aktywny wypoczynek
samolot
Wprowadził: Benson Kua
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Bagaż podręczny w ramach opcji tanie latanie - czytaj na ten temat więcej

Tanie latanie wykonywane jest przede wszystkim pomiędzy stolicami państw należącymi do Unii Europejskiej z uwagi na to, że rejsy samolotowe pomiędzy regionami położonymi na naszym kontynencie nie trwają zbyt długo, a więc wydatki z nimi związane mogą być przez właścicieli linii lotniczych systematycznie obniżane. Ponadto, więcej niż połowa klientów interesujących się podróżowaniem lotniczym posiadając informacje na temat tego, że nie przebywać w podróży lotniczej zbyt dużej liczby godzin, kupuje wejściówkę na przelot w powszechnie dostępnym, przeznaczonym dla wszystkich podróżnych, nie najwyższym standardzie.
Wprowadził: Siedlisko Morena

Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Gdzie jedziesz na urlop? Do dalekich krajów? A może zachęcają cię niedaleka Słowacja, atrakcje w Niemczech? A czy zwiedziłeś już wystarczająco, turysto, swoją ojczyznę?

Tak wielu Polaków lubi jechać za granicę, nie poznając wcześniej dogłębnie, jakie są wspaniałe atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można zrobić sobie wakacje taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet lotniczy do Maroka czy Grecji. Ojczyzna może nie wyróżnia się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są świetne i bardzo często lekceważone przez urlopowiczów.
Narciarze
Wprowadził: SkiStar
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pora zimowa, czyli zabawa na śniegu. Jedni to uwielbiają, inni nie znoszą. Tak to już się ma z tą osobliwą porą roku

Zima, ten szalony czas. Jedni uwielbiają tę porę roku, inni wręcz jej nie znoszą. Mawiają, że to okres, gdy nic nie można, gdyż jest bardzo zimno, bo samochód nie może odpalić, zbytnio często trzeba korzystać ze skrobaczki do szyb, brakuje energii i w ogóle totalna beznadzieja.
Morze, Mielno
Wprowadził: powazny
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Posłuchaj szumu fal

Wymarzone wczasy już blisko. Gdy powszednie problemy nas przygniatają, brakuje pozytywnej energii i opanowuje nas obezwładniające lenistwo, to wyraźny komunikat, że najwyższy czas pomyśleć o zasłużonym urlopie. Zanim jednak znowu odwiedzimy słoneczną Grecję, czy Hiszpanię, weźmy pod uwagę polskie morze.
adidasy
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Obuwie do rożnych dyscyplin sportu

Porządne obuwie do sportu powinno się wybrać mądrze. To istotny nabytek dla trenującego. Zawsze trzeba pamiętać, by wybierać prawidłowo buty do aktywności (http://hurtowniasportowa.net/pilka_nozna_2/obuwie.html). Dzięki szybkiemu rozwojowi techniki w sporcie w sklepach są tysiące rozmaitych odmian, które zostały stworzone specjalnie do danego sportu.
wakacje w grecji
Wprowadził: Dimitris Karkanis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oferty last minute? tylko do jakiego kraju

Biura podróży kuszą ofertami. Wakacje w pełni, nic dziwnego więc, że gdzie się nie obejrzysz można spotkać oferty typu last minute. Każdy zapracowany przez cały rok urlopowicz śmiało może wybrać się do jednego z egzotycznych państw nie pozbywając się przy tym sporej puli pieniędzy. Szkopuł jest jeden – powinno się dokładnie przeglądać oferty biur podróży. Wystarczy bowiem tylko moment nieuwagi, aby przegapić wspaniałą wycieczkę.
indie, egzotyczne
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/

Pora na urlop

Wszyscy już czujemy się przemęczeni i chcemy zasłużonego odpoczynku. Rozmyślamy o cudownych wczasach. Szczególnie teraz, kiedy mocniej przygrzało słońce. Sezon urlopowy nadchodzi dużymi krokami. Czas wyszukać miejsce, w które pojedziemy na wczasy. Biura turystyczne już od dawna wabią nas pięknymi fotografiami w folderach.
joga
Wprowadził: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
Podpatrzone na: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

Dlaczego ruch to samo zdrowie

Systematyczne ćwiczenia fizyczne są bardzo ważne dla naszego dobrego samopoczucia.Codziennie siedzimy w pracy średnio przez 8 godzin, zazwyczaj przed komputerem. Tymczasem ruch jest wrodzoną cechą człowieka. Stąd w dzisiejszych czasach do najczęściej spotykanych problemów ze zdrowiem należą zwyrodnienia kręgosłupa, a także choroby układu pokarmowego. Siedząc przez wiele godzin ugniatamy nasze jelita, dlatego przeważnie kończy się to zaburzeniem ich perystaltyki.

Białko serwatkowe – właściwości i działanie

Białko jest jednym z najważniejszych suplementów dla wszystkich osób uprawiających sport, jednakże największe znaczenie ma dla osób stosujących przez długi okres czasu, wzmożony trening wytrzymałościowy. Jest istotne przy powiększaniu masy i kształtowaniu mięśni. Białka zapewniają w organizmie właściwy bilans azotowy pozwalając na optymalną stymulację anabolizmu i regenerację mięśni.
Mierzeja Helska, morze
Wprowadził: Szymon Nitka
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dzielenie się jajkiem na plaży?

Przestrzeganie tradycji to dobra rzecz, pomaga znaleźć pewnik w życiu. Czasem jednak miło jest uciec od schematów i zrobić coś nowego. Dlatego świetnym pomysłem na przyszły rok może być Wielkanoc nad morzem!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.