Najnowsze artykuły
trampki
Wprowadził: Daniel Kruczynski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Komfortowe obuwie damskie nadające się do wykorzystania na przeróżne sytuacje.

Trampki można wliczyć już w tym momencie do obuwia kultowego. Będą to idealne buty, tak samo dla mężczyzn, jak i dla pań. Popularne trampki na początku, kiedy zaczynały być wytwarzane miały zwykle wyznaczony wzór. Aczkolwiek w tym czasie wiele się zmieniło. Da się przebierać w wielu barwach i modelach.
Prawo
Wprowadził: controlarms
Podpatrzone na: www.flickr.com

Radcy prawni - jakim sposobem znaleźć się w labiryncie prawa?

Obecnie coraz więcej osób, zazwyczaj będąc tego zupełnie nieświadomymi, popada w różnorakie problemy z prawem. Przyczyn wspomnianych zjawisk upatruje się przede wszystkim w niskiej świadomości prawnej dużej części społeczeństwa. Niełatwo jednak o takową, skoro w wielorakich dziedzinach normy zmieniają się w bardzo szybkim tempie.
podatki
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Podatki za najem mieszkania.

Podatki w naszym kraju są nieco skomplikowane. Można stwierdzić, że w zasadzie płacimy je od wszystkiego. Także posiadacz lokalu mieszkalnego wynajmowanego musi płacić podatek za najem. Ma on aczkolwiek szansę wyboru rodzaju opodatkowania, co ma wpływ na wielkość obciążenia. Niemniej jednak takie prawo mają osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej w zakresie najmu.
życie zawodowe
Księgowość
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Rozliczanie kadr i płac w 2012

Prowadząc swoją firmę należy zwracać baczną uwagę na ogromną ilość kwestii. W wypadku, gdy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza naturalnie dobrze powinniśmy pilnować punktualnego odprowadzania składek ZUS, odpowiednio księgować wszystkie rachunki i koszty, w odpowiednim czasie i bez błędów wyliczać podatki – jest tego mnóstwo.
pieniądze
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Obligacje komunalne a warianty z nimi związane

Noworoczne oferty obligacji mających stałe oprocentowanie są zazwyczaj bardzo zróżnicowane. Sprzedaż nowych emisji jest prowadzona od początku stycznia 2013 roku i każda osoba ma szansę zmiany wartości oprocentowania wedle reguł kolejnej opcji.
szkolenie SAP
Wprowadził: alexvllv
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kontroluj firmę dzięki systemowi SAP

Business One gwarantuje integrację najważniejszych firmowych procesów biznesowych. Usługi wsparcia sap dotyczą między innymi zaopatrzenia gospodarki magazynowej, produkcji, finansów, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami. Zaznaczyć należy, iż oprogramowanie do zarządzania - SAP Business One to pojedyncza aplikacja, która wyklucza przeprowadzanie oddzielnych instalacji i skomplikowanej integracji wielu modułów. Nie jest to bardzo czasochłonne, a dodatkowo bardzo oszczędne. Dzięki temu systemowi uzyskuje się rzetelny wgląd we wszystkie informacje, ponieważ obsługuje się istotne funkcje biznesowe.
Wszystkie artykuły dla: życie zawodowe
Płyty ogniochronne firmy Knauf
Wprowadził: Knauf Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Knauf Sp. z o.o.

Warszawa i jej nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale także lokali dedykowanych na potrzeby biura lub sklepu. Zatrudnienie pośredników, których bez problemu znaleźć można po wstukaniu w Google np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” na pewno zmniejsza czas poszukiwań i zwiększa nadzieję na znalezienie miejsca, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.
Kreml
Wprowadził: Jean & Nathalie
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy Rosja jest prawdziwym rajem dla firm? Czy trzeba pouczyć się rosyjskiego?

