Najnowsze artykuły
Księgowość
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Audyt odpowiedzią na kryzys?

Zarządzanie biznesem to ciężka praca. Wie o tym każdy szef. Trzeba analizować każdy aspekt funkcjonowania, począwszy od działu kadr, po rachunkowość. A na dodatek nad Wisłę nadciąga dekoniunktura, więc przedsiębiorstwa, które pragną stać solidnie na rynku, muszą zracjonalizować swoje finanse.
praca
Wprowadził: materiały prasowe

Poszukiwania zatrudnienia w Internecie

Obecnie często nie jest lekko odnaleźć pracę. Dlatego też ludzie posiadający rozmaite wykształcenie starają się podjąć się każdego zajęcia, także niezgodnego z wyuczonym zawodem. Bardzo często przeszukują wiele stron w Internecie w poszukiwaniu prac wszelkiego typu. Opiekują się małymi dziećmi lub też pracują, jako copywriterzy. Dziś szalenie popularna jest praca freelancer. Polega ona na pracy bez etatu oraz podejmowaniu się wszelkich projektów na zlecenie. Jest to szalenie popularne w różnych sektorach.

Jak wyposażyć biuro

Meble stanowią ogromnie ważny element każdego pomieszczenia. Spełniają bardzo ważną rolę praktyczną, przechowując różne przedmioty. Poza tą funkcjonalnością elementy umeblowania mają jeszcze jedną rolę, estetyczną.
życie zawodowe
praca
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Metoda zarządzania projektami Prince2

Prince2 to jedna z najwyżej ocenianych metod zarządzania projektami. Pracodawcy szukający kandydata na etat o charakterze kierowniczym bardzo ochoczo patrzą na kandydatów znających ten system. System ten jest bardzo uniwersalny, udowodniono jego wysoką skuteczność w różnych gałęziach biznesu.
podatki
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Rozliczenie PIT 2016 / dwa tysiące siedemnaście - czyli, jakiego typu wnioski są na daną chwilkę dostępne wewnątrz sieci

Rozliczasz się poprzez sieć internetową? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś! W naszym artykule po opowiadamy Tobie, jakiego typu wnioski można wynaleźć wewnątrz sieci internetowej sięgając do tego konkretnego 2017 roku, jedynie musisz w dobry sposób przeczytać nasz nowy artykuł!
Prawo
Wprowadził: controlarms
Podpatrzone na: www.flickr.com

Fachowa kancelaria adwokacka - jak szukać?

Kiedy potrzebny jest nam prawnik często opieramy się na rekomendacji rodziny albo przyjaciół. Jeżeli jednak żadna osoba z naszego środowiska nie korzystał dotąd z usług adwokata najlepiej będzie nam szukać w sieci. Ma to swoje plusy i minusy, ale plusów jest dużo więcej.
Wszystkie artykuły dla: życie zawodowe
Wprowadził: mkosut

Rynek lokali użytkowych - trendy

Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji o charakterze gospodarczym, nakręcanych rosnącym popytem, nie zdążyło jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po kryzysie podaż. Jaka jest sytuacja na rynku biurowców?
pudełko

Gdzie kupić pudełka

Otwierając pierwszą firmę przychodzi się zetknąć z problemem zaopatrzenia. Jasne, istotny jest idea, jednak towar należy dowieźć. Na co patrzeć, by cena opakowania były niskie?
komputer
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Zarządzanie dokumentacją w firmie

W każdej firmie funkcjonuje obieg dokumentów. Zanim nowoczesność wkradła się do gospodarki, proces zarządzania dokumentacją, odbywał się dłużej plus był mało skuteczny. Odkąd są dobre programy komputerowe, praca przy dokumentacji staje się szybka i o wiele bardziej ekonomiczna. Jednym spośród takich oprogramowań jest Sharepoint. Mówiąc ogólnie aplikacja służy zakładaniu platformy komunikacyjnej między pracownikami firmy ( Android sharepoint) a pracownikami oraz ich otoczeniem.
Wszystkie artykuły dla: biznes i finanse
Busy Kraków
Podpatrzone na: www.minitrans-busy.pl

Wynajem busów w Krakowie

Gdy się pobieramy i chcemy zrobić przyjęcie weselne powinniśmy naszym gościom zagwarantować wspaniałą zabawę i jak najwięcej komfortu, aby mieli możliwość razem z nami weselić się tym wyjątkowym dniem. jeśli zapraszamy bliskich i znajomych z daleka jest to niezwykle istotne, bo przyjazd na ten dzień z pewnością wiąże się dla nich z właściwym rozplanowaniem dnia i transportu – tutaj z pomocą przychodzą busy kraków.

W jaki sposób przekazać 1% podatku organizacji pożytku publicznego?

Współcześnie duże ilości problemów
ze sprawami rachunkowymi i rozliczeniami PIT-ów są w stanie pomóc rozwiązywać doświadczeni specjaliści ,a także odpowiednie programy.
telebim reklama
Podpatrzone na: www.medas-media.com.pl

Z jakiego powodu billboardy cieszą się dużym zainteresowaniem koncernów?

Billboardy w Rudzie Śląskiej, to specjalne tablice reklamowo-promocyjne dużych wymiarów, które w naszym kraju na stałe wtopiły się w krajobraz wszystkich większych miasteczek. Billboardy w Płocku raczej w najbliższych latach nie znikną z lokalnych bloków jak również dróg, gdyż zdaniem specjalistów od reklamy wciąż są one efektywną formą reklamowania się i każda duża kampania promocyjna celuje na nie sporą sumę
Wszystkie artykuły dla: praca i rozwój
ślub
Wprowadził: Agata Kwiecień
Podpatrzone na: abcslubu.pl

Wymarzony ślub w dalekich krajach

Ślub za granicą jest wspaniałym wyjściem. Nie znamy chyba bardziej stworzonego dla zakochanych miasta niż Paryż. Jeśli posiadasz środki i chęci do załatwienia formalności, pomyśl nad ślubem za granicą. Oferujemy przydatny poradnik, w którym opisujemy co należy przedsięwziąć, by wziąć ślub za granicą.
długopis
Wprowadził: www.iconfinder.net
Podpatrzone na: www.iconfinder.net

Atrakcyjne gadżety dla firm jako promocja

Wśród propozycji wielu firm, wytwarzających dodatki będące przedmiotem reklamy danych marek, firm oraz przedsiębiorstw, znaleźć można m.in. długopisy reklamowe. Eleganckie długopisy z atrakcyjnymi wzorami, w pasy, minimalistyczne, zawierające tylko nazwę oraz logo firmy, dodawane są do dóbr i usług, oferowanych przez firmy. Rozmaite długopisy reklamowe, które dostępne są na rynku w korzystnych cenach, oferowane są z nadrukiem, grawerem – w przypadku długopisów metalowych, jak również w zestawach piśmiennych.
Młotek sędziego
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Zamówienia publiczne – uwaga na kwestie podatkowe.

Zamówienia publiczne to zawiły temat, zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy funkcjonują na rynku ledwie od kilku miesięcy, albo wcześniej nie mieli z nimi do czynienia. Zanim w ogóle pomyślą o przystąpieniu do jakiegoś przetargu muszą zapoznać się z warunkami oraz porządnie przygotować. Nie jest to łatwe, ale oczywiście da się zrobić. mamy parę opcji.
Wszystkie artykuły dla: wiadomości gospodarcze
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.