telefony i oprogramowanie
Aplikacje na telefon
Wprowadził: GoMobi.pl
Podpatrzone na: http://gomobi.pl

Nowe informacje z rynku aplikacji mobilnych!

Z ostatnich wyliczeń wynika, iż w Apple - App Store można znaleźć już blisko 600 tys. aplikacji, w tym około 450 tys. jest wciąż możliwa do pobrania i bez problemu dostępna w sklepie internetowym.
księgowa
Wprowadził: NATO E-3A Component
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z wielu forów internetowych można pobrać system do fakturowania - niezmiernie przydatny w trakcie rozliczeń

w dzisiejszych czasach prowadzenie własnej aktywności gospodarczej nie powinno kojarzyć się z otworzeniem wielkiej spółki z sporą ilością pracowników. Wiele osób pracuje na własną rękę, dzięki czemu pożytki całkowicie stanowią indywidualny zarobek. Szczególnie działają tak firmy eventowe, które podczas organizacji przyjęć czy innych potańcówek niekoniecznie chcą zaangażowania sporej liczby osób.
mobile touch oprogramowanie
Wprowadził: NEC Corporation of America
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
WD SmartWare 1.3
Wprowadził: Tabasco PR
Podpatrzone na: Tabasco PR

Jakie systemy warto wdrożyć, by sprawnie zarządzać firmą?

Ważną kwestią przy wyborze dobrego systemu jest określenie celów firmy oraz jej kierunków biznesowych. Aby je zdefiniować, potrzebna jest znajomość możliwości przedsiębiorstwa i jego słabych punktów. Ważną sprawą jest również znajomość rynku i skali zapotrzebowania na daną usługę albo produkt. Profesjonalne programy dla firm, wspomagają ich działanie i podnoszą konkurencyjność na rynku. Z tego względu warto się zastanowić, jaki system dla firm jest potrzebny dla naszej działalności.
Nowa seria komputerów przenośnych firmy Samsung
Wprowadził: Samsung
Podpatrzone na: Samsung

Informatyczne oprogramowania w makro przedsiębiorstwach

Głównie duże firmy, te, które zatrudniają sporą liczbę pracowników muszą sobie radzić z komunikacją między nimi. Istotne wydaje się w ich przypadku wypracowanie takiego systemu, dzięki któremu całościowy przebieg zaczynając od zakupów aż po dystrybucję funkcjonował sprawnie, bez żadnych usterek.
Supertelefon z układem Tegra 3
Wprowadził: Tabasco PR
Podpatrzone na: Tabasco PR

Przyszłość aplikacji mobilnych

Przez jakiś czas aplikacje mobilne były dostępne wyłącznie dla posiadaczy iPhone’ów. Firma Apple była z pewnością prekursorem rozwiązań mobilnych. W tym okresie wykształciło się mnóstwo programistów wyspecjalizowanych w programach właśnie na urządzenia tej marki. Prawie w tym samym czasie stały się popularne telefony z systemem operacyjnym Android.

Przydatna pomoc przy urządzaniu wnętrz

Projektowanie domów jest procesem, które dla wielu z nas może się okazać męczące, albowiem nie wszyscy mają talent do tego, by móc sobie pozwolić na zaprojektowanie dużych pomieszczeń. Tworzenie tego w sposób odręczny może być szalenie skomplikowane, albowiem tego rodzaju czynność wymaga poświęcenia dużej ilości swego wolnego czasu. Bardzo pomocna w realizacji tego zadania będzie pewna aplikacja.
Praca przy laptopie
Wprowadził: Devin Stein
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wszystko co musicie wiedzieć o gadżetach do komputerów w jednym miejscu

Bluetooth na komputer – wiadomo do czego służy, to nie taka już nowa technika komunikacji bezprzewodowej, z niewielkim zasięgiem. Montowana jest w różnych urządzeniach elektronicznych, do których zaliczamy klawiaturę, notebook, komputer, telefon komórkowy i wiele innych.
Biznesmen
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Polecane rozwiązania z dziedziny IT dla naszej firmy

W tych ciężkich czasach nie wszyscy są w stanie rozwijać się w swoim zawodzie. Wielu ludzi nie potrafi znaleźć zatrudnienia zgodnego ze swoimi kwalifikacjami. Nie może pomóc również dyplom wyższej uczelni. Dlatego mnóstwo ludzi decyduje się na wyjątkowo ryzykowny krok, jakim jest założenie własnego biznesu.
Samsung GALAXY S 4
Wprowadził: Samsung
Podpatrzone na: Samsung

Sprytne telefony

Dzisiejsze telefony oferują zwykle mnóstwo apek, które są dostępne standardowo, ale warto skorzystać z tych, które są oferowane w popularnych serwisach. Trzeba wiedzieć, że telefony z Androidem, są bardzo wrażliwe na ataki wirusowe. Powodów takiej sytuacji jest sporo, ale najgorszym problemem tego systemu jest to, że jest OSem open source. Oznacza to, że każdy \może dowolnie ingerować w kod źródłowy Androida oraz produkować i udostępniać aplikacje.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.