Najnowsze artykuły
Wprowadził: sfllaw

Czas rowerów za nami, pora na rabaty

Właśnie upłynął sezon rowerowy, chociaż na ulicach możemy dostrzec pojedynczychosoby goniących do pracy. cały czas możemy korzystać z tego rodzaju transportu. powinniśmy nie zapominać, jednak o tym, że będzie nam potrzebny drugi ubiór. Co możemy nabyć podczas obniżek cenowych?
biegacze
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas

Bieganie czy rower?

Bieganie czy rower? To pytanie stawia sobie wielu rodaków, a odpowiedź staje się łatwa – i rower, i bieganie! Jak powszechnie wiadomo, sport zbawiennie oddziałuje na zdrowie człowieka. Do wyboru jest wiele różnorakich dziedzin, nie warto się zatem zawężać do jednego.
akwarium
Podpatrzone na: flickr.com

Wykonaj nietypowe akwarium

Wiele osób marzy o akwarium, które jest niewątpliwą ozdobą domu. Jednak aby je założyć, trzeba pamiętać o kilku kwestiach rozstrzygających o powodzeniu działań. Które czynniki są zatem najważniejsze.Nade wszystko – wybór miejsca i powiązanego z nim wyglądu akwarium.
coś na nudę
paintball, asg
Wprowadził: West Point Public Affairs
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Airsoft, czyli zabawa w poligon

Airsoft jest to gra zespołowa, w której wykorzystywane są pneumatyczne repliki broni palnej strzelające kulkami z tworzywa sztucznego. Gry te z reguły rozgrywane są z dala od osiedli ludzkich w lasach, na poligonach wojskowych czy nieużytkowanych budynkach po starych fabrykach. Głównym celem wyposażonych w karabiny na kulki zawodników jest rzecz jasna trafienie przeciwnika, przeważnie nie czyniąc mu krzywdy.
konsola X-box 360
Wprowadził: redcoon.pl

Co wiemy o konsolach do gier?

Uniwersum gier, nazwijmy je, komputerowymi, jest wielką gałęzią show biznesu, która posiada swoich słynnych twórców, najlepsze marki, swoje pokazy nowości, wyróżnienia... Jest to obecnie tak duża branża, jak cały rynek filmowy z jego studiami w Hollywood i najsłynniejszymi reżyserami.
pomysł

Wszystko co chcesz poczytać na temat finansowania społecznościowego. Krótka charakterystyka

Finansowanie społecznościowe to coraz częstsza metoda na opłacenie kreatywnego pomysłu lub nawet start z działalnością. Zasada funkcjonowania jest prosta – trzeba zaprezentować swój projekt i obiecać drobne prezenty za pomoc finansową. Po osiągnięciu ustalonego celu, otrzymuje się całą zgromadzoną sumę pomniejszoną o nieznaczną prowizję. Jeśli pomysł się jednak nie powiedzie, kwoty pieniężne są zwracane wpłacającym. Dotować można wszystko – nowinki w technologii, albumy zdjęć, komiksy, kolekcje ubrań czy grę komputerową. Najbardziej istotny jest dobry pomysł, który musi spodobać się dużej ilości osób.
Wszystkie artykuły dla: coś na nudę
Włochy atrakcje turystyczne
Wprowadził: mblomqvist

Miejsca wakacyjne Włoch

Planujemy dalekie podróże, i komu się dziwić, że na tydzień czy dwa chce wyskoczyć z Polski gdzieś poza jej granice? I choć mamy w swoim kraju tak wiele świadectw wspaniałej historii, żądza oglądania rzeczy, których jeszcze nie widzieliśmy pcha w stronę innych krajów. Pragniemy zobaczyć na przykład Włochy atrakcje turystyczne Włoch, te słynne winnice i wspaniałe widoki w Rzymie. Pragniemy zetknąć się z odmienną kulturą i mentalnością, nacieszyć oczy widokiem Koloseum i Pompejami. Przyciąga Rzym atrakcje turystyczne tego miasta kryją historię i kulturę znacznie inną, niż nasza, znacznie głębszą i ciekawszą. Jeździmy do Wenecji, Neapolu, Watykanu, poznawać te miejsca oglądane przez miliardy oczu.
rejsy firmowe
Podpatrzone na: www.orlicatravel.pl

Rejs po Morzu Śródziemnym

Proponujemy Państwu tygodniowe rejsy firmowe luksusowym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. Podczas rejsu będzie się Państwem zajmował polski pilot, wykwalifikowana załoga oraz, podczas wycieczek – bardzo dobry przewodnik.
buty, sklep górski, turystyka
Podpatrzone na: http://www.skalnik.pl/

