Najnowsze artykuły
IT
Wprowadził: Samsung
Podpatrzone na: Samsung

Co trzeba pamiętać na temat zaplecza IT?

Jeżeli już dawno zostało udokumentowane, że w żadnym razie nie należy nie szanować IT, ponieważ odgrywa ona w dzisiejszym świecie zbyt istotną rolę, trudno nieco nie napisać na parę ważnych tematów związanych z akurat IT. Malutkie ostrzeżenie: twórcą owego artykułu jest zasadniczo laik, który nie posiada za wielkiego doświadczenia w branży IT. Jednak pozostaje założyć, iż generalnie czegoś jakby nie patrzeć zainteresowani zwłaszcza |infrastrukturą IT są w stanie się dowiedzieć.

Mobilna elektryczność

Dawniej istniała pewna opowieść, która mówiła o tym, jak to tępemu pomocnikowi majster dla dowcipu nakazał dostarczenie mu 2 paczek prądu. Gdyby ów robotnik okazał się bystrzejszy, mógłby żartownisiowi dać po prostu agregat prądotwórczy.
reflektor diodowy
Wprowadził: Steinel
Podpatrzone na: Steinel

Światło przyszłości?

Technologia idzie do przodu, niemądrze ociągać się w tyle. Nie okłamujmy się, żarówka to przyrząd wprost z dziewiętnastego wieku i jego miejsce jest już w historii. Nie warto nabywać staroświeckich żarówek, gdy w sklepach są dostępne diody LED, prawdziwie nowoczesne światło.
życie zawodowe
Księga
Wprowadził: ieuz
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Doradztwo prawne we Wrocławiu

Nie należy unikać wizyty u prawnika w przypadku problemów z kwestiami prawnymi. Zasady postępowania prawnego okazują się dla wielu normalnych
osób zbyt zagmatwane, by samemu się w nich dobrze połapać. Skutki nieznajomości zasad prawa okazują się zgubne. Z tego powodu bardzo pomocne bywają porady prawne doświadczonych prawników. Wielkie miasta, takie jak chociażby Wrocław, obfitują w wielu specjalistów obeznanych z nawet najbardziej pokomplikowanymi sprawami prawnymi.
firma
Wprowadził: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa, czyli o czym należy pamiętać

Swoja działalność gospodarcza to wielkie wyzwanie. Równocześnie jest to opcja na zapewnienie sobie własnego miejsca pracy i odpowiednich dochodów, które często będą przewyższały te, na które możemy liczyć, pracując u kogoś. Musimy tak naprawdę wiedzieć w jak wielu sprawach prawnych, których zaniechanie może skutkować ogromnymi problemami.
Mały podatnik czyli kto?
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

PR to podstawa

Już ponad pięćdziesiąt lat temu marketing stał się osobną gałęzią uniwersytecką, rozwijaną przez tysiące naukowców. W tym czasie także w przedsiębiorstwach pojawiły się zespoły odpowiedzialne za kreowanie wizerunku marki oraz działy reklamowe. W obecnych czasach zawodowców od PR wynajmują przedsiębiorstwa prywatne, krajowe oraz instytucje rządzące, takie jak chociażby ministerstwa.
Wszystkie artykuły dla: życie zawodowe
komputer i akcesoria
Wprowadził: H Sterling Cross
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Specjalistyczne gadżety i programy na PC-ta

Świat nowinek technologicznych obfituje w informacje o coraz nowocześniejszych i doskonalszych programach i gadżetach do naszych PC-ów. Oczywiście to, czego potrzebujemy, zależy nie tylko od naszych osobistych upodobań, ale przede wszystkim od tego, do czego zazwyczaj jest nam potrzebny nasz komputer.
Praca przy komputerze
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Zadbajmy o ekologię - rozwiązania dla przedsiębiorstw

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów w spółce to kwestia priorytetowa. Od uzgodnienia systemu i kontroli należałoby rozpoczynać kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. Co więcej, w celu koordynacji, nie tylko dokumentów papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zapewnić przedsiębiorstwu program do zarządzania dokumentami, np. Sharepoint.
E-handel
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Badanie sieci

Ostatnio często można natknąć się na określenia takie jak monitorowanie środków masowego przekazu. Pomimo że brzmi to raczej tajemniczo, proces ten jest w zasadzie raczej nieskomplikowany. Proces ten ma związek public relations, a zarazem należy do głównych jego narzędzi. Polega na wyszukiwaniu informacji na określony temat w różnego typu środkach masowego przekazu. Otrzymane informacje służą do sprawdzania, jak dane przedsiębiorstwo lub produkt wygląda na tle rynku, a także do przewidywania w kwestii przyszłych losów określonego elementu. Jest to bardzo istotny proces w sytuacji, gdy potrzebne jest obserwowanie i ocena reputacji instytucji. Monitoringiem mediów zajmują się wyspecjalizowane firmy, a ich liczba aktualnie szybko zwiększa się.
Wszystkie artykuły dla: biznes i finanse
chłodnictwo
Podpatrzone na: http://izolacje.gda.pl/

Współczesne chłodnictwo

Dzisiejsze technologie w chłodnictwie? Dla wielu ludzi nie tylko definicja , ale także użycie nie jest znane. Należy trzeba mieć wiedzę, że wbrew pozorom taki rodzaj technologii jest dostępny dookoła. I coraz szybciej się rozwija. Dlaczego? Otóż wykorzystywanie dzisiejszych technologii w chłodnictwie nie tylko sprzyja rozwojowi handlu i przemysłu spożywczego, ale także codziennemu życiu. W związku z tym warto się przekonać w jakich branżach chłodnictwo ma najszersze zastosowanie.
Pieniądze, Euro
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Program lojalnościowy

W dzisiejszych czasach niewiele korporacji zdaje sobie sprawę jak ważnesą programy lojalnościowe. Firmy, które choć raz spotkały się z dochodami wynikającymi z przywiązania klienta do marki, poszukują rozwiązań , które pozwolą zoptymalizować ten proces. Na polskim rynku istnieje dużo firm proponujących kompleksową obsługą systemów lojalnościowych oraz motywacyjnych. Jednak wybór odpowiedniej nie jest łatwy, ponieważ ilość oferowanych wariantów jest zatrważająca.
Biznesmen
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Biura księgowe

Praca w takim miejscu, jak biuro rachunkowe, może być idealnych wyborem zawodowym, który opłaci się silnie w przyszłości. Nie jest jednak tak prosto – aby pracować w biurze rachunkowym należy spełnić restrykcyjne warunki. Fach rachmistrza jest w Polsce regulowany przez prawo państwowe. Podobnie jest w wypadku innych fachów, takich jak np. geodezja lub adwokatura.
Wszystkie artykuły dla: praca i rozwój
Samochód
Wprowadził: Ford

Auto-części do aut Ford

Wprowadził: Ford

Auto-części do aut Ford

Czy możemy sobie wyobrazić nasze życie bez pojazdu? To nieprawdopodobne! Od kiedy ten wspaniały wynalazek zdobył popularność, nieustannie jest pomocny w codziennej egzystencji. Pojazdem podróżujemy do pracy, czy szkoły. Możemy wybierać się w najdalsze miejsca. Powołano do życia mnóstwo koncernów, w których powstają samochody. Są to ogromne firmy, które zatrudniają wielu pracowników. Samochodowy biznes jest w rozkwicie. Każda marka stara się doścignąć inne i wykorzystuje nowości technologiczne, które powinny umilić nam egzystencję.
folia-zwijanie

Użycie czyściwa w domu

Czyściwo papierowe może mieć wiele postaci. Jedną z nich jest między innymi czyściwo przemysłowe. Jest to specjalistyczny typ, których charakteryzuje się wysoką jakością. Czyściwa takie wyróżniają się spośród innych rodzajów znaczną odpornością, dlatego też znajdują one swe zastosowanie we wszystkich sektorach przemysłu.
Roboty drogowe
Wprowadził: Kenneth Walton
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Barierki drogowe oraz szalunki budowlane - interesująca oferta rozlicznych firm

W dzisiejszych czasach niesłychanie wiele firm, jakie działa w branży budowlanej i drogowej oferuje wynajem lub sprzedaż takich artykułów, jak barierki drogowe oraz szalunki budowlane. Prócz tego profesjonalne firmy prowadzące swoją działalność na niezwykle okazałą skalę proponują także często barierki policyjne, zapory drogowe, ogrodzenia budowlane i docelowe, różne rusztowania (na przykład przestrzenne czy też fasadowe) i sporo innych produktów wysokiej jakości.
Wszystkie artykuły dla: wiadomości gospodarcze
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.