biznes i finanse
Przedsiebiorstwo
Wprowadził: Startup Stock Photos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób działa elektroniczny obieg dokumentów?

W każdej firmie relewantne jest, ażeby w przychodzących papierach panował ład i przekaz wszelakich informacji działał skutecznie. Rozmaite egzemplarze różnego rodzaju pism powinny być dostępne w każdej chwili, właśnie z tego powodu elektroniczny obieg dokumentów usprawnia rozłożenie spraw takich jak kategorie pozyskanych informacji.
biuro
Wprowadził: Armstrong
Podpatrzone na: Armstrong

Centrala naszego biura - gdzie będzie najlepiej

Gdy chodzi o biura do wynajęcia we Wrocławiu, miasto to ma dużo do w ofercie. Bez ustanku oddawane są nowe lokale, na każdym kroku widać jakąś budowę, lokali pod biura jest bardzo dużo i zdecydowanie mamy w czym wybierać.
Biznesmen
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Czym jest ocena 360 stopni

Od dawna już podwładni podlegają sprawdzaniu. Ówcześnie wykorzystywano na ten cel sztywne zasady, a praca wykonywana była pod ostrym nadzorem przełożonych. Teraz, by dowiedzieć się na ile efektywnie pracujemy opracowane zostały różne techniki oceny. Ocena pracownicza pomoże przełożonemu dokonać odpowiedniej selekcji, ale również pochwalić tych najlepszych i dobrze ich motywować.
komputer i akcesoria
Wprowadził: H Sterling Cross
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Specjalistyczne gadżety i programy na PC-ta

Wśród nowinek technologicznych nie brakuje informacji o coraz nowszych i lepszych aplikacjach i akcesoriach do naszych komputerów. Rzecz jasna to, czego wymagamy, zależy nie tylko od naszych osobistych preferencji, ale głównie od tego, do czego zazwyczaj jest nam potrzebny nasz komputer.
podatek
Wprowadził: Robert F. W. Whitlock
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Rozliczenie się z podatku roczne firmy jako podstawa do tego, żeby miała możliwość ona właściwie funkcjonować.

Zeznanie roczne złożyć powinny wszystkie jednostki, które w danym roku zdobywały jakieś zyski podlegające opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Jeśli podatnik nie zdobył ani złotówki przychodu – deklaracji nie wysyła. Rozliczenie elektroniczne pit, to najszybsza i najprostsza metoda złożenia deklaracji podatkowej. Przez internet, bez kwalifikowanego podpisu elektronicznego, zdołasz przesłać różnego gatunku pity, wspólnie z aneksami. W ten sam sposób można również dostarczyć korektę tych deklaracji.
rachunki
Wprowadził: kate hiscock
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najważniejsze jest ciągle doskonalenie!

Człowiek od zasobów ludzkich w przedsiębiorstwie to ma trudny żywot. Jak wiemy, pracownik jest najważniejszym trybikiem w olbrzymiej biznesowej maszynerii. Należy na początku przeprowadzić żmudny proces zatrudniania do pracy.
magazyn
Wprowadził: inplusPR
Podpatrzone na: www.inplusPR.pl

Własny magazyn – czy to opłacalna inwestycja?

Planujesz postawienie własnej powierzchni magazynowej? Trafny wybór, gdyż taki biznes zawsze będzie miał chętnych. Cały czas przecież powiększa produkcja wyrobów, a te towary muszą być gdzieś trzymane. Jeśli naprawdę decydujesz się na budowę takiego miejsca, przejrzyj ten oto tekst, który z pewnością wesprze cię we wszelkich przygotowaniach do startu inwestycji.
Mocne wejście Twojej firmy
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Co to jest ocena okresowa?

Oceny okresowe pracowników to dziś powszechny sposób kontrolowania ich wiedzy, jak również oceny tego jakie przymioty pracowników są potrzebne na danym stanowisku. Jak pokazują badania tylko nieznacznie ponad 10% makro przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z tego typu metod kontroli.
Kalkulator i długopis
Wprowadził: Abdulla Al Muhairi
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Usługi w zakresie rachunkowości i księgowości

W dzisiejszych czasach zawiłe przepisy prawne sprawiają, że wiele osób gubi się w zwykłych kwestiach. Dużo czynności wymaga omówienia ze specjalistą z danej dziedziny, czego wyraźnym przykładem są przykładowo specjalistyczne porady w zakresie prawa.
Flaga Unii Europejskiej

Informacje dla samorządów

Unia Europejska dostała ostatnio pokojową nagrodę Nobla. Niektórzy twierdzili, że sławne wyróżnienie zostało przyznane bezpodstawnie. Takie uwagi są mocno błędne, bo o walorach tej unii międzynarodowej mówi fakt, że nasz obszar właściwie jest wolny od wojen (nie licząc małych państw Bałkan, jednakże one do Unii nie należą).
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.