ze świata motoryzacji
wycieraczki

Jak prawidłowo dbać o nasz samochód?

Wszyscy użytkownicy samochodów życzą sobie, aby ich auta pracowały bez usterek i żeby nie trzeba było co chwilę jakichś części naprawiać lub wymieniać. Samochód to rzecz, jaka na ogół jest dość mocno użytkowana i niestety trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że nie uda nam się tak naprawdę takich napraw uniknąć całkowicie. Istnieje jednak kilka rad, które pozwolą nam użytkować auto długo i bezkonfliktowo. Niezwykle istotne zdają się być bez wątpienia regularne przeglądy stanu samochodu.
Samochód, opony
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Opony do modnych samochodów

Konieczna dla bezproblemowej i bezwypadkowej podróży jest doroczna wymiana opon. Najbardziej zimą, kiedy letnie opony nie zdają egzaminu i można wpaść w poślizg, który może prowadzić do śmiertelnego wypadku. Zimowe opony (na przykład zimowe opony do volvo) cechują się sporą przyczepnością, dlatego da się jeździć nawet po oszronionej trasie.
Opony
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jeśli planujemy nabycie nowiutkiego ogumienia dla naszego samochodu, pożądane byłoby uprzednio sprawdzić test opon letnich.

Obecnie można wychwycić zwiększenie sprzedaży aut nowiutkich oraz użytkowanych. Coraz to więcej osób ma prawo jazdy i coraz wcześniej, niż w latach przeszłych, decyduje się na nabycie swojego początkowego auta. Niewątpliwie kupując samochód należy przetestować mnóstwo spraw. Do jednych z najistotniejszych elementów przynależy naturalnie porządne i odpowiednio dopasowane ogumienie.

Jakiego rodzaju kurtkę wybrać na motor?

Zima przeminęła, a więc czas najwyższy zasiąść za sterami swojego motoru. Dobrze jest już teraz wybrać się na wiosenne zakupy dodatków do motocykla oraz odpowiedniej odzieży. Aby dobrze wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią, dowiedzieć się, jakie zalety i cechy szczególne posiada odzież motocyklowa. Jakie jednak są to cechy, jak wybrać ją przed wyruszeniem na trasę?
samochody amerykańskie - części
Wprowadził: normcar
Podpatrzone na: http://www.normcar.pl/

Auta amerykańskie

Wybór samochodu zależy od dużej liczby czynników. Dla jego uproszczenia tworzone są rozmaite listy marek i modeli, tworzone w oparciu o rozmaite kryteria. Jednym z podstawowych kryteriów jest bezpieczeństwo, które każde auto powinno gwarantować w jak największym stopniu. Na ten aspekt w szczególności zwracają uwagę klienci zamierzający korzystać z auta wspólnie z rodziną, a zwłaszcza ci posiadający małe dzieci.
Samochód, wymiana opon
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Wiosna dla zmotoryzowanych i nie tylko….

Kwiecień to czas wielkiego sprzątania. Kto nie myśli o odnowieniu tapet w naszym mieszkaniu, gruntownym odkurzaniu najdrobniejszych zakamarków, zmianie zasłon, wypraniu dywanów czy nareszcie wystawieniu na powietrze pierzyn? Rzecz jasna większy porządek jest konieczny dla zachowania czystości i zabezpiecza członków naszej rodziny przed chorobami.
volkswagen serwis
Wprowadził: Volkswagen

Gustowne wozy osobowe oraz dostawcze przystępne dla każdego

Ludzie już od dawnych dziejów przemieszczali się. Szczytowym krokiem ewolucji przewozu ludzi i materiałów było odkrycie koła. Koło zupełnie zrewolucjonizowało spedycję oraz stało się bazą dzisiejszych nadzwyczaj nowomodnych samochodów.

Wypożyczenie auta w stolicy

Warszawa to największe Polskie miasto. Odwiedzają je zarazem turyści, jak i biznesmeni. Niejednokrotnie wypożyczenie samochodu podczas pobytu w stolicy to doskonałe wyjście dla tych, dla których istotna jest swoboda i nie maja zamiaru przemieszczać się przy pomocy taksówek lub korzystać z usług komunikacji miejskiej.
porsche

Czy każdy może sobie pozwolić na zakup klasycznego auta?

Czy auta muszą być monotonne? Niekoniecznie. Pomimo tego często widzimy bliźniacze samochody typu kombi, sedan czy aut miejskich. Bardzo rzadko widać samochód, który wzbudził ciekawość. Dlaczego jest ich tak mało?
autostrada
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Gdzie naprawić samochód?

W obecnych czasach własny wóz nie jest wielkim luksusem. Przy średnich zarobkach można pozwolić sobie na nabycie dość dobrego, używanego auta. Gdy już postanowimy mieć swoje cztery kółka, należy zorientować się, gdzie, w przypadku jakichkolwiek kłopotów, można go zreperować. Znane marki jak choćby skoda serwis mają w każdym mieście, a często więcej niż jeden.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.