aktywny wypoczynek
sauna, relax
Wprowadził: Mark Hillary
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Sauna - odpoczynek po ciężkim dniu

Sauna jest miejscem, gdzie przychodzi się zarówno dla relaksu, jak i dla celów zdrowotnych. Ogólne działanie sauny polega na działaniu zwiększonych temperatur, co służy poprawie krążenia. Istnieje kilka typów zabiegów, którym można poddać się w saunie. Typy te uzależnione są od metody, jaką proces jest przygotowany. Wizyta w saunie najczęściej trwa od kilku do kilkunastu minut. Po niej powinna nastąpić chłodna kąpiel. Sauny są dostępne w centrach spa, jak również w luksusowych hotelach i pensjonatach. Można także zbudować własną, o ile warunki to umożliwiają.Zabudowa saun jest ogromnie charakterystyczna, istnieje jednak znaczna liczba przedsiębiorstw, które budują takie konstrukcje. Do budowy sauny konieczne jest właściwe drewno, a jej dokładna konstrukcja zależeć będzie od rodzaju.
rejsy firmowe
Podpatrzone na: www.orlicatravel.pl

Rejs po Morzu Śródziemnym

Oferujemy Państwu siedmiodniowe rejsy firmowe ekskluzywnym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. W czasie rejsu będzie się Państwem opiekował polski pilot, profesjonalna załoga oraz, podczas wycieczek – bardzo dobry przewodnik.
jazda na deskorolce
Wprowadził: Tyler Bolken
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zamawiający sprzęt sportowy stawiają na rewelacyjne oferty

Rozmaite deskorolki, jakie znaleźć można w znakomitych cenach w sklepie sportowym w każdym większym mieście w kraju, dostosowane są do kryteriów każdego zainteresowanego propozycją, przyszłego użytkownika. Rewelacyjne oferty, jakie wyszukać można wśród propozycji rewelacyjnie przygotowanych na różne warunki producentów urządzeń sportowych, charakteryzują się wysoką jakością.
Wielki Budda Sri Lanka

Niesamowite podróże do wschodniej Azji dostępne w super cenach

Orientalna podróż do Azji

Podróże są doskonałym źródłem wiedzy i świeżych przeżyć. Jeździmy w dalekie wyprawy, po to, aby przeżyć przygodę, odkryć nowe kultury, poczuć ekscytację. Podczas wyprawy do orientalnej i barwnej Azji, człowiek może przeżyć historię, która zapadnie mu w pamięci do końca życia.
egzotyczna ryba
Wprowadził: Grant Montgomery
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Męska pasja - o wyprawach wędkarskich i ciekawych łowiskach

Uniwersalnie przyjęto, iż wyprawy wędkarskie to zwyczajnie męska profesja, należy także przyznać, iż tak naprawdę mało pań ciekawi się wędkarstwem. Powszechna Encyklopedia mówi, że wędkarstwo to zarówno rodzaj sportu ale także i zapału, które polega przeważnie na łapaniu ryb na wędkę.
Ślub na stadionie, młoda para
Wprowadził: abcslubu.pl / Magia Kadru
Podpatrzone na: abcslubu.pl / Magia Kadru

Wybieramy miejsce na zorganizowanie wesela-marzeń

W ostatnim czasie coraz większa ilość obcokrajowców postanawia zorganizować zaślubiny i wesele w Polsce. Nasz kraj jest wyjątkowo pociągający dla odwiedzających z zachodu, gdzie mimo postępującej skłonności do wyrównywania cen, wciąż jeszcze jest drożej niż w Polsce.
turcja - izmir
Wprowadził: Joe Taylor
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Turcja i Malediwy, czyli jak odpocząć od zimy. Co podpowiadają eksperci

Odpoczynek, zarówno podczas jesieni, jak i na lato dobrze jest planować z pewnym wyprzedzeniem, aby móc cieszyć się jak najlepszą organizacją. Dotyczy to zwłaszcza wyjazdów do krajów egzotycznych. Warto nastawić się na bardziej aktywne formy odpoczynku oraz na co ciekawsze oferty biur podróży. Dlaczego więc w tym roku nie spróbować czegoś kompletnie świeżego, odwiedzić miejsce, w którym się jeszcze nie było i nie wybrać się choćby na wczasy w Turcji lub na tropikalne Malediwy?
Piłka nożna
Wprowadził: fabbio
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Spodenki piłkarskie a ochraniacze piłkarskie

W rozmaitych dyscyplinach sportowych wymagany jest dopasowany do rodzaju gry strój oraz akcesoria. Zarówno spodenki piłkarskie, jak i ochraniacze piłkarskie muszą być dobierane osobiście każdemu graczowi. W sklepach z ubraniami sportowymi pracownicy z chęcią doradzają konsumentom, którzy chcą wyszukać dla siebie tak spodenki piłkarskie, jak i ochraniacze piłkarskie. Niedrogie akcesoria i stroje, a przede wszystkim rzeczy znakomitej jakości odnaleźć można bez problemu w wielu miastach w naszym kraju.
Plaża, morze
Wprowadził: mmlolek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Polska na lato

W bieżącym roku odpoczynek każdego może okazać się inny niż zwykle. Aby znaleźć doskonały punkt docelowy warto nie tylko przejrzeć sporo katalogów, ale także zainteresować się silniej atrakcyjnymi rejonami Polski. Zamiast zachwycać się tylko orientalnymi państwami, może trzeba przynajmniej raz zaufać lokalnej faunie i florze i odwiedzić hotele nad polskim morzem, przykładowo w Kołobrzegu.
zakopane
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Wakacje w polskich górach - co warto odwiedzić?

Wprawdzie okres urlopowy już za pasem, a wciąż mnóstwo osób nie zaplanowało tegorocznego urlopu. Część pracowników pozostawia sobie urlopy na wrzesień. Ten jesienny miesiąc staje się z biegiem lat niezwykle słoneczny, dlatego tego typu sprawa już nas nie zadziwi. Rezerwując noclegi właśnie na wrzesień, a zatem po okresie letnim, możemy być pewni atrakcyjnych cen. A jeśli duże koszty nas nie odstraszają, to jesteśmy w stanie jeszcze znaleźć ciekawe oferty na miesiące letnie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.