aktywny wypoczynek
plaża
Wprowadził: enjosmith
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie powinno się poszukiwać propozycji wakacyjnych wyjazdów?

Period wakacyjny to czas, w którym najczęściej decydujemy się na przeróżne wyjazdy. Z racji tego, że w tym okresie panuje zdecydowanie najwyższa temperatura, praktykujemy wszelkie wysiłki aby ją sprawnie wykorzystać. Doświadczenie przejrzyście pokazuje, że zwykle korzystamy z usług biur podróży, które są nam w stanie zagwarantować bardzo atrakcyjnych wyjazd.
Wprowadził: Design Packaging

Podarunek urodzinowy i zaręczynowy

Zwyczaj obdarowywania się nawzajem zakorzeniony jest niezwykle mocno zarówno w ludzkiej świadomości, jak i kulturze i tradycji. Obdarowujemy się nawzajem przy najróżniejszych okolicznościach, a także i bez powodu. Prezenty mogą być małe, symboliczne, lub też większe. Mogą być ze sklepu lub wykonane według własnego pomysłu. Zawsze jednak mają na celu wywołanie radości i uśmiechu na twarzy obdarowanej osoby.
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Ruch i odpowiednie jedzenie - o zdrowym trybie życia

Współczesny tryb życia niezwykle nam szkodzi. Świetnie o tym wiemy, nie mniej jednak uparcie kontynuujemy niewłaściwe nawyki. W pierwszej kolejności, za dużo pracujemy. Wiadomo, czasy są trudne i musimy bić się o swoją pozycję na pracowniczym rynku. Ale doprowadzanie się do skrajnego wyczerpania z pewnością nie jest właściwą drogą. Aby zdobyć uznanie szefa, często łapiemy nadgodziny i wykonujemy zadania, które do nas nie należą.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Wprowadził: adidas
Podpatrzone na: adidas

Tenis w Polsce

Które zawody sportowe są najchętniej oglądane przez Polaków? Z pewnością piłka, wbrew temu, że nasi zawodnicy słabo grali w czasie Euro 2012. Na drugim miejscu znajdują się skoki narciarskie. To mało znana dyscyplina, która została mocno rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego kluczowych występów były oglądane przez miliony Polaków. To powszechna sytuacja, że zwycięstwa w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią szerszej publiczności. Analogicznie rzecz wygląda w tenisie ziemnym.

Wczasy odchudzające - dokąd jechać najlepiej

Zima zostaje w Polsce sześć miesięcy, o ile nie ponad to. Fakt, że kalendarze, daty i specjaliści mogą sobie twierdzić co innego, ale prawda jest taka, że pierwsze mrozy pojawiają się już w październiku, ostatnie gdzieś w marcu, a biały puch jest w stanie padać także w maju.
śnieg
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Które miejsca będą idealne na urlop w Polsce?

Planowania urlopu nie należy zostawiać na czas przedsezonowy. Głównie dlatego, że koszty w letnich miesiącach - kwiecień lub lipcu zazwyczaj są dużo wyższe, poza tym pokoi czy ośrodków rekreacyjnych będzie znacznie mniejsza ilość. Warto szybciej sprawdzić wszystkie ogłoszenia choćby tu www.eholiday.pl/noclegi-leba-53017.html.
Krzywy Dom w Sopocie
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Xella Polska Sp. z o.o.

Jedziesz nad morze? Pomyśl o Trójmieście

Krzywy Dom w Sopocie
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Xella Polska Sp. z o.o.

Jedziesz nad morze? Pomyśl o Trójmieście

Sezon urlopowy się zbliża. Przez okrągły rok czekamy na ten upragniony odpoczynek. Cały czas w pracy oglądamy oferty agencji turystycznych, marząc o pamiętliwych podróżach. Tylko przyjemna myśl o zbliżającym się lecie podtrzymuje nas jeszcze przy życiu. Jeśli chcemy urlopu nad morzem, pomyślmy o naszym wybrzeżu!
krajobraz górski
Wprowadził: Bryce JW
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sklep górski – najważniejsze elementy

Sklep górski to miejsce, w którym można znaleźć niezwykle szeroki wybór towarów kojarzonych z turystyką pieszą, nie tylko górską. Ostatnio można zauważyć widoczny wzrost liczby sklepów tego typu, jak również zwiększenie zainteresowania sprzętem tego typu. Także asortyment ulega poszerzeniu, a ceny spadają. By z tak wielu sklepów wybrać ten najbardziej odpowiedni, trzeba zwrócić uwagę na dwa podstawowe elementy, czyli na towary oferowane w sklepie oraz jego obsługa.
Władysławowo - plaża
Wprowadził: By dijey bobo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wcześniejsze rezerwowanie noclegów to świetny pomysł!

Sezon urlopowy zmierza do nas sporymi krokami. Pomimo to, że mamy dopiero środek stycznia, w ośrodkach wypoczynkowych i położonych nad morzem hotelikach rozpoczynają się już rezerwacje na wakacje. Ci z nas, jacy są bardziej ostrożni zarezerwowali sobie miejsca jeszcze przed sylwestrem wybierając z wielu ogłoszeń np. www.eholiday.pl/noclegi-wladyslawowo-49081.html. Wtedy ceny noclegów są najniższe.
Wprowadził: Sport-shop.pl

Warto wybierać aktualnie spośród najlepszych

Przetestowane przez wielu użytkowników sprzętu sportowego i amatorów ćwiczeń propozycje producentów dostępne są już teraz na rynku w doskonałych cenach. Urządzenie takie jak bieżnia elektryczna najczęściej wybierane jest także do domów, gdzie sport liczy się w szczególności. Jest to niesamowicie przydatny sprzęt, dzięki któremu można zachować formę oraz poprawiać kondycję fizyczną przez cały rok – również zimą. Nieprzyjemne dla wielu bieganie na dworze, kiedy pada śnieg, może odbywać się od dziś również w domowym zaciszu!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.