Wakacje
Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Urok nadmorskich miasteczek

Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Urok nadmorskich miasteczek

Po przedłużającej się i nieznośnej zimie z utęsknieniem oczekujemy na cieplejsze dni. Marzymy o urlopie i leniwych godzinach na gorącej plaży. Wczasy nad morzem to bardzo atrakcyjny sposób na odpoczynek.
Wyprawy w góry
Podpatrzone na: http://www.citypictures.net/

Eleganckie i niezbyt drogie pokoje oraz apartamenty w górach

Nie ma zbyt wielu bardziej odpowiednich miejsc na wypoczynek, niż Tatry - przynajmniej jeżeli wchodzi w grę pobyt w naszym kraju. Jednakże piękno polskich gór nie załatwia wszystkiego. Należy również wiedzieć, że czymś ze wszech miar istotnym jest to, aby dla ludzi wyruszających w tatry pensjonaty albo apartamenty były bardzo wygodne, a jeszcze oprócz tego całkiem przystępne cenowo. Co w takim razie może zrobić taka osoba, która poszukuje eleganckich oraz niedrogich noclegów w np. Zakopanem, a więc stolicy Tatr?
Kaszuby
Wprowadził: glencharnoch
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak pojechać na niezapomniane wczasy w Polsce

Porównując ceny, czasami bardziej przyjazne mogą wydawać się wakacje w ciepłej Chorwacji niż w Polsce. Sprytni jednak potrafią sobie z tym poradzić. Nasze plaże to najlepsze miejsca na odpoczynek. Jak wyjechać na niezapomniane wakacje?
Rodzinny urlop
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jaki obiektyw wybrać na lato?

Wybranie dobrego obiektywu nie jest zwyczajowo sprawą prostą. W dwudziestym pierwszym wieku ilość możliwości i ofert jest w stanie niemal przyprawić o ból głowy. Aby trafnie wybrać najlepiej zapoznać się bliżej ze sprawami technicznymi aparatu i poznać, co to znaczy świetny obiektyw. Należy przy tym kierować się opiniami wyłącznie wytrawnych i sprawdzonych fotografów. Najlepszy obiektyw to ten, który bez względu na wszelkie sytuacje pozwala uchwycić na fotografii naprawdę istotne moment z każdych wakacji.

Last minut Turcja

Wakacje są już coraz to bliżej, czas więc najwyższy zastanowić się mocniej o takim gdzie chce się pojechać. Opcji jest tutaj bardzo wiele, dlatego zaleca się podejmowanie ostrożnych decyzji. Trzeba przy tym kwestia jasna podążyć za swoimi marzeniami. W dwudziestym pierwszym wieku istnieje przecież znacząco dużo okazji do znalezienia odpowiedniej dla danej osoby propozycje wakacyjnej.
plaża - zdjęcie
Wprowadził: Abaconda Management Group
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wybierasz się na urlop? Zobacz co radzą eksperci

Urlop jest takim okresem w roku, kiedy to każdy z nas może w spokoju odpocząć od wszystkich swoich obowiązków i po prostu oderwać się od szarej codzienności. Dlatego też właśnie zdecydowanie warto włożyć jak najwięcej wysiłku w to, aby było to dla nas faktycznie dobre przeżycie, bo powinniśmy przecież nabrać wówczas siły na cały rok.

Jak lubimy spędzać wczasy?

Ciepła aura dopisuje. Słońce wreszcie mocno przygrzewa, a my możemy zacząć pakować się na nadchodzące wielkimi krokami wakacje. Nie byliśmy w stanie się doczekać tego momentu. O wypoczynku marzyliśmy już od bardzo dawna. Mamy już po dziurki w nosie powszednich powinności. W pracy każdą wolną chwilkę spędzamy na przeglądaniu kolorowych broszur agencji turystycznych, wymyślając przy tym podróż naszych marzeń.
Falochron nad Bałtykiem
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Do którego miasta trzeba wybrać się na nadmorski odpoczynek?

Nie da się ukryć zjawiska, że odpoczynek stanowi ważną część naszej powszedniości. Mowa w tym miejscu zarówno o tymczasowym odetchnięciu, takim jak choćby zorganizowanie wolnego wieczora przed telewizorem, jak i o wybraniu się na parę dni do całkowicie innego miejsca, niż to, w jakim w tym momencie przebywamy.
indie, egzotyczne
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/

Trochę egzotyki na wakacje

Każdego roku, w czasie wakacji szukamy coraz bardziej odległych i interesujących kierunków podróży. Oczywiście, Egipt i Turcja nadal są popularne, ale o wiele atrakcyjniejsze wydają się choćby wycieczki do Chin. Najczęściej długie podróże planujemy ze sporym wyprzedzeniem, ale zaczynamy z wolna również spontanicznie ruszać na wakacyjne wyprawy.
Wprowadził: Sport-shop.pl

Wakacje inaczej

Przygoda, ach przygoda! Nadchodzi lato, a wraz z nim czas wakacyjnych wyjazdów. Nie wszystkim odpowiada spędzanie kolejnego urlopu w hotelu z basenem. Dla takich ludzi idealną alternatywą może być przykładowo wyjazd na biwak nad jezioro, albo w cichy zakątek gór. Można też wybrać się za granicę, w nieznane. Jeśli chcemy urlop spędzić aktywnie i ciekawie zaplanujmy tego rodzaju przygodę.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.