Najnowsze artykuły
plaża
Wprowadził: enjosmith
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gdzie powinno się poszukiwać propozycji wakacyjnych wyjazdów?

Period wakacyjny to czas, w którym najczęściej decydujemy się na przeróżne wyjazdy. Z racji tego, że w tym okresie panuje zdecydowanie najwyższa temperatura, praktykujemy wszelkie wysiłki aby ją sprawnie wykorzystać. Doświadczenie przejrzyście pokazuje, że zwykle korzystamy z usług biur podróży, które są nam w stanie zagwarantować bardzo atrakcyjnych wyjazd.
Wprowadził: HONDA

Odzież motocyklowa na ciepłe dni

Zima przeminęła, a więc czas najwyższy zasiąść za sterami swojego motocykla. Trzeba już teraz wybrać się na wiosenne zakupy akcesoriów do motocykla oraz specjalnej odzieży. Aby dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samym tym zagadnieniem, dowiedzieć się, jakie plusy i specyficzne cechy posiada odzież motocyklowa. Jakie jednak są to cechy, jak wybrać ją przed wyruszeniem na trasę?
Wprowadził: HONDA

Na co zwrócić uwagę wybierając rękawiczek na motocykl?

Jednym z najważniejszych elementów niezbędnych przy użytkowaniu i jeździe na motocyklu jest odzież. To tylko dzięki skrupulatnie dopasowanym częściom ubioru motocyklista jest chroniony przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi, a co najważniejsze przed groźnymi następstwami ewentualnej kolizji. Z tego powodu na przykład kaski na motocykl, będące najważniejszą częścią odzieży motocyklisty,są elementem regulowanym przez specjalne zapisy. Typ i dokładne właściwości tego kasku określają specjalne normy. Niestosowanie się do tych zaleceń grozi natomiast karą pieniężną. Niezwykle ważnym elementem ubioru są również rękawice motocyklowe. Ich funkcją jest osłaniać dłonie, które bardziej niż pozostałe partie ciała są wystawione na wpływ czynników zewnętrznych podczas prowadzenia maszyny.
coś na nudę
Wprowadził: Design Packaging

Podarunek urodzinowy i zaręczynowy

Zwyczaj obdarowywania się nawzajem zakorzeniony jest niezwykle mocno zarówno w ludzkiej świadomości, jak i kulturze i tradycji. Obdarowujemy się nawzajem przy najróżniejszych okolicznościach, a także i bez powodu. Prezenty mogą być małe, symboliczne, lub też większe. Mogą być ze sklepu lub wykonane według własnego pomysłu. Zawsze jednak mają na celu wywołanie radości i uśmiechu na twarzy obdarowanej osoby.
Wprowadził: hlkljgk

Białe czy czerwone – które wino wybrać?

Nie trzeba być pasjonatem wina, żeby umieć wymienić takie nazwy jak Chianti, Marsala czy Bardolino. Te wina włoskie to jedne z najbardziej popularnych i lubianych trunków na świecie. Nic w tym nadzwyczajnego. Włochy należą do najstarszych rejonów, zajmujących się hodowlą winogron.
dzieci
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Gry online dla dzieci

Żyjemy w czasach, w których Internet stał się niezastąpionym medium używanym do pracy, nauki, kontaktowania się z przyjaciółmi i rodziną i zdobywania informacji. W Internecie spędzamy również coraz więcej wolnego czasu. ważnymelementemświata są gry komputerowe, które stały się ważnym elementem życia mnóstwa ludzi, również dzieci. Gry dla 3 latka to jedna z najczęstszych rozrywek naszych dzieci.
Wszystkie artykuły dla: coś na nudę
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Ruch i odpowiednie jedzenie - o zdrowym trybie życia

Współczesny tryb życia niezwykle nam szkodzi. Świetnie o tym wiemy, nie mniej jednak uparcie kontynuujemy niewłaściwe nawyki. W pierwszej kolejności, za dużo pracujemy. Wiadomo, czasy są trudne i musimy bić się o swoją pozycję na pracowniczym rynku. Ale doprowadzanie się do skrajnego wyczerpania z pewnością nie jest właściwą drogą. Aby zdobyć uznanie szefa, często łapiemy nadgodziny i wykonujemy zadania, które do nas nie należą.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Wprowadził: adidas
Podpatrzone na: adidas

Tenis w Polsce

Które zawody sportowe są najchętniej oglądane przez Polaków? Z pewnością piłka, wbrew temu, że nasi zawodnicy słabo grali w czasie Euro 2012. Na drugim miejscu znajdują się skoki narciarskie. To mało znana dyscyplina, która została mocno rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego kluczowych występów były oglądane przez miliony Polaków. To powszechna sytuacja, że zwycięstwa w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią szerszej publiczności. Analogicznie rzecz wygląda w tenisie ziemnym.

