wszystko o komputerach
Kamera do monitoringu

Nagrania z monitoringu - kiedy mogą być najbardziej przydatne?

Współcześnie praktycznie na każdym kroku musimy liczyć się z możliwością, że ktoś nas nagra lub będzie mógł wyśledzić, co robimy dla przykładu w sieci. Jeśli uważasz, że jest to naruszenie Twoich praw, bez wątpienia powinieneś spojrzeć na tę kwestię z drugiej strony. Kiedy stanie się coś złego lub na przykład ktoś zginie, wtedy nagrania z kamer przemysłowych zwykle mogą być jedynymi dowodami.
komputer
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jak zapewnić obieg dokumentów w firmie?

Obieg dokumentów w naszej spółce to kwestia przetrwania. Od narzucenia systemu i kontroli powinniśmy rozpoczynać kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. Co więcej, w celu uporządkowania, nie tylko dokumentów papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zapewnić sobie program do zarządzania dokumentami, np. MS Sharepoint.
Wprowadził: Farbflut

często spotykane gry w sieci

Spory procent społeczeństwa posiada już dostęp do sieci i to na tyle szybki, by móc grywać w gry multiplayer. Wypisywać plusy zabawy online chyba nie muszę, prawda? Lecz gdyby ten wpis czytał laik sieciowy, napiszę: granie online to całkowicie nowe przeżycie.
etykiety samoprzylepne
Podpatrzone na: www.eti-go.pl

Na wszystko dobre są etykiety

Jak wyglądałoby życie, gdyby na ziemi nie byłyby dostępne etykiety? Sprawa wydaje się łatwa – wynaleźlibyśmy je. Lecz załóżmy jednak, iż nasza inteligencja w tej akurat materii poniosłaby klapę sromotną i dotkliwą. Jak funkcjonowałby glob,na którym nie byłoby miejsca na etykiety samoprzylepne? Zapraszam do łamigłówki.
telebimy elektroniczne
Wprowadził: Mikey
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najnowsze technologie wytwarzania obrazu

Wysokiej klasy urządzenia które służą do przekazu informacji reklamowych mierzonych do szerokiej rzeszy odbiorców to aktualnie jedyna technika uniwersalnie stosowana, jaka pozwala na emisję obrazów o bardzo wysokiej jakości przy zachowaniu świetnej widoczności przez użycie wysokiej siły diod LED.
komputer i akcesoria
Wprowadził: H Sterling Cross
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Specjalistyczne gadżety i programy na PC-ta

Świat nowinek technologicznych obfituje w informacje o coraz nowszych i udoskonalonych programach i akcesoriach do naszych komputerów. Naturalnie to, czego wymagamy, zależy nie tylko od naszych osobistych preferencji, ale głównie od tego, do czego zazwyczaj jest nam potrzebny nasz komputer.
NASDAQ
Wprowadził: bfishadow
Podpatrzone na: flickr.com

Inwestycje na rynku walutowym

Jeśli gramy i zaczynamy inwestycje Forex istnieje możliwość osiągania zysków zarówno na wzrostach kursów walut jak również na spadkach kursów. Niemniej trzeba pamiętać, że rynek walutowy opiera się w głównej mierze na spekulacji, przez co jest bardzo nieprzewidywalny. Da się więc zarobić jak i stracić wszystko. Noble Markets pokazuje, że warto zacząć od edukacji.
Praca przy laptopie
Wprowadził: Devin Stein
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wszystko co musicie wiedzieć o gadżetach do komputerów w jednym miejscu

Bluetooth na komputer – wiadomo do czego służy, to nie taka już nowa technika komunikacji bezprzewodowej, z niewielkim zasięgiem. Montowana jest w różnych urządzeniach elektronicznych, do których zaliczamy klawiaturę, notebook, komputer, telefon komórkowy i wiele innych.
Szara strefa
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Obsługa informatyczna przedsiębiorstw

W stolicy Polski eksperci z branży informatycznej próbują wciąż wprowadzać na rynek nowości technologiczne. Ma to na celu w znacznej mierze ułatwienie życia i uproszczenie codziennych czynności. Profesjonalni pracownicy branży związanej z obsługą informatyczną chcą wspierać rozwijanie się proponowanych przez firmy rozwiązań, naświetlając zainteresowanym funkcjonowanie nowości.
komputery
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Co to jest oprogramowanie ERP?

Jeśli prowadzimy swoją firmę przydatne jest, żebyśmy znali się na różnego typuu systemach i ułatwieniach, jakie oferuje nam rozwój technologii oprogramowania. Minęły już czasy, gdy sercem zakładu pracy był wielki segregator przechowywany przez panią w sekretariacie, w którym było wszystko. Teraz przydatne są systemy informatyczne wspierające pracę firmy na wszystkich szczeblach jej działania. Takim rozwiązaniem jest z pewnością system ERP.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.