wszystko o komputerach
CyberPower LAN Party Evo
Wprowadził: 4Press.pl
Podpatrzone na: 4Press.pl

Małe przedsiębiorstwo i zarządzanie - konieczne oprogramowanie

Na rynku są dostępne setki książek poruszających temat innowacyjnego zarządzania, wydajnego kształcenia personelu, organizacji pracy, a nawet metod przeprowadzania spotkań z pracownikami. To nie powinno dziwić – kryzys wyraźnie się zbliża, każda firma w związku z tym chce utrzymać się na rynku.
smartfony
Podpatrzone na: technibufallo.com

Nowa era telefonów komórkowych

Rozwój gałęzi GSM uległ przyspieszeniu w ostatnim czasie. Obecnie blisko 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Przoduje iphone, którego nowa odsłona zawsze jest mocno relacjonowana w mediach. Apple posiada rzeszę klientów, którzy oczekują często w kilometrowych kolejkach by kupić telefon w dniu premiery. Mimo wysokich kosztów, produkty Apple'a sprzedają się bardzo dobrze.
apple
Wprowadził: Laineema
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Towary Apple w sprzedaży ecommerce

Apple to firma, która zyskała sobie nietypowy status wśród użytkowników sprzętu komputerowego. Marka jest słynna właśnie z oferowanych przez nią urządzeń, ale produkuje także telefony i odtwarzacze mp3. Poza tym, jako jedna z pierwszych wprowadziła do sprzedaży przyrządy mobilne zwane tabletami. Jakby tego było mało, Apple jest też prekursorem sprzedaży utworów muzycznych w postaci plików elektronicznych. Prowadzony przez firmę program iTunes jest jednym z najbardziej popularnych serwisów z plikami mp3 na Ziemi. Firma posiada nawet własny sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.
komputery
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Co to jest oprogramowanie ERP?

Kiedy prowadzimy własną firmę przydatne jest, żebyśmy znali się na różnego typuu systemach i udogodnieniach, które oferuje nam rozwój technologii oprogramowania. Minęły już czasy, kiedy sercem zakładu pracy był ogromny segregator prowadzony przez panią w sekretariacie, gdzie znaleźć można było wszelkie informacje.Aktualnie stosowane są systemy komputerowe wspomagające pracę firmy na wszystkich szczeblach jej działalności. Takim rozwiązaniem jest z pewnością system ERP.
komputer
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jak zapewnić obieg dokumentów w firmie?

Obieg dokumentów w naszej firmie to kwestia przetrwania. Od narzucenia systemu i kontroli powinniśmy zaczynać ustalanie norm obowiązujących w administracji całego przedsiębiorstwa. Ponadto, w celu uporządkowania, nie tylko dokumentacji papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej wykupić przedsiębiorstwu program do zarządzania dokumentami, np. MS Sharepoint.
komputery, serwerownia
Wprowadził: Michael Hicks
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co to jest i do jakich celów jest wykorzystywany tzw. load bank?

W dzisiejszych dniach niemalże wszyscy jesteśmy uzależnieni od używania elektryczności. Nawet jeżeli pojechalibyśmy na biegun północny, to chcielibyśmy tę wędrówkę upamiętnić, zatem zrobić zdjęcia.
Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Podpatrzone na: Bird&Co Sp. z.o.o.

E-papierosy dla każdego

W dzisiejszych czasach wybranie odpowiednich papierosów nie jest zazwyczaj rzeczą łatwą. Ceny tytoniu nie są niewielkie w przeciwieństwie do ceny, którą mogą zapłacić płuca palacza. Z takiej przyczyny dobrze myśleć o alternatywach dla zwyczajnego palenia. Czy lepiej wybrać tradycyjnego papierosa, czy e-papierosa Mild? Dużo zależy tutaj od personalnych wymogów,jak również od przyzwyczajeń klienta. Aby najtrafniej wybrać najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać firmy robiące takie papierosy i kierować się opiniami wyłącznie wytrawnych i sprawdzonych specjalistów.
E-handel
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Badanie sieci

Ostatnio nierzadko można spotkać się z określeniami takimi jak monitoring mediów. Pomimo że brzmi to dość tajemniczo, proces ten jest w w sumie raczej nieskomplikowany. Zjawisko to wchodzi w zakres zagadnień public relations, a przy tym należy do najważniejszych jego narzędzi. Polega na odnajdywaniu danych na określony temat w rozmaitych mediach masowych. Otrzymane informacje wykorzystuje się do obserwowania, jak dane przedsiębiorstwo czy produkt radzi sobie na rynku, a także do przewidywania w kontekście przyszłych losów danego elementu. Jest to niezwykle istotny proces w sytuacji, gdy potrzebne jest obserwowanie i ocena reputacji instytucji. Monitoringiem środków masowego przekazu zajmują się profesjonalne przedsiębiorstwa, a ich ilość aktualnie gwałtownie rośnie.
klimatyzacja
Wprowadził: CWCS Managed Hosting
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakimi sposobami można polepszyć powietrze w pomieszczeniach domowych, plusy klimatyzatorów i oczyszczaczy.

Od jakiegoś czasu bardzo popularniejsza w domach i mieszkaniach staje się klimatyzacja. W samochodach jest już standardem, a w obiektach mieszkalnych i biurach powoli zyskuje coraz większą popularność. Zresztą trudno się temu dziwić, skoro jest ona zwyczajnie bardzo praktyczna. W dużej mierze popularność jej wynika z tego, że mocno się zmienił sposób stawiania budynków, duże okna ze szkła powodują szybkie nagrzewanie się wnętrz, więc do zapewnienia właściwego komfortu pracy konieczne będzie użycie układów klimatyzacyjnych.
Multimedialne centrum w domu, schemat
Wprowadził: DLNA
Podpatrzone na: DLNA

W jaki sposób wybrać właściwą firmę oferującą części zamienne do naprawy sprzętów RTV?

Zamawiając sprzęt zazwyczaj nie zastanawiamy się, kiedy się zepsuje i będziemy zmuszeni do jego naprawy. O wiele bardziej pragniemy cieszyć się możliwością jego użytkowania, oglądać z całą rodziną nowe ekranizacje na nowoczesnych TV lub słuchać ulubionej muzyki w wysokiej jakości dzięki znakomitemu kinu domowemu. Jednak jeśli przytrafi nam się awaria urządzenia oraz niezbędne nam będą części zamienne, m.in. programatory, powinniśmy wiedzieć, jak zdecydować się na właściwą firmę, która nam je zaoferuje, aby ekspresowo pozbyć się kłopotu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.