wiadomości kulturalne
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence
Wprowadził: Betafence
Podpatrzone na: Betafence

Pomóż zwierzętom

Jeśli jesteś osobą wrażliwą na kwestie ekologiczne i chcesz wesprzeć zwierzęta, jest pewna rzecz, którą możesz przedsięwziąć. Spory postęp w nauce ofiarował światu wiele wspaniałych rzeczy, to bezdyskusyjne. Ale powinno się w tym momencie dopisać – światu ludzkiemu. Zwierzęta wymierają przez szkodliwe zanieczyszczenia z przemysłu ciężkiego.
Sprzęt sportowy, kije do Nordic Walking Highland
Wprowadził: Highland
Podpatrzone na: Sport-Shop.pl

Sklep sportowy: bieżnie, namioty, dart itd.

Zbiór rzeczy, za którymi współcześnie się goni - młodość, witalność, pogoda ducha, zawiera się w jednym słowie - sport. Wiele dyscyplin na pewno nie jest dobra dla każdego, ale czas uwierzyć, że sport to samo zdrowie. Obecnie goni się za hasłami takimi jak zdrowie, uroda i witalność, niekiedy chcąc osiągnąć to w sztuczny i wymuszony sposób. A wyjście jest proste.
Wprowadził: HONDA

Odzież motocyklowa na ciepłe dni

Zima przeminęła, a więc czas najwyższy siąść za sterami swojego motocykla. Trzeba już teraz wybrać się na wiosenne zakupy dodatków do motocykla oraz specjalnej odzieży. Aby trafnie wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią, dowiedzieć się, jakie zalety i specyficzne cechy posiada odzież motocyklowa. Jakie jednak są to cechy, jak wybrać ją przed wyruszeniem na trasę?
Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Wprowadził: Sigma International
Podpatrzone na: Sigma International

Na co zwrócić uwagę wybierając ciekawej restauracji?

Istnieje wiele opcji spędzenia wolnej chwili, zwłaszcza z wybranką serca. Począwszy od przechadzki po plantach, przez kino, wesołe miasteczko, spektakle, do wyjścia do restauracji. Zadaniem mężczyzny w takiej chwili będzie zapewnienie komfortu, atrakcji i mile spożytkowanego czasu dziewczynie – albo damie – w końcu utarło się, że to on zaprasza ją, nie na odwrót.
Wprowadził: Design Packaging

Podarunek urodzinowy i zaręczynowy

Zwyczaj obdarowywania się nawzajem zakorzeniony jest niezwykle mocno zarówno w ludzkiej świadomości, jak i kulturze i tradycji. Obdarowujemy się nawzajem przy najróżniejszych okolicznościach, a także i bez powodu. Prezenty mogą być małe, symboliczne, lub też większe. Mogą być ze sklepu lub wykonane według własnego pomysłu. Zawsze jednak mają na celu wywołanie radości i uśmiechu na twarzy obdarowanej osoby.
Wprowadził: hlkljgk

Białe czy czerwone – które wino wybrać?

Nie trzeba być pasjonatem wina, żeby umieć wymienić takie nazwy jak Chianti, Marsala czy Bardolino. Te wina włoskie to jedne z najbardziej popularnych i lubianych trunków na świecie. Nic w tym nadzwyczajnego. Włochy należą do najstarszych rejonów, zajmujących się hodowlą winogron.
Tatry
Wprowadził: hosiawak
Podpatrzone na: www.flickr.com

Atrakcje w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem sezonu

Dużymi krokami zbliża się sezon, w jakim będzie dało się w końcu zapomnieć o problemach wiążących się z zimą, ze śniegiem i ujemną temperaturą. Choć tak naprawdę wakacyjny urlopowy zacznie dopiero w czerwcu, kiedy armia uczniów żegna się ze szkołą i wyjeżdża na wypoczynek z mamą i tatą, już teraz da się zauważyć, że dużo ludzi wyprasza garstkę dni wolnego albo na jakiś czas zamyka swoją działalność, po czym pakuje plecak, zabiera trochę niezbędnych rzeczy i nieco zaskórniaków, aby wybyć dokądkolwiek – jak najdalej od centrum miasta, od swojej pracy, grymaszących kontrahentów i pozostałości po paskudnej, miejskiej zimie.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną
Wprowadził: Jura Park Bałtów
Podpatrzone na: http://www.juraparkbaltow.pl

Kajaki nad Pilicą

Poniedziałek, wtorek, środa i tak co tydzień trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można snuć plany, jak wykorzystać te dwa dni wolne od stresu, pracy i codziennych obowiązków. W letnie dni jest dużo okazji by spędzić weekend intensywnie, najlepiej na świeżym powietrzu z najbliższymi. I wcale nie trzeba wybierać się gdzieś daleko, aby ten czas atrakcyjnie spędzić. Korzystną ofertą może być spływ kajakowy.

Jakiego rodzaju kurtkę wybrać na motor?

Zima przeminęła, a więc czas najwyższy zasiąść za sterami własnego motocykla. Należy już teraz wybrać się na wiosenne zakupy dodatków do motocykla oraz odpowiedniej odzieży. Aby dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samym tym zagadnieniem, dowiedzieć się, jakie plusy i specyficzne cechy posiada odzież motocyklowa. Jakie jednak są to cechy, jak wybrać ją przed wyruszeniem na trasę?
Wprowadził: Farbflut

często spotykane gry w sieci

Większość ludzi ma już dostęp do cyberprzestrzeni i to na tyle szybki, by móc pocinać w gry multiplayer. Wymieniać atutów rozgrywki sieciowej chyba nie muszę, mam rację? Na wypadek jednak, gdyby ten tekst czytał ignorant growy, napiszę wprost: granie w większym gronie to kompletnie nowe emocje.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.