praca i rozwój
Wprowadził: AMagill

Gra na giełdzie a ryzyko

Obligacje dają opcję zarobienia stanowczo większych oszczędności, niż trzymanie pieniędzy w skarpecie. Ostatnio jednakże recesja i niepewność związana z problemami finansowymi licznych przedsiębiorstw sprawia, że inwestowanie na giełdzie jest z niemożliwym do zignorowania ryzykiem.
Teczki ofertowe
Podpatrzone na: www.segregatory.net

Drukowane artykuły reklamowe

Co krok ostatnio widzimy reklamy. Są wszędzie i w każdej możliwej formie. Od ogromnych billboardów przy ulicach, poprzez plakaty, całe strony w gazetach, pendrive’y czy innego rodzaju gadżety Jeżeli prowadzimy firmę, która trudni się sprzedażą czegokolwiek – produktów czy usług – to bez znaczenia, najistotniejszym nośnikiem reklamowym będą teczki ofertowe.
Szkolenie z optymalizacji procesów
Wprowadził: Schezar
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szkolenia generalne z optymalizacji cykli – warto?

Co powinno się rozumieć poprzez określenie optymalizacji procesów? Przede wszystkim jest to określenie najlepszego sposobu, ze wszelkich możliwych, dla określonego miejsca pracy. Pod uwagę w kwestii określania sytuacji bierze się w szczególności kryteria typu: straty, zarobki, zużycie towarów, satysfakcja podwładnych, dysponowanie czasem, a nawet pobór prądu lub poziom odpadów.
mieszkanie ochota
Podpatrzone na: http://www.marigoldgarden.pl/

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

W ciągu ostatnich miesięcy prasa informuje o spadających cenach lokali mieszkalnych. W szczególności głośno o tym jest we Wrocławiu, gdzie do kupienia jest największa ilość mieszkań od wielu lat. Dziś na jednego nabywcę przypada około 30 ofert, zatem da się wybierać i przebierać, a co za tym idzie, targować się o ceny. A jak wygląda ta sprawa w Warszawie? Prawie tak samo. Stolica wciąż jest na szczycie listy cenowej jeśli chodzi o mieszkania. Należy choćby wyszukać w sieci hasło mieszkania Warszawa Ochota.
Spichlerz w Gorzowie Wielkopolskim
Wprowadził: XELLA Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: XELLA Polska Sp. z o.o.

Do czego ma zastosowanie elewator?

Pierwsze elewatory powstawały już w średniowieczu- były to elewatory zbożowe, które pełniły zwłaszcza rolę spichlerza . Pierwszy elewator posiadał tylko jedną kondygnację, ale wraz z ożywieniem rolnictwa w Polsce był już wielokondygnacyjny. Przechowywano w nim artykuły sypkie, szczególnie zboże.
komputer
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jak zapewnić obieg dokumentów w firmie?

Obieg dokumentów w naszej spółce to kwestia przetrwania. Od narzucenia systemu i kontroli powinniśmy rozpoczynać kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. Co więcej, w celu uporządkowania, nie tylko dokumentów papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zapewnić sobie program do zarządzania dokumentami, np. MS Sharepoint.

Gdzie wykorzystuje się odlewy żeliwne

Odlewnictwo jest odnogą gospodarki wytwarzającą części używane w wielu innych branżach. Zwykle nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak dużo części wytwarzanych jest właśnie techniką odlewania. Oczywiście są różne odmiany żeliwa. Na przykład żeliwo szare, ciągliwe, białe, sferoidalne. Wymagają różnych technik odlewania, różnych umiejętności.
Aplikacje na telefon
Wprowadził: GoMobi.pl
Podpatrzone na: http://gomobi.pl

Nowe informacje z rynku aplikacji mobilnych!

Z ostatnich wyliczeń wynika, że w App Store udostępniono około 600 tys. aplikacji na telefon, z czego około 450 tys. jest wciąż możliwa do pobrania i stale znajduje się w sklepie .
Bezpiecznie w sieci
Wprowadził: PointB
Podpatrzone na: PointB

Wolny zawód - programista

Freelancer programista ma dobrze. Nie muszą zakładać niekomfortowych garniturów. Nie muszą zrywać się skoro świt i dojeżdżać do pracy. Programując jako kontraktowy specjalista indywidualnie narzucają sobie czasy zaczęcia i zakończenia pracy. Można przesiadywać bez spodni przed komputerem, nie zwracając uwagi na żadne konwenanse. Nikt nie patrzy przez ramię, nie rządzi. Introwertycy z pewnością chwalą sobie brak kontaktu z resztą świata. Wszystko wygląda kolorowo. Ale czy na pewno? Jakie minusy napotykają programiści pracujący jako freelancerzy?
Praca przy komputerze
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Czym się zajmują specjaliści z firmy Oracle

Oracle to wielka firma, która funkcjonuje na gałęzi komputerowej. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych działalności w USA i na świecie, a jej potęga wynika z tego, że jest partnerem dla innych przedsiębiorstw. Oracle jest zaliczana do tzw słynnej trójki przedsiębiorstw komputerowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.