Wakacje
Geny i styl życia
Wprowadził: Bird&Co.
Podpatrzone na: Bird&Co.

Gorące wakacje w czasie letniego sezonu

Gdzie pojadą Polacy w lato 2013? Możemy to prosto przewidzieć, bo właściwie co roku stawiają na te same strony.
flaga wielkiej brytanii

Emigracja? Polska specjalność

Mawia się, że Polacy są wszędzie, to znaczy, w które miejsce nie pojedziemy tam słychać język polski. Czy to przebywamy na wakacjach w Chorwacji, Bułgarii i Włoszech, albo nawet gdzieś dalej, z łatwością możesz spotkać Polaka.
Wprowadził: OknoPlus

Wynajmij mieszkanie na wakacje!

Bardzo wiele osób myśli nad tym co zrobić z domem, w czasie gdy wyjeżdżamy na dłuższy czas, szczególnie w okresie letnich miesięcy. Najczęściej jeżeli wyjeżdżamy na dwa tygodnie albo miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad mieszkaniem kogoś bliskiego, lub sąsiadów. Zależy nam żeby ktoś co parę dni zajrzał do domu, podlał rośliny i przewietrzył pokoje, no i naturalnie sprawdził, czy wszystko w porządku.
Aparat cyfrowy BenQ P1410
Wprowadził: BenQ
Podpatrzone na: BenQ

Sklep fotograficzny – uwzględnij go w urlopowych planach

Wakacje to pora urlopów, podróży i sielanki. Niebiańskie krajobrazy, wyśmienite towarzystwo, radośnie spędzone momenty to bez wątpienia znaki rozpoznawcze najcieplejszej pory roku. Wspomnienia są jednak przemijające a także bardzo szybko znikają pod naporem powszednich spraw. Żeby tak się nie stało nasze wakacyjne wojaże powinno się udokumentować na fotografiach. Z tej przyczyny sklep fotograficzny to miejsce, jakie powinien odwiedzić każdy prawdziwy wczasowicz.
Morze
Wprowadził: Justin De La Ornellas
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie latamy na wakacje w super cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży oferuje wyjazdy last minute. To genialna sprawa - pozwala oszczędzić całkiem sporo pieniędzy, a dodatkowo ta nutka niepewności - bo właściwie może się stać tak, że interesująca oferta zjawi się w ciągu kwadransa, a za 12 godzin będziemy wylatywać na wakacje.
Kraków

Wczasy w mieście pełnym zabytków

Poszukując miejsca do spędzenia urlopu, Polacy zazwyczaj wolą nieduże kurorty wypoczynkowe, zwłaszcza nad morzem i w okolicach gór. Tego rodzaju kurorty właściwie w całości utrzymują się z turystyki – wytwarzania i sprzedaży pamiątek, pracy w branży gastronomicznej i hotelarskiej.
indie, egzotyczne
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/

Trochę egzotyki na wakacje

Każdego roku, w okresie wakacji poszukujemy coraz bardziej dalekich i ciekawych kierunków wojaży. Oczywiście, Egipt i Turcja wciąż cieszą się popularnością, jednak zdecydowanie atrakcyjniejsze stają się choćby wycieczki do Chin. Zazwyczaj dalekie podróże obmyślamy ze sporym wyprzedzeniem, jednak zaczynamy z wolna również spontanicznie wyjeżdżać.
Tatry
Wprowadził: Szift
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak odpocząć i zadbać o zdrowie?

Bez wątpienia każdy z nas czuje się już zmęczony nieustannym pośpiechem i powszednimi kłopotami. Współczesny świat nas nie szczędzi i jesteśmy pod ogromną presją. W czasie światowego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po męczącym dniu do własnego mieszkania, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Gdy idziemy nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam zasnąć. I znowu rankiem jesteśmy niewyspani.
Kaszuby
Wprowadził: glencharnoch
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak pojechać na niezapomniane wczasy w Polsce

Porównując ceny, zwykle dużo tańsze wydają się wakacje w ciepłej Chorwacji niż w kraju. Mądrzy jednak potrafią sobie z tym poradzić. Polskie morze to idealne miejsca na odpoczynek. Jak zaplanować niezapomniane wakacje?
indie, egzotyczne
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/

Dlaczego lubimy egzotyczne rejony?

Czas letni przybliża się wielkimi krokami. Na upragnione wczasy oczekujemy okrągły rok. To nasza należna premia za sumienną pracę. Rozmyślamy o cudownych chwilach na słonecznej plaży, w cieniu dorodnych palm. Już od miesięcy przeglądamy broszury agencji turystycznych i planujemy nasze wakacje marzeń. Tak się najczęściej składa, iż są to egzotyczne wycieczki. Co nas tak mocno pociąga w takich odległych krajach? Czemu mnóstwo rodaków chce spędzić wakacje w Indiach, Maroku, czy Tajlandii?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.