Przygotowujemy się do letniego wyjazdu

Już za niedługo upragniony wypoczynek. Na lato czekaliśmy tak bardzo. Tego roku zima wyjątkowo dała się nam we znaki. Czas teraz wygrzać się w pełnym słoneczku i odpocząć od powszednich zajęć. A z racji tego, że wakacje już tuż tuż, warto dobrze się do niego przygotować. Właściwa organizacja spowoduje, iż wczasy dostarczą nam tylko pozytywnych wrażeń.
Wszystkie artykuły dla: aktywny wypoczynek
Akumulatorowa kamera inspekcyjna GOS 10,8 V LI Professional
Wprowadził: Bosch
Podpatrzone na: Bosch

Nowoczesna technika jest dokoła nas

Dzięki rozwojowi technologii pomiarowych od niedawna w różnorodnych gałęziach przemysłu wykorzystywane są specjalistyczne elementy elektroniczne. Gdziekolwiek by nie poszukać, wszystkie działania zarządzane są komputerowo, wszelkie urządzenia oparte o niezwykle precyzyjne czujniki. Elementy elektroniczne wykorzystywane są w przemyśle ciężkim, w badaniach zjawisk fizycznych, w automatyce i wielu innych dziedzinach.
ekologia
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Ekologiczne substancje czyszczące

W ostatnim czasie znacznie większy nacisk położony jest na kwestie dbania o środowisko oraz ekologii. Ludzie zaczynają częściej zwracać uwagę na to, co jedzą i jakie środki wykorzystują. W sprawach odżywiania się coraz bardziej popularna jest tak zwana zdrowa żywność, otrzymywana metodami naturalnymi. Coraz bardziej powszechne jest też powracanie do naturalnych środków do prania, takich jak na przykład krochmal. Uzyskiwany jest on z wody i skrobi ziemniaczanej, a używany jest do usztywniania tkanin.
łąka
Wprowadził: PhillipC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Obozy jeździeckie dla najmłodszych

Trudno jest w dzisiejszych czasach zorganizować dziecku przepiękne wakacje, które będzie ono pamiętać aż do końca swego życia. W przesadnym dużej ilości firm zajmujących się organizowaniem kolonii prosto się pogubić. Wakacje dziecka czy to zimą, czy latem należy zaplanować z określonym wyprzedzeniem. Warto przygotować się na bardziej aktywne formy odpoczywania oraz na co bardziej oryginalne oferty agencji turystycznych, które mogą sprawić wiele radości dziecku.
Wszystkie artykuły dla: ciekawe artykuły
Nirvana
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/

Warto inwestować w doskonałe gatunki muzyczne

Gdy zwrócimy uwagę na to, co aktualnie jest niesamowicie cenione na rynku muzycznym, niewątpliwie wskazać powinno się np. Beyonce. Muzyka uniwersalna, która wpasowuje się idealnie w gusta odbiorców, nie ma grupy docelowej. Słucha jej każdy, bez względu na wiek. Atrakcyjne połączenia różnych gatunków, idealna jakość dźwięku oraz duża renoma, jaką cieszy się artysta na muzycznym rynku wśród klientów to bezsprzecznie najlepszy komplet.
formuła
Podpatrzone na: altervista.org

W jaki sposób samodzielnie podróżować na wyścig formuły 1?

Wszyscy fani formuły marzą o tym, aby obejrzeć zawody na żywo oraz przeżyć niezwykłe emocje. Wyjazdy na formułę 1 rzadko aranżowane są przez biura turystyczne i dlatego też mamy zamiar podpowiedzieć jak można zrobić to na własna rękę.
Wprowadził: stevendepolo/ flickr.com

Gwiazdkowe prezenty

Zbliżają się święta, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdziecie mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla maluchów proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny upominek dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.
Wszystkie artykuły dla: wiadomości kulturalne
Wprowadził: Richard Hsu

Wiosenna zamiana opon

Wraz ze zmianą, zmieniają się nasze drogi, a co za tym idzie właściciele samochodów muszą już zacząć szukanie wulkanizatora, który zmieni im opony z zimowych na letnie. Mrozy już raczej nie wrócą, dlatego należy pomyśleć o tego typu zmianie dużo wcześniej, zanim będziemy zmuszeni oczekiwać w dwutygodniowych kolejkach.
Kurs na wózek widłowy Poznań
Podpatrzone na: http://japanlift.pl

Serwis i wynajem wózków widłowych

Wózki widłowe to pojazdy o napędzie silnikowym, które przystosowane są do transportu produktów mających dużą masę i wielkość. Przede wszystkim są bardzo przydatne w zatowarowaniu magazynów, portów i fabryk. Przy transporcie na wózkach widłowych używa się dodatkowo drewnianych palet. Jasne jest, że do kierowania takim pojazdem, należy posiadać odpowiednie uprawnienia.
opony do ciągnika
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/

Ogumienie do New Holland i do Ursusa

W dzisiejszych czasach wybór dobrych opon do ciągnika nie jest zwyczajowo rzeczą łatwą. Czy warto kupować opony mniej znanych marek czy raczej firm docenianych na świecie? Aby dobrze wybrać najbezpieczniej zapoznać się mocno z samą kwestią, poznać firmy robiące choćby opony do Ursusa.
Wszystkie artykuły dla: ze świata motoryzacji
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.