praca i rozwój
biuro
Wprowadził: Armstrong
Podpatrzone na: Armstrong

Centrala naszego biura - gdzie będzie najlepiej

Gdy chodzi o biura do wynajęcia we Wrocławiu, miasto to ma dużo do w ofercie. Bez ustanku oddawane są nowe lokale, na każdym kroku widać jakąś budowę, lokali pod biura jest bardzo dużo i zdecydowanie mamy w czym wybierać.
Biznesmen
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Czym jest ocena 360 stopni

Od dawna już podwładni podlegają sprawdzaniu. Ówcześnie wykorzystywano na ten cel sztywne zasady, a praca wykonywana była pod ostrym nadzorem przełożonych. Teraz, by dowiedzieć się na ile efektywnie pracujemy opracowane zostały różne techniki oceny. Ocena pracownicza pomoże przełożonemu dokonać odpowiedniej selekcji, ale również pochwalić tych najlepszych i dobrze ich motywować.
Wprowadził: REMES

Dobre i złe cechy pościeli z wełny

Wysokiej jakości pościel wełniana (iltex.pl) wykonywana jest z wełny owiec australijskich zwanych merynoslub z runa wielbłądów. Wybór pościeli jest spory. Najpopularniejsze jednak to merynos, kaszmir i kamel. Nazwy wywodzą się od rodzaju wełny, z jakiej została pościel wyprodukowana - merynos to wełna owcza, kaszmir to kozia i kamel jak sama nazwa mówi to wełna wielbłądzia.
podatek
Wprowadził: Robert F. W. Whitlock
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Rozliczenie się z podatku roczne firmy jako podstawa do tego, żeby miała możliwość ona właściwie funkcjonować.

Zeznanie roczne złożyć powinny wszystkie jednostki, które w danym roku zdobywały jakieś zyski podlegające opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Jeśli podatnik nie zdobył ani złotówki przychodu – deklaracji nie wysyła. Rozliczenie elektroniczne pit, to najszybsza i najprostsza metoda złożenia deklaracji podatkowej. Przez internet, bez kwalifikowanego podpisu elektronicznego, zdołasz przesłać różnego gatunku pity, wspólnie z aneksami. W ten sam sposób można również dostarczyć korektę tych deklaracji.
rachunki
Wprowadził: kate hiscock
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najważniejsze jest ciągle doskonalenie!

Człowiek od zasobów ludzkich w przedsiębiorstwie to ma trudny żywot. Jak wiemy, pracownik jest najważniejszym trybikiem w olbrzymiej biznesowej maszynerii. Należy na początku przeprowadzić żmudny proces zatrudniania do pracy.
magazyn
Wprowadził: inplusPR
Podpatrzone na: www.inplusPR.pl

Własny magazyn – czy to opłacalna inwestycja?

Planujesz postawienie własnej powierzchni magazynowej? Trafny wybór, gdyż taki biznes zawsze będzie miał chętnych. Cały czas przecież powiększa produkcja wyrobów, a te towary muszą być gdzieś trzymane. Jeśli naprawdę decydujesz się na budowę takiego miejsca, przejrzyj ten oto tekst, który z pewnością wesprze cię we wszelkich przygotowaniach do startu inwestycji.
Mocne wejście Twojej firmy
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Co to jest ocena okresowa?

Oceny okresowe pracowników to dziś powszechny sposób kontrolowania ich wiedzy, jak również oceny tego jakie przymioty pracowników są potrzebne na danym stanowisku. Jak pokazują badania tylko nieznacznie ponad 10% makro przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z tego typu metod kontroli.
Flaga Unii Europejskiej

Informacje dla samorządów

Unia Europejska dostała ostatnio pokojową nagrodę Nobla. Niektórzy twierdzili, że sławne wyróżnienie zostało przyznane bezpodstawnie. Takie uwagi są mocno błędne, bo o walorach tej unii międzynarodowej mówi fakt, że nasz obszar właściwie jest wolny od wojen (nie licząc małych państw Bałkan, jednakże one do Unii nie należą).
informacyjne ekrany LED
Wprowadził: Joshua Brown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Monitor led

Ekrany LED to wielkoformatowa technologia przekazu obrazu i tekstów, stosowana przy okazji sporych akcji, również w celach reklamowych i informacyjnych. Ekran LED gwarantuje najwyższy poziom widoczności, co umożliwia skuteczną realizację kampanii reklamowych, oraz informacyjnych. Ekrany te mają obszerne zastosowanie, szczególnie w reklamie i promowaniu. Wartością ekranów jest ich modułowa konstrukcja. Zezwala ona na elastyczną konfigurację, praktycznie bezkresną sposobność rozbudowy ekranu i jego prosty transport.
Bądź zwyciezcą
Wprowadził: Julian Partridge
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Właściwe zarządzanie projektem sposobem na odniesienie sukcesu!

Aby efektywnie administrować projektem, powinno się wykorzystać należytą metodykę. Gdy chce się osiągnąć powodzenie, wszelkie działanie powinno się prawidłowo zaprojektować. Toteż powinno się używać wypracowanych rozstrzygnięć, jakie przydają się w firmach różnorakiego gatunku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.