Najnowsze artykuły
Wprowadził: QST Marketing Group z Wrocławia

Papierosy XXI wieku

Od dawna w Polsce sytuacja palaczy pogarsza się. Powstają kolejne obostrzenia. Świeże dociekania naukowe ukazują tragiczny stopień oddziaływania nikotyny na kondycję człowieka. Nie ma co ukrywać, skończenie z nałogiem jest bardzo ciężkie i nie każdy może przez to przejść. Ratunkiem na te ciężkie sprawy są elektroniczne papierosy.
komputer i akcesoria
Wprowadził: H Sterling Cross
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Specjalistyczne gadżety i programy na PC-ta

Świat nowinek technologicznych obfituje w informacje o coraz nowocześniejszych i doskonalszych programach i gadżetach do naszych PC-ów. Oczywiście to, czego potrzebujemy, zależy nie tylko od naszych osobistych upodobań, ale przede wszystkim od tego, do czego zazwyczaj jest nam potrzebny nasz komputer.
Wprowadził: Design Packaging

Ważne okazje i oryginalne prezenty

Zbliża się osiemnastka kumpla, a ty nie wiesz co kupić? Kumpela zaprasza cię na wieczór panieński i nie potrafisz zdecydować się na podarunek? Nie ma problemu! Rozwiązaniem są… śmieszne prezenty.
nowoczesne technologie
Praca przy komputerze
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Zadbajmy o ekologię - rozwiązania dla przedsiębiorstw

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów w spółce to kwestia priorytetowa. Od uzgodnienia systemu i kontroli należałoby rozpoczynać kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. Co więcej, w celu koordynacji, nie tylko dokumentów papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zapewnić przedsiębiorstwu program do zarządzania dokumentami, np. Sharepoint.
E-handel
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Badanie sieci

Ostatnio często można natknąć się na określenia takie jak monitorowanie środków masowego przekazu. Pomimo że brzmi to raczej tajemniczo, proces ten jest w zasadzie raczej nieskomplikowany. Proces ten ma związek public relations, a zarazem należy do głównych jego narzędzi. Polega na wyszukiwaniu informacji na określony temat w różnego typu środkach masowego przekazu. Otrzymane informacje służą do sprawdzania, jak dane przedsiębiorstwo lub produkt wygląda na tle rynku, a także do przewidywania w kwestii przyszłych losów określonego elementu. Jest to bardzo istotny proces w sytuacji, gdy potrzebne jest obserwowanie i ocena reputacji instytucji. Monitoringiem mediów zajmują się wyspecjalizowane firmy, a ich liczba aktualnie szybko zwiększa się.
fotograf ślubny
Wprowadził: Subwave_Photography
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wynajmij dobrego fotografa na wesele. Kilka solidnych rad

Wesele na pewno zalicza się do zdecydowanie najbardziej wyjątkowych momentów w życiu każdego człowieka, który często potrafi naprawdę diametralnie je odmienić. W związku z tym w każdym przypadku musi nam zależeć na to, aby była to uroczystość odznaczająca się jak najwyższym poziomem organizacji, podczas której wszyscy zaproszeni goście będą mogli rzeczywiście doskonale się bawić.
Wszystkie artykuły dla: nowoczesne technologie

Jakim aparatem robić dobre zdjęcia?

najbezpieczniej zawsze przy zakupie zapoznać się bliżej ze kwestiami technicznymi aparatu. Należy przy tym kierować się osądami wyłącznie wytrawnych i sprawdzonych fachowców. Aparaty cyfrowe czy jakieś antyczne modele, które dziś są już nieczęsto stosowane? Do celów codziennych zdjęć zdecydowanie rekomenduje się w takiej sytuacji tą pierwszą opcję. Takie cyfrowe, nowoczesne aparaty a także lustrzanki są bowiem praktyczniejsze i prostsze w obsłudze. Jak je jednak wybrać?
slub
Podpatrzone na: flickr.com

Jak znaleźć najlepszego fotografa

Oto niedługi poradnik, w którym opiszemy treściwie, jak wybrać specjalistę, który uwieczni kluczowy moment w żywocie każdego człowieka - ceremonię małżeństwa pary ludzi.
internet
Wprowadził: TwojaBateria.pl
Podpatrzone na: TwojaBateria.pl

Chroń swoją firmę

Aktualnie w większości firm używane są sieci komputerowe, a na pewno wszystkie mają dostęp do internetu. Technologie sieciowe dają niepoliczalne korzyści, w tej kwestii nie ma żadnych wątpliwości. Ale trzeba pamiętać, że niosą ze sobą też sporo niebezpieczeństw. Bezpieczeństwo sieci wielu właścicielom biznesów spędza sen z powiek.
Wszystkie artykuły dla: fotografia
Smartfony Nokia Lumia 720
Wprowadził: Nokia
Podpatrzone na: Nokia

Jaki model komórki wybrać

Telefon komórkowy to dziś przyjaciel każdej osoby. Używa się go w gwałtownych sytuacjach czy, aby być zawsze dostępnym dla swych znajomych i rodziny. Jakim sposobem jednak wyselekcjonować najlepszy telefon komórkowy?
Serwer
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Serwery

W dzisiejszych czasach w zasadzie wszędzie używa się sprzętu komputerowego. Służy on przyspieszeniu pracy w biurach, służąc za maszyny liczące, ułatwia porozumiewanie się, usprawnia obieg dokumentów. Natomiast do właściwego funkcjonowania sprzetu komputerowego potrzebne są serwery.
smartfony
Podpatrzone na: technibufallo.com

Nowa era telefonów komórkowych

Rozwój gałęzi GSM nabiera tempa w ostatnim czasie. Obecnie blisko 50% kupowanych komórek to smartfony.
Przoduje iphone, którego nowa odsłona zawsze przynosi rozgłos w mediach. Apple ma rzeszę fanatyków, którzy czekają najczęściej w długich kolejkach by kupić Iphone'a w dniu premiery. Pomimo wysokich kosztów, produkty firmy Apple sprzedają się bardzo dobrze.
Wszystkie artykuły dla: telefony i oprogramowanie
Thomas-it
Podpatrzone na: www.thomas-it.pl

Modyfikacje w serwerowni

Na stworzenie strony internetowej i na usługi informatyczne składa się wiele czynników i wielu pracowników. Od programistów, którzy programują strony w wybranym przez siebie języku programowania, przez grafików pracujących nad jej wyglądem, oraz administratorzy sieci. Współpraca taka może trwać tylko do założenia strony internetowej, ale wiele firm decyduje się na dłuższe uzgodnienia.
Smartfon
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakiego względu opłaca się sprzedać swój telefon do skupu telefonów komórkowych i jednocześnie zamienić go na nowy model ?

Przepadasz za nowymi gadżetami, zatem coraz kupujesz nowy telefon komórkowy? A może za każdym razem wraz z podpisaniem nowego kontraktu na abonament możesz wybrać sobie lepszy model? Jeśli tak, co robisz z poprzednią komórką? Kładąc ją do szuflady dużo nie uzyskujesz, znacznie lepiej jest sprzedać starszy model do skupu telefonów komórkowych, szczególnie w przypadku, gdy nie działa.
Wprowadził: AMagill

Pożyczka w SKOK-u

Pożyczka SKOK to temat który dotkniemy się w tym artykule. Jeśli należysz do SKOK pożyczki będą tańsze, stąd jeśli chcesz więcej pieniędzy, a jesteś już członkiem SKOK powinno się zaciekawić się tym sposobem zdobycia kapitału.
Wszystkie artykuły dla: wszystko o komputerach
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.