wiadomości kulturalne
paintball, asg
Wprowadził: West Point Public Affairs
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Airsoft, czyli zabawa w poligon

Airsoft jest to gra zespołowa, w której wykorzystywane są pneumatyczne repliki broni palnej strzelające kulkami z tworzywa sztucznego. Gry te z reguły rozgrywane są z dala od osiedli ludzkich w lasach, na poligonach wojskowych czy nieużytkowanych budynkach po starych fabrykach. Głównym celem wyposażonych w karabiny na kulki zawodników jest rzecz jasna trafienie przeciwnika, przeważnie nie czyniąc mu krzywdy.
pomysł

Wszystko co chcesz poczytać na temat finansowania społecznościowego. Krótka charakterystyka

Finansowanie społecznościowe to coraz częstsza metoda na opłacenie kreatywnego pomysłu lub nawet start z działalnością. Zasada funkcjonowania jest prosta – trzeba zaprezentować swój projekt i obiecać drobne prezenty za pomoc finansową. Po osiągnięciu ustalonego celu, otrzymuje się całą zgromadzoną sumę pomniejszoną o nieznaczną prowizję. Jeśli pomysł się jednak nie powiedzie, kwoty pieniężne są zwracane wpłacającym. Dotować można wszystko – nowinki w technologii, albumy zdjęć, komiksy, kolekcje ubrań czy grę komputerową. Najbardziej istotny jest dobry pomysł, który musi spodobać się dużej ilości osób.
Nirvana
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Warto inwestować w doskonałe gatunki muzyczne

Gdy zwrócimy uwagę na to, co aktualnie jest niesamowicie cenione na rynku muzycznym, niewątpliwie wskazać powinno się np. Beyonce. Muzyka uniwersalna, która wpasowuje się idealnie w gusta odbiorców, nie ma grupy docelowej. Słucha jej każdy, bez względu na wiek. Atrakcyjne połączenia różnych gatunków, idealna jakość dźwięku oraz duża renoma, jaką cieszy się artysta na muzycznym rynku wśród klientów to bezsprzecznie najlepszy komplet.
formuła
Podpatrzone na: altervista.org

W jaki sposób samodzielnie podróżować na wyścig formuły 1?

Wszyscy fani formuły marzą o tym, aby obejrzeć zawody na żywo oraz przeżyć niezwykłe emocje. Wyjazdy na formułę 1 rzadko aranżowane są przez biura turystyczne i dlatego też mamy zamiar podpowiedzieć jak można zrobić to na własna rękę.
Wprowadził: stevendepolo/ flickr.com

Gwiazdkowe prezenty

Zbliżają się święta, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdziecie mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla maluchów proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny upominek dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.
pomiędzy półkami w bibliotece
Wprowadził: brewbooks
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy owa nowość w sektorze księgarskim jak E-book, wyprze papierowo wydawaną powieść?

E-book czyli elektroniczna książka jest dzisiaj najlepiej sprzedającym się artykułem na zachodzie. Powoli wypiera on klasyczne, papierowe książki ponieważ niektóre tytuły wydawane są wyłącznie w postaci e-booków zwłaszcza w takich dziedzinach jak informatyka. E-booki pojawiły się parę lat temu w postaci manuali dołączanych do różnych programów komputerowych.

Łącznie z rozpowszechnieniem internetu, powstaniem DotComów czyli firm prowadzących swą działalność gospodarczą tylko w internecie i zapotrzebowaniu na informację, ebooki stały się niezwykle popularne. Przyczyniło się do tego dużo zalet tej formy książki do których najważniejszą jest mały koszt produkcji. Współczesne e booki zapisane są przede wszystkim w formacie pdf zapewniającym bezpieczeństwo danych w nich umieszczonych, gdyż takich plików nie da się redagować bez specjalnego programu.
Modna garsonka

Jak się niedrogo ubrać?

Każda z nas uwielbia sprawiać sobie nowe ciuchy. Niezależnie od tego czego w danej chwili potrzebujemy czy chcemy, każdy drobiazg sprawia przyjemność. Szczególnie w tym okresie roku możemy poszaleć bo w sklepach wakacyjne obniżki. Jeśli potrzebne są nam koszule damskie to aktualnie sklepy są dla nas prawdziwym rajem. Koniec lata jest blisko i tym samym również promocji jest coraz więcej.
integracja w firmie
Podpatrzone na: teamworking.com

Jak zorganizować wyjazdy motywacyjne

Mnóstwo przedsiębiorstw decyduje się na organizowanie regularnie dla wszystkich zatrudnionych imprez incentive. Pod tą nazwą skrywa się nic innego jak różnego rodzaju wyjazdy integracyjne. Czasami szefowie przedsiębiorstw zlecają organizację tego rodzaju wyjazdów działom HR, a czasem decydują się na oddelegowanie takiego zadania firmie zewnętrznej. Działa wiele takich firm, które są wyspecjalizowane w całościowym przygotowywaniu takich imprez.
Last minute Turcja
Podpatrzone na: www.orlica.pl

Gdzie najlepiej na urlop?

Gdy chcemy wyjechać na urlop warto wcześniej zabrać się do organizowania wojaży. Na początku zdecydujmy czy chcemy zorganizować sobie wypoczynek sami, czy może skorzystać z usług biura podróży. Oczywiście biuro podróży jest dużo bardziej wygodnym rozwiązaniem, bo nie musimy zajmować się organizowaniem transportu na miejsce, rezerwacją noclegów w hotelu itp. Biuro zrobi to dla nas. Teraz łatwo wyjechać za granicę. Wystarczy wyszukać np. maroko wakacje i wybrać najlepszą ofertę. Jednak na kilka rzeczy trzeba uważać.

Wyjazd integracyjny – organizacja

Młode przedsiębiorstwa chętnie organizują biznesowe wycieczki. To skuteczny sposób|skuteczna metoda na integrację pracowników i pobudzenie do dalszej pracy. Logistyka firmowej wyprawy to wyzwanie i wymaga całkiem sporej wiedzy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.