aktywny wypoczynek
konie
Wprowadził: Krzysztof Szustka
Podpatrzone na: Integer S.A.

Urlop dla Twojego dziecka

Na pewno każdy chciałby, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje w ruchu. W ofertach można znaleźć setki sugestii obozów i kolonii, włączając w to ostatnio cieszące się dużą popularnością wyjazdy dzięki, którym pociecha może się nauczyć czegoś interesującego lub ulepszać swoje umiejętności, jak np. obozy konne. Taka forma spędzania wolnego czasu zapewnia dziecku ruch i zajęcie a jednocześnie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.
Kaszuby
Wprowadził: glencharnoch
Podpatrzone na: www.flickr.com

Jak pojechać na niezapomniane wczasy w Polsce

Porównując ceny, często dużo tańsze okazują się wczasy w na południu Europy niż w Polsce. Mądrzy jednak wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Polskie plaże to świetne miejsca na odpoczynek. Jak zaplanować niezapomniane wakacje?
Sopocka plaża
Wprowadził: maciekbor
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Wakacje na polskiej plaży

Wiosna w 2013 roku jest znacznie opóźniona, jednak nie sprawia to od razu, że lato będzie pochmurne. Meteorolodzy przewidują, że letnia porą będziemy napawać się ciepłymi dniami. Z tej przyczyny warto w tym sezonie wybrać się nad polskie morze. Jak na pewno wiecie, w tym rejonie Polski jest wiele ośrodków wypoczynkowych. W tym artykule proponujemy Kołobrzeg. Pensjonaty tam są zwykle wygodne, a koszty są znośne dla gości. Ta średniej wielkości miejscowość to wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy nie lubą tłocznych kurortów, takich jak np. Rewal. Kołobrzeg to miasto z bogatą tradycją, dlatego świetnie spędzą tam wakacje osoby, które interesują się przeszłością i zabytkami.
Rodzina na wakacjach
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Podpatrzone na: Bird&Co Sp. z.o.o.

Wyjazdy do egzotycznych państw

Nasza zima raczej nie wygląda jak z pocztówki z pięknego, białego świata. Moczy deszczem, zalewa błotem i odbiera resztki energii. Niektórzy poszukują więc szczęścia w egzotycznych krajach. Zima w Japonii albo trekking w Nepalu mogą okazać się idealne.

Specyfiki dla wyczynowych sportowców

Ostatnio dostrzegamy znaczące transformacje na w temacie odżywek dla kulturystów. Suplementy diety połączone z wysiłkiem fizycznym stały się normalnym sposobem zabiegania o kondycję nie tylko dla zawodowych kulturystów. Pozostało jedynie określenie czyli odżywki dla kulturystów, która opisuje grupę docelową. Zwykły Kowalski czy Kowalska posiada większą wiedzę na temat suplementacji niż jego, jej ociec regularnie uprawiający sport.
samolot
Wprowadził: Benson Kua
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Bagaż podręczny w ramach opcji tanie latanie - czytaj na ten temat więcej

Tanie latanie prowadzone jest głównie pomiędzy stolicami państw należącymi do wspólnoty europejskiej w związku z tym, że rejsy samolotowe pomiędzy państwami położonymi na naszym kontynencie nie trwają nazbyt długo, więc koszty z nimi związane mogą być przez dyrektorów linii lotniczych ciągle cięte. Co więcej, duża liczba klientów interesujących się podróżowaniem lotniczym zdając sobie sprawę z tego, że nie przebywać w podróży lotniczej wielu godzin, zakupuje wejściówkę na przelot w powszechnie dostępnym, przeznaczonym dla wszystkich podróżnych, nie najwyższym standardzie.
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Bieganie czy rower?

Bieganie czy rower? To pytanie zadaje sobie wielu rodaków, a odpowiedź okazuje się banalna – obie te rzeczy! Jak wszyscy wiedzą, ruch zbawiennie wpływa na zdrowie człowieka. Do wyboru jest sporo różnorakich sportów, nie trzeba się więc ograniczać do jednego.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Wprowadził: adidas
Podpatrzone na: adidas

Tenisomania?

Wszyscy na pewno pamiętamy, jak pojawiła się małyszomania. To znane zjawisko, że na fali zwycięstw jednego zawodnika mocno wzrasta zainteresowanie dziedziną. I tak się dokładnie zdarzyło ponad dekadę temu, gdy wcześniej zupełnie niszowa dyscyplina zimowa zaczęła interesować bardzo szerokie grono ludzi. Zaczęły powstawać tematyczne portale sieciowe itp.. Wielu ludzi zastanawia się, czy także tak się stanie w wypadku takiego niszowego sportu, jakim jest tenis.

Zainwestuj mądrze w obiektyw

Prawdopodobnie nie ma takiej rzeczy czy zjawiska, które jeszcze nie zostało ujęte przez fotografa. Sporo z nich za pomocą fotografii potrafi z na pozór pospolitego, zwyczajnego przedmiotu uczynić prawdziwe dzieło sztuki. Sama fotografia zresztą choć raz w roku mieści się w polu zamiłowań niemal każdego urlopowicza.
Czas na urlop

Najatrakcyjniejsze oferty na wakacje

Jeśli chcemy wyjechać na urlop dobrze jest z wyprzedzeniem zabrać się do planowania wojaży. Przede wszystkim podejmijmy decyzję czy chcemy zorganizować sobie wczasy sami, czy może skorzystać z usług biura podróży. Oczywiście biuro podróży jest wygodniejszym rozwiązaniem, bo nie musimy przejmować się organizowaniem transportu na miejsce, zabukowaniem miejsca w hotelu itp. Biuro wykona to za nas. Jest duża konkurencja na rynku turystycznym i łatwo znaleźć tanie biuro podróży. Wystarczy porównać ogłoszenia w internecie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.