aktywny wypoczynek
Kaszuby
Wprowadził: glencharnoch
Podpatrzone na: www.flickr.com

Region Kaszuby - czy warto tam jechać

Kaszuby są takim regionem naszego kraju, który w kontekście turystycznym przez długie lata był niedoceniony. W ostatnim czasie władze tamtego regionu robią wiele, by pokazać niebywałe piękno tegoż regionu. Trzeba przyznać, że robią to bardzo skutecznie, gdyż Kaszuby zaczęły przyciągać rzesze globtroterów z Polski. Warto tu przyjechać z paru powodów. Każdy najmniejszy zakątek tego regionu może oczarować nas swymi fantastycznymi widokami.
egzotyczna ryba
Wprowadził: Grant Montgomery
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Męska pasja - o wyprawach wędkarskich i ciekawych łowiskach

Powszechnie zaakceptowano, że wyprawy wędkarskie to zwykle męska profesja, trzeba także przyznać, iż tak naprawdę niedużo pań ciekawi się wędkarstwem. Powszechna Encyklopedia mówi, że wędkarstwo to również rodzaj sportu jaki i zapału, które polega zasadniczo na łowiectwie ryb na wędkę.

Jak szybko schudnąć?

Wiele osób marzy o odchudzaniu, próbuje znaleźć magiczny lek, który pozwoli pozbyć się nadwagi od razu. Właściwe odżywianie i dużo ruchu to podstawa, suplementy mogą być jedynie uzupełnieniem.
joga
Wprowadził: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
Podpatrzone na: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

Dlaczego ruch to samo zdrowie

Regularnie ćwiczenia fizyczne są bardzo ważne dla naszego lepszego samopoczucia.Każdego dnia siedzimy w pracy średnio przez 8 godzin, przeważnie za biurkiem. Tymczasem ruch jest wrodzoną cechą człowieka. Dlatego też obecnie do najczęściej spotykanych problemów ze zdrowiem należą zwyrodnienia kręgosłupa, a także problemy z krążeniem. Siedząc przez wiele godzin ugniatamy nasze jelita, dlatego często kończy się to zaburzeniem ich perystaltyki.
Włochy atrakcje turystyczne
Wprowadził: mblomqvist

Miejsca wakacyjne Włoch

Planujemy dalekie podróże, i komu się dziwić, że na tydzień czy dwa chce wyskoczyć z Polski gdzieś poza jej granice? I choć mamy w swoim kraju tak wiele świadectw wspaniałej historii, żądza oglądania rzeczy, których jeszcze nie widzieliśmy pcha w stronę innych krajów. Pragniemy zobaczyć na przykład Włochy atrakcje turystyczne Włoch, te słynne winnice i wspaniałe widoki w Rzymie. Pragniemy zetknąć się z odmienną kulturą i mentalnością, nacieszyć oczy widokiem Koloseum i Pompejami. Przyciąga Rzym atrakcje turystyczne tego miasta kryją historię i kulturę znacznie inną, niż nasza, znacznie głębszą i ciekawszą. Jeździmy do Wenecji, Neapolu, Watykanu, poznawać te miejsca oglądane przez miliardy oczu.
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Bieganie czy rower?

Bieganie czy rower? To pytanie zadaje sobie wielu Polaków, a odpowiedź staje się łatwa – i rower, i bieganie! Jak wszyscy wiedzą, aktywność fizyczna dobroczynnie działa na zdrowie człowieka. Do wyboru jest sporo rozmaitych aktywności, nie trzeba się więc ograniczać do jednego.
dziecko w podróży
Podpatrzone na: pixabay.com

Jakie akcesoria turystyczne wybrać na urlop z dziećmi.

Wózek to podstawowy element wyprawki dla każdego malucha. Z czasem okazuje się jednak, że spacery z wózkiem nie należą do specjalnie przyjemnych. Szczególnie, kiedy chcemy zrobić duże zakupy albo wyjechać na urlop. Co wtedy?
Tajlandia
Wprowadził: VnGrijl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Podstawowy zestaw informacji o urlopie w Tajlandii, opis najbardziej popularnych rejonów tego kraju

Kraje w Azji od wielu lat kuszą odwiedzających przepiękną przyrodą, czystymi plażami i bogactwem kultury. Od pewnego czasu kuszą także niezliczonymi rozrywkami, a zaczęła przodować w tym Tajlandia, jeden z najchętniej odwiedzanych krajów tamtego regionu.
Wprowadził: iStockphoto.com

Zajęcia na emeryturze

Gdy człowiek przechodzi na emeryturę, wiele niedobrych rzeczy może się stać. Analitycy, którzy systematycznie analizują demografię naszego kraju, zauważyli, że po zakończeniu pracy pojawia się spory procent śmiertelności wśród dziadków. Jest tak dlatego, ponieważ nieraz człowiek na emeryturze przestaje widzieć sens żywota, który poprzednio realizował przeważnie w profesji.
Jeziora Mazurskie
Wprowadził: Saskia van de Nieuwenhof
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Jak zaplanować ciekawy urlop w naszym kraju?

Zamiast biernie czekać na pierwsze oznaki lata możemy już dzisiaj, pomimo chłodu i śniegu za oknem, zaplanować swój wakacyjny urlop. Zgodnie z porzekadłem często okazuje się, że swojego nie znacie cudze chwalicie, z tego powodu warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na atrakcje turystyczne które oferuje nam Polska.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.