Wakacje

Do jakiego kraju wybrać się na wakacje w tym roku?

Praca w okresie wiosenno- letnim to istna męka. Jak możemy się skoncentrować na codziennych obowiązkach, gdy za oknem króluje tak piękna aura? Ale gdy tylko wyłapiemy możliwość, odrywamy się od naszych spraw i marzymy o urlopie w tym roku. Wielu ludzi ma schowane w głębokiej szufladzie radosne ulotki agencji turystycznych i gdy nikt nas nie widzi, z zapałem je wertujemy, wyszukując atrakcyjnych propozycji na wczasy.
Kraków

Wczasy w mieście pełnym zabytków

Poszukując miejsca do spędzenia wakacji, Polacy zwykle wolą niewielkie miejscowości wypoczynkowe, głównie nad morzem i w górach. Takie kurorty właściwie w całości utrzymują się z turystyki – wytwarzania i handlu pamiątkami, pracy w restauracjach i hotelach.
Wprowadził: iStockphoto.com

Zajęcia na emeryturze

Gdy ktoś staje się emerytem, dużo złych rzeczy może się stać. Badacze, którzy regularnie obserwują demografię Polski, wiedzą, że po przejściu na emeryturę powtarza się spory procent śmiertelności wśród seniorów. Jest tak dlatego, bo nieraz senior przestaje mieć sens żywota, który poprzednio widział przede wszystkim w pracy.
indie, egzotyczne
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/

Dlaczego lubimy egzotyczne rejony?

Czas letni nadchodzi dużymi krokami. Na upragnione wczasy czekamy okrągły rok. To nasza zasłużona premia za sumienną pracę. Rozmyślamy o beztroskich dniach na słonecznej plaży, w pobliżu wysokich palm. Już od tygodni wertujemy foldery agencji turystycznych i planujemy nasze wczasy marzeń. Tak się zwykle składa, że są to egzotyczne wycieczki. Co nas tak bardzo kusi w tych dalekich krajach? Dlaczego większość rodaków chciałoby spędzić wakacje w Indiach, Maroku, czy Tajlandii?
Wprowadził: OknoPlus

Wynajmij mieszkanie na wakacje!

Mnóstwo ludzi myśli nad tym co zrobić z domem, kiedy wybywamy na dłuższy czas, szczególnie w okresie letnich miesięcy. Zazwyczaj jeśli nie ma nas przez dwa tygodnie lub miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad mieszkaniem kogoś bliskiego, albo sąsiadów. Chcemy aby ktoś co kilka dni zajrzał do mieszkania, nawodnił kwiaty i przewietrzył pokoje, no i naturalnie skontrolował, czy wszystko w porządku.
Wprowadził: maohamed.shaaz

Miejskie najlepsze atrakcje turystyczne na dni wolne!

Wymarzone wakacje nareszcie przyszły. Nasze dzieci czekały na ten ostatni dzwonek jak na zbawienie. W końcu pracowały w pocie czoła okrągły rok. Sumiennie odrabiały zadania domowe, pisały sprawdziany, biły się o najwyższe noty. Nierzadko także pomagały nam w gospodarstwie domowym. Nie ulega wątpliwości, że zasłużyły sobie za ten trud na nagrodę.
wakacje, wczasy
Podpatrzone na: http://www.eccoholiday.com/

Oryginalne pomysły na wakacje

Wakacje to istotny okres, który należy przeznaczyć na wypoczynek, a także na wzbogacanie się doświadczeniami. To jasne, że po roku intensywne roboty każdy myśli tylko o leżeniu brzuchem do góry na złocistej plaży, spożywając z przyjemnością lodowatego drinka. Tak właśnie czyni wielu Polaków, którzy co roku gremialnie jadą na wakacje do południowych państw, takich jak m.in. Tunezja. Można stwierdzić, że są to wyjątkowo ograne cele wakacji, które poza tym nie zapewniają mnóstwa wyjątkowych wrażeń.
Wprowadził: Sport-shop.pl

Wakacje inaczej

Przygoda, ach przygoda! Nadchodzi lato, a wraz z nim czas urlopowych wyjazdów. Nie wszystkim pasuje spędzanie następnego urlopu nad hotelowym basenem. Dla takich osób idealną alternatywą jest choćby wybranie się na biwak nad wodę, albo w odległy zakątek gór. Świetnym pomysłem jest też wyjazd za granicę, w nieznane. Jeśli chcemy urlop spędzić aktywnie i ciekawie zaplanujmy taką przygodę.
Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Urok nadmorskich miasteczek

Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Urok nadmorskich miasteczek

Po długiej i męczącej zimie z utęsknieniem oczekujemy na ciepłe dni. Rozmyślamy o wczasach i leniwych chwilach na gorącej plaży. Wakacje nad morzem to bardzo modny sposób na odpoczynek.
Geny i styl życia
Wprowadził: Bird&Co.
Podpatrzone na: Bird&Co.

Gorące wakacje w czasie letniego sezonu

Gdzie pojadą Polacy w lato 2013? Możemy to prosto przewidzieć, bo właściwie co roku stawiają na te same strony.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.