aktywny wypoczynek
Rodzina na wakacjach
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Podpatrzone na: Bird&Co Sp. z.o.o.

Wyjazdy do egzotycznych państw

Nasza zima właściwie nie wygląda jak z kartki pocztowej z zaśnieżonego świata. Mrozi, błoci i odbiera resztki energii. Niektórzy szukają więc ciepła w egzotycznych krajach. Święta na Bali lub dzika plaża i drinki z parasolką wydają się najlepszym rozwiązaniem.
Sopocka plaża
Wprowadził: maciekbor
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Wakacje na polskiej plaży

Wiosna w tym roku jest znacznie opóźniona, jednak nie oznacza to od razu, że lato stanie się chłodne. Fachowcy twierdzą, że w wakacje będziemy radować się ciepłymi dniami. Z tej przyczyny warto w te lato wybrać się nad Baltyk. Jak powszechnie wiadomo, w tym obszarze Polski jest dużo kurortów. W tym wpisie proponujemy Kołobrzeg. Pensjonaty tam są zwykle utrzymane na wysokim poziomie, a ceny są znośne dla odwiedzających. Ta średniej wielkości miejscowość to dobry wybór dla wszystkich, którzy nie lubą hałaśliwych kurortów, takich jak na przykład Rewal. Kołobrzeg to miasto z bogatą historią, dlatego znakomicie spędzą tam wolny czas osoby, które interesują się historią i zabytkami.
Ślub na stadionie, młoda para
Wprowadził: abcslubu.pl / Magia Kadru
Podpatrzone na: abcslubu.pl / Magia Kadru

Wybieramy miejsce na zorganizowanie wesela-marzeń

W ostatnich latach coraz większa liczba cudzoziemców podejmuje decyzję o zorganizowaniu wesela i zaślubin w Polsce. Nasz kraj jest szczególnie atrakcyjny dla odwiedzających z zachodu, gdzie wbrew postępującej tendencji do zrównywania cen, wciąż jeszcze jest drożej niż u nas.
Morze
Wprowadził: Justin De La Ornellas
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie latamy na wakacje w super cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży oferuje wycieczki last minute. To wspaniała możliwość - pozwala oszczędzić całkiem sporo pieniędzy, a przy tym ta nutka niepewności - bo przecież może się okazać, że doskonała dla nas propozycja ukaże się w przeciągu kwadransa, a za kilkanaście godzin będziemy lecieć na urlop.
odzież sportowa
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Przyrządy do domowej salki ćwiczeń

Zimna jesienna pogoda to nie powód, by przestać ćwiczyć. Do wakacji jeszcze sporo dni, więc warto ten sezon przeznaczyć na budowanie smukłego ciała. Systematyczne chodzenie na siłownię niestety tanie nie jest. Rozwiązaniem jest jednorazowe uzbieranie środków na sprzęt treningowy, który można zamontować w domu. Taki rowerek treningowy znajdzie miejsce nawet w małym pomieszczeniu.
e-papierosy
Wprowadził: christopher cornelius
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak należy odstawić palenie?

Jest mnóstwo rzeczy, od których jesteśmy w stanie się uzależnić. Może to być oglądanie telewizji, granie w gry komputerowe, czy robienie zakupów. Niestety, czasem rzucamy się w sidła nałogu, który niszczy nasze ciało i może stać się przyczyną naszej śmierci. Jednym z nich jest palenie papierosów.
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Ruch i odpowiednie jedzenie - o zdrowym trybie życia

Współczesny styl życia niezwykle nam szkodzi. Świetnie zdajemy sobie z tego sprawę, nie mniej jednak uparcie praktykujemy złe przyzwyczajenia. Po pierwsze, zbyt dużo siedzimy w pracy. Wiadomo, czasy są ciężkie i powinniśmy bić się o swoją pozycję na rynku pracy. Ale doprowadzanie się do takiego wyczerpania na pewno nie jest dobrą drogą. Aby zyskać uznanie kierownika, często ciągniemy nadgodziny i podejmujemy się zadań, które nie są naszym obowiązkiem.
widok na Zamek Wawelski
Wprowadził: Pawel Pacholec
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zwiedzanie stolicy Małopolski nie może odbywać się w pośpiechu

Zwiedzanie Krakowa należy wykonać we właściwym tempie

Jeżeli jedziemy do jakiegoś miasta, chcemy posiadać gwarancję, że wywiemy się o nim dużo i zobaczymy wszystkie najistotniejsze rejony, które pozwalają mu się wyróżniać na tle innych miast.

Last minut Turcja

Wakacje są już coraz to bliżej, czas więc najwyższy pomyśleć mocniej o tym gdzie chce się udać. Możliwości jest tutaj silnie wiele, z tego powodu poleca się podejmowanie powoli decyzji. Opłaca się przy takim sprawa jasna podążyć za własnymi marzeniami. W nowym tysiącleciu istnieje przecież bardzo wiele okazji do znalezienia konkretnej dla danej osoby oferty wakacyjnej.

Wyposażenie młodego piłkarza

Rzeczywistość jest smutna – duża część naszej młodzieży uwielbia siedzenie przed TV bądź laptopem. O ile komputerowa rozrywka może zagwarantować młodemu człowiekowi jakieś korzyści, to już wpatrywanie się w TV jest zupełnym marnowaniem czasu i prowadzi do zatrzymania rozwoju IQ. O ile wychowujesz potomka, który mało opuszcza cztery kąty, powinieneś zachęcić go do jakiejś aktywności.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.