praca i rozwój
autostrada
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Gdzie naprawić samochód?

W tych czasach samochód nie jest wielkim luksusem. Przy średnich zarobkach można pozwolić sobie na kupienie całkiem dobrego, używanego samochodu. Jeśli już zdecydujemy się na własne cztery kółka, trzeba dowiedzieć się, gdzie, w wypadku jakichkolwiek problemów, można go zreperować. Znane marki jak choćby skoda serwis prowadzą w każdym mieście, a bywa, że więcej niż jeden.
Prawo
Wprowadził: controlarms
Podpatrzone na: www.flickr.com

Radcy prawni - jakim sposobem znaleźć się w labiryncie prawa?

Obecnie coraz więcej osób, zazwyczaj będąc tego zupełnie nieświadomymi, popada w różnorakie problemy z prawem. Przyczyn wspomnianych zjawisk upatruje się przede wszystkim w niskiej świadomości prawnej dużej części społeczeństwa. Niełatwo jednak o takową, skoro w wielorakich dziedzinach normy zmieniają się w bardzo szybkim tempie.
Kreml
Wprowadził: Jean & Nathalie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy Rosja jest prawdziwym rajem dla firm? Czy trzeba pouczyć się rosyjskiego?

Niegdyś język rosyjski był bardzo modny w naszym kraju. Uczono go w szkołach średnich i podstawowych tak, jak dzisiaj języka angielskiego. Komunikował się nim w zasadzie każdy. Obecnie potrafi go niewielki procent osób, szczególnie młodszych. Dlatego też każdy tłumacz języka rosyjskiego ma mnóstwo pracy. Jest tak, ponieważ coraz więcej z nas decyduje się na wyjazd do krajów, w których porozumiewa się po rosyjsku. Są to zarazem podróże, które nastawione są na zwiedzanie i poznawanie kultury, jak również i sfery dyplomatycznej.
sport
Wprowadził: Materiały prasowe
Podpatrzone na: Sport-shop.pl

Na jakie czynniki zwrócić uwagę tworząc plan treningowy?

Osoba, która kiedykolwiek uprawiała kulturystykę zdaje sobie sprawę, że optymalny plan treningowy to absolutna podstawa. Określenie celów treningu, oraz wybór optymalnych ćwiczeń, ich konfiguracji i intensywności pozwala na zoptymalizowanie efektów treningu oraz umożliwia dokonanie oceny postępów.
Kodak ESP 9250
Wprowadził: 4Press.pl
Podpatrzone na: 4Press.pl

Druk - wynalazek, który zmienił świat

Już prawie siedem wieków mija, od chwili, kiedy niejaki Gutenberg założył pionierski zakład drukarski na świecie. To niebywałe, jak ten Niemiec zmienił życie. Przyspieszenie kopiowania pisma dało podstawę do ekspansji naszej kultury. A współcześnie? Spójrzcie np. na marketing – drukowanie ulotek jest dzisiaj powszechne.

Konferencja It 2016 to niesamowity moment dla zapaleńców nowinek technologicznych oraz firm.

Organizacja różnego typu imprez czy wydarzeń stało się w ostatnich latach ciekawym pomysłem na własny interes. Duże spółki ale i niewielkie przedsiębiorstwa planują różnego typu konferencje it, kursy, czy szkolenia. Zwykle przeznaczają na to duży budżet, jednak brak im czasu lub ludzi, którym mogliby oddelegować tę pracę. W takiej sytuacji udają się do firm specjalizujących się w takich działaniach.
prawo - książki

Radca prawny

Oto niedługi artykuł, w którym w kilku krokach objaśnię, co należy zrobić, by założyć spółkę z.o.o.. Założenie spółki z o.o. to proces, który może zająć parę tygodni, ale znacznie skróci się, jeśli opłacimy usługi kancelarii prawnych albo radcy prawnego.
praca
Wprowadził: materiały prasowe

Poszukiwania zatrudnienia w Internecie

Obecnie często nie jest lekko znaleźć pracę. Stąd też osoby posiadające różne wykształcenie próbują podjąć się każdego zajęcia, nawet niezgodnego z wykształceniem. Bardzo często przeszukują mnóstwo stron w sieci w poszukiwaniu zleceń różnego rodzaju. Opiekują się dziećmi lub pracują, jako autorzy tekstów reklamowych. Obecnie bardzo popularna jest praca freelancer. Polega ona na wykonywaniu pracy bez etatu jak i podejmowaniu się zadań na zlecenie. Jest to szalenie popularne w różnych branżach.
Mocne wejście Twojej firmy
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Warto utworzyć swój interes

Prywatna działalność to w z całą pewnością sukces. To etap, kiedy można uwolnić się od szefa i budować zespół oraz strategię według własnych koncepcji. Szansa otrzymania dotacji z UE to też ciekawa wizja. Nie ma po co dłużej zwlekać – czas założyć firmę.
książka
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Uczenie się niedługo po ogólniaku –we Wrocławiu

Mając lat dziewiętnaście, młody człowiek zostaje postawiony przed niezmiernie ważnym wyborem, czym się zająć. W okresie kryzysu, odnalezienie dobrze płatnej pracy jest dużym wyzwaniem, a wykształcenie ogólne w żaden sposób tego nie ułatwia. Jeżeli dalej chcemy się kształcić, alternatywnym dla studiów pomysłem jest policealne studium, zwiększające znajomość rzeczy i w szybszym czasie gwarantujące uprawnienia do podjęcia pracy w zawodzie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.