Wakacje
Wprowadził: Siedlisko Morena

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie wybierasz się na urlop? Do dalekich krajów? A może kuszą cię sąsiednia Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy znasz już dobrze, internauto, swój kraj?

Tak wielu rodaków uwielbia jeździć za granicę, nie dowiadując się wcześniej dogłębnie, jakie są wspaniałe atrakcje turystyczne w Polsce. A przecież można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast wykosztowywać się na bilet lotniczy do Francji czy Turcji. Nasz kraj może nie cechuje się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są cudowne i zazwyczaj niedoceniane przez wczasowiczów.
indie, egzotyczne
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/

Dlaczego lubimy egzotyczne rejony?

Sezon letni nadchodzi dużymi krokami. Na wytęsknione wczasy czekamy okrągły rok. To nasza zasłużona premia za uczciwą pracę. Marzymy o beztroskich godzinach na słonecznej plaży, w pobliżu smukłych palm. Już od miesięcy przeglądamy broszury agencji turystycznych i planujemy nasze wakacje marzeń. Tak się najczęściej dzieje, że są to egzotyczne wycieczki. Co nas tak silnie kusi w tych dalekich krajach? Dlaczego duża część rodaków chciałoby spędzić wakacje w Indiach, Maroku, czy Tajlandii?
Morze
Wprowadził: Justin De La Ornellas
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie latamy na wakacje w super cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży oferuje wycieczki last minute. To wspaniała możliwość - pozwala oszczędzić całkiem sporo pieniędzy, a przy tym ta nutka niepewności - bo przecież może się okazać, że doskonała dla nas propozycja ukaże się w przeciągu kwadransa, a za kilkanaście godzin będziemy lecieć na urlop.

Last minut Turcja

Wakacje są już coraz to bliżej, czas więc najwyższy pomyśleć mocniej o tym gdzie chce się udać. Możliwości jest tutaj silnie wiele, z tego powodu poleca się podejmowanie powoli decyzji. Opłaca się przy takim sprawa jasna podążyć za własnymi marzeniami. W nowym tysiącleciu istnieje przecież bardzo wiele okazji do znalezienia konkretnej dla danej osoby oferty wakacyjnej.
Wprowadził: Sport-shop.pl

Wakacje inaczej

Ahoj przygodo! Zbliża się lato, a wraz z nim okres urlopowych wyjazdów. Nie każdemu pasuje spędzanie następnego urlopu nad hotelowym basenem. Dla tych osób doskonałą alternatywą może być choćby wybranie się na biwak nad rzekę, albo w urokliwy zakątek gór. Można też wybrać się za granicę, po prostu przed siebie. Gdy chcemy urlop spędzić aktywnie i ciekawie zdecydujmy się na tego rodzaju przygodę.
Falochron nad Bałtykiem
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Do którego miasta trzeba wybrać się na nadmorski odpoczynek?

Nie da się zataić zjawiska, że wypoczynek stanowi istotną część naszej zwyczajności. Mowa w tej sytuacji zarówno o tymczasowym odetchnięciu, takim jak choćby zorganizowanie wolnego wieczora przed ekranem monitora, jak i o wybraniu się na kilka dni do totalnie innego miejsca, niż to, w którym w tym momencie przebywamy.
Tatry
Wprowadził: hosiawak
Podpatrzone na: www.flickr.com

Atrakcje w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem sezonu

Wielkimi krokami nadchodzi sezon, w jakim będzie można w końcu zapomnieć o kłopotach wiążących się z zimą, ze śniegiem i niską temperaturą. Choć tak naprawdę wakacyjny sezon zaczyna się dopiero w czerwcu, kiedy większość uczniów kończy rok szkolny i wyjeżdża na wakacje z rodzicami, już w tym momencie da się zaobserwować, że dużo pracujących wyprasza kilka dni urlopu albo na jakiś czas zamyka swoją działalność, następnie pakuje plecak, zabiera trochę niezbędnych rzeczy i trochę oszczędności, żeby pojechać gdziekolwiek – możliwie daleko od centrum miast, od własnej pracy, niezadowolonych klientów i pozostałości po paskudnej, miejskiej zimie.
plaża - zdjęcie
Wprowadził: Abaconda Management Group
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wybierasz się na urlop? Zobacz co radzą eksperci

Urlop jest takim czasem w roku, kiedy to każdy z nas może w spokoju wypocząć od wszystkich swoich obowiązków i po prostu oderwać się od całej swojej codzienności. W związku z tym zdecydowanie warto jak najbardziej postarać się o to, aby było to dla nas faktycznie niezapomniane przeżycie, gdyż musimy przecież zebrać wtedy siły na wszystkie pozostałe miesiące w roku.
łąka
Wprowadził: PhillipC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Obozy jeździeckie dla najmłodszych

Trudno jest obecnie zorganizować dziecku przepiękne wakacje, które będzie ono pamiętać aż do końca swego życia. W irytującym dużej ilości firm zajmujących się organizowaniem kolonii łatwo popaść w dezorientacje. Wakacje dziecka czy to zimą, czy latem należy planować z pewnym wyprzedzeniem. Dobrze nastawić się na bardziej czynne formy odpoczywania oraz na co bardziej oryginalne propozycje biura podróży, które mogą sprawić wiele radości dziecku.
Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Urok nadmorskich miasteczek

Do wakacji, gotowi, start!
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Urok nadmorskich miasteczek

Po przedłużającej się i nieznośnej zimie z utęsknieniem oczekujemy na cieplejsze dni. Marzymy o urlopie i leniwych godzinach na gorącej plaży. Wczasy nad morzem to bardzo atrakcyjny sposób na odpoczynek.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.