Najnowsze artykuły
Wprowadził: Design Packaging

Ważne okazje i oryginalne prezenty

Zbliża się osiemnastka kolegi, a ty nie wiesz co mu dać? Kumpela zaprasza cię na wieczór panieński i nie możesz zdecydować się na podarunek? Nie ma problemu! Ratunkiem są… śmieszne prezenty.
pneumatyka, arapneumatik

Maszyny i procesy w branży przemysłowej.

Branża maszynowa, czyli obróbka metali, obróbka plastyczna blach, wskutek używaniu rozmaitego typu urządzeń i maszyn napędza innego rodzaju przemysł, zwiększając wydajność produkcji. Jest to przemysł nad wyraz kwitnący tak samo w Polsce jak i za granicą.
Młotek sędziego
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Konsultacje prawnicze w stolicy Dolnego Śląska

Chwile trudne mogą się przytrafić każdej osobie– rozwód, należne świadczenie, wypadek czy testament i spadek to zdarzenia trudne, z którymi bez wsparcia niełatwo byłoby nam sobie poradzić. Dzięki bogu postęp cywilizacyjny oraz lepiej dostępny internet ułatwiły dostęp do usług prawnych. Nie są one już ciężko dostępne ale i znacznie spadła ich cena, porównując ją do cen sprzed dziesięciu czy dwudziestu lat kiedy to na adwokata stać było jedynie nieliczni.
życie zawodowe
finanse
Wprowadził: Rental Realities
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Obecnie szczególnie popularne jest inwestowanie w obligacje, głównie dlatego, że kupno obligacji nie łączy się z tak dużym ryzykiem.

Wśród osób dominuje obecnie przeświadczenie, że prawidłowo zainwestowane finanse to podstawa godnego życia i ochrony w momencie nieszczęśliwego zdarzenia. Rozlegle przystępne propozycje banków w wielu przypadkach nie wystarczają już wielu osobom, które rozmyślają o wysokim zysku kapitałów, jakie postanawiają w mądry sposób zainwestować.
praca
Wprowadził: KIANO
Podpatrzone na: KIANO

Agencje doradztwa personalnego na rynku

Każdego typu przedsiębiorstwa częściej niż wcześniej korzystają z outsourcingu. Powodowane jest to zazwyczaj tym, że tego typu działanie opłaca się bardziej, niż utrzymywanie niektórych działów w firmie. Świetnym przykładem jest doradztwo personalne.
Wprowadził: HEMMERSBACH

Programy lojalnościowe - czy warto?

Już od dłuższego czasu głośno jest o wszelkiego rodzaju programach lojalnościowych czy motywacyjnych. Przedsiębiorstwa nierzadko wykorzystują tego typu działania, ponieważ ułatwiają budowanie pozytywnych relacji z klientami. Programy lojalnościowe stosowane są często, bo to łatwe i efektywne narzędzie.
Wszystkie artykuły dla: życie zawodowe
Wprowadził: iStock.com

Outsourcing księgowy dla rozsądnych firm

Firmy coraz częściej oddają obsługę działu rachunkowości firmom z zewnątrz. Ułatwia to często na obniżenie kosztów. Dlaczego dobrze skorzystać z oferty firm z zewnątrz?
biuro
Wprowadził: CROFFT System
Podpatrzone na: CROFFT System

Profesjonalne tłumaczenia dla przedsiębiorstw

Od okresu, gdy we Francji sprawował władzę Król Słońce, francuski stał się mową rządzących, handlu oraz dyplomatów. Sprawa ta kompletnie się odmieniła, kiedy w wyniku II Wojny Światowej oraz hegemonii USA język angielski stał się dominujący na globie. Obecnie uczy się go na każdym etapie oświatowym – zaczynając od zerówki, aż po studia mgr na uniwerku. Bez porządnej biegłości w języku Szekspira bardzo trudno zwyciężać w dzisiejszym świecie.

W jaki sposób przekazać 1% podatku organizacji pożytku publicznego?

Obecnie wielką ilość problemów
ze sprawami rachunkowymi i rozliczeniami PIT-ów są w stanie pomóc rozwiązywać wykwalifikowani specjaliści ,a także odpowiednie urządzenia.
Wszystkie artykuły dla: biznes i finanse
Dokumenty
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Pozycja biura tłumaczeń po przystąpieniu naszego kraju do UE. Jakie kwestie uległy zmianie?

Wstąpienie Polski do Unii może być oceniane na wiele sposobów, nie mało jest również ludzi, którzy są nastawieni dość negatywnie, nawet mimo tego, że od historycznej decyzji minęło już prawie dziewięć lat. Z całą pewnością są jednak firmy, jakie utęsknieniem wspominają dzień, w jakim zostaliśmy jednym z członków UE, czas ten przyczynił się bowiem do wzrostu znaczenia tych firm na rynku europejskim, a co za tym idzie również wzrost ich dochodów. Ich lista nie jest taka krótka, kluczową pozycję ma biuro tłumaczeń.
Studenci
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Wzięte kierunki studiów

Dalsze nauczanie w Polsce z roku na stale ulepsza swą ofertę, zmieniając szkoły wyższe i ich programy nauczania wraz z duchem czasu. Biorąc pod lupę studia informatyka jako kierunek cieszy się ogromnym zainteresowaniem przyszłych studentów oraz studentek.
E-biznes, internet
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Nowoczesna firma wybiera nowoczesne rozwiązania

Biznes gna do przodu. To, co wczoraj było podstawą w działalności, dziś jest melodią przeszłości. Rozwój technologiczny oferuje właścicielom przedsiębiorstw użyteczne narzędzia. Przyszłe lata staną się czasem rozkwitu Business Intelligence. To nowatorskie myślenie o biznesie, prawidłowe zarządzenie zmiennymi w celu podniesienia ergonomii pracy.
Wszystkie artykuły dla: praca i rozwój
regały w sklepie
Wprowadził: Forgemind ArchiMedia
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co się zmieniło w polskim handlu w ostatnich latach, w jaki sposób sobie sobie radzić z ekspansją sieci handlowych

Minione lata to niezwykle dynamiczny wzrost różnego rodzaju sieci handlowych, zobaczyć do zresztą można przejeżdżając przez duże i małe miejscowości. W większości z nich można zobaczyć zawsze te same kolory sklepów i loga, a jest ich coraz więcej. W dużych miastach otwierane jest również sporo galerii handlowych, ich głównym plusem jest to, że w jednym miejscu skupiają od kilkudziesięciu do nawet trzystu sklepów, a poza tym kina, restauracje i kawiarnie.
sii, serwery, outsourcing it
Podpatrzone na: http://pl.sii.eu/pl/

IT na rynku usług outsourcingowych

Technologie współczesnych czasów przeganiają wynalazki, które obecne były jeszcze kilka lat wstecz. Informatyzacja objęła właściwie każdą branżę, od edukacji, przez uprawy, do pracy szpitali, nie wspominając już o eksperymentach naukowych, z którego to światka wywodzi się wszystko, co dziś znamy pod postaciami sieci, telefonów komórkowych i innych licznych elektronicznych przedmiotów.
konstrukcja stalowa
Wprowadził: Dennis Elzinga
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co to konkretnie są blachy trudnościeralne, w jaki sposób się je użytkuje i jakie są ich cechy?

Pewnie nigdy nie słyszałeś o blachach trudnościeralnych. Na pewno jednak wiesz, czym są kruszarki, wykładziny, zsypy, pługi a także zęby koparek. Wszystkie te maszyny zrobione są przy pomocy wyżej wymienionych blach. Czym więcej konkretnie one są?
Wszystkie artykuły dla: wiadomości gospodarcze
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.