aktywny wypoczynek
indie, egzotyczne
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/

Trochę egzotyki na wakacje

Każdego roku, w czasie wakacji szukamy coraz bardziej odległych i interesujących kierunków podróży. Oczywiście, Egipt i Turcja nadal są popularne, ale o wiele atrakcyjniejsze wydają się choćby wycieczki do Chin. Najczęściej długie podróże planujemy ze sporym wyprzedzeniem, ale zaczynamy z wolna również spontanicznie ruszać na wakacyjne wyprawy.

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

nordic walking
Wprowadził: Nordwalk
Podpatrzone na: Nordwalk

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

Wraz z coraz szerszym otwieraniem się na świat przyjmujemy kolejne tradycje i zwyczaje. Często do naszego kraju trafiają sporty, które w innych krajach rozkwitły już lata temu. Sportem niezwykle popularnym ostatnimi laty w Polsce stał się nordic walking.
Wycieczki rowerowe
Wprowadził: Lidl
Podpatrzone na: Lidl

Różne potrzeby konsumentów

Wśród ofert takich jak dobry rower miejski znaleźć można te idealnie dopasowane do oczekiwań konsumentów. Klienci mają zazwyczaj jasno określone potrzeby oraz wymagania, więc bardzo istotne jest ich systematyczne analizowanie. Skąd tak ogromne zaciekawienie tego typu urządzeniami, pytają fachowcy. Bierze się to przede wszystkim z tego, że aktywność fizyczna staje się coraz bardziej niezbędna oraz coraz modniejsza. Do dyspozycji klientów jest moc znakomicie przemyślanych propozycji, które są w zasięgu ręki.
Wprowadził: sfllaw

Czas rowerów za nami, pora na rabaty

Właśnie upłynął czas na rower, choć na dworze możemy zobaczyć odosobnionychjednostki pędzących do swych zajęć. W dalszym ciągu jesteśmy w stanie przemieszać się tą formą transportu. Należy mieć na uwadze, jednak o tym, że będzie obowiązywał drugi strój . Co możemy kupić w trakcie zniżek?
Piłka nożna
Wprowadził: fabbio
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy Ernest Wilimowski to najlepszy piłkarz w historii Polski?

Ernest Wilimowski to bez wątpienia najlepszy polski piłkarz Polski przedwojennej. Szczęściarze, którzy mieli możliwość widzieć jego grę, mówili jedno: Geniusz. Pośród kibiców krążyła opinia, że E. Wilimowski strzelił więcej goli, niż miał wypracowanych okazji.
rolki
Podpatrzone na: http://www.sport-shop.pl/

Zamień komputer na deskorolkę

Uprawianie sportu, to świetny sposób na spędzenie czasu, kondycję, oraz ładną sylwetkę. Zwykle każdy ma swoją ulubioną dyscyplinę, chociaż są i tacy, którzy nie gustują za tym, żeby się wielce przemęczać. Nie mniej trzeba zauważyć, iż wiele się pisze o tym, że aktywny tryb życia ma znaczący wpływ na nasze zdrowie, gdzie brak ruchu także daje o sobie znać w późnych latach.
Morze, Mielno
Wprowadził: powazny
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wakeboarding - czyli sport wodny dla odważnych

Wakeboard jest kombinacją snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z wielbicieli wspomnianych dyscyplin powinien więc podjąć próbę swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a z pewnością nie będzie zawiedziony.
wakacje w grecji
Wprowadził: Dimitris Karkanis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oferty last minute? tylko do jakiego kraju

Biura podróży kuszą ofertami. Wakacje w pełni, nie dziwi więc fakt, że gdzie się nie obejrzysz można spotkać oferty typu last minute. Każdy złakniony wypoczynku śmiało może odwiedzić jeden z gorących tropikalnych miejsc nie pozbywając się przy tym dużej ilości pieniędzy. Wymóg jest jeden – powinno się skrupulatnie obserwować oferty biur podróży. Wystarczy bowiem sekunda nieuwagi, aby przegapić cudowną wycieczkę.
Wprowadził: Wygoda Travel Group

Urlop Pomysł na idealne wczasy zależy od różnych czynników

Sposób na udane wczasy uzależniony jest od rozmaitych czynników. Każda osoba lubi inne sposoby wykorzystywania wolnego czasu, toteż hasło „lato 2014” dla każdego może oznaczać coś innego. Część ludzi spędzi nadchodzące wczasy we własnych domach. Część z pewnością pozostanie w Polsce, gdzie jest mnóstwo opcji spędzania wolnych chwil.
góry
Wprowadził: Don Miller
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nas też stać na wakacje. Ale gdzie najlepiej? Co radzą specjaliści

Po calutkim roku ostrej pracy albo edukacji nasz organizm doprasza się odpoczynku, chwili wytchnienia i naładowania akumulatorów. Oczywiście najlepiej jest gdy wtenczas pojedziemy gdzieś poza miejsce zamieszkania, gdyż zostając na miejscu może się okazać, iż co chwilę mamy coś pilnego do załatwienia. A tak odjeżdżając powinniśmy być przeświadczeni, iż wyszukamy czas na to, żeby tylko i wyłącznie odpoczywać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.