biznes i finanse
mieszkanie - wystrój

Pokoje dla pracowników

To jasne, że budując szosę bądź budynek i biorąc robotników z innych miejscowości trzeba załatwić wszystkim wyżywienie i łóżko po długim dniu pracy. Bardzo kosztownym i trudnym wyjściem jest postawienie barakowych modułów mieszkalnych na miejscu konstrukcji. Ja polecam inny pomysł - kwatery pracownicze Łódź, Wrocław, Poznań.
Dryvit Systems
Wprowadził: Omega Communication

Wrocław - miasto IT

Ostatnimi czasy na rynku pracy programiści mogą czuć się docenieni. Na każdej stronie z ogłoszeniami znaleźć można setki ofert, mnóstwo firm szuka freelancerów do współpracy.
Księgowość
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Rola audytu finansowego w czasach kryzysu

Do naszego kraju nieustannie nadchodzi recesja. W minionych latach kryzys rozprzestrzenił się z Ameryki i potłukł mocno Europę. To trudny czas dla przedsiębiorców. Jeżeli prowadzisz własny biznes, będziesz zmuszony podjąć dużo dobrych kroków, by oddalić ryzyko bankructwa. Świetnym wyjściem jest gruntowna restrukturyzacja firmy.
komputery
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Co to jest oprogramowanie ERP?

Gdy prowadzimy swoją firmę przydatne jest, abyśmy znali się na różnego rodzaju systemach i udogodnieniach, jakie daje nam rozwój technologii komputerowych. To już nie te czasy, gdy sercem zakładu pracy był wielki segregator przechowywany przez pracownika w sekretariacie, w którym było wszelkie informacje. Teraz stosowane są systemy informatyczne wspierające pracę firmy na każdym szczeblu jej działania. Tego typu rozwiązaniem jest z pewnością system ERP.
kalkulator
Wprowadził: Phillip
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/phillip/345829246/

Czym jest księgowość?

Nie każdy wie, że usługi księgowe warszawa szczycą się wielowiekową tradycją. Już w dawnym Egipcie umieszczano w zwojach świątynnych przychody i rozchody i potwierdzenia dokumentów zakupu działek uprawnych
biurko
Wprowadził: geishaboy500
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Praca dla programisty

Programista należy do jednego z dziesięciu w największym stopniu szukanych przez pracodawców stanowisk pracy. Niemniej jednak profesja ta nie jest dla każdego. Ażeby nim zostać należy lubić matematykę a przede wszystkim komputery, czyli informatykę. Jedno jest pewne programista to profesja z przyszłością. Lada dzień będą oni tak samo poważani i respektowani jak prawnicy czy lekarze.
Bezpiecznie w sieci
Wprowadził: PointB
Podpatrzone na: PointB

Wolny zawód - programista

Freelancer informatyk świetnie sobie żyje. Nie muszą zakładać niewygodnych garniturów. Nie mają nakazu wstawać rano i stać w korkach. Pracując jako wolny zawodowiec indywidualnie określają sobie terminy startu i skończenia pracy. Da się przesiadywać bez spodni przed monitorem, nie zwracając uwagi na żadne zwyczaje. Nikt nie kontroluje, nie wydaje poleceń. Introwertycy naturalnie chwalą sobie brak kontaktu z nieznanymi osobami. Wszystko brzmi świetnie. Jakie są pułapki? Jakie minusy zauważają programiści pracujący jako freelancerzy?
Małrzeństwo na emeryturze
Wprowadził: Garry Knight
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fachowa opieka nad osobami w podeszłym wieku

Społeczeństwo się starzeje bez względu na to w jakim kraju żyje. Z racji tego, że młodzi ludzie coraz to więcej czasu muszą poświęcać pracy, to starzy rodzice musieliby pozostać sami przez wiele godzin.
Akustyka w szkole
Wprowadził: Armstrong
Podpatrzone na: Armstrong

Całe nasze życie jest szkołą

Ogólna opinia jest taka, iż w murach szkolnych przebywają tylko dzieci. Dowodem przeciwstawnej tezy są szkoły dla dorosłych, jakie nauczają osoby pragnące uzupełnić edukacyjne ubytki.
bankomat
Wprowadził: florian meyer
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowoczesne usługi finansowe - na co zwracać uwagę

Nikogo nie dziwi chyba w żaden szczególny sposób to, że obecnie szeroko rozumiana branża finansowa stoi na tak wysokim poziomie rozwoju i ma do zaoferowania wiele ciekawych możliwości dosłownie każdemu z nas. W końcu dotyczące jej usługi często odgrywają niezwykle ważną rolę w naszym życiu codziennym, a czasami mogą one być zwyczajnie konieczne do tego, abyśmy byli w stanie efektywnie uwolnić się od wielu różnych problemów finansowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.