praca i rozwój
Wprowadził: HEMMERSBACH

Kariera po informatyce

Bieżąca sytuacja na rynku pracy jest nieciekawa. Wielu młodych i utalentowanych ludzi nie potrafi odnaleźć odpowiedniego zatrudnienia. Nie pomaga im nawet fakt ukończenia wyższej uczelni, jak również biegła znajomość języka angielskiego. Bardzo często o otrzymaniu dochodowej pracy decyduje odrobina szczęścia. Podłamani absolwenci znajdują zatrudnienie w rozmaitych restauracjach szybkiej obsługi, gdzie są zmuszeni pracować poniżej swoich kwalifikacji. Czy istnieje jeszcze jakaś nadzieja dla młodego pokolenia?
Pieniądze, monety
Wprowadził: reynermedia
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób zyskać na rozwój przedsiębiorstwa?

Czasem może się zdarzyć, iż właścicielom przedsiębiorstw brakuje funduszy na rozwijanie się i muszą szukać źródeł finansowego wsparcia. W jakich miejscach można starać się o dodatkowe dodatki pieniężne?
Znakomitym sposobem są fundusze unijne dla firm, które można spożytkować na praktycznie dowolny cel. Pierwszym krokiem do ich zdobycia jest wyszukanie właściwego programu, dostosowanego do prowadzonej działalności i osobistych potrzeb.
Kurs biznesowy
Wprowadził: Juhan Sonin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób szukać sprawdzonych szkoleń?

Rzeczywistość wymaga od nas stałego rozwoju. Ci, którym zależy na lepszej pracy i solidnych umiejętnościach muszą znaleźć dla siebie odpowiednie szkolenie. Oferta jest interesująca, jak natomiast podjąć wartościową decyzję?
konferencja
Wprowadził: icannphotos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Obszerne i pożyteczne sale konferencyjne nad morzem w Gdańsku

Urządzając konferencję prawdopodobnie bierzemy pod uwagę niemało rzeczy. Bezspornie znaczące jest znalezienie dobrej sali konferencyjnej. Powinna ona być wygodna, rozległa oraz także wyposażona w należyty sprzęt multimedialny. W takiej sali konferencyjnej bez wątpliwości przeprowadzenie konferencji będzie o wiele łatwiejsze i bardziej fachowe.
Absolwenci, studia
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Studiowanie we Wrocławiu

Nikt nie zdziwi się z faktu, że wybranie studiów jest bardzo ważną decyzją na przyszłość. Jeżeli ktoś nie zastanawia się, co chce studiować, uczelnie wyższe we Wrocławiu mają bardzo szeroką sferę propozycji oraz objaśnienie kierunków. Do tego w każdej szkole można znaleźć idealnie dopracowane ulotki, gdzie przeczytamy wszystko w temacie interesujących nas kierunków. Należy wiedzieć, że przy wyborze kierunku, ważna powinna być jedynie nasza decyzja.
pomiar
Wprowadził: Zakład Usług Inżynierskich APEKS
Podpatrzone na: Zakład Usług Inżynierskich APEKS Sp. z o.o.

Jakie zlecenia realizuje geodeta?

Na pewno nieraz, prowadząc auto, nagle ściągnęliście nogę z gazu, widząc kogoś w żółtym plastronie, pochylającego się nad sporym statywem. Po chwili przekonaliście się, że to nie policjant, a geodeta wykonujący swoje prace. No właśnie, jakie?
Wprowadził: G Data Software

Czy opłacalne jest przeniesienie firmy do Internetu?

Jak ciężko w naszym świecie, w dobie utrzymującego się kryzysu, utrzymać firmę na rynku, wiedzą ci, którzy zdecydowali się na ten szalony krok. Ludzie żyją obecnie bardzo ekonomicznie i trudno jest trafić do potencjalnych nabywców. Trzeba poszukiwać innych dróg przekazu i docierać do różnych grup przyszłych nabywców.
Piłka nożna
Wprowadził: fabbio
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy Ernest Wilimowski to najlepszy piłkarz w historii Polski?

Ernest Wilimowski to bez wątpienia najlepszy polski piłkarz Polski przedwojennej. Szczęściarze, którzy mieli możliwość widzieć jego grę, mówili jedno: Geniusz. Pośród kibiców krążyła opinia, że E. Wilimowski strzelił więcej goli, niż miał wypracowanych okazji.
CyberPower LAN Party Evo
Wprowadził: 4Press.pl
Podpatrzone na: 4Press.pl

Małe przedsiębiorstwo i zarządzanie - konieczne oprogramowanie

Na rynku są dostępne setki książek poruszających temat innowacyjnego zarządzania, wydajnego kształcenia personelu, organizacji pracy, a nawet metod przeprowadzania spotkań z pracownikami. To nie powinno dziwić – kryzys wyraźnie się zbliża, każda firma w związku z tym chce utrzymać się na rynku.
Internet, kabel
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Czym jest zapytanie ofertowe?

Coraz więcej i częściej kupujemy przez internet , a jeszcze częściej szukamy tam dostawców. Internet stanowi dzisiaj bezcenne narzędzie kontaktowe. Większość firm publikuje lub lada chwila będzie publikowała swoją ofertę w sieci.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.