ze świata motoryzacji
Samochód
Wprowadził: Ford

Auto-części do aut Ford

Wprowadził: Ford

Auto-części do aut Ford

Czy wyobrażamy sobie nasze życie bez pojazdu? To nieprawdopodobne! Od kiedy ten wyjątkowy wynalazek zyskał rzeszę fanów i entuzjastów, bezustannie pomogą nam w codziennej egzystencji. Autem docieramy do pracy, czy szkoły. Możemy wybierać się w najdalsze zakątki. Utworzono wiele koncernów, w których powstają samochody. Są to potężne firmy, które zatrudniają wielu pracowników. Samochodowy biznes kwitnie. Każda marka stara się prześcignąć inne i inwestuje w nowości technologiczne, które powinny ułatwić nam życie.

Samochód na krótkiej wycieczce

W efekcie ogólnego postępu w komunikacji, technologii i globalnego handlu, wzrosła także potrzeba szybkich, krótkich podróży. W opozycji do dawnych epok, kiedy dowolna wyprawa dalsza niż o dzień jazdy musiała być dobrze przemyślana, była droga i trudna, dzisiaj możemy napotkać ludzi, którzy rano otrzymują od kierownika polecenie:
Samochód, opony
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Opony do modnych samochodów

Konieczna dla bezproblemowej i bezkolizyjnej jazdy jest systematyczna zmiana ogumienia. Szczególnie zimą, gdy letnie opony nie zdają egzaminu i nietrudno wpaść w poślizg, który może prowadzić do śmiertelnego wypadku. Właściwe na zimną porę opony (na przykład zimowe opony do volvo) cechują się sporą przyczepnością, dlatego da się prowadzić nawet po oblodzonej powierzchni.
samochód terenowy
Wprowadził: TATA
Podpatrzone na: Marubeni Motors Poland

Wynajem pojazdów

Wybranie dobrej firmy wynajmującej samochody nie bywa zwyczajowo rzeczą łatwą. Aby dobrze dokonać wyboru najlepiej poznać marki trudniące się taką gałęzią usług. Dobrze w takich sytuacjach kierować się osądami jedynie cenionych i doświadczonych fachowców oraz swoich znajomych. Sporo są w stanie powiedzieć odpowiednie tabele z punktacją dla takiego gatunku.
Wprowadził: Ford

Części samochodowe do Forda

Osoby, które mają własne auta nie muszą się profesjonalne znać na przeróżnych częściach. Jeżeli coś się w nich zepsuje wystarczy przewieźć pojazd do mechanika. Tam w naszym Fordzie zostaną wymienione wszystkie nieprawidłowo działające, bądź wyeksploatowane moduły. To szalenie istotne, ponieważ od tego zależy bezawaryjne jak i bezpieczne użytkowanie naszego pojazdu.
autostrada
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Wyposażenie samochodu

Akcesoria do aut sprzedawane przez kluczowych na rynku wytwórców z branży samochodowej to warta uwagi rzecz, którą każdy kierowca powinien mieć na uwadze. Wśród elementów, o których mowa są dywaniki samochodowe, kosmetyki do pielęgnacji auta, żarówki czy wyposażenie dodatkowe (jak gaśnica). Które z nich to "must have", co zaś nam się po prostu może przydać?
Wypożyczalnia aut, wynajem samochodu ceny
Podpatrzone na: http://www.prorent.com.pl/

Kiedy warto wynająć auto?

Ceny posiadania własnego pojazdu ciągle pną się w górę – dużo ludzi wybiera korzystanie z komunikacji miejskiej. Ale są takie chwile, kiedy własny transport jest nieoodzowny. Czasami podróż samochodem to najkorzystniejsza rzecz w trakcie urlopu. Jeśli posiada się swój samochodów, można zwiedzić więcej, nie będąc popędzanym. Własny środek transportu jest korzystny też, kiedy dokonuje się przeprowadzki. Ciężko transportować meble i wszystkie gromadzone przez lata szpargały autobusem. Kolejnym przykładem sytuacji, gdy wypożyczalnia samochodów okazuje się podstawowym miejscem do złożenia wizyty, jest posiadanie w domu osoby chorej, która musi być przewożona samochodem. Branie za każdym razem taksówki może stać się zwyczajnie zbyt kosztowne. Podobna potrzeba wydzierżawienia auta pojawia się, gdy żonie przychodzi termin połogu – obolałą kobietę trzeba szybko przetransportować do szpitala, a karetka zwykle dociera zbyt długo.
porsche
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Porsche - marzenie niejednego mężczyzny

Z marzeń o lalkach czy zabawkowych wyścigówkach wyrastamy bardzo szybko. Im jesteśmy bardziej dorośli tym większe stają się nasze fantazje - dom z basenem, suknie z najnowszej kolekcji znanego projektanta czy szybki samochód. Nie ma mężczyzny czy chłopca, który nie pragnąłby chociaż na parę chwil zostać właścicielem luksusowego samochodu jakim jest porsche 356.

Wypożyczalnie samochodów w stolicy Małopolski

W jakich przypadkach wypożyczalnia aut jest przedsiębiorstwem, z którego należy korzystać? Długo nie trzeba szukać, przemyślmy kwestię przedsiębiorstw. Niektóre firmy muszą przewozić dobra raz na określony czas. Zdarza się,że ludzie z firmy muszą przemieszczać się służbowo w odległe zakątki kraju i świata.
Wprowadził: KURSANT

Jakie opony zimowe wybrać?

Trudno wyobrazić sobie wycieczkę autem zimą bez właściwych opon. Mimo to niektórzy twierdzą, że opony całoroczne są wystarczające. Czy naprawdę można wziąć to za pewnik?
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.