praca i rozwój
office
Wprowadził: Tim Evanson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Rekrutacja nowych pracowników to niełatwy proces. Czy warto korzystać z usług agencji pracy?

Rekrutacja pracowników bywa procesem bardzo złożonym, często więc firmy posiłkują się w nim wyspecjalizowanymi agencjami. Jest to już praktyka powszechnie stosowana, że działy zarządzania zasobami ludzkimi w firmie wspomaga agencja doradztwa personalnego. Agencje takie zwykle specjalizują się w rekrutacji danego typu pracowników, więc firmy wybierają je ze względu na to, czy na przykład jest to praca sezonowa, praca dla studentów czy też rekrutowany jest menadżer wyższego szczebla.
pudełko

Gdzie kupić pudełka

Otwierając własną działalność gospodarczą przychodzi się zmierzyć z problemem rodzajów opakowań na towar. Rzecz jasna ważny jest sam pomysł, ale towar trzeba dowieźć. Na co patrzeć, by cena opakowania były niskie?
makiety
Wprowadził: Addictive Picasso

Jak znaleźć prawnika w wielkim mieście?

W odróżnieniu od mniejszych miejscowości, w dużych aglomeracjach dużo łatwiej o różne usługi. Nie chodzi tylko o samą dostępność, ale raczej o normalną kwotę. Konkurencyjny rynek powoduje, że te same mechanizmy dotyczą zarówno szewców, lekarzy, jak i prawników. W jaki sposób należy szukać skutecznej porady prawnej?
chłodnictwo
Podpatrzone na: http://izolacje.gda.pl/

Współczesne chłodnictwo

Bywa tak, że wystarczy cofnąć się w historii, by pochwalić dzisiejsze rozwiązania techniczne ludzkości. W tym wpisie zajmę się interesującym tematem, jakim jest chłodnictwo, zatem wystartuję od opisania tego, jak przed laty magazynowano żywność. Nie posiadając wygodnych chłodziarek, ludzie zwykle chowali żywność w chłodnych piwnicach. Nie gwarantowały one jednak chłodu, koniecznego do efektywnej konserwacji martwych zwierząt.
pomiar
Wprowadził: Zakład Usług Inżynierskich APEKS
Podpatrzone na: Zakład Usług Inżynierskich APEKS Sp. z o.o.

Jakie zlecenia realizuje geodeta?

Na pewno nieraz, jadąc samochodem, gwałtownie ściągnęliście nogę z gazu, zauważając człowieka w jaskrawym plastronie, schylającego się nad dziwnym statywem. Po chwili zorientowaliście się, że to nie policjant, a geodeta wykonujący swoje prace. Właściwie to jakie?
informacyjne ekrany LED
Wprowadził: Joshua Brown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Monitor led

Ekrany LED to wielkoformatowa technologia przekazu obrazu i treści, używana przy okazji wielkich imprez, także w celach reklamowych i informacyjnych. Ekran LED gwarantuje najwyższy poziom widoczności, co umożliwia skuteczną realizowanie kampanii reklamowych, również informacyjnych. Ekrany owe posiadają ogromne stosowanie, przede wszystkim w reklamie i promowaniu. Plusem ekranów jest ich modułowa struktura. Zezwala ona na elastyczną konfigurację, praktycznie nieograniczoną możliwość rozbudowy ekranu i jego prosty przewóz.
restauracja
Wprowadził: Barka Tumska
Podpatrzone na: Barka Tumska

Karty menu

Własny lokal to marzenie niejednej osoby. Założenie i utrzymanie restauracji może powodować wiele trudności. Ilość konkurencji jak i pragnienia klientów, powodują, że do prowadzenia restauracji należy przykładać się bardziej niż jeszcze parę lat temu. Łatwe poruszanie się po bardzo szybko zmieniającym się rynku usług restauracyjnych to zadanie trudne, czasami wymagające ogromnych nakładów czasu oraz dużych ilości energii, którą można przecież spożytkować na inne zakupy. Nadzwyczajne karty menu restauracji, czy także inne produkty, jakie pomogą wyposażyć ,jak również ozdobić każdą restaurację?
Wprowadził: G Data Software

Czy opłacalne jest przeniesienie firmy do Internetu?

Jak niełatwo w dzisiejszym świecie, w czasach szalejącego kryzysu, utrzymać firmę na rynku, wiedzą ci, którzy wybrali ten szalony krok. Konsumenci żyją obecnie bardzo oszczędnie i niełatwo jest zdobyć nowych klientów. Trzeba szukać pozostałych dróg dystrybucji oraz docierać do różnych grup przyszłych klientów.
książki
Wprowadził: ricoeurian
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak wydać pracę naukową?

Książka która leży w zakurzonej szufladzie nie istnieje. Kluczowa jest jej obecność na rynku i przystępność dla odbiorców. Wiele osób pisze do szuflady – zaczynając od fraszek, poprzez felietony, na znaczących artykułach kończąc. Jeśli tym, o czym myślimy po nocach, jest wydanie pracy naukowej, warto udać się do wydawnictw oraz gazet i portali internetowych. Pamiętajmy, że aktualna technologia zapewnia nam bardzo dużo możliwości, jeśli chodzi o opublikowanie pracy.
Piłka nożna
Wprowadził: fabbio
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy Ernest Wilimowski to najlepszy piłkarz w historii Polski?

Ernest Wilimowski to z pewnością najlepszy polski piłkarz Polski przedwojennej. Szczęściarze, którzy mieli możliwość oglądać jego zagrania, mówili jedno: Geniusz. Wśród kibiców krążyła opinia, że Wilimowski strzelał więcej bramek, niż miał stworzonych okazji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.