ze świata motoryzacji

Samochód na krótkiej wycieczce

Pod wpływem ogólnego postępu w podróżowaniu, technologii i światowego handlu, rozwinęła się również potrzeba efektywnych, krótkich podróży. W przeciwieństwie do dawnych epok, w których dowolna wyprawa dalsza niż o dzień jazdy musiała być świetnie przemyślana, była droga i męcząca, dzisiaj możemy napotkać takich, którzy rano otrzymują od szefa polecenie:
Samochód, wymiana opon
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Wiosna dla zmotoryzowanych i nie tylko….

Początek wiosny to okres porządków. Kto nie myśli o odświeżeniu ścian w naszym domu, gruntownym sprzątaniu wszystkich zakamarków, zmianie firan, wypraniu dywanów czy nareszcie wywietrzeniu poduszek? Rzecz jasna solidny porządek jest konieczny dla zachowania czystości i zabezpiecza członków naszej rodziny przed chorobami.
Samochód osobowy
Wprowadził: order_242
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Parę informacji o pojazdach marki Fiat

Po naszych ulicach przemieszcza się naprawdę niemała liczba aut produkowanych przez wywodzący się z Włoch koncern Fiat. Koncern ten wytwarza nie tylko samochody osobowe, ale także samochody którymi dostarczany jest towar do sklepów.
myjnia samochodowa
Wprowadził: Gary Millar
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Lakier samochodowy - jak o niego się zatroszczyć

Stan auta właściwie zależy od jego posiadacza, czasami jest tak, iż nasze auto nie kwalifikuje się do najnowszych co tłumaczy fakt jego nie najlepszego wyglądu. Kto nie chciałby być posiadaczem auta, którego lakier lśni w słońcu?
Busy Kraków
Podpatrzone na: www.minitrans-busy.pl

Wynajem busów w Krakowie

Gdy się pobieramy i chcemy zrobić przyjęcie weselne powinniśmy naszym gościom zagwarantować wspaniałą zabawę i jak najwięcej komfortu, aby mieli możliwość razem z nami weselić się tym wyjątkowym dniem. jeśli zapraszamy bliskich i znajomych z daleka jest to niezwykle istotne, bo przyjazd na ten dzień z pewnością wiąże się dla nich z właściwym rozplanowaniem dnia i transportu – tutaj z pomocą przychodzą busy kraków.
Lexus LS 600h L
Wprowadził: © Lexus
Podpatrzone na: © Lexus

Dowiedz się co zrobić gdy zgubisz kluczyki

Przykre sytuacje się pojawiają od czasu do czasu. Nierzadko zdarza się tak mocny pech, że aż ciężko w to dać wiarę. Ludzie zawieruszają dużo rzeczy, zwykle takie, które są małe. Analizy wskazują, że zazwyczaj zawieruszają się nam np. portmonetki, parasolki i różnego rodzaju klucze. Trzeba również brać pod rozwagę fakt, że zawieruszenie jakiegoś przedmiotu może być efektem nie pośpiechu bądź wypadku, a po prostu bezczelnej kradzieży. Jest jeden element, którego stratę możemy przeżyć najmocniej. Mowa tu o kluczykach do auta.
Wprowadził: źródło: www.polimalo.com

Moda na motocykle

Wielu twierdzi, że motocykle to męska sprawa. Ale z jakiego powodu niewiasty by nie mogły pędzić po ulicach na 2 kołach? Rzecz jasna znaczącą barierą jest ciała – aby kierować motorem, należy mieć moc. Ale niewiasty też chodzą na siłownie i w sytuacji wzmacniającego się niewieścienia panów nierzadko są silniejsze od facetów.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jeśli planujemy nabycie nowiutkiego ogumienia dla naszego samochodu, pożądane byłoby uprzednio sprawdzić test opon letnich.

Obecnie można uchwycić zwiększenie sprzedaży aut nowiutkich oraz używanych. Jeszcze więcej osób posiada prawo jazdy i coraz wcześniej, niż w latach ubiegłych, decyduje się na nabycie swojego pierwszego samochodu. Bez wątpienia kupując samochód trzeba wypróbować wiele spraw. Do jednych z najważniejszych fragmentów należy jak najbardziej dobre i odpowiednio dostosowane ogumienie.

W jaki sposób zostać zawodowym kierowcą?

Osoby, które chcą zostać profesjonalnymi kierowcami są zmuszone wprzód zdobyć prawo jazdy odpowiedniej kategorii. Profesjonalne kategorie prawa jazdy można rozdzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich jest C, czyli pozwalająca na prowadzenie pojazdów ciężarowych, a druga z nich to kategoria D, która uprawnia do prowadzenia autobusów.
Wprowadził: KURSANT

Jakie opony zimowe wybrać?

Niełatwo zobaczyć w wyobraźni jazdę autem zimową porą bez odpowiednich opon. Mimo wszystko niektórzy uważają, że opony całoroczne są wystarczające. Czy faktycznie można uznać to za pewnik?
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.