Wczasy odchudzające - dokąd jechać najlepiej

Zima zostaje w Polsce sześć miesięcy, o ile nie ponad to. Fakt, że kalendarze, daty i specjaliści mogą sobie twierdzić co innego, ale prawda jest taka, że pierwsze mrozy pojawiają się już w październiku, ostatnie gdzieś w marcu, a biały puch jest w stanie padać także w maju.
Wszystkie artykuły dla: aktywny wypoczynek

Karma dla każdego pupila

Wybranie dobrej karmy dla ukochanych psów nie jest zwyczajowo rzeczą banalną. Aby dobrze dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Poznać firmy robiące karmy i kierować się opiniami wyłącznie wytrawnych i sprawdzonych fachowców. W nowym tysiącleciu warto bowiem zapewnić pieskom wszystko co dla nich najlepsze.
zoologiczny sklep
Podpatrzone na: http://www.zoologiczny.sklep.pl/

Dlaczego warto wybierać wypróbowane firmy z przedmiotami dla kotów?

Niewygórowane ceny, w jakich nabyć można dobre urządzenia i szczególnie wzięte zabawki oraz akcesoria, a także ich niezwykle poprawiająca się nieustannie jakość, są najważniejszymi zaletami producentów przedmiotów i dodatków dla czworonogich pupili. Drapak, jaki najczęściej wybierają kupujący oraz klienci sklepów z kocimi akcesoriami, jest w kształcie myszy. Kotkikochają zabawę z tego typu przedmiotami, co więcej mogą tej zabawce ostrzyć naturalnie swoje pazurki, bez niszczenia przedmiotów swojego właściciela.
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence
Wprowadził: Betafence
Podpatrzone na: Betafence

Pomóż zwierzętom

O ile jesteś człowiekiem uczulonym na sprawy ekologiczne i pragniesz ratować ptaki, jest coś, co możesz dla nich zrobić. Silny marsz technologiczny dał światu dużo dobrych rzeczy, to niezaprzeczalny fakt. Ale trzeba w tym momencie doprecyzować – światu człowieka. Gatunki giną przez toksyczne zanieczyszczenia z przemysłu ciężkiego.
Wszystkie artykuły dla: ciekawe artykuły
Tatry
Wprowadził: hosiawak
Podpatrzone na: www.flickr.com

Atrakcje w Zakopanem i w okolicach przed rozpoczęciem sezonu

Dużymi krokami zbliża się sezon, w jakim będzie dało się w końcu zapomnieć o problemach wiążących się z zimą, ze śniegiem i ujemną temperaturą. Choć tak naprawdę wakacyjny urlopowy zacznie dopiero w czerwcu, kiedy armia uczniów żegna się ze szkołą i wyjeżdża na wypoczynek z mamą i tatą, już teraz da się zauważyć, że dużo ludzi wyprasza garstkę dni wolnego albo na jakiś czas zamyka swoją działalność, po czym pakuje plecak, zabiera trochę niezbędnych rzeczy i nieco zaskórniaków, aby wybyć dokądkolwiek – jak najdalej od centrum miasta, od swojej pracy, grymaszących kontrahentów i pozostałości po paskudnej, miejskiej zimie.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną
Wprowadził: Jura Park Bałtów
Podpatrzone na: http://www.juraparkbaltow.pl

Kajaki nad Pilicą

Poniedziałek, wtorek, środa i tak co tydzień trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można snuć plany, jak wykorzystać te dwa dni wolne od stresu, pracy i codziennych obowiązków. W letnie dni jest dużo okazji by spędzić weekend intensywnie, najlepiej na świeżym powietrzu z najbliższymi. I wcale nie trzeba wybierać się gdzieś daleko, aby ten czas atrakcyjnie spędzić. Korzystną ofertą może być spływ kajakowy.

Jakiego rodzaju kurtkę wybrać na motor?

Zima przeminęła, a więc czas najwyższy zasiąść za sterami własnego motocykla. Należy już teraz wybrać się na wiosenne zakupy dodatków do motocykla oraz odpowiedniej odzieży. Aby dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samym tym zagadnieniem, dowiedzieć się, jakie plusy i specyficzne cechy posiada odzież motocyklowa. Jakie jednak są to cechy, jak wybrać ją przed wyruszeniem na trasę?
Wszystkie artykuły dla: wiadomości kulturalne
okna
Wprowadził: OKNOPLAST-Kraków

Gdy zepsuje się zamek

Niejednokrotnie występują przypadki, gdy zamek w drzwiach ulega uszkodzeniu. Mogą to być drzwi prowadzące do domu, auta, albo drzwi kasy pancernej lub szafy. W zależności od rodzaju mechanizmu i stopnia jego zaawansowania można próbować otworzyć go na własną rękę. Takie próby jednak nierzadko skutkują niepowodzeniem, lub otwarciem mechanizmu, ale i uszkodzeniem go.

Wypożyczalnie aut w stolicy Małopolski

W jakich przypadkach wypożyczalnia aut jest miejscem, z którego usług trzeba korzystać? Za wiele nie trzeba szukać, przemyślmy sprawę przedsiębiorstw. Niektóre przedsiębiorstwa muszą transportować towary raz na określony czas. Bywa, że ludzie z przedsiębiorstwa muszą podróżować służbowo w odległe obszary kraju i kontynentu.

W jaki sposób zostać zawodowym kierowcą?

Osoby, które pragną zostać zawodowymi kierowcami są zobowiązane wprzód uzyskać prawo jazdy właściwej kategorii. Profesjonalne kategorie prawa jazdy można podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich jest kategoria C, czyli uprawniająca do prowadzenia samochodów spedycyjnych, a druga z nich to kategoria D, która daje prawo do prowadzenia mikrobusów.
Wszystkie artykuły dla: ze świata motoryzacji
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.