biznes i finanse
Wprowadził: AMagill

Gra na giełdzie a ryzyko

Obligacje dają opcję zarobienia stanowczo większych oszczędności, niż trzymanie pieniędzy w skarpecie. Ostatnio jednakże recesja i niepewność związana z problemami finansowymi licznych przedsiębiorstw sprawia, że inwestowanie na giełdzie jest z niemożliwym do zignorowania ryzykiem.
Teczki ofertowe
Podpatrzone na: www.segregatory.net

Drukowane artykuły reklamowe

Co krok ostatnio widzimy reklamy. Są wszędzie i w każdej możliwej formie. Od ogromnych billboardów przy ulicach, poprzez plakaty, całe strony w gazetach, pendrive’y czy innego rodzaju gadżety Jeżeli prowadzimy firmę, która trudni się sprzedażą czegokolwiek – produktów czy usług – to bez znaczenia, najistotniejszym nośnikiem reklamowym będą teczki ofertowe.
Szkolenie z optymalizacji procesów
Wprowadził: Schezar
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szkolenia generalne z optymalizacji cykli – warto?

Co powinno się rozumieć poprzez określenie optymalizacji procesów? Przede wszystkim jest to określenie najlepszego sposobu, ze wszelkich możliwych, dla określonego miejsca pracy. Pod uwagę w kwestii określania sytuacji bierze się w szczególności kryteria typu: straty, zarobki, zużycie towarów, satysfakcja podwładnych, dysponowanie czasem, a nawet pobór prądu lub poziom odpadów.
Banery reklamowe
Podpatrzone na: http://pixabay.com

Promocja banerowa dla Ciebie

Najpewniej o tym nie czytaliście, ale banery są stosowane przez ludzkość od tysięcy lat. Gdy w minionym wieku udało się odsłonić zniszczone przez eksplozję Wezuwiusza dawne Pompeje, archeolodzy odkryli promocyjne slogany, nakreślone na ścianach domostw. Nakłaniały one do zakupu określonych towarów bądź wizyty u danego usługodawcy – zupełnie tak jak dziś.
komputer
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jak zapewnić obieg dokumentów w firmie?

Obieg dokumentów w naszej spółce to kwestia przetrwania. Od narzucenia systemu i kontroli powinniśmy rozpoczynać kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. Co więcej, w celu uporządkowania, nie tylko dokumentów papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zapewnić sobie program do zarządzania dokumentami, np. MS Sharepoint.
plakat reklamowy
Wprowadził: Roberto Nieves
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Ekrany reklamowe LED Wrocław

W dzisiejszych czasach, gdy reklama stała się coraz bardziej popularna, warto zainwestować w projekcję na ekranach LED. Ekrany LED są coraz bardziej cenione i stają się istotną konkurencją dla statycznych i nieciekawych billboardów. Ciekawą ofertę sprzedaży i wynajmu ekranów posiada ekspert Technologii LED.
Aplikacje na telefon
Wprowadził: GoMobi.pl
Podpatrzone na: http://gomobi.pl

Nowe informacje z rynku aplikacji mobilnych!

Z ostatnich wyliczeń wynika, że w App Store udostępniono około 600 tys. aplikacji na telefon, z czego około 450 tys. jest wciąż możliwa do pobrania i stale znajduje się w sklepie .
Wprowadził: PREVOLUTION

Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa - agencja PR ci pomoże

Kreowanie wizerunku jest zadaniem, które często spychane jest na samym dole na liście priorytetów, nawet w dużych firmach. Bywa, że przedsiębiorstwa w ogóle nie mają w swoich strukturach specjalisty do spraw public Relations, nie mówiąc o całym departamencie. Zdecydowanie warto jednak zaplanować odpowiednio budżet i zainwestować w kreowanie wizerunku właściwe środki. Najlepiej zwrócić się do osób specjalizujących się w tej dziedzinie
komputer i akcesoria
Wprowadził: H Sterling Cross
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Specjalistyczne gadżety i programy na PC-ta

Świat nowinek technologicznych obfituje w informacje o coraz nowszych i udoskonalonych programach i akcesoriach do naszych komputerów. Naturalnie to, czego wymagamy, zależy nie tylko od naszych osobistych preferencji, ale głównie od tego, do czego zazwyczaj jest nam potrzebny nasz komputer.
Inwestycje, nieruchomości
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Rynek mieszkaniowy w 2012 roku

Od końcowych miesięcy zeszłego roku ceny powierzchni mieszkalnych maleją. Fachowcy przewidują, że ta tendencją zachowa się przez dłuższy okres, jest szansa, że nawet do 2013 roku. Analogicznie prezentuje się sytuacja na rynku budownictwa jednorodzinnego. Tam mocny spadek nastąpił parę miesięcy temu i widać go do dzisiaj. Czy mamy zatem dobry czas, by załatwić sobie własne M? Dużo wskazuje na to, że tak, choć można jeszcze poczekać, by natrafić na lepsze oferty. Za kilka miesięcy kurcząca się ciągle sprzedaż mieszkań może spowodować powtarzające się obniżki cen.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.