Najnowsze artykuły
Wprowadził: Design Packaging

Ważne okazje i oryginalne prezenty

Zbliża się osiemnastka kolegi, a ty nie wiesz co mu dać? Kumpela zaprasza cię na wieczór panieński i nie możesz zdecydować się na podarunek? Nie ma problemu! Ratunkiem są… śmieszne prezenty.
rura
Wprowadził: Armacell
Podpatrzone na: Armacell

Sprawdzone metody na suche powierzchnie.

Wahania temperatury wymagają od nas większej troski nad naszym stanem zdrowia. W takich warunkach o katarek nie trudno. Wymęczony organizm, wciąż poddawanym próbom, zaczyna minimalnie szaleć. Kiedy jest zimo nasze mieszkania muszą być dogrzewane. I nie ważny sposób uzyskiwania dodatkowych rumieńców na twarzy, bo za każdym razem efekty dogrzewania są równie niekorzystne dla nas. Jak to sprawdzić? Trzeba tylko obejrzeć swoje włosy. Jeśli widzimy objawy suchości możemy być nieomal pewni, że w naszym domu mamy do czynienia ze zbyt suchym powietrzem. Innymi skutkami suchego powietrza są także problemy z oddychaniem.
sii, serwery, outsourcing it
Podpatrzone na: http://pl.sii.eu/pl/

IT na rynku usług outsourcingowych

Technologie współczesnych czasów przeganiają wynalazki, które obecne były jeszcze kilka lat wstecz. Informatyzacja objęła właściwie każdą branżę, od edukacji, przez uprawy, do pracy szpