biznes i finanse
Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL
Wprowadził: BRITOP Lighting
Podpatrzone na: BRITOP Lighting

Nowa ledowa jakość

Od kilku lat coraz większym zainteresowaniem cieszy się energooszczędna technologia oświetlenia LED, która wiąże się z użyciem diod elektroluminescencyjnych. Diody LED zainstalowane zamiast świetlówek CCFL niosą ze sobą cały szereg korzyści.
pudełko

Gdzie kupić pudełka

Zaczynając pierwszą firmę można zetknąć z tematem dostarczania towaru. Bo oczywiście na pewno ważny jest idea, jednak przedmiot należy dostarczyć. Na co mieć uwagę, by koszty opakowania nie były zbyt duże?
E-handel
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Efektywność reklamy to jej najważniejsza cecha

Czy idąc do sklepu, kupujesz produkt czy może obietnicę jego otrzymania? Pytanie retoryczne? Nie do końca, przynajmniej kiedy wykupujesz kampanię reklamową w polskich mediach!
statistics, charts
Wprowadził: Gwydion M. Williams
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Usługi księgowe

Księgi działalności gospodarczej trzeba zlecić specjalistom. To jasne, że nawet malutka pomyłka w tej materii może spowodować ogromne kłopoty – zwłaszcza, że obecnie do ojczyzny nadszedł kryzys finansowy. Specom od HR nie zawsze udaje się zrekrutować kompetentnych księgowych, dlatego rozsądnie jest zatrudnić niezależną kancelarię rachunkową.
Reklama bilboard
Wprowadził: minimalform
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Reklamy , które widzimy na zewnątrz - jak rozpocząć przygodę

Żyjemy w czasach, w których bez porządnej reklamy ciężko jest coś zdziałać. Bardzo istotne to nie zapominać, że jeżeli ma się swoją firmę, to powinniśmy zadbać o jej sensowny marketing. Wiele firm mając świadomość, jak ważna jest reklama stawia na reklamy zewnętrzne, w tym na telebimy. Są też firmy, które ustawiają telebimy, by wynajmować na nich miejsce i czas na reklamę różnym firmom.
Pieniądze, Euro
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Zakupy dla firm

W Internecie możemy wyszukać dużo platform zakupowych dla przedsiębiorstw. Takie aukcje elektroniczne oferuje wyroby w małych cenach prosto od dostawców. Prowadzone tu transakcje są zrozumiałe i pewne. Zakupić tu można między innymi w artykuły do biura, spożywcze, piśmiennicze, szkolne, spożywcze oraz mnóstwo innych. Takie usługi e-procurement w najbliższej przyszłości liczą na dynamiczny wzrost na rynku, albowiem korzystanie z nich bardzo obniża wydatki postępowania zakupowego.
podatki
Podpatrzone na: flickr.com

Otwieramy własną firmę

Gdy planujemy rozpocząć własną działalność, jest wiele rzeczy o których musimy pamiętać. W każdym przypadku działalności szczegóły mogą być inne, ale sporo z nich jest niezmiennych.
Towary z Niemiec
Podpatrzone na: http://www.luna24.pl/

Zakupy u sąsiada zza zachodniej granicy

Wielką i nieustannie wzrastającą popularnością na polskim rynku odznaczają się rozmaite produkty z Niemiec. Najbardziej popularną i najchętniej nabywaną grupą produktów jest chemia z Niemiec. Co znamienne, największym powodzeniem w Polsce odznaczają się towary tych samych marek, które są sprzedawane w kraju.
Wprowadził: PREVOLUTION

Kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa - agencja PR ci pomoże

Kreowanie wizerunku jest zadaniem, które zwykle spychane jest nisko na liście priorytetów, nawet w dużych przedsiębiorstwach. Zdarza się firmy wcale nie mają w swoich strukturach specjalisty zajmującego się public Relations, nie wspominając o całym departamencie. Zdecydowanie warto jednakże rozplanować odpowiednio budżet i zainwestować w kreowanie wizerunku odpowiednie środki. Najlepsze wyjście - zwrócić się do specjalistów w tej kwestii
prawo - książki

Gdzie najlepiej zaczerpnąć porad prawnych

Polskie reguły prawa okazują się dla wielu zwykłych
ludzi zbyt zagmatwane, aby samemu się w nich połapać. Bywa, że w bardzo kłopotliwej kwestii potrzebna jest również wsparcie adwokata, czy doświadczonego doradcy prawnego. Takie sytuacje mają miejsce w szczególności w wielkich aglomeracjach miejskich, takich jak choćby Wrocław.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.