wiadomości kulturalne
Osoba trzymająca książkę i okulary
Wprowadził: Paolo Sarteschi
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie gatunki książek rekomendowane są szczególnie?

Do dyspozycji czytelników na rynku książkowym jest ogromna baza rewelacyjnie przygotowanych propozycji. Zwracając uwagę na powiększające się gamy propozycji bezsprzecznie przyznać należy, że z łatwością wyszukać można te w pełni odpowiednie.
Muzykanci, zespół muzyczny
Wprowadził: tanyaboza
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Doskonała składanka kawałków muzycznych ze świata

Muzyka świata to element, który czasami ciężko ująć w sztywne ramy i opisać z wykorzystaniem definicji. Z pewnością jest ona istotnym składnikiem życia człowieka, pozwala bowiem na pokazywanie uczuć, a także na relaks i wyciszenie oraz wprawianie się w dużo innych nastrojów. Zazwyczaj muzyka z danego państwa czy regionu posiada charakterystyczne cechy wspólne.
Bańka mydlana, łąka
Wprowadził: www.s-lab.pl
Podpatrzone na: www.s-lab.pl

Jak przewidzieć pogodę?

Zjawiska pogodowe, bodaj obserwowane i odczuwane przez nas wszystkich codziennie, nie zostały jeszcze całkowicie wyjaśnione a co za tym idzie najczęściej dla sporej grupy ludzi pozostają zagadką. Na jakiej zasadzie tworzy się tęcza Jak szybko uderza piorun Dlaczego pada grad? Pogodowe tajemnice od dziś z portalem pogodowym nie pozostaną już niewyjaśnioną zagadką.
Gra planszowa - Warhammer
Podpatrzone na: http://www.planszoweczka.pl/

Gry planszowe rozrywką dla rodziny

W dobie triumfu Internetu gry planszowe przestały być modne. Nie tak dawno wszyscy członkowie rodziny grali w Chińczyka, szachy czy Monopol. W dzisiejszych czasach rozgrywki ograniczają się do myszki i ekranu komputera. I nie uczestniczą w nich już całe pokolenia. Niestety. Gry planszowe bowiem mają moc oddziaływania na rozwój ludzkiego umysłu. Właściwym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

nordic walking
Wprowadził: Nordwalk
Podpatrzone na: Nordwalk

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

Wraz z coraz szerszym otwieraniem się na świat przyjmujemy kolejne tradycje i zwyczaje. Często do naszego kraju trafiają sporty, które w innych krajach rozkwitły już lata temu. Sportem niezwykle popularnym ostatnimi laty w Polsce stał się nordic walking.

Poszukiwania drugiej połówki

Randkowy serwis Sympatia.pl został utworzony w 2002 r.. Od startu swojej działalności daje możliwość jaką jest poznawanie interesujących ludzi, nawiązywanie zupełnie nowych przyjaźni a także flirt, świetną zabawę oraz szukanie pierwszej miłości. Sympatia.pl to nie wyłącznie anonse towarzyskie ale miliony profili, ale także mnóstwo ciekawych tekstów i porady ekspertów.
beatles
Wprowadził: stuart bagnall
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czas na rock

Muzyka odgrywa ogromną funkcję w naszym życiu i towarzyszy ludzkości od początków istnienia. Była zarówno rozrywką, jak i owocem geniuszu. W XX wieku, dzięki wynalezieniu takich przyrządów jak radio i nośników muzyki, takich jak płyty, a później kasety magnetofonowe, muzyka jest już dostępna dla wszystkich ludzi. Zaczęły się również kształtować gusta muzyczne, a najpopularniejsi wykonawcy mogli liczyć na rzesze oddanych fanów, którzy na koncertach śpiewali wszystkie utwory z pamięci.
Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Wprowadził: Sigma International
Podpatrzone na: Sigma International

Na co zwrócić uwagę wybierając ciekawej restauracji?

Istnieje wiele opcji wykorzystania wolnej chwili, szczególnie z wybranką serca. Zaczynając od przechadzki po parku, przez kino, wesołe miasteczko, teatr, do kolacji w restauracji. Rolą faceta w tej chwili będzie zapewnienie komfortu, interesującego i przyjemnie spożytkowanego czasu dziewczynie – albo damie – przecież utarło się, że to on zaprasza ją, nie odwrotnie.
Tatry
Wprowadził: hosiawak
Podpatrzone na: www.flickr.com

Atrakcje w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem sezonu

Dużymi krokami nadchodzi sezon, w którym będzie można w końcu zapomnieć o kłopotach związanych z zimą, opadami śniegu i ujemną temperaturą. Chociaż tak naprawdę wakacyjny sezon zacznie dopiero w czerwcu, kiedy większość uczniów kończy rok szkolny i wyjeżdża na wakacje z rodzicami, już w tym momencie można zauważyć, że dużo pracujących wyprasza parę dni wolnego albo na trochę zawiesza swoją działalność, po czym pakuje bagaże, bierze kilka niezbędnych rzeczy i trochę oszczędności, by wyruszyć gdziekolwiek – jak najdalej od hałasu miast, od własnej pracy, marudnych kontrahentów i resztek po paskudnej, miejskiej zimie.
moro
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Dobry sklep militarny w Polsce

Patrząc na sklep militarny w naszym kraju, prowadzący zarówno dystrybucję wiatrówek, odzieży militarnej, jak i różnego rodzaju artykułów survivalowych, może pochwalić się niezwykle rozbudowaną ofertą. Przede wszystkim, pod lupę bierze się różnego typu wykrywacze metali i kabury znakomitej jakości oraz sprawdzonych firm sklep kroczy za klientem. Dodatki militarne takie jak kabury, jak również innego rodzaju artykuły taktyczne, jak latarki, wiatrówki albo dodatki asg, dostępne są do zakupu w sklepie stacjonarnym, jak i poprzez strony internetowe producentów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.