wiadomości kulturalne
Mama i dziecko
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Rozwijaj kreatywność w kolorowankach

Kolorowanki dostępne są na mnóstwo portalach. Można je ściągnąć i wydrukować, a następnie w nich rysować. Jest to prosty sposób na ciekawą rozrywkę dla najmłodszych. jednocześnie może się ono bawić i uczyć w tym samym czasie.
Wprowadził: Farbflut

często spotykane gry w sieci

Spory procent społeczeństwa posiada już dostęp do sieci i to na tyle szybki, by móc grywać w gry multiplayer. Wypisywać plusy zabawy online chyba nie muszę, prawda? Lecz gdyby ten wpis czytał laik sieciowy, napiszę: granie online to całkowicie nowe przeżycie.
Modne kolory garsonek

Pora na odświeżenie garderoby!

Każda z nas lubi sprawiać sobie modne ciuchy. Nieważne czego akurat potrzebujemy czy chcemy, każda drobnostka sprawia przyjemność. Szczególnie teraz możemy zaszaleć dlatego, że w centrach handlowych letnie obniżki. Jeżeli potrzebne są nam płaszcze damskie to aktualnie sklepy będą dla nas prawdziwym rajem. Sezon promocji to najlepszy czas do zakupów.
pałac

Wycieczka po południowych zakątkach Polski

Zachwycamy się stolicą Czech, marzymy o Barcelonie, a nie wiemy, co możemy zobaczyć u nas. W dodatku nie mamy pojęcia, że mieszkamy w jednym z najładniejszych miejsc – jeżeli nie na świecie, to bez wątpienia w Europie.
książki
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Uczysz się języków obcych?

W dzisiejszych czasach znajomość przynajmniej jednego języka obcego to konieczność. Jeśli nie znamy innego języka oprócz ojczystego, mamy małą szansę na znalezienie satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy. Języków uczą nas co prawda w szkole jednak jeśli chcemy sprawnie posługiwać się językiem obcym to warto rozważyć zapisanie się na kurs językowy i naukę języka na własną rękę. Pomóc może nam w tym księgarnia internetowa oferująca wiele książek do nauki języka.
góry zimą
Podpatrzone na: pl.tripadvisor.com

Wyruszamy w góry - co zabrać?

Przygotowanie na eskapadę górską jest bardzo znaczące - chwiejna i kapryśna pogoda, nagłe zmniejszenie się temperatury w górach są dość powszechne. Chociaż wyprawa w góry to zdrowa forma spędzania wolnego czasu, to może się groźnie zakończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to niezbędnik, porządne plecaki turystyczne i odzież to następna rzecz.
Melanż Sklep - spódnica
Podpatrzone na: www.melanzsklep.pl

Odzież na wiosnę i lato

Lato już za chwilę, a co za tym idzie dużo okazji i wydarzeń, w których pragniemy wyglądać wyjątkowo i oryginalnie.
Urządzenie WD TV Live Hub
Wprowadził: WD
Podpatrzone na: WD

Filmy polskie, japońskie, francuskie

Oglądanie filmów to zdecydowanie jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Człowiek strudzony, zmęczony po pracy czy innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat wymyślony przez reżysera. Widz wybiera różne formy oglądania, może to być wyjście do kina na film premierowy, zaszycie się w domowym zaciszu przed komputerem lub projekcja w większym gronie przed kinem domowym z dużym telewizorem. Cel i tak zawsze jest jeden - relaks.
sala kinowa
Wprowadził: BRITOP Lighting
Podpatrzone na: BRITOP Lighting

Co wartościowego oglądnąć w kinie?

Oglądanie filmów to z pewnością jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Człowiek wycieńczony, zmęczony po ciężkim dniu pracy czy innych codziennych zajęciach, ma potrzebę oderwania się od rzeczywistości i zbiec właśnie w świat filmu. Widz wybiera różne formy oglądania, na przykład wyjście do kina na nowy film, zaszycie się w domowym zaciszu przed komputerem czy też projekcja w liczniejszym gronie przed kinem domowym z wielkim telewizorem. Właściwie cel i tak zawsze jest jeden - odpoczynek.
widok na Zamek Wawelski
Wprowadził: Pawel Pacholec
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zwiedzanie stolicy Małopolski nie może odbywać się w pośpiechu

Warto powiedzieć od czego zacząć zwiedzanie Krakowa

Gdy zajedziemy do jakiegoś miasta, chcemy mieć gwarancję, że wywiemy się o nim dużo i zwiedzimy wszystkie najważniejsze rejony, które pozwalają mu się wyróżniać na tle innych miast.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.