ze świata motoryzacji
olej antykorozyjny

Jak chronić auto przed rdzą? O jakich kwestiach zwłaszcza powinniśmy pamiętać?

Korozja jest faktycznie sporym problemem dla każdego właściciela pojazdu, lecz nie atakuje jedynie nadwozia starych samochodów, lecz wielu zupełnie nowych. W poszczególnych rodzajach pierwsze ogniska korozji są widoczne już po dwóch latach. Takie dosyć skrajne przypadki są spowodowane niezbyt dobrym zabezpieczeniem auta, czyli korzystania z nieskutecznych zabezpieczeń lub zbyt małą ich ilością. To jednakowoż nie wszystko.
Samochód
Wprowadził: Ford

Auto-części do aut Ford

Wprowadził: Ford

Auto-części do aut Ford

Czy możemy sobie wyobrazić nasze życie bez pojazdu? To nieprawdopodobne! Od kiedy ten wspaniały wynalazek zdobył popularność, nieustannie jest pomocny w codziennej egzystencji. Pojazdem podróżujemy do pracy, czy szkoły. Możemy wybierać się w najdalsze miejsca. Powołano do życia mnóstwo koncernów, w których powstają samochody. Są to ogromne firmy, które zatrudniają wielu pracowników. Samochodowy biznes jest w rozkwicie. Każda marka stara się doścignąć inne i wykorzystuje nowości technologiczne, które powinny umilić nam egzystencję.

Wypożyczalnie samochodów w stolicy Małopolski

W jakich sytuacjach wypożyczalnia aut jest miejscem, z którego usług trzeba korzystać? Daleko nie ma co szukać, przemyślmy kwestię przedsiębiorstw.
Prezent dla niego
Wprowadził: www.Bodylook.pl
Podpatrzone na: www.Bodylook.pl

Prezent tylko dla prawdziwego mężczyzny

Okrągłe urodziny to wielkie wydarzenie dla każdego człowieka. Podobno kobiety najmocniej przeżywają swoje trzydzieste urodziny, a mężczyźni... Właściwie.. Każde okrągłe. Szczególnym dniem jednak jest czterdziestka.
Wprowadził: maohamed.shaaz

Bezpieczna jazda busem

Jeżeli poszukujesz agencji, która zajmuje się wynajmowaniem autobusów, musisz zacząć od wyszukiwania internetowego. Do wyszukiwarki sieciowej wklej sformułowanie „autokary Kraków”. Możesz naturalnie wstawić tam inną miejscowość. Jak widać, odszukanie agencji jest proste, takich firm w grodzie Kraka znajduje się dużo. Problemy zaczynają się, kiedy trzeba zdecydować się na którąś z nich.
autostrada
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Wyposażenie samochodu

Wyposażenie samochodowe oferowane przez kluczowych na świecie dystrybutorów z gałęzi samochodowej to warta uwagi rzecz, którą szanujący się kierowca powinien mieć na uwadze. Wśród produktów, o których mowa są dywaniki samochodowe, środki do pielęgnacji pojazdu, oświetlenie czy wyposażenie dodatkowe (jak gaśnica). Które z wymienionych to niezbędne minimum, a co nam się zwyczajnie może przydać?
myjnia samochodowa
Wprowadził: Gary Millar
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Lakier samochodowy - jak o niego się zatroszczyć

Stan samochodu właściwie uzależniony jest od jego posiadacza, czasami jest tak, iż nasze auto nie należy do nowszych roczników co usprawiedliwia fakt jego nieciekawego wyglądu. Któż nie marzył by być posiadaczem auta, którego lakier błyszczy w promieniach słonecznych?
Wprowadził: Harman-Becker

Czy GPS jest dziś ważnym sprzętem w Twoim samochodzie?

Nie da się ukryć faktu, że każdy z nas lubi podróżować samochodem. Gdy zasiadamy za sterami prywatnego auta niejednokrotnie czujemy się zupełnie nieograniczeni. Swobodne decydowanie na temat wyselekcjonowania przez nas drogi jest powodem do radości.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jeśli planujemy nabycie nowiutkiego ogumienia dla naszego samochodu, pożądane byłoby uprzednio sprawdzić test opon letnich.

Na obecną chwilę można dostrzec przyrost sprzedaży samochodów nowych oraz używanych. Jeszcze więcej ludzi ma prawo jazdy i jeszcze wcześniej, niż w latach ubiegłych, decyduje się na kupno swojego pierwszego samochodu. Bez wątpienia kupując samochód trzeba wypróbować wiele rzeczy. Do jednych z najistotniejszych fragmentów należy naturalnie porządne i dobrze dopasowane ogumienie.
Wprowadził: Michelin

Motoryzacja i różne rodzaje ogumienia

Branża motoryzacyjna to bardzo obszerna, niezbędna branża w technologii. Gdyby twórca auta mógł zastrzec swój pomysł, zabezpieczyłby materialnie nie tylko swoje dzieci, lecz również ich dzieci, prawnuki, praprawnuki... dużo generacji w przyszłość – branża motoryzacyjna to jeden z najpotężniejszych przemysłów świata, choć nie tak dawno temu wyprzedzony jedynie przez komputery i postępujący rozwój elektroniki. Wciąż jednak stanowi ważną branżę, na jakiej wyrosło mnóstwo mniejszych gałęzi przemysłu i usług.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.