wiadomości kulturalne
egzotyczna ryba
Wprowadził: Grant Montgomery
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Męska pasja - o wyprawach wędkarskich i ciekawych łowiskach

Powszechnie zaakceptowano, że wyprawy wędkarskie to zwykle męska profesja, trzeba także przyznać, iż tak naprawdę niedużo pań ciekawi się wędkarstwem. Powszechna Encyklopedia mówi, że wędkarstwo to również rodzaj sportu jaki i zapału, które polega zasadniczo na łowiectwie ryb na wędkę.
Sklep z grami planszowymi
Wprowadził: Simon Q
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Suburbia po polsku i nie tylko

Granie staje się teraz coraz powszechniejsze także wśród osób dorosłych, którzy potrafią czerpać przyjemność z takiej rozgrywki. Gry planszowe to najlepsze urozmaicenie zwykłego wypadu do pubu. Dużo lokali organizuje nawet specjalne gamesroomy, gdzie można za niedużą opłatą wypożyczać gry, aby tylko sprostać wymogom własnych klientów. Po co jednak płacić za pożyczenie polskich wersji atrakcyjnych gier, skoro można kupić je na własność?
Wprowadził: Farbflut

Konsola - opłacalny wydatek

Jak doskonale wiadomo, ogólnie pojęta komputerowa rozrywka stoi obecnie na naprawdę wysokim poziomie rozwoju, co naturalnie jest rewelacyjną wiadomością dla każdego miłośnika właśnie tego typu rzeczy. Przecież dzięki czemuś takiemu dosłownie zawsze będziemy w stanie znaleźć dokładnie takie rozwiązania, jakie będą pasowały akurat do naszych osobistych potrzeb i zapewnią faktycznie najwyższy poziom rozrywki.

Podarunki z adrenaliną

Czterdzieste urodziny są dla wielu osób niezwykłe. Nadal krąży powiedzenie, że życie rozpoczyna się po czterdziestce. Coś jest na rzeczy. Zwykle na tym etapie mamy już dość duże dzieci, odpowiednią pracę i własne miejsce na świecie. Albo całkowicie inaczej - uznajemy, że właśnie teraz warto się ustatkować. Trzeba te urodziny szczególnie obejść.

Hiperrealizm w malarstwie i fotografii

Hiperrealizm jest nurtem w malarstwie, który miał miejsce w XX wieku. Cechowała się on tym, że starał się pokazywać rzeczywistość z jak największymi detalami. Dokładne odwzorowaniem było tu głównym czynnikiem, który był brany pod szczególną przez artystów. Owy termin pierwszy raz pojawił się w USA. Był skierowany w kierunku malarzy, którzy starali się odtworzyć na płótnie fotografię.
pomysł

Wszystko co chcesz poczytać na temat finansowania społecznościowego. Krótka charakterystyka

Finansowanie społecznościowe to coraz częstsza metoda na sfinansowanie kreatywnego pomysłu lub nawet start z działalnością. Reguła funkcjonowania jest prosta – trzeba zaprezentować swój projekt i zaoferować drobne prezenty za finansowe wsparcie. Jeśli osiągnie się ustalony cel, dostaje się całą zebraną kwotę uszczuploną o nieznaczną prowizję. Jeśli to się jednak nie uda, dotacje są zwracane wpłacającym. Finansować można wszystko – nowinki techniczne, albumy zdjęć, komiksy, kolekcje odzieżowe czy grę komputerową. Najważniejszy jest dobry pomysł, który musi spodobać się dużej rzeszy osób.
Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Wprowadził: Sigma International
Podpatrzone na: Sigma International

Na co zwrócić uwagę wybierając ciekawej restauracji?

Jest wiele możliwości wykorzystania wolnej chwili, szczególnie z wybranką serca. Począwszy od przechadzki po parku, przez seans kinowy, atrakcje wesołego miasteczka, spektakle, do kolacji w restauracji. Rolą faceta w tej chwili będzie zapewnienie wygody, atrakcji i mile spożytkowanego czasu dziewczynie – bądź damie – przecież utarło się, że to pan zaprasza panią, nie odwrotnie.

Którą gitarę wybrać na pierwsze lekcje?

Wielu młodych osób decyduje się zacząć swoją przygodę z „wiosłem”, mając niewielkie pojęcie o tym, jaką gitarę kupić i na na czym się skupić przy kupnie instrumentu. Odpowiedź na zadane pytanie to po prostu podstawa, nie jest to jednak sprawa lekka. Bardzo często zależne jest to po prostu od pieniędzy, jakie chcemy przeznaczyć na pierwszy instrument.

Konsole do gier- czy zezwolić grać dzieciom?

Jeszcze jakiś czas temu dzieci po lekcjach ciskały plecaki pod biurko i leciały na dwór. Do domu trzeba ich było przyprowadzać siłą. To przecież poza nim działy się najlepsze rzeczy. Można było zbudować dom na drzewie albo pograć w chowanego. Chłopaki godzinami kopali w piłkę, a dziewczynki bawiły się w dom. Dzieciaki wręcz żebrały u opiekunów o dodatkową godzinę na podwórku.
Muzykanci, zespół muzyczny
Wprowadził: tanyaboza
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Doskonała składanka kawałków muzycznych ze świata

Muzyka świata jest elementem, który niekiedy trudno ująć w sztywne ramy i opisać z wykorzystaniem definicji. Niewątpliwie jest ona znaczącym składnikiem życia człowieka, pozwala bowiem na przekazywanie uczuć, a także na relaks i wyciszenie oraz wprowadzenie się w dużo innych nastrojów. Najczęściej muzyka z danego państwa czy regionu ma typowe elementy wspólne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.