Wakacje
plaża
Wprowadził: enjosmith
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie powinno się poszukiwać propozycji wakacyjnych wyjazdów?

Okres wakacyjny to czas, w którym przeważnie decydujemy się na rozliczne wyjazdy. Z racji tego, że w tym okresie panuje kategorycznie najwyższa temperatura, czynimy wszystkie wysiłki aby ją skutecznie zagospodarować. Doświadczenie wyraźnie ukazuje, że w większości wypadków korzystamy z usług biur podróży, które są nam w stanie zapewnić bardzo atrakcyjnych wyjazd.
Kaszuby
Wprowadził: glencharnoch
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak pojechać na niezapomniane wczasy w Polsce

Porównując wydatki, czasami bardziej przyjazne mogą wydawać się wakacje w na południu Europy niż w Polsce. Spryciarze jednak wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Nasze morze to najlepsze miejsca na odpoczynek. Jak wyjechać na cudowne wakacje?
Geny i styl życia
Wprowadził: Bird&Co.
Podpatrzone na: Bird&Co.

Gorące wakacje w czasie letniego sezonu

Dokąd udadzą się mieszkańcy Polski w lato 2013? Można to skutecznie przewidzieć, ponieważ generalnie co roku decydują się na te same państwa.
Tatry
Wprowadził: hosiawak
Podpatrzone na: www.flickr.com

Atrakcje w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem sezonu

Dużymi krokami zbliża się sezon, w jakim będzie dało się w końcu zapomnieć o problemach wiążących się z zimą, ze śniegiem i ujemną temperaturą. Choć tak naprawdę wakacyjny urlopowy zacznie dopiero w czerwcu, kiedy armia uczniów żegna się ze szkołą i wyjeżdża na wypoczynek z mamą i tatą, już teraz da się zauważyć, że dużo ludzi wyprasza garstkę dni wolnego albo na jakiś czas zamyka swoją działalność, po czym pakuje plecak, zabiera trochę niezbędnych rzeczy i nieco zaskórniaków, aby wybyć dokądkolwiek – jak najdalej od centrum miasta, od swojej pracy, grymaszących kontrahentów i pozostałości po paskudnej, miejskiej zimie.
indie, egzotyczne
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/

Dlaczego lubimy egzotyczne rejony?

Czas letni przybliża się dużymi krokami. Na wytęsknione wakacje oczekujemy okrągły rok. To nasza zasłużona nagroda za uczciwą pracę. Rozmyślamy o beztroskich dniach na słonecznej plaży, w pobliżu dorodnych palm. Już od miesięcy przeglądamy foldery biur podróży i wybieramy nasze wakacje marzeń. Tak się zwykle dzieje, iż są to egzotyczne wycieczki. Co nas tak mocno mami w tych odległych krainach? Dlaczego mnóstwo rodaków marzy, by przeżyć wakacje w Indiach, Maroku, czy Tajlandii?
flaga wielkiej brytanii

Emigracja? Polska specjalność

Mówi się, że Polacy są w każdym zakątku świata, znaczy się, w które miejsce nie pojedziemy tam słychać nasz język. Czy to przebywamy na wakacjach w Chorwacji, Bułgarii i Włoszech, albo nawet gdzieś dalej, z łatwością możemy spotkać Polaka.
indie, egzotyczne
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/

Trochę egzotyki na wakacje

Z roku na rok, w czasie wakacji szukamy coraz bardziej dalekich i ciekawych kierunków podróży. Naturalnie, Egipt czy Turcja ciągle cieszą się popularnością, ale zdecydowanie atrakcyjniejsze stają się na przykład wycieczki do Chin. Zazwyczaj dalekie podróże obmyślamy ze sporym wyprzedzeniem, ale zaczynamy powoli także spontanicznie ruszać na wakacyjne wyprawy.
Morze
Wprowadził: Justin De La Ornellas
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie latamy na wakacje w super cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży oferuje wczasy last minute. To świetna oferta - pozwala zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy, a w bonusie ta nutka niepewności - bo przecież może się wydarzyć tak, że doskonała dla nas oferta pojawi się w przeciągu jednego wieczoru, a za parę godzin będziemy wyjeżdżać na wczasy.
Wprowadził: Siedlisko Morena

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Dokąd udajesz się na wczasy? Do tropikalnych krajów? A może zachęcają cię bliska Słowacja, atrakcje w Pradze? A czy poznałeś już dobrze, turysto, Polskę?

Tak wielu Polaków lubi wyjeżdżać za granicę, nie poznając wcześniej dogłębnie, jakie są piękne atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można mieć wakacje taniej i lepiej, zamiast wydawać fortunę na bilet samolotowy do Francji czy Tunezji. Ojczyzna może nie cechuje się wielką powierzchnią, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są cudowne i nierzadko lekceważone przez wczasowiczów.
Wprowadził: iStockphoto.com

Zajęcia na emeryturze

Gdy ktoś staje się emerytem, sporo niedobrych rzeczy może się pojawić. Analitycy, którzy systematycznie obserwują demografię Polski, odkryli, że po zakończeniu pracy ujawnia się spory procent śmiertelności wśród dziadków. Dzieje się tak dlatego, gdyż bardzo często człowiek na emeryturze przestaje mieć sens życia, który przez całe lata realizował przeważnie w profesji.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.