ze świata motoryzacji

Wypożyczenie auta w stolicy

Warszawa to najbardziej okazałe Polskie miasto. Przyjeżdżają tam zarówno turyści, jak i biznesmeni. Niejednokrotnie wypożyczenie samochodu na czas pobytu w stolicy to idealne wyjście dla tych, którzy cenią sobie swoboda i nie maja zamiaru poruszać się za pomocą taksówek lub korzystać z usług komunikacji miejskiej.
Wprowadził: Michelin

Motoryzacja i różne rodzaje ogumienia

Motoryzacja to niezwykle szeroka, niezbędna dziedzina w przemyśle technologicznym. Gdyby wynalazca samochodu był w stanie opatentować własny pomysł, ustawiłby materialnie nie tylko własne potomstwo, lecz również ich dzieci, prawnuki, praprawnuki... wiele generacji do przodu – motoryzacja to jeden z największych przemysłów na Ziemi, choć nie tak dawno temu przegoniony tylko przez komputery i ciągły rozwój elektroniki. Wciąż jednak tworzy ważną branżę, na jakiej wyrosło wiele mniejszych przemysłów i usług.
Wprowadził: Volkswagen

Wypożyczalnia samochodów

Posiadanie swojego samochodu w dzisiejszych czasach wydaje się być czymś bardzo naturalnym. Przecież nie wyobrażamy sobie już naszego codziennego życia bez swojego pojazdu. Do pracy zazwyczaj jeździmy właśnie samochodem. Niestety, komunikacja miejska, pomimo różnych akcji, które reklamują korzystanie z niej w największych miastach, ciągle jest niepewna.
Wprowadził: maohamed.shaaz

Bezpieczna jazda busem

W sytuacji, gdy potrzebujesz firmy, która trudni się wynajmowaniem autokarów, musisz zacząć od internetu. Do wyszukiwarki sieciowej wpisz sformułowanie „autokary Kraków”. Możesz rzecz jasna wstawić tam inną miejscowość. Jak widać, znalezienie agencji jest proste, takich firm w Krakowie znajduje się wiele. Problemy zaczynają się, kiedy trzeba zdecydować się na którąś z nich.
Lexus LS 600h L
Wprowadził: © Lexus
Podpatrzone na: © Lexus

Dowiedz się co zrobić gdy zgubisz kluczyki

Przykre sytuacje się pojawiają od czasu do czasu. Czasem aktywuje się tak mocny pech, że aż niełatwo w to uwierzyć. Ludzie gubią sporo rzeczy, często takie, które są małe. Badania mówią, że regularnie zawieruszają się nam np. portfele, czapki i ważne klucze. Należy również brać pod uwagę fakt, że nieobecność rzeczy może być wynikiem nie nieuwagi lub zbiegu okoliczności, a po prostu bezczelnej kradzieży. Jest jeden przedmiot, którego zawieruszenie możemy poczuć najmocniej. Mowa tu o kluczykach samochodowych.
Wprowadził: KURSANT

Jakie opony zimowe wybrać?

Ciężko wyobrazić sobie podróż samochodem przez śniegi bez właściwych opon. Jednak wielu twierdzi, że opony całoroczne wystarczają. Czy naprawdę można uznać to za pewnik?
Opony samochodowe
Podpatrzone na: www.interopony.pl

Czy niedrogie opony to dobry wybór?

Stopniowo nadchodzi czas, gdy powinno się opony letnie zmienić na opony zimowe. Ich wymiana jest dosyć niekomfortowym procesem. Niemniej jednak można zaopatrzyć się w opony całoroczne i nie martwić się o wymianę. Niestety na mokrym podłożu mają małą przyczepność. Nie gwarantują one takiej pewności jak opony specjalistyczne. W istocie jest to tańsze wyjście, ale nie należy oszczędzać na zdrowiu i poczuciu bezpieczeństwa jednakowoż nas samych jak i naszych bliskich.

Niezawodne ubrania dla motocyklistów

Dla fanatyków podróżowania na motocyklu sprzęt nie jest jedynym wydatkiem. Muszą oni wyposażyć się też w kask i oczywiście w odpowiednią odzież. Dodatkowo, jeśli przemieszczają się na dalekich trasach na motocyklu niezbędne im będą sakwy.
samochody amerykańskie - części
Wprowadził: normcar
Podpatrzone na: http://www.normcar.pl/

Auta amerykańskie

Wybór auta uzależniony jest od dużej liczby elementów. Dla jego ułatwienia tworzone są różnorodne rankingi marek oraz modeli, sporządzane na podstawie rozmaitych kryteriów. Jednym z najważniejszych elementów jest bezpieczeństwo, które każde auto powinno zapewniać na jak najwyższym poziomie. Na ten aspekt w szczególności zwracają uwagę klienci planujący korzystać z pojazdu wspólnie z rodziną, a zwłaszcza ci posiadający małe dzieci.
autostrada
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Gdzie naprawić samochód?

W tych czasach auto nie jest specjalnym luksusem. Przy umiarkowanych zarobkach można pozwolić sobie na kupno całkiem niezłego, używanego samochodu. Kiedy już będziemy mieć własne cztery kółka, dobrze jest orientować się, gdzie, w przypadku jakichkolwiek usterek, można go naprawić. Znane marki jak choćby skoda serwis mają w każdym mieście, a zdarza się więcej niż jeden.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.