Najnowsze artykuły
Pieniądze, monety
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Crowdfunding

Wielu z was zastanawia się, czym jest termin taki jak crowdfunding. To nic innego jak odpowiednia i bardzo kreatywna forma na finansowanie rozmaitych projektów przez społeczności, które są z nimi w różny sposób związane. Naśladowca zagranicznego prototypu, polski kickstarter, czerpie ze sprawdzających się tam technik i umożliwia także w Polsce wyszukanie niezbędnych finansów dla ludzi z pomysłem. Pomysłowość jest dzisiaj w najwyższej cenie, lecz z realizacją nośnych projektów nierzadko są kłopoty.
Wprowadził: KURSANT

Jakie opony zimowe wybrać?

Niełatwo wyobrazić sobie podróż samochodem zimą bez właściwych opon. Jednak niektórzy twierdzą, że opony całoroczne sprawdzają się zimą. Czy faktycznie można uznać to za prawdę?
Kaszuby
Wprowadził: glencharnoch
Podpatrzone na: www.flickr.com

Region Kaszuby - czy warto tam jechać

Kaszuby są takim regionem naszego kraju, który w kontekście turystycznym przez długie lata był niedoceniony. W ostatnim czasie władze tamtego regionu robią wiele, by pokazać niebywałe piękno tegoż regionu. Trzeba przyznać, że robią to bardzo skutecznie, gdyż Kaszuby zaczęły przyciągać rzesze globtroterów z Polski. Warto tu przyjechać z paru powodów. Każdy najmniejszy zakątek tego regionu może oczarować nas swymi fantastycznymi widokami.
coś na nudę
egzotyczna ryba
Wprowadził: Grant Montgomery
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Męska pasja - o wyprawach wędkarskich i ciekawych łowiskach

Powszechnie zaakceptowano, że wyprawy wędkarskie to zwykle męska profesja, trzeba także przyznać, iż tak naprawdę niedużo pań ciekawi się wędkarstwem. Powszechna Encyklopedia mówi, że wędkarstwo to również rodzaj sportu jaki i zapału, które polega zasadniczo na łowiectwie ryb na wędkę.
Sklep z grami planszowymi
Wprowadził: Simon Q
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Suburbia po polsku i nie tylko

Granie staje się teraz coraz powszechniejsze także wśród osób dorosłych, którzy potrafią czerpać przyjemność z takiej rozgrywki. Gry planszowe to najlepsze urozmaicenie zwykłego wypadu do pubu. Dużo lokali organizuje nawet specjalne gamesroomy, gdzie można za niedużą opłatą wypożyczać gry, aby tylko sprostać wymogom własnych klientów. Po co jednak płacić za pożyczenie polskich wersji atrakcyjnych gier, skoro można kupić je na własność?
Wprowadził: Farbflut

Konsola - opłacalny wydatek

Jak doskonale wiadomo, ogólnie pojęta komputerowa rozrywka stoi obecnie na naprawdę wysokim poziomie rozwoju, co naturalnie jest rewelacyjną wiadomością dla każdego miłośnika właśnie tego typu rzeczy. Przecież dzięki czemuś takiemu dosłownie zawsze będziemy w stanie znaleźć dokładnie takie rozwiązania, jakie będą pasowały akurat do naszych osobistych potrzeb i zapewnią faktycznie najwyższy poziom rozrywki.
Wszystkie artykuły dla: coś na nudę

Jak szybko schudnąć?

Wiele osób marzy o odchudzaniu, próbuje znaleźć magiczny lek, który pozwoli pozbyć się nadwagi od razu. Właściwe odżywianie i dużo ruchu to podstawa, suplementy mogą być jedynie uzupełnieniem.
joga
Wprowadził: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
Podpatrzone na: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

Dlaczego ruch to samo zdrowie

Regularnie ćwiczenia fizyczne są bardzo ważne dla naszego lepszego samopoczucia.Każdego dnia siedzimy w pracy średnio przez 8 godzin, przeważnie za biurkiem. Tymczasem ruch jest wrodzoną cechą człowieka. Dlatego też obecnie do najczęściej spotykanych problemów ze zdrowiem należą zwyrodnienia kręgosłupa, a także problemy z krążeniem. Siedząc przez wiele godzin ugniatamy nasze jelita, dlatego często kończy się to zaburzeniem ich perystaltyki.
Włochy atrakcje turystyczne
Wprowadził: mblomqvist

Miejsca wakacyjne Włoch

Planujemy dalekie podróże, i komu się dziwić, że na tydzień czy dwa chce wyskoczyć z Polski gdzieś poza jej granice? I choć mamy w swoim kraju tak wiele świadectw wspaniałej historii, żądza oglądania rzeczy, których jeszcze nie widzieliśmy pcha w stronę innych krajów. Pragniemy zobaczyć na przykład Włochy atrakcje turystyczne Włoch, te słynne winnice i wspaniałe widoki w Rzymie. Pragniemy zetknąć się z odmienną kulturą i mentalnością, nacieszyć oczy widokiem Koloseum i Pompejami. Przyciąga Rzym atrakcje turystyczne tego miasta kryją historię i kulturę znacznie inną, niż nasza, znacznie głębszą i ciekawszą. Jeździmy do Wenecji, Neapolu, Watykanu, poznawać te miejsca oglądane przez miliardy oczu.
Wszystkie artykuły dla: aktywny wypoczynek

Karma dla każdego pupila

Wybranie dobrej karmy dla ukochanych psów nie bywa zwyczajowo sprawą łatwą. Aby dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać firmy robiące karmy i kierować się opiniami jedynie cenionych i sprawdzonych fachowców. W dzisiejszych czasach warto bowiem zapewnić pieskom wszystko co dla nich najlepsze.
Segregacja śmieci
Wprowadził: Rubbermaid Products
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Pojęcie ładu pojawia się w kilku sferach. Najważniejsze to posiadać go w swoim zakresie

Mamy odmienne sposoby, aby mieć porządek. Jedne znaczniej powszechne i znane, drugie kreatywne i nieczęste. Niemniej, najlepsze są dobre sposoby, których wskaźnikiem jest szczególnie skuteczność. Powinniśmy przyznać, że znaczna liczba ludzi czerpie z takich właśnie sprawdzonych praktyk, ponieważ gwarantują one najlepsze rezultaty.

Warto wystawiać opinie o lekarzach

Pomoc specjalisty jest niezbędna w rozmaitych przypadkach. Dotyczy to zarówno przypadków choroby lub jej objawów, jak i wykonywania okresowych badań. Zawód lekarza właściwie od zawsze cieszy się dużym poważaniem i uznaniem, ze względu na jego przydatność.
Wszystkie artykuły dla: ciekawe artykuły

Podarunki z adrenaliną

Czterdzieste urodziny są dla wielu osób niezwykłe. Nadal krąży powiedzenie, że życie rozpoczyna się po czterdziestce. Coś jest na rzeczy. Zwykle na tym etapie mamy już dość duże dzieci, odpowiednią pracę i własne miejsce na świecie. Albo całkowicie inaczej - uznajemy, że właśnie teraz warto się ustatkować. Trzeba te urodziny szczególnie obejść.

Hiperrealizm w malarstwie i fotografii

Hiperrealizm jest nurtem w malarstwie, który miał miejsce w XX wieku. Cechowała się on tym, że starał się pokazywać rzeczywistość z jak największymi detalami. Dokładne odwzorowaniem było tu głównym czynnikiem, który był brany pod szczególną przez artystów. Owy termin pierwszy raz pojawił się w USA. Był skierowany w kierunku malarzy, którzy starali się odtworzyć na płótnie fotografię.
pomysł

Wszystko co chcesz poczytać na temat finansowania społecznościowego. Krótka charakterystyka

Finansowanie społecznościowe to coraz częstsza metoda na sfinansowanie kreatywnego pomysłu lub nawet start z działalnością. Reguła funkcjonowania jest prosta – trzeba zaprezentować swój projekt i zaoferować drobne prezenty za finansowe wsparcie. Jeśli osiągnie się ustalony cel, dostaje się całą zebraną kwotę uszczuploną o nieznaczną prowizję. Jeśli to się jednak nie uda, dotacje są zwracane wpłacającym. Finansować można wszystko – nowinki techniczne, albumy zdjęć, komiksy, kolekcje odzieżowe czy grę komputerową. Najważniejszy jest dobry pomysł, który musi spodobać się dużej rzeszy osób.
Wszystkie artykuły dla: wiadomości kulturalne
Wypożyczalnia aut, wynajem samochodu ceny
Podpatrzone na: http://www.prorent.com.pl/

Kiedy warto wynająć auto?

Koszty używania własnego pojazdu nieustannie rosną – dużo ludzi wybiera korzystanie z MPK. Lecz są takie chwile, gdy pojazd jest niezbędny. Czasami podróż samochodem to najbardziej opłacalna rzecz w czasie wczasów. Jeśli ma się własny środek transportu, można zwiedzić więcej, nie czując presji czasu. Własny samochód jest przydatny również, gdy zmienia się miejsce zamieszkania. Ciężko przewozić meble i wszystkie zebrane przez lata rzeczy komunikacją miejską. Innym przykładem przypadku, kiedy wypożyczalnia samochodów okazuje się najważniejszym miejscem do odwiedzenia, jest posiadanie w mieszkaniu osoby chorej, która powinna być przewożona pojazdem. Wynajmowanie za każdym razem taxi może być zwyczajnie zbyt kosztowne. Podobna potrzeba wydzierżawienia pojazdu pojawia się, gdy żonie nadchodzi termin rodzenia – ciężarną kobietę trzeba bezzwłocznie zawieźć do szpitala, a karetka zazwyczaj dociera zbyt długo.
volkswagen serwis
Wprowadził: Volkswagen

Gustowne wozy osobowe oraz dostawcze przystępne dla każdego

Ludzie od zarania dziejów przemieszczali się. Epokowym krokiem nowoczesności przewozu ludzi oraz artykułów było odkrycie koła. Koło zupełnie zrewolucjonizowało transport i stało się bazą współczesnych nadzwyczaj nowoczesnych samochodów.
Opony samochodowe
Podpatrzone na: www.interopony.pl

Czy niedrogie opony to dobry wybór?

Pomału zbliża się czas, kiedy trzeba opony letnie zmienić na opony zimowe. Ich wymiana jest dość niekomfortowym procesem. Niemniej jednak można zaopatrzyć się w opony całoroczne i nie martwić się o wymianę. Niestety na niesuchym podłożu mają kiepską przyczepność. Nie oferują one takiej pewności jak opony specjalistyczne. W istocie jest to mniej kosztowne rozwiązanie, ale nie trzeba oszczędzać na zdrowiu i bezpieczeństwie jednakowoż nas samych jak i naszych bliskich.
Wszystkie artykuły dla: ze świata motoryzacji
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.