Wakacje
Aparat cyfrowy BenQ P1410
Wprowadził: BenQ
Podpatrzone na: BenQ

Sklep fotograficzny – uwzględnij go w urlopowych planach

Wakacje to czas wczasów, podróży i beztroski. Urocze pejzaże, znakomite towarzystwo, mile spędzone momenty to bez wątpienia znaki rozpoznawcze najcieplejszej pory roku. Wspomnienia są jednak krótkotrwałe a także nader szybko zanikają pod naporem powszednich obowiązków. By tak się nie zdarzyło nasze wakacyjne wojaże warto zarejestrować na fotografiach. Zatem sklep fotograficzny to miejsce, jakie winien odwiedzić każdy prawdziwy urlopowicz.
Kraków

Wczasy w mieście pełnym zabytków

Poszukując miejsca do spędzenia urlopu, Polacy zazwyczaj wolą nieduże kurorty wypoczynkowe, zwłaszcza nad morzem i w okolicach gór. Tego rodzaju kurorty właściwie w całości utrzymują się z turystyki – wytwarzania i sprzedaży pamiątek, pracy w branży gastronomicznej i hotelarskiej.
indie, egzotyczne
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/

Trochę egzotyki na wakacje

Każdego roku, w okresie wakacji poszukujemy coraz bardziej dalekich i ciekawych kierunków wojaży. Oczywiście, Egipt i Turcja wciąż cieszą się popularnością, jednak zdecydowanie atrakcyjniejsze stają się choćby wycieczki do Chin. Zazwyczaj dalekie podróże obmyślamy ze sporym wyprzedzeniem, jednak zaczynamy z wolna również spontanicznie wyjeżdżać.
flaga wielkiej brytanii

Emigracja? Polska specjalność

Mówi się, że Polacy są w każdym zakątku świata, znaczy się, gdzie nie wyjedziemy tam słychać nasz język. Czy to jesteśmy na urlopie w Chorwacji, Bułgarii i Włoszech, czy nawet gdzieś dalej, bez problemu można spotkać Polaka.
Tatry
Wprowadził: Szift
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak odpocząć i zadbać o zdrowie?

Bez wątpienia każdy z nas czuje się już zmęczony nieustannym pośpiechem i powszednimi kłopotami. Współczesny świat nas nie szczędzi i jesteśmy pod ogromną presją. W czasie światowego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po męczącym dniu do własnego mieszkania, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Gdy idziemy nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam zasnąć. I znowu rankiem jesteśmy niewyspani.
Kaszuby
Wprowadził: glencharnoch
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak pojechać na niezapomniane wczasy w Polsce

Porównując ceny, zwykle dużo tańsze wydają się wakacje w ciepłej Chorwacji niż w kraju. Mądrzy jednak potrafią sobie z tym poradzić. Polskie morze to idealne miejsca na odpoczynek. Jak zaplanować niezapomniane wakacje?
indie, egzotyczne
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/

Dlaczego lubimy egzotyczne rejony?

Czas letni przybliża się wielkimi krokami. Na upragnione wczasy oczekujemy okrągły rok. To nasza należna premia za sumienną pracę. Rozmyślamy o cudownych chwilach na słonecznej plaży, w cieniu dorodnych palm. Już od miesięcy przeglądamy broszury agencji turystycznych i planujemy nasze wakacje marzeń. Tak się najczęściej składa, iż są to egzotyczne wycieczki. Co nas tak mocno pociąga w takich odległych krajach? Czemu mnóstwo rodaków chce spędzić wakacje w Indiach, Maroku, czy Tajlandii?
Rodzinny urlop
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jaki obiektyw wybrać na lato?

Wybranie odpowiedniego obiektywu nie bywa zwyczajowo sprawą łatwą. W dzisiejszych czasach ilość możliwości i ofert jest w stanie prawie przyprawić o ból głowy. Aby trafnie wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej ze kwestiami technicznymi aparatu i poznać, co to znaczy wspaniały obiektyw. Należy przy tym kierować się osądami jedynie wytrawnych i doświadczonych fachowców. Najbardziej ceniony obiektyw to taki, który bez względu na rozmaite sytuacje pozwala uchwycić na zdjęciu naprawdę ważkie moment z każdych wakacji.
Wyprawy w góry
Podpatrzone na: http://www.citypictures.net/

Eleganckie i niezbyt drogie pokoje oraz apartamenty w górach

Nie ma za wielu bardziej odpowiednich miejsc na wypoczynek, niż Tatry - przynajmniej jeśli w grę wchodzi pobyt w naszym kraju. Jednak piękno Tatr nie załatwia wszystkiego. Należy również wiedzieć, że czymś bardzo ważnym jest to by dla osób udających się w tatry pensjonaty albo apartamenty były w 100% komfortowe, a do tego przystępne cenowo. Co w takim razie powinna zrobić taka osoba, która szuka porządnych oraz relatywnie tanich noclegów w np. Zakopanem, a więc stolicy Tatr?
Tatry
Wprowadził: hosiawak
Podpatrzone na: www.flickr.com

Atrakcje w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem sezonu

Wielkimi krokami nadchodzi czas, w jakim będzie dało się wreszcie zapomnieć o kłopotach wiążących się z zimą, ze śniegiem i niską temperaturą. Mimo że tak naprawdę wakacyjny urlopowy zacznie dopiero w czerwcu, kiedy armia uczniów kończy rok szkolny i wyjeżdża na wypoczynek z rodzicami, już teraz da się zaobserwować, że dużo pracowników wyprasza kilka dni wolnego lub na trochę zawiesza własną firmę, po czym pakuje bagaże, bierze kilka najpotrzebniejszych przedmiotów i nieco zaskórniaków, by wyruszyć gdziekolwiek – jak najdalej od hałasu miast, od własnej pracy, grymaszących klientów i pozostałości po szarej, miejskiej zimie.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.