ze świata motoryzacji
zima

Ogumienie samochodowe

Niebawem śnieżne dni, zatem należy przygotować swój samochód na utrudnione warunki na trasie. Opony zimowe to niezbędna rzecz, zwłaszcza o ile jeździsz w południowych rejonach Polski, gdzie śnieżyce nierzadko mocno przeszkadzają kierowcom. Nie czarujmy się: zimą cały czas na naszych drogach pojawiają się wypadki. Najgorsze z nich niosą ze sobą ofiary śmiertelne.
wycieraczki

Jak prawidłowo dbać o nasz samochód?

Każdy z nas chciałby, aby ich auta pracowały bez usterek i żeby nie trzeba było co chwilę jakichś części naprawiać lub wymieniać. Samochód to rzecz, która na ogół jest dość mocno eksploatowana i niestety trzeba mieć na uwadze fakt, że nie uda nam się tak naprawdę tego typu napraw uniknąć zupełnie. Możemy jednak zastosować się do kilku porad, które umożliwią nam użytkować auto długo i bezkonfliktowo. Niezwykle istotne są bez wątpienia cykliczne przeglądy stanu pojazdu.
Prezent dla niego
Wprowadził: www.Bodylook.pl
Podpatrzone na: www.Bodylook.pl

Prezent tylko dla prawdziwego mężczyzny

Okrągłe urodziny to istotne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Podobno kobiety najmocniej przeżywają swoje trzydzieste urodziny, a mężczyźni... W zasadzie.. Każde okrągłe. Niezwykłym dniem jednakowoż są czterdzieste urodziny.

Jazda wypożyczonym autem

Jest mnóstwo przypadków, w których wypożyczenie pojazdu staje się nieodzowne. Przyjrzyjmy się im dokładniej, bo w naszym kraju nie trudno znaleźć firmę, która ma w ofercie wynajem auta. Rzeszów, Lublin, Szczecin – właściwie takie usługi istnieją wszędzie.
Samochód, wymiana opon
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Wiosna dla zmotoryzowanych i nie tylko….

Kwiecień to czas porządków. Kto nie myśli o odświeżeniu tapet w naszym mieszkaniu, solidnym odkurzaniu wszystkich zakamarków, zmianie firan, dezynfekcji terakoty czy nareszcie wystawieniu na powietrze pierzyn? Rzecz jasna większy porządek jest konieczny dla zachowania higieny i zabezpiecza członków naszej rodziny przed chorobami.
eksploatacja samochodu
Wprowadził: Nikita Novozhilov
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Funkcja pojazdu we współczesnym świecie

Nabywamy auta z rozmaitych przyczyn, ale przede wszystkim ze względu na wygodę. Jeżeli mieszkamy poza miastem wówczas zakup samochodu jest koniecznością. W w dużych miejscowościach sprawa wygląda odmiennie. Obywatel nawet średniego miasta posiada alternatywę, może korzystać z własnego pojazdu jak też z transportu publicznego - w zależności od sytuacji.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Opony przemysłowe – gdzie nabyć?

Decydując się na dodatki takie jak opony przemysłowe w sieci nie wiąże się z niebezpieczeństwem niedostarczenia ich na czas. Wiele osób zauważa problem w takim sposobie kupowania, jednak usługi internetowe aktualnie są tak bardzo dobrze funkcjonujące i godne zaufania, że nie trzeba się bać żadnych konsekwencji.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jeśli planujemy nabycie nowiutkiego ogumienia dla naszego samochodu, pożądane byłoby uprzednio sprawdzić test opon letnich.

Na obecną chwilę można wychwycić przyrost sprzedaży samochodów nowiutkich oraz używanych. Coraz więcej osób posiada prawo jazdy i coraz wcześniej, niż w latach przeszłych, decyduje się na kupno swojego pierwszego samochodu. Bez wątpienia kupując auto należy przetestować wiele rzeczy. Do jednych z najważniejszych elementów należy naturalnie dobre i prawidłowo dostosowane ogumienie.
Samochód, jadący samochód
Wprowadził: GpsGuardian
Podpatrzone na: GpsGuardian

Najlepsze opony do samochodu.

Koła czy też inaczej mówiąc opony są bardzo ważną częścią niejednego auta. Odpowiadają one za styczność z podłożem oraz amortyzację i w szczególności za spokój jazdy.

Jakiego rodzaju kurtkę wybrać na motor?

Zima przeminęła, a więc czas najwyższy siąść za sterami własnego motocykla. Dobrze jest już teraz wybrać się na wiosenne zakupy dodatków do motocykla oraz odpowiedniej odzieży. Aby trafnie dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią, dowiedzieć się, jakie plusy i cechy szczególne posiada odzież motocyklowa. Jakie jednak są to cechy, jak wybrać ją przed wyruszeniem na trasę?
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.