ze świata motoryzacji
Wprowadził: HONDA

Na co zwrócić uwagę wybierając rękawiczek na motocykl?

Jednym z najbardziej istotnych akcesoriów nieodzownych przy posiadaniu i jeździe na motocyklu jest odzież. To tylko dzięki dokładnie dobranym elementom ubrania motocyklista jest chroniony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, a przede wszystkim przed groźnymi skutkami ewentualnego wypadku. Z tego powodu przykładowo kaski na motocykl, będące najbardziej istotną częścią ubrania kierowcy motocykla,są elementem regulowanym przez osobne dokumenty. Rodzaj i dokładne właściwości takiego kasku określają specjalne normy. Niestosowanie się do tych zasad grozi z kolei karą pieniężną. Bardzo istotnym elementem odzieży są także rękawice motocyklowe. Mają za zadanie chronić dłonie, które bardziej niż inne części ciała są narażone na działanie czynników zewnętrznych podczas jazdy.
Samochód, opony
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Opony do modnych samochodów

Konieczna dla bezproblemowej i bezpiecznej jazdy jest doroczna zmiana opon. Zwłaszcza zimą, gdy letnie opony nie zdają egzaminu i łatwo wpaść w poślizg, który może skończyć się tragicznie. Właściwe na zimną porę opony (np. zimowe opony do volvo) cechują się sporą przyczepnością, dzięki czemu można jeździć nawet po oszronionej trasie.
Nieformowany żywopłot
Wprowadził: Dan Zen

Który wymiar opon jest właściwy do samochodów osobowych

Kierowcy muszą wiedzieć, jaki wymiar opon jest wskazany do ich samochodów. Opony 215 65 16 trzeba dobierać odpowiednio, albowiem od tego zależy bezpieczeństwo nie tylko i wyłącznie kierowcy i pasażerów, których wiezie, ale też innych uczestników ruchu drogowego.
opona
Podpatrzone na: www.interopony.pl

Kupno opon. Sprawdzone modele opon

Nabycie rozlicznych części do auta to nieraz prawdziwe wyzwanie. Podjęcie dużej liczby mniej bądź też bardziej istotnych decyzji co do kwestii samochodowych pochłania w dwudziestym pierwszym wieku cenny czas. Dla wielu jest to dodatkowo dosyć stresująca sytuacja, z tego powodu powoduje również nieraz problemy dla początkujących kierowców.
volkswagen serwis
Wprowadził: Volkswagen

Gustowne wozy osobowe oraz dostawcze przystępne dla każdego

Ludzie już od dawnych dziejów przemieszczali się z miejsca na miejsce. Epokowym etapem ewolucji transportu ludzi i materiałów było odkrycie koła. Koło zupełnie zrewolucjonizowało transport i stało się bazą dzisiejszych nadzwyczaj nowoczesnych samochodów.
Wypożyczalnia aut, wynajem samochodu ceny
Podpatrzone na: http://www.prorent.com.pl/

Wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie

Znamy mnóstwo przypadków, w których wydzierżawienie samochodu staje się konieczne. Przyglądnijmy się im lepiej, bo w Polsce łatwo znaleźć przedsiębiorstwo, które ma w ofercie wynajem auta. Rzeszów, Wrocław, Zielona Góra – w zasadzie takie przybytki funkcjonują wszędzie.
Prezent dla niego
Wprowadził: www.Bodylook.pl
Podpatrzone na: www.Bodylook.pl

Prezent tylko dla prawdziwego mężczyzny

Okrągłe urodziny to istotne zdarzenie dla każdego człowieka. Podobno kobiety najmocniej przeżywają swoje trzydzieste urodziny, a mężczyźni... No cóż.. Każde okrągłe. Niezwykłym dniem jednak są czterdzieste urodziny.
Wprowadził: HONDA

Odzież motocyklowa na ciepłe dni

Zima przeminęła, a więc czas najwyższy siąść za sterami swojego motocykla. Trzeba już teraz wybrać się na wiosenne zakupy dodatków do motocykla oraz specjalnej odzieży. Aby trafnie wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią, dowiedzieć się, jakie zalety i specyficzne cechy posiada odzież motocyklowa. Jakie jednak są to cechy, jak wybrać ją przed wyruszeniem na trasę?
okna
Wprowadził: OKNOPLAST-Kraków

Gdy zepsuje się zamek

Niejednokrotnie występują przypadki, gdy zamek w drzwiach ulega uszkodzeniu. Mogą to być drzwi prowadzące do domu, auta, albo drzwi kasy pancernej lub szafy. W zależności od rodzaju mechanizmu i stopnia jego zaawansowania można próbować otworzyć go na własną rękę. Takie próby jednak nierzadko skutkują niepowodzeniem, lub otwarciem mechanizmu, ale i uszkodzeniem go.

Wypożyczalnie aut w stolicy Małopolski

W jakich przypadkach wypożyczalnia aut jest miejscem, z którego usług trzeba korzystać? Za wiele nie trzeba szukać, przemyślmy sprawę przedsiębiorstw. Niektóre przedsiębiorstwa muszą transportować towary raz na określony czas. Bywa, że ludzie z przedsiębiorstwa muszą podróżować służbowo w odległe obszary kraju i kontynentu.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.