biznes i finanse
podatki
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Podatki za najem mieszkania.

Podatki w naszym kraju są nieco skomplikowane. Można stwierdzić, że w zasadzie płacimy je od wszystkiego. Także posiadacz lokalu mieszkalnego wynajmowanego musi płacić podatek za najem. Ma on aczkolwiek szansę wyboru rodzaju opodatkowania, co ma wpływ na wielkość obciążenia. Niemniej jednak takie prawo mają osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej w zakresie najmu.
Płyty ogniochronne firmy Knauf
Wprowadził: Knauf Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Knauf Sp. z o.o.

Warszawa i jej nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale także lokali dedykowanych na potrzeby biura lub sklepu. Zatrudnienie pośredników, których bez problemu znaleźć można po wstukaniu w Google np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” na pewno zmniejsza czas poszukiwań i zwiększa nadzieję na znalezienie miejsca, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.
Księgowość
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Rozliczanie kadr i płac w 2012

Prowadząc swoją firmę należy zwracać baczną uwagę na ogromną ilość kwestii. W wypadku, gdy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza naturalnie dobrze powinniśmy pilnować punktualnego odprowadzania składek ZUS, odpowiednio księgować wszystkie rachunki i koszty, w odpowiednim czasie i bez błędów wyliczać podatki – jest tego mnóstwo.
Kreml
Wprowadził: Jean & Nathalie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy Rosja jest prawdziwym rajem dla firm? Czy trzeba pouczyć się rosyjskiego?

Niegdyś język rosyjski był bardzo modny w naszym kraju. Uczono go w szkołach średnich i podstawowych tak, jak dzisiaj języka angielskiego. Komunikował się nim w zasadzie każdy. Obecnie potrafi go niewielki procent osób, szczególnie młodszych. Dlatego też każdy tłumacz języka rosyjskiego ma mnóstwo pracy. Jest tak, ponieważ coraz więcej z nas decyduje się na wyjazd do krajów, w których porozumiewa się po rosyjsku. Są to zarazem podróże, które nastawione są na zwiedzanie i poznawanie kultury, jak również i sfery dyplomatycznej.
pieniądze
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Obligacje komunalne a warianty z nimi związane

Noworoczne oferty obligacji mających stałe oprocentowanie są zazwyczaj bardzo zróżnicowane. Sprzedaż nowych emisji jest prowadzona od początku stycznia 2013 roku i każda osoba ma szansę zmiany wartości oprocentowania wedle reguł kolejnej opcji.
szkolenie SAP
Wprowadził: alexvllv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kontroluj firmę dzięki systemowi SAP

Business One gwarantuje integrację najważniejszych firmowych procesów biznesowych. Usługi wsparcia sap dotyczą między innymi zaopatrzenia gospodarki magazynowej, produkcji, finansów, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami. Zaznaczyć należy, iż oprogramowanie do zarządzania - SAP Business One to pojedyncza aplikacja, która wyklucza przeprowadzanie oddzielnych instalacji i skomplikowanej integracji wielu modułów. Nie jest to bardzo czasochłonne, a dodatkowo bardzo oszczędne. Dzięki temu systemowi uzyskuje się rzetelny wgląd we wszystkie informacje, ponieważ obsługuje się istotne funkcje biznesowe.
Mocne wejście Twojej firmy
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Warto utworzyć swój interes

Prywatna działalność to w z całą pewnością sukces. To etap, kiedy można uwolnić się od szefa i budować zespół oraz strategię według własnych koncepcji. Szansa otrzymania dotacji z UE to też ciekawa wizja. Nie ma po co dłużej zwlekać – czas założyć firmę.
konferencja
Wprowadził: icannphotos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Obszerne i pożyteczne sale konferencyjne nad morzem w Gdańsku

Urządzając konferencję pewnie bierzemy pod uwagę multum spraw. Bezsprzecznie ważkie jest znalezienie odpowiedniej sali konferencyjnej. Powinna ona być wygodna, przestronna a także wyposażona w odpowiedni sprzęt multimedialny. W takiej sali konferencyjnej na pewno zrealizowanie konferencji będzie o wiele łatwiejsze i w wyższym stopniu fachowe.
Wprowadził: HEMMERSBACH

Prawa oraz obowiązki pracownika

Zatrudnienie każdego pracownika powinno odbywać się na podstawie umowy. Zależnie od pełnionej roli i charakteru pracy, są różne typy umów. Najczęstszą i najbardziej pożądaną umową mowa tu o umowie o prace. Dzięki temu pracownik ma płatny urlop oraz wszystkie świadczenia. Ponadto czas, w którym osoba przebywa na zwolnieniu lekarskim jest również opłacany, a niekiedy możliwy jest jeszcze zasiłek chorobowy. Ten rodzaj obowiązku podzieli się na dwa typy.
Biznesmen
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Czym jest ocena 360 stopni

Od wielu lat podwładni podlegają sprawdzaniu. Ówcześnie stosowano do tego celu ścisłe zasady, a praca przeprowadzana była pod ostrym dozorem przełożonych. Obecnie, aby uzyskać informacje na ile dobrze pracujemy stworzone zostały różnorakie techniki oceny. Ocena pracownicza pomoże przełożonemu dokonać właściwej selekcji, ale także dać nagrody tych najlepszych i dobrze ich mobilizować, inspirować.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.