aktywny wypoczynek
Wprowadził: sfllaw

Czas rowerów za nami, pora na rabaty

Właśnie upłynął sezon rowerowy, chociaż na ulicach możemy dostrzec pojedynczychosoby goniących do pracy. cały czas możemy korzystać z tego rodzaju transportu. powinniśmy nie zapominać, jednak o tym, że będzie nam potrzebny drugi ubiór. Co możemy nabyć podczas obniżek cenowych?
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Bieganie czy rower?

Bieganie czy rower? To pytanie stawia sobie wielu rodaków, a odpowiedź staje się łatwa – i rower, i bieganie! Jak powszechnie wiadomo, sport zbawiennie oddziałuje na zdrowie człowieka. Do wyboru jest wiele różnorakich dziedzin, nie warto się zatem zawężać do jednego.
Włochy atrakcje turystyczne
Wprowadził: mblomqvist

Miejsca wakacyjne Włoch

Planujemy dalekie podróże, i komu się dziwić, że na tydzień czy dwa chce wyskoczyć z Polski gdzieś poza jej granice? I choć mamy w swoim kraju tak wiele świadectw wspaniałej historii, żądza oglądania rzeczy, których jeszcze nie widzieliśmy pcha w stronę innych krajów. Pragniemy zobaczyć na przykład Włochy atrakcje turystyczne Włoch, te słynne winnice i wspaniałe widoki w Rzymie. Pragniemy zetknąć się z odmienną kulturą i mentalnością, nacieszyć oczy widokiem Koloseum i Pompejami. Przyciąga Rzym atrakcje turystyczne tego miasta kryją historię i kulturę znacznie inną, niż nasza, znacznie głębszą i ciekawszą. Jeździmy do Wenecji, Neapolu, Watykanu, poznawać te miejsca oglądane przez miliardy oczu.
rejsy firmowe
Podpatrzone na: www.orlicatravel.pl

Rejs po Morzu Śródziemnym

Proponujemy Państwu tygodniowe rejsy firmowe luksusowym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. Podczas rejsu będzie się Państwem zajmował polski pilot, wykwalifikowana załoga oraz, podczas wycieczek – bardzo dobry przewodnik.
buty, sklep górski, turystyka
Podpatrzone na: http://www.skalnik.pl/

Przygotowujemy się do letniego wyjazdu

Już za niedługo upragniony wypoczynek. Na lato czekaliśmy tak bardzo. Tego roku zima wyjątkowo dała się nam we znaki. Czas teraz wygrzać się w pełnym słoneczku i odpocząć od powszednich zajęć. A z racji tego, że wakacje już tuż tuż, warto dobrze się do niego przygotować. Właściwa organizacja spowoduje, iż wczasy dostarczą nam tylko pozytywnych wrażeń.
autostrada
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Szukanie usługi przez internet

Lokalizator Zumi.pl funkcjonuje w Polsce już blisko pięć lat, jednak pomimo upływającego czasu nie traci zaufania użytkowników i nadal jest jednym z najczęściej wykorzystywanych serwisów umożliwiających wyszukiwanie oraz określanie położenia rozmaitych obiektów.
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Ruch i odpowiednie jedzenie - o zdrowym trybie życia

Współczesny tryb życia niezwykle nam szkodzi. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, nie mniej jednak uparcie kontynuujemy złe przyzwyczajenia. W pierwszej kolejności, zbyt dużo siedzimy w pracy. Wiadomo, czasy są trudne i trzeba bić się o dobrą pozycję na rynku pracy. Ale doprowadzanie się do takiego przemęczenia na pewno nie jest dobrą drogą. Aby zdobyć uznanie naczelnego, zazwyczaj ciągniemy nadgodziny i wykonujemy zadania, które do nas nie należą.
Urządzenia do siłowni
Wprowadził: J
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób przyspieszyć budowę mięśni?

Zbudowanie masy mięśniowej to bardzo trudne i zarazem wymagające zadanie. W praktyce bowiem w wielu przypadkach okazuje się, że nawet regularna i niezmiernie dobrze skonstruowana dieta oraz ćwiczenia fizyczne nie przynoszą ma spodziewanych rezultatów.
formuła
Podpatrzone na: altervista.org

W jaki sposób samodzielnie podróżować na wyścig formuły 1?

Wszyscy fani formuły marzą o tym, aby obejrzeć zawody na żywo oraz przeżyć niezwykłe emocje. Wyjazdy na formułę 1 rzadko aranżowane są przez biura turystyczne i dlatego też mamy zamiar podpowiedzieć jak można zrobić to na własna rękę.
Odzież sportowa
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Sprzęt aerobowy

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jak jednak trenować, kiedy żyjemy w ciągłym pośpiechu i nie mamy czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia , czy orbitrek magnetyczny?”
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.