Wakacje
wakacje, wczasy
Podpatrzone na: http://www.eccoholiday.com/

Oryginalne pomysły na wakacje

Wakacje to istotny okres, który należy przeznaczyć na wypoczynek, a także na wzbogacanie się doświadczeniami. To jasne, że po roku intensywne roboty każdy myśli tylko o leżeniu brzuchem do góry na złocistej plaży, spożywając z przyjemnością lodowatego drinka. Tak właśnie czyni wielu Polaków, którzy co roku gremialnie jadą na wakacje do południowych państw, takich jak m.in. Tunezja. Można stwierdzić, że są to wyjątkowo ograne cele wakacji, które poza tym nie zapewniają mnóstwa wyjątkowych wrażeń.
Wprowadził: Sport-shop.pl

Wakacje inaczej

Przygoda, ach przygoda! Nadchodzi lato, a wraz z nim czas urlopowych wyjazdów. Nie wszystkim pasuje spędzanie następnego urlopu nad hotelowym basenem. Dla takich osób idealną alternatywą jest choćby wybranie się na biwak nad wodę, albo w odległy zakątek gór. Świetnym pomysłem jest też wyjazd za granicę, w nieznane. Jeśli chcemy urlop spędzić aktywnie i ciekawie zaplanujmy taką przygodę.
Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Urok nadmorskich miasteczek

Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Urok nadmorskich miasteczek

Po długiej i męczącej zimie z utęsknieniem oczekujemy na ciepłe dni. Rozmyślamy o wczasach i leniwych chwilach na gorącej plaży. Wakacje nad morzem to bardzo modny sposób na odpoczynek.
Geny i styl życia
Wprowadził: Bird&Co.
Podpatrzone na: Bird&Co.

Gorące wakacje w czasie letniego sezonu

Gdzie pojadą Polacy w lato 2013? Możemy to prosto przewidzieć, bo właściwie co roku stawiają na te same strony.
flaga wielkiej brytanii

Emigracja? Polska specjalność

Mawia się, że Polacy są wszędzie, to znaczy, w które miejsce nie pojedziemy tam słychać język polski. Czy to przebywamy na wakacjach w Chorwacji, Bułgarii i Włoszech, albo nawet gdzieś dalej, z łatwością możesz spotkać Polaka.
Wprowadził: OknoPlus

Wynajmij mieszkanie na wakacje!

Bardzo wiele osób myśli nad tym co zrobić z domem, w czasie gdy wyjeżdżamy na dłuższy czas, szczególnie w okresie letnich miesięcy. Najczęściej jeżeli wyjeżdżamy na dwa tygodnie albo miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad mieszkaniem kogoś bliskiego, lub sąsiadów. Zależy nam żeby ktoś co parę dni zajrzał do domu, podlał rośliny i przewietrzył pokoje, no i naturalnie sprawdził, czy wszystko w porządku.
Aparat cyfrowy BenQ P1410
Wprowadził: BenQ
Podpatrzone na: BenQ

Sklep fotograficzny – uwzględnij go w urlopowych planach

Wakacje to pora urlopów, podróży i sielanki. Niebiańskie krajobrazy, wyśmienite towarzystwo, radośnie spędzone momenty to bez wątpienia znaki rozpoznawcze najcieplejszej pory roku. Wspomnienia są jednak przemijające a także bardzo szybko znikają pod naporem powszednich spraw. Żeby tak się nie stało nasze wakacyjne wojaże powinno się udokumentować na fotografiach. Z tej przyczyny sklep fotograficzny to miejsce, jakie powinien odwiedzić każdy prawdziwy wczasowicz.
Morze
Wprowadził: Justin De La Ornellas
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie latamy na wakacje w super cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży oferuje wyjazdy last minute. To genialna sprawa - pozwala oszczędzić całkiem sporo pieniędzy, a dodatkowo ta nutka niepewności - bo właściwie może się stać tak, że interesująca oferta zjawi się w ciągu kwadransa, a za 12 godzin będziemy wylatywać na wakacje.
Kraków

Wczasy w mieście pełnym zabytków

Poszukując miejsca do spędzenia urlopu, Polacy zazwyczaj wolą nieduże kurorty wypoczynkowe, zwłaszcza nad morzem i w okolicach gór. Tego rodzaju kurorty właściwie w całości utrzymują się z turystyki – wytwarzania i sprzedaży pamiątek, pracy w branży gastronomicznej i hotelarskiej.
indie, egzotyczne
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/

Trochę egzotyki na wakacje

Każdego roku, w okresie wakacji poszukujemy coraz bardziej dalekich i ciekawych kierunków wojaży. Oczywiście, Egipt i Turcja wciąż cieszą się popularnością, jednak zdecydowanie atrakcyjniejsze stają się choćby wycieczki do Chin. Zazwyczaj dalekie podróże obmyślamy ze sporym wyprzedzeniem, jednak zaczynamy z wolna również spontanicznie wyjeżdżać.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.