Wakacje
Falochron nad Bałtykiem
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Do którego miasta trzeba wybrać się na nadmorski odpoczynek?

Nie da się zataić zjawiska, że wypoczynek stanowi ważną część naszej zwyczajności. Mowa w tej sytuacji zarówno o tymczasowym odetchnięciu, takim jak choćby zorganizowanie wolnego wieczora przed ekranem monitora, jak i o wybraniu się na kilka dni do totalnie innego miejsca, niż to, w jakim obecnie przebywamy.
indie, egzotyczne
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/

Trochę egzotyki na wakacje

Z roku na rok, w czasie wakacji poszukujemy coraz bardziej egzotycznych i ciekawych kierunków wojaży. Naturalnie, Egipt albo Turcja wciąż cieszą się zainteresowaniem, jednak zdecydowanie atrakcyjniejsze wydają się na przykład wycieczki do Chin. Zazwyczaj dalekie podróże obmyślamy ze sporym wyprzedzeniem, ale zaczynamy z wolna także spontanicznie ruszać na wakacyjne wyprawy.
Geny i styl życia
Wprowadził: Bird&Co.
Podpatrzone na: Bird&Co.

Gorące wakacje w czasie letniego sezonu

Gdzie udadzą się mieszkańcy Polski w lato 2013? Da się to skutecznie przewidzieć, bo właściwie każdego roku decydują się na te same strony.
łąka
Wprowadził: PhillipC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Obozy jeździeckie dla najmłodszych

Trudno jest dziś zorganizować dziecku intrygujące wakacje, które będzie ono pamiętać aż do późnej starości. W irytującym dużej ilości firm zajmujących się organizowaniem kolonii łatwo się pogubić. Odpoczynek dziecka czy to wiosną, czy latem dobrze jest zaplanować z określonym wyprzedzeniem. Dobrze przygotować się na bardziej czynne formy odpoczywania oraz na co bardziej oryginalne oferty biura podróży, które mogą sprawić wiele radości dziecku.
Kaszuby
Wprowadził: glencharnoch
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak pojechać na niezapomniane wczasy w Polsce

Porównując ceny, często dużo tańsze okazują się wczasy w na południu Europy niż w Polsce. Mądrzy jednak wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Polskie plaże to świetne miejsca na odpoczynek. Jak zaplanować niezapomniane wakacje?
Wprowadził: Siedlisko Morena

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie jedziesz na urlop? Do dalekich krajów? A może zachęcają cię niedaleka Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy zwiedziłeś już wystarczająco, turysto, swoją ojczyznę?

Tak wielu Polaków lubi jechać za granicę, nie poznając wcześniej dogłębnie, jakie są wspaniałe atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet lotniczy do Maroka czy Grecji. Ojczyzna może nie wyróżnia się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są świetne i bardzo często lekceważone przez urlopowiczów.
indie, egzotyczne
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/

Dlaczego lubimy egzotyczne rejony?

Czas urlopowy zbliża się dużymi krokami. Na wytęsknione wczasy oczekujemy okrągły rok. To nasza zasłużona premia za sumienną pracę. Myślimy o cudownych chwilach na słonecznej plaży, w pobliżu wysokich palm. Już od miesięcy oglądamy broszury biur podróży i planujemy nasze wakacje marzeń. Tak się zwykle dzieje, że są to egzotyczne wycieczki. Co nas tak mocno kusi w tych odległych krainach? Dlaczego większość rodaków chce spędzić wakacje w Indiach, Maroku, czy Tajlandii?
Wyprawy w góry
Podpatrzone na: http://www.citypictures.net/

Eleganckie i niezbyt drogie pokoje oraz apartamenty w górach

Nie ma za wielu bardziej odpowiednich miejsc na odpoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeśli wchodzi w grę pobyt w naszym kraju. Jednakże piękno Tatr nie załatwia wszystkiego. Trzeba także pamiętać, że czymś bardzo istotnym jest to, aby dla ludzi wyruszających w tatry pensjonaty bądź apartamenty były bardzo wygodne, a jeszcze na dodatek niezbyt drogie. Co w takim razie powinna robić osoba, która poszukuje porządnych oraz relatywnie tanich noclegów w np. Zakopanem, a więc stolicy Tatr?
Morze
Wprowadził: Justin De La Ornellas
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie latamy na wakacje w super cenie?

W sezonie letnim każde biuro podróży ma w ofercie wycieczki last minute. To wspaniała możliwość - pozwala zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy, a przy tym ta nutka niepewności - bo przecież może się wydarzyć tak, że doskonała dla nas propozycja zjawi się w ciągu godziny, a za parę godzin będziemy wylatywać na wczasy.
Tatry
Wprowadził: Szift
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak odpocząć i zadbać o zdrowie?

Na pewno każdy z nas jest już znużony wiecznym pośpiechem i powszednimi kłopotami. Dzisiejszy świat nas nie szczędzi i żyjemy pod ogromną presją. W czasie światowego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do naszego mieszkania, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Kiedy idziemy nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam spać. I znów rano budzimy się zmęczeni.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.