telefony i oprogramowanie

Przydatna pomoc przy urządzaniu wnętrz

Projektowanie domów jest procesem, które dla wielu z nas może się okazać męczące, albowiem nie wszyscy mają talent do tego, by móc sobie pozwolić na zaprojektowanie dużych pomieszczeń. Tworzenie tego w sposób odręczny może być szalenie skomplikowane, albowiem tego rodzaju czynność wymaga poświęcenia dużej ilości swego wolnego czasu. Bardzo pomocna w realizacji tego zadania będzie pewna aplikacja.
Aplikacje na telefon
Wprowadził: GoMobi.pl
Podpatrzone na: http://gomobi.pl

Nowe informacje z rynku aplikacji mobilnych!

Z ostatnich wyliczeń wynika, że w App Store udostępniono około 600 tys. aplikacji na telefon, z czego około 450 tys. jest wciąż możliwa do pobrania i stale znajduje się w sklepie .
Supertelefon z układem Tegra 3
Wprowadził: Tabasco PR
Podpatrzone na: Tabasco PR

Przyszłość aplikacji mobilnych

Przez pewien czas aplikacje mobilne były dostępne tylko dla posiadaczy iPhone’ów. Firma Apple była z pewnością prekursorem rozwiązań mobilnych. W tym czasie wykształciło się mnóstwo developerów specjalizujących się w programach tylko na urządzenia tej firmy. Prawie w tym samym czasie stały się popularne telefony z systemem operacyjnym Android.
Praca przy laptopie
Wprowadził: Devin Stein
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wszystko co musicie wiedzieć o gadżetach do komputerów w jednym miejscu

Bluetooth na komputer – wiadomo do czego służy, to nie taka już nowa technika komunikacji bezprzewodowej, z niewielkim zasięgiem. Montowana jest w różnych urządzeniach elektronicznych, do których zaliczamy klawiaturę, notebook, komputer, telefon komórkowy i wiele innych.
Biznesmen
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Polecane rozwiązania z dziedziny IT dla naszej firmy

W tych ciężkich czasach nie wszyscy są w stanie rozwijać się w swoim zawodzie. Wielu ludzi nie potrafi znaleźć zatrudnienia zgodnego ze swoimi kwalifikacjami. Nie może pomóc również dyplom wyższej uczelni. Dlatego mnóstwo ludzi decyduje się na wyjątkowo ryzykowny krok, jakim jest założenie własnego biznesu.
Samsung GALAXY S 4
Wprowadził: Samsung
Podpatrzone na: Samsung

Sprytne telefony

Dzisiejsze telefony oferują zwykle mnóstwo apek, które są dostępne standardowo, ale warto skorzystać z tych, które są oferowane w popularnych serwisach. Trzeba wiedzieć, że telefony z Androidem, są bardzo wrażliwe na ataki wirusowe. Powodów takiej sytuacji jest sporo, ale najgorszym problemem tego systemu jest to, że jest OSem open source. Oznacza to, że każdy \może dowolnie ingerować w kod źródłowy Androida oraz produkować i udostępniać aplikacje.
prezent na urodziny
Wprowadził: Alex G.
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kupowanie podarunków może być prawdziwą przyjemnością.

Oczywiście wydawanie pieniędzy dla osób, które ich nie posiadają zawsze idzie w parze ze stresem, ale i również jest na to rada. Zazwyczaj o większych okazjach zostajemy poinformowani odpowiednio wcześniej, więc można na tego typu wydatek przygotować się poprzez pożyczenie odpowiedniej sumy.
księgowa
Wprowadził: NATO E-3A Component
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z wielu forów internetowych można pobrać system do fakturowania - niezmiernie przydatny w trakcie rozliczeń

W obecnych czasach prowadzenie prywatnej aktywności gospodarczej nie powinno kojarzyć się z otworzeniem dużej spółki z ogromną ilością pracowników. Wielu ludzi pracuje samodzielnie, dzięki czemu zyski w pełni tworzą indywidualny zarobek. Szczególnie działają tak firmy eventowe, które w trakcie organizacji wesel czy innych potańcówek niekoniecznie potrzebują zatrudnienia sporej ilości osób.

Etui na iphone 5 i innego rodzaju akcesoria

Zwyczajne telefony komórkowe zastępują Ipody i Iphony. Wielorakie akcesoria na Ipada czy Iphona to dziś coś ponadprzeciętnie istotnego dla prawie każdej osoby, jaka stara nadgonić nowe trendy technologiczne ,jak również być na czasie z wartościowymi aplikacjami na Ipoda i ciekawymi akcesoriami na takie urządzenia. Kto potrzebuje dowiedzieć się więcej na ten temat może także wpisać w swoją wyszukiwarkę sieciową zapytanie Ipad akcesoria.
mobile touch oprogramowanie
Wprowadził: NEC Corporation of America
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.