praca i rozwój
mieszkanie - wystrój

Pokoje dla pracowników

To jasne, że budując szosę bądź budynek i biorąc robotników z innych miejscowości trzeba załatwić wszystkim wyżywienie i łóżko po długim dniu pracy. Bardzo kosztownym i trudnym wyjściem jest postawienie barakowych modułów mieszkalnych na miejscu konstrukcji. Ja polecam inny pomysł - kwatery pracownicze Łódź, Wrocław, Poznań.
Dryvit Systems
Wprowadził: Omega Communication

Wrocław - miasto IT

Ostatnimi czasy na rynku pracy programiści mogą czuć się docenieni. Na każdej stronie z ogłoszeniami znaleźć można setki ofert, mnóstwo firm szuka freelancerów do współpracy.
psychoterapeuta
Podpatrzone na: flickr.com

Moc świetnie dostosowanych możliwości dla seniorów

Wybór doświadczonych specjalistów udowadnia, jak znaczna gama rozwiązań jest dzisiaj do dyspozycji. W zakresie polecanych dziś propozycji znaleźć można sporą gamę opcji. Wśród prezentowanych obecnie do dyspozycji opcji trafić można na doskonale przygotowane możliwości, które polecane są szczególnie. Profesjonalista taki jak psycholog prezentuje wysoki poziom możliwości, co są obecnie na wyciągnięcie ręki. Ofert godnych polecenia nie brakuje, dlatego można swobodnie przeglądać dostępne możliwości.
komputery
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Co to jest oprogramowanie ERP?

Gdy prowadzimy swoją firmę przydatne jest, abyśmy znali się na różnego rodzaju systemach i udogodnieniach, jakie daje nam rozwój technologii komputerowych. To już nie te czasy, gdy sercem zakładu pracy był wielki segregator przechowywany przez pracownika w sekretariacie, w którym było wszelkie informacje. Teraz stosowane są systemy informatyczne wspierające pracę firmy na każdym szczeblu jej działania. Tego typu rozwiązaniem jest z pewnością system ERP.
książka
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Uczenie się niedługo po ogólniaku –we Wrocławiu

Kończąc lat dziewiętnaście, młody człowiek staje przed niezmiernie ważnym wyborem, co w życiu robić. W okresie kryzysu, znalezienie nieźle płatnej pracy jest ogromnym wyzwaniem, a wykształcenie ogólne wcale tego nie ułatwia. Jeżeli dalej chcemy się kształcić, alternatywnym dla studiowania pomysłem jest policealne studium, zwiększające znajomość rzeczy i w szybszym czasie gwarantujące umiejętności do podjęcia pracy w konkretnej dziedzinie.
kalkulator
Wprowadził: Phillip
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/phillip/345829246/

Czym jest księgowość?

Nie każdy wie, że usługi księgowe warszawa szczycą się wielowiekową tradycją. Już w dawnym Egipcie umieszczano w zwojach świątynnych przychody i rozchody i potwierdzenia dokumentów zakupu działek uprawnych
biurko
Wprowadził: geishaboy500
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Praca dla programisty

Programista należy do jednego z dziesięciu w największym stopniu szukanych przez pracodawców stanowisk pracy. Niemniej jednak profesja ta nie jest dla każdego. Ażeby nim zostać należy lubić matematykę a przede wszystkim komputery, czyli informatykę. Jedno jest pewne programista to profesja z przyszłością. Lada dzień będą oni tak samo poważani i respektowani jak prawnicy czy lekarze.
Praca, biznesmen
Wprowadził: www.s-lab.pl
Podpatrzone na: www.s-lab.pl

Dlaczego warto uczyć się w naukę języków obcych

Obecnie ciężko poruszać się na rynku pracy bez znajomości języków obcych, zwłaszcza bez znajomości j angielskiego. Firmy praktycznie cały czas wymagają, aby ich potencjalni pracownicy posiadali całą masę kwalifikacji, między innymi umiejętność posługiwania się językiem obcym .
Bezpiecznie w sieci
Wprowadził: PointB
Podpatrzone na: PointB

Wolny zawód - programista

Freelancer informatyk świetnie sobie żyje. Nie muszą zakładać niewygodnych garniturów. Nie mają nakazu wstawać rano i stać w korkach. Pracując jako wolny zawodowiec indywidualnie określają sobie terminy startu i skończenia pracy. Da się przesiadywać bez spodni przed monitorem, nie zwracając uwagi na żadne zwyczaje. Nikt nie kontroluje, nie wydaje poleceń. Introwertycy naturalnie chwalą sobie brak kontaktu z nieznanymi osobami. Wszystko brzmi świetnie. Jakie są pułapki? Jakie minusy zauważają programiści pracujący jako freelancerzy?
Małrzeństwo na emeryturze
Wprowadził: Garry Knight
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fachowa opieka nad osobami w podeszłym wieku

Społeczeństwo się starzeje bez względu na to w jakim kraju żyje. Z racji tego, że młodzi ludzie coraz to więcej czasu muszą poświęcać pracy, to starzy rodzice musieliby pozostać sami przez wiele godzin.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.