ze świata motoryzacji
Samochód, wymiana opon
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Wiosna dla zmotoryzowanych i nie tylko….

Początek wiosny to czas wielkiego sprzątania. Każdy myśli o odnowieniu ścian w naszym domu, gruntownym odkurzaniu najdrobniejszych zakamarków, wymianie zasłon, dezynfekcji terakoty czy końcu wywietrzeniu pierzyn? Rzecz jasna większy porządek jest konieczny dla zachowania higieny i chroni członków naszej rodziny przed chorobami.
Wypożyczalnia aut, wynajem samochodu ceny
Podpatrzone na: http://www.prorent.com.pl/

Wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie

Znamy wiele sytuacji, w których wydzierżawienie auta okazuje się niezbędne. Przyglądnijmy się im dokładniej, bo w naszym kraju nie trudno odszukać działalność, która ma w ofercie wynajem auta. Rzeszów, Gdańsk, Zielona Góra – w zasadzie takie usługi działają wszędzie.
Wprowadził: Harman-Becker

Czy GPS jest dziś ważnym sprzętem w Twoim samochodzie?

Nie da się zamaskować faktu, że każdy z nas uwielbia jechać samochodem. Kiedy zasiadamy za sterami osobistego auta często czujemy się pod żadnym pozorem nieograniczeni. Suwerenne decydowanie na temat wyselekcjonowania przez nas drogi jest powodem do radości.
Wprowadził: Michelin

Motoryzacja i różne rodzaje ogumienia

Branża motoryzacyjna to bardzo obszerna, niezbędna branża w przemyśle technologicznym. Gdyby twórca samochodu mógł zastrzec swój pomysł, zabezpieczyłby materialnie nie tylko własne dzieci, lecz także wnuki, prawnuki, praprawnuki... dużo pokoleń w przyszłość – branża motoryzacyjna to jeden z największych rynków świata, choć nie tak dawno temu wyprzedzony tylko przez komputery i ciągły rozwój przemysłu elektronicznego. Nadal jednak tworzy poważną branżę, na której zrodziło się mnóstwo mniejszych przemysłów i usług.
opona
Podpatrzone na: www.interopony.pl

Kupno opon. Sprawdzone modele opon

Kupno rozlicznych części do auta to nieraz prawdziwe wyzwanie. Podejmowanie ogromnej ilości mniej czy też bardziej kluczowych decyzji co do sprzętów motoryzacyjnych zajmuje w nowym tysiącleciu drogocenny czas. Dla wielu jest to na dodatek dosyć stresująca sytuacja, dlatego powoduje również zwykle kłopoty dla początkujących kierowców.
Wprowadził: źródło: www.polimalo.com

Moda na motocykle

Utarło się stwierdzenie, że motocykle to męska dziedzina. Ale czemu panie nie mogą jeździć po drogach na dwóch kołach? Naturalnie znaczną przeszkodą jest ciała – aby prowadzić skutecznie motocykl, trzeba mieć siłę. Ale przecież kobiety również chadzają na siłownie i w sytuacji narastającego niewieścienia facetów często są bardziej silne od facetów.
Wprowadził: Richard Hsu

Wiosenna zamiana opon

Wraz ze zmianą, zmianie ulegają warunki na naszych drogach, a co z tego wynika właściciele aut muszą już rozpocząć rozglądać się za wulkanizatorem, który zmieni im opony z zimówek na letnie. Mrozy już raczej nie wrócą, dlatego trzeba pomyśleć o tego rodzaju wymianie zawczasu, zanim będziemy zmuszeni czekać w znacznych kolejkach.
Wypożyczalnia aut, wynajem samochodu ceny
Podpatrzone na: http://www.prorent.com.pl/

Kiedy warto wynająć auto?

Koszty używania własnego samochodu nieustannie pną się w górę – sporo osób wybiera usługi transportu zbiorowego. Ale są takie chwile, kiedy samochód jest niezbędny. Czasem podróż samochodem to najkorzystniejsza rzecz w trakcie urlopu. Kiedy ma się swój samochodów, można zwiedzić więcej, nie spiesząc się na samolot. Własny wóz staje się niezbędny również, gdy dokonuje się przeprowadzki. Trudno transportować meble i różnorakie gromadzone przez lata szpargały autobusem. Następnym przykładem sytuacji, gdy wypożyczalnia samochodów staje się podstawowym miejscem do odwiedzenia, jest posiadanie w czterech kątach osoby chorej, która powinna być przewożona autem. Wynajmowanie za każdym razem taksówki może okazać po prostu nieopłacalne. Podobna konieczność wynajęcia auta pojawia się, kiedy żonie nadchodzi termin rodzenia – rodzącą kobietę trzeba szybko przewieźć do szpitala, a pogotowie często dojeżdża zbyt długo.
Samochód, jadący samochód
Wprowadził: GpsGuardian
Podpatrzone na: GpsGuardian

Najlepsze opony do samochodu.

Koła czy też opony są bardzo ważną częścią niejednego pojazdu. Są one odpowiedzialne za styczność z jezdnią oraz amortyzację i w szczególności za bezpieczeństwo jazdy.
eksploatacja samochodu
Wprowadził: Nikita Novozhilov
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Funkcja pojazdu we współczesnym świecie

Nabywamy auta z rozmaitych przyczyn, ale głównie ze względu na wygodę. Gdy mieszkamy z dala od miasta wówczas kupno samochodu jest koniecznością. W wielkim mieście sprawa ma się odmiennie. Mieszkaniec nawet średniego miasta posiada wybór, może korzystać z własnego pojazdu jak też z transportu publicznego - zależnie od sytuacji.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.