biznes i finanse
IT
Wprowadził: Samsung
Podpatrzone na: Samsung

Co trzeba pamiętać na temat zaplecza IT?

Jeżeli już dawno zostało udokumentowane, że w żadnym razie nie należy nie szanować IT, ponieważ odgrywa ona w dzisiejszym świecie zbyt istotną rolę, trudno nieco nie napisać na parę ważnych tematów związanych z akurat IT. Malutkie ostrzeżenie: twórcą owego artykułu jest zasadniczo laik, który nie posiada za wielkiego doświadczenia w branży IT. Jednak pozostaje założyć, iż generalnie czegoś jakby nie patrzeć zainteresowani zwłaszcza |infrastrukturą IT są w stanie się dowiedzieć.
komputer i akcesoria
Wprowadził: H Sterling Cross
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Specjalistyczne gadżety i programy na PC-ta

Świat nowinek technologicznych obfituje w informacje o coraz nowocześniejszych i doskonalszych programach i gadżetach do naszych PC-ów. Oczywiście to, czego potrzebujemy, zależy nie tylko od naszych osobistych upodobań, ale przede wszystkim od tego, do czego zazwyczaj jest nam potrzebny nasz komputer.
Praca przy komputerze
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Zadbajmy o ekologię - rozwiązania dla przedsiębiorstw

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów w spółce to kwestia priorytetowa. Od uzgodnienia systemu i kontroli należałoby rozpoczynać kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. Co więcej, w celu koordynacji, nie tylko dokumentów papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zapewnić przedsiębiorstwu program do zarządzania dokumentami, np. Sharepoint.
Księga
Wprowadził: ieuz
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Doradztwo prawne we Wrocławiu

Nie należy unikać wizyty u prawnika w przypadku problemów z kwestiami prawnymi. Zasady postępowania prawnego okazują się dla wielu normalnych
osób zbyt zagmatwane, by samemu się w nich dobrze połapać. Skutki nieznajomości zasad prawa okazują się zgubne. Z tego powodu bardzo pomocne bywają porady prawne doświadczonych prawników. Wielkie miasta, takie jak chociażby Wrocław, obfitują w wielu specjalistów obeznanych z nawet najbardziej pokomplikowanymi sprawami prawnymi.
E-handel
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Badanie sieci

Ostatnio często można natknąć się na określenia takie jak monitorowanie środków masowego przekazu. Pomimo że brzmi to raczej tajemniczo, proces ten jest w zasadzie raczej nieskomplikowany. Proces ten ma związek public relations, a zarazem należy do głównych jego narzędzi. Polega na wyszukiwaniu informacji na określony temat w różnego typu środkach masowego przekazu. Otrzymane informacje służą do sprawdzania, jak dane przedsiębiorstwo lub produkt wygląda na tle rynku, a także do przewidywania w kwestii przyszłych losów określonego elementu. Jest to bardzo istotny proces w sytuacji, gdy potrzebne jest obserwowanie i ocena reputacji instytucji. Monitoringiem mediów zajmują się wyspecjalizowane firmy, a ich liczba aktualnie szybko zwiększa się.
Inwestycje, nieruchomości
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Rynek mieszkaniowy w 2012 roku

Od końcowych miesięcy 2011 ceny powierzchni mieszkalnych spadają. Fachowcy prognozują, że ten trend się utrzyma przez dłuższy okres, jest szansa, że nawet do przyszłego roku. Podobnie prezentuje się sytuacja na rynku domów jednorodzinnych. Tam mocny spadek wystąpił 3 miesiące temu i trwa cały czas. Czy mamy zatem dobry czas, by załatwić sobie własne M? Dużo wskazuje na to, że tak, ale może lepiej jeszcze poczekać, by natrafić na korzystniejsze okazje. Za kilka miesięcy wciąż malejąca sprzedaż mieszkań może wywołać powtarzające się obniżki cen.
firma
Wprowadził: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa, czyli o czym należy pamiętać

Swoja działalność gospodarcza to wielkie wyzwanie. Równocześnie jest to opcja na zapewnienie sobie własnego miejsca pracy i odpowiednich dochodów, które często będą przewyższały te, na które możemy liczyć, pracując u kogoś. Musimy tak naprawdę wiedzieć w jak wielu sprawach prawnych, których zaniechanie może skutkować ogromnymi problemami.
Mały podatnik czyli kto?
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

PR to podstawa

Już ponad pięćdziesiąt lat temu marketing stał się osobną gałęzią uniwersytecką, rozwijaną przez tysiące naukowców. W tym czasie także w przedsiębiorstwach pojawiły się zespoły odpowiedzialne za kreowanie wizerunku marki oraz działy reklamowe. W obecnych czasach zawodowców od PR wynajmują przedsiębiorstwa prywatne, krajowe oraz instytucje rządzące, takie jak chociażby ministerstwa.
Biznesmen
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Biura księgowe

Praca w takim miejscu, jak biuro rachunkowe, może być idealnych wyborem zawodowym, który opłaci się silnie w przyszłości. Nie jest jednak tak prosto – aby pracować w biurze rachunkowym należy spełnić restrykcyjne warunki. Fach rachmistrza jest w Polsce regulowany przez prawo państwowe. Podobnie jest w wypadku innych fachów, takich jak np. geodezja lub adwokatura.
szkolenie SAP
Wprowadził: alexvllv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kontroluj firmę dzięki systemowi SAP

Business One jest zapewnieniem integracji wszystkich ważnych firmowych procesów biznesowych. Usługi wsparcia sap dotyczą między innymi zaopatrzenia gospodarki magazynowej, spraw finansowych i sprzedażowych oraz zarządzania relacjami z klientami. Zaznaczyć należy, iż oprogramowanie do zarządzania - SAP Business One to pojedyncza aplikacja, która eliminuje konieczność przeprowadzania oddzielnych instalacji i skomplikowanej integracji wielu modułów. Jest to oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki niemu uzyskuje się rzetelny wgląd we wszystkie informacje, ponieważ obsługuje się istotne funkcje biznesowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.