ze świata motoryzacji
Wprowadził: KURSANT

Jakie opony zimowe wybrać?

Ciężko zobaczyć w wyobraźni wycieczkę autem zimową porą bez odpowiednich opon. Mimo wszystko wielu twierdzi, że opony całoroczne są wystarczające. Czy naprawdę można uznać to za pewnik?
samochody amerykańskie - części
Wprowadził: normcar
Podpatrzone na: http://www.normcar.pl/

Auta amerykańskie

Wybór samochodu zależy od bardzo wielu elementów. Dla jego ułatwienia tworzone są różnorodne rankingi marek oraz modeli, tworzone na podstawie różnorodnych kryteriów. Jednym z głównych kryteriów jest bezpieczeństwo, które każdy samochód powinien zapewniać na jak najwyższym poziomie. Na tę cechę szczególnie zwracają uwagę ludzie planujący korzystać z samochodu wspólnie z członkami rodziny, a zwłaszcza ci mający małe dzieci.
porsche

Czy każdy może sobie pozwolić na zakup klasycznego auta?

Czy samochody muszą być nieciekawe? Nie. Mimo to prawie codziennie widzimy podobne do siebie auta typu kombi, sedan czy też auta miejskie. Rzadko można zobaczyć samochód, który wzbudziłby ciekawość. Z jakiego powodu jest ich tak mało?
volkswagen serwis
Wprowadził: Volkswagen

Gustowne wozy osobowe oraz dostawcze przystępne dla każdego

Mieszkańcy miast i wsi już od dawnych dziejów przemieszczali się z miejsca na miejsce. Szczytowym krokiem ewolucji przewozu ludzi i artykułów było wynalezienie koła. Koło zupełnie zrewolucjonizowało spedycję i stało się bazą współczesnych nadzwyczaj nowomodnych samochodów.

Jakiego rodzaju kurtkę wybrać na motor?

Zima przeminęła, a więc czas jest odpowiedni, aby siąść za sterami własnego motoru. Trzeba już teraz wybrać się na wiosenne zakupy akcesoriów do motocykla oraz specjalnej odzieży. Aby trafnie wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym tym zagadnieniem, dowiedzieć się, jakie zalety i specyficzne cechy posiada odzież motocyklowa. Jakie jednak są to cechy, jak wybrać ją przed wyruszeniem na trasę?
Wprowadził: Volvo

Wybieramy ciekawy i najekonomiczniejszy model Volvo spośród propozycji producenta

Lubujący się w motoryzacji ochoczo czytują tematyczne fora internetowe, aby także tam szukać inspiracji oraz danych dodatkowych, wiążących się z pewną marką. To właśnie forum Volvo zaliczane jest do for sieciowych o niesamowicie dużej liczbie dziennych odwiedzin. Właściciele różnych modeli aut czerpią stamtąd wiedzę, kiedy mają wątpliwości natomiast zawsze znajdują użyteczne podpowiedzi. Szczególnie ciekawe dla nich są także wypowiedzi innych użytkowników na dany temat.

Samochód na krótkiej wycieczce

Pod wpływem generalnego rozwoju podróżowaniu, technologii i światowego handlu, pojawiła się też potrzeba efektywnych, krótkich podróży. W przeciwieństwie do minionych czasów, kiedy każda wyprawa odleglejsza niż o dzień jazdy musiała być dobrze przemyślana, była kosztowna i trudna, dzisiaj da się napotkać takich, którzy o świcie dostają od kierownika przykaz:
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jeśli planujemy nabycie nowiutkiego ogumienia dla naszego samochodu, pożądane byłoby uprzednio sprawdzić test opon letnich.

Współcześnie można uchwycić przyrost sprzedaży aut nowych oraz użytkowanych. Jeszcze więcej osób ma prawo jazdy i coraz wcześniej, niż w latach przeszłych, decyduje się na nabytek swojego pierwszego auta. Jak wiadomo kupując auto trzeba wypróbować mnóstwo spraw. Do jednych z najistotniejszych szczegółów należy jak najbardziej dobre i odpowiednio dostosowane ogumienie.
Opony samochodowe
Podpatrzone na: www.interopony.pl

Czy niedrogie opony to dobry wybór?

Stopniowo nadchodzi moment, gdy powinno się opony letnie zmienić na opony zimowe. Ich zmiana jest całkiem niekomfortowym procesem. Aczkolwiek można zaopatrzyć się w opony całoroczne i nie martwić się o wymianę. Niestety na wilgotnym podłożu mają słabą przyczepność. Nie gwarantują one takiej pewności jak opony specjalistyczne. Owszem jest to mniej kosztowne wyjście, ale nie należy oszczędzać na zdrowiu i poczuciu bezpieczeństwa zarówno nas samych jak i naszych bliskich.
wycieraczki

Jak prawidłowo dbać o nasz samochód?

Wszyscy użytkownicy samochodów życzą sobie, aby ich auta pracowały bez usterek i żeby nie trzeba było co chwilę jakichś części naprawiać lub wymieniać. Samochód to rzecz, jaka na ogół jest dość mocno użytkowana i niestety trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że nie uda nam się tak naprawdę takich napraw uniknąć całkowicie. Istnieje jednak kilka rad, które pozwolą nam użytkować auto długo i bezkonfliktowo. Niezwykle istotne zdają się być bez wątpienia regularne przeglądy stanu samochodu.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.