biznes i finanse
podatki
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Rozliczenie PIT 2016 / dwa tysiące siedemnaście - czyli, jakiego typu wnioski są na daną chwilkę dostępne wewnątrz sieci

Rozliczasz się poprzez sieć internetową? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! Wewnątrz naszego felietonie powiemy Tobie, jakiego rodzaju wnioski można odnaleźć wewnątrz sieci internetowej aż do bieżącego dwa tysiące siedemnastego roku, tylko musisz dobrze przeczytać nasz nowy felieton!
ludzie biznesu
Wprowadził: Vladimir Yaitskiy
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szybkie Rozliczenie PIT 2016 / 2017 dla wszystkich

Rozliczanie PIT bywa czasami problematyczne. Dawniej wymagało specjalistycznej wiedzy i umiejętności.
Rozliczenie podatku PIT
Wprowadził: Images Money
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Opłaca się złożyć zeznanie podatkowe przez sieć, bardzo ułatwi to szybkie załatwienie tej nieprzyjemnej formalności

Ciągle dużo osób składa zeznania podatkowe w klasyczny sposób, uzupełniając papierowe formularze. Jest to całkiem męcząca metoda, która przy okazji może zaowocować wieloma pomyłkami, zwłaszcza literówkami. Dobrze będzie zatem pomyśleć nad skorzystaniem z innych dostępnych metod składania zeznania.
komputer i akcesoria
Wprowadził: H Sterling Cross
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Specjalistyczne gadżety i programy na PC-ta

Wśród nowinek technologicznych nie brakuje informacji o coraz nowszych i doskonalszych programach i gadżetach do naszych PC-ów. Naturalnie to, czego potrzebujemy, zależy nie tylko od naszych prywatnych preferencji, ale przede wszystkim od tego, w jakim celu przeważnie używamy naszego komputera.
giełda w warszawie
Wprowadził: Kuba Bożanowski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy niejedno wejście na GPW jest ryzykowne? Jak pracować i dodatkowo zdobyć pieniądze?

Niejedna konkretniejsza firma pragnie być kiedyś na giełdzie. Ale wejście na giełdę papierów wartościowych to tylko pierwszy krok ku pójściu dalej. Następnym jest to, by na papierach zarobić. Firma sobie poradzi, jednak co z współudziałowcami, którzy nabyli akcje? Czy poradzą sobie w przypadku nierentowności firmy?
podatki, finanse

Kalkulator płac ma możliwość się niesamowicie przydać

Co powinniśmy wiedzieć uruchamiając działalność?

Kalkulator płac ma możliwość się niesamowicie przydać

Coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej działalności, gdyż uwierzyli oni w to, że będzie im się żyć lepiej, aniżeli wtenczas, jeżeli będą korzystali z pracy na etat, będąc przyjętym u kogoś kolejnego.
Firma spedycyjna, która dba o środowisko
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Zarządzenie REACH dbając o ochronę środowiska i zdrowie człowieka nadzoruje, rejestruje i analizuje chemikalia używane przez przedsiębiorstwa

REACH to regulacja Państwa Członkowskich w celu chronienia środowiska i stanu zdrowia ludzi przed zagrożeniami, które mogą tworzyć surowce chemiczne. Rozporządzenie to też propaguje opcjonalne sposoby oceny ryzyka kreowanych przez tworzywa chemiczne w celu testów na zwierzakach.
firma
Wprowadził: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa, czyli o czym należy pamiętać

Nowa działalność gospodarcza to przeogromne wyzwanie. Przede wszystkim jest to sposób na zapewnienie sobie własnego miejsca pracy i na odpowiednim poziomie dochodów, które często będą przewyższały te, na które można liczyć, zatrudniając się u kogoś. Można przede wszystkim mieć na uwadze w jak wielu kwestiach prawnych, których zaniechanie będzie mogło skutkować ogromnymi problemami.
Projekt opatentowany
Wprowadził: Archives New Zealand
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Skonsultuj się z fachowcem z biura patentowego odnośnie znaku towarowego, jaki zamierzasz opublikować

Ochrona własności intelektualnie jest obecnie ważka, gdyż mnóstwo ludzi chce wzbogacić się na niewiedzy pozostałych osób. Wobec tego każda osoba rozpoczynająca działalność natychmiast powinna zarejestrować znak towarowy. Trzeba pamiętać, że tego typu znak powinien dać się bez problemu odróżnić od będących już na rynku znaków innego przedsiębiorstwa.
Reklama bilboard
Wprowadził: minimalform
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Reklamy , które widzimy na zewnątrz - jak rozpocząć przygodę

Jesteśmy w czasach, gdzie bez dobrej reklamy trudno jest cokolwiek zdziałać. Bardzo istotne to pamiętać, że jeśli posiada się własną firmę, to trzeba zadbać o jej sensowny marketing. Wiele firm mając świadomość, jak istotna jest reklama stawia na reklamy zewnętrzne, w tym na telebimy. Są również firmy, które stawiają telebimy, żeby wynajmować na nich miejsce i czas na reklamowanie się różnych firm.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.