcia na emeryturze

Gdy człowiek przechodzi na emeryturę, wiele niedobrych rzeczy może się stać. Analitycy, którzy systematycznie analizują demografię naszego kraju, zauważyli, że po zakończeniu pracy pojawia się spory procent śmiertelności wśród dziadków. Jest tak dlatego, ponieważ nieraz człowiek na emeryturze przestaje widzieć sens żywota, który poprzednio realizował przeważnie w profesji.
Podróże z dzieckiem
Wprowadził: FuturePR
Podpatrzone na: FuturePR

Wycieczka w góry

Podróże z dzieckiem
Wprowadził: FuturePR
Podpatrzone na: FuturePR

Wycieczka w góry

Na wczasy wyczekujemy cały rok. Marzymy o dalekich zakątkach świata. Natomiast, ponieważ ograniczają nas finanse albo czas, zazwyczaj wybieramy popularne oferty. Zwykle przewodzi nieśmiertelny Egipt, Włochy, Hiszpania, czy Grecja. Wypróbowaliśmy tekraje oraz wiemy, że przeżyjemy w tych miejscach wspaniały urlop.
plaża - zdjęcie
Wprowadził: Abaconda Management Group
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wybierasz się na urlop? Zobacz co radzą eksperci

Urlop jest takim okresem w roku, kiedy to każdy z nas może w spokoju odpocząć od wszystkich swoich obowiązków i najzwyczajniej oderwać się od szarej codzienności. Dlatego też właśnie zdecydowanie warto włożyć jak najwięcej wysiłku w to, aby było to dla nas faktycznie niezapomniane przeżycie, bowiem powinniśmy w końcu zebrać wtedy siły na wszystkie pozostałe miesiące w roku.

Jak lubimy spędzać wczasy?

Wspaniała aura dopisuje. Słoneczko nareszcie silnie grzeje, a my możemy zacząć pakować się na zbliżające się dużymi krokami wakacje. Nie byliśmy w stanie się doczekać tego momentu. O wypoczynku marzyliśmy już od jakiegoś czasu. Mamy już serdecznie dosyć codziennych obowiązków. W pracy każdą wolną chwilkę spędzamy na przeglądaniu nowych broszur agencji turystycznych, wymyślając przy tym podróż naszych marzeń.
Falochron nad Bałtykiem
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Do którego miasta trzeba wybrać się na nadmorski odpoczynek?

Nie da się ukryć zjawiska, że odpoczynek stanowi istotną część naszej powszedniości. Mowa w tej sytuacji zarówno o tymczasowym odetchnięciu, takim jak chociażby spędzenie wolnego wieczora przed ekranem monitora, jak i o wybraniu się na kilka dni do totalnie innego miejsca, niż to, w jakim obecnie przebywamy.
Kraków

Wczasy w mieście pełnym zabytków

Poszukując miejsca do wakacyjnego wyjazdu, Polacy w większości przypadków wolą niewielkie kurorty wypoczynkowe, głównie nad morzem i w górach. Takie miejscowości właściwie całkowicie utrzymują się z turystyki – wyrabiania i sprzedaży pamiątek, pracy w restauracjach i hotelach.
Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Urok nadmorskich miasteczek

Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Urok nadmorskich miasteczek

Po długiej i męczącej zimie z utęsknieniem czekamy na cieplejsze dni. Marzymy o urlopie i beztroskich chwilach na gorącej plaży. Wczasy nad morzem to bardzo popularny pomysł na wypoczynek.
indie, egzotyczne
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/

Trochę egzotyki na wakacje

Z roku na rok, w czasie wakacji szukamy coraz bardziej egzotycznych i ciekawych kierunków podróży. Oczywiście, Egipt albo Turcja nadal cieszą się popularnością, ale zdecydowanie atrakcyjniejsze stają się choćby wycieczki do Chin. Zazwyczaj dalekie podróże planujemy z dużym wyprzedzeniem, jednak zaczynamy z wolna także spontanicznie wyjeżdżać.
indie, egzotyczne
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/

Dlaczego lubimy egzotyczne rejony?

Czas letni nadchodzi wielkimi krokami. Na wymarzone wczasy oczekujemy okrągły rok. To nasza zasłużona nagroda za ciężką pracę. Marzymy o wspaniałych godzinach na słonecznej plaży, w cieniu dorodnych palm. Już od miesięcy oglądamy foldery biur podróży i planujemy nasze wakacje marzeń. Tak się najczęściej dzieje, iż są to egzotyczne wycieczki. Co nas tak silnie kusi w takich dalekich krajach? Czemu mnóstwo rodaków chciałoby spędzić wakacje w Indiach, Maroku, czy Tajlandii?
Morze
Wprowadził: Justin De La Ornellas
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie latamy na wakacje w super cenie?

W sezonie letnim każde biuro podróży oferuje wyjazdy last minute. To wspaniała sprawa - pozwala oszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a przy tym ta nutka niepewności - bo właściwie może się okazać, że idealna oferta zjawi się w przeciągu jednego wieczoru, a za parę godzin będziemy wylatywać na urlop.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.