Niegdyś język rosyjski był bardzo modny w naszym kraju. Uczono go w szkołach średnich i podstawowych tak, jak dzisiaj języka angielskiego. Komunikował się nim w zasadzie każdy. Obecnie potrafi go niewielki procent osób, szczególnie młodszych. Dlatego też każdy tłumacz języka rosyjskiego ma mnóstwo pracy. Jest tak, ponieważ coraz więcej z nas decyduje się na wyjazd do krajów, w których porozumiewa się po rosyjsku. Są to zarazem podróże, które nastawione są na zwiedzanie i poznawanie kultury, jak również i sfery dyplomatycznej.
Mocne wejście Twojej firmy
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Warto utworzyć swój interes

Prywatna działalność to w z całą pewnością sukces. To etap, kiedy można uwolnić się od szefa i budować zespół oraz strategię według własnych koncepcji. Szansa otrzymania dotacji z UE to też ciekawa wizja. Nie ma po co dłużej zwlekać – czas założyć firmę.
Wszystkie artykuły dla: biznes i finanse
sport
Wprowadził: Materiały prasowe
Podpatrzone na: Sport-shop.pl

Na jakie czynniki zwrócić uwagę tworząc plan treningowy?

Osoba, która kiedykolwiek uprawiała kulturystykę zdaje sobie sprawę, że optymalny plan treningowy to absolutna podstawa. Określenie celów treningu, oraz wybór optymalnych ćwiczeń, ich konfiguracji i intensywności pozwala na zoptymalizowanie efektów treningu oraz umożliwia dokonanie oceny postępów.
Kodak ESP 9250
Wprowadził: 4Press.pl
Podpatrzone na: 4Press.pl

Druk - wynalazek, który zmienił świat

Już prawie siedem wieków mija, od chwili, kiedy niejaki Gutenberg założył pionierski zakład drukarski na świecie. To niebywałe, jak ten Niemiec zmienił życie. Przyspieszenie kopiowania pisma dało podstawę do ekspansji naszej kultury. A współcześnie? Spójrzcie np. na marketing – drukowanie ulotek jest dzisiaj powszechne.

Konferencja It 2016 to niesamowity moment dla zapaleńców nowinek technologicznych oraz firm.

Organizacja różnego typu imprez czy wydarzeń stało się w ostatnich latach ciekawym pomysłem na własny interes. Duże spółki ale i niewielkie przedsiębiorstwa planują różnego typu konferencje it, kursy, czy szkolenia. Zwykle przeznaczają na to duży budżet, jednak brak im czasu lub ludzi, którym mogliby oddelegować tę pracę. W takiej sytuacji udają się do firm specjalizujących się w takich działaniach.
Wszystkie artykuły dla: praca i rozwój
wizualizacja
Wprowadził: © Silesia City Center
Podpatrzone na: © Silesia City Center

Centrum handlowe na Śląsku wobec propozycji partnerów

W dzisiejszych czasach galerie i supermarkety są podstawowym bazą napędzającym popyt. Konsumenci już dawno temu pokochali skoncentrowane zakupy na hali, jak m.in. popularne ostatnio w kraju centrum handlowe Śląsk. Są one nie tylko komfortowe, lecz także – w czasie rozbudowywania wszystkich sklepów – większe, umożliwiające zaoszczędzenie.
mobile touch oprogramowanie
Wprowadził: NEC Corporation of America
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
ewidencja majątku
Wprowadził: Andrew Michaels
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Na czym oparta jest inwentaryzacja środków trwałych?

Podstawą prawną, biorąc pod uwagę zasady, jakimi kieruje się inwentaryzacja środków trwałych, jest art. 26 ustawy o rachunkowości. Na bazie tego artykułu określone są rozmaite reguły, które obejmują branżę taką jak rachunkowość. Inwentaryzację prowadzi się w ostatni dzień w każdym roku obrotowym. Jeśli chodzi o tajemniczo brzmiące środki trwałe, mamy związek z inwentaryzacją w drodze spisu z natury. Kolejnym przypadkiem są środki trwałe, które mają utrudniony dostęp.
Wszystkie artykuły dla: wiadomości gospodarcze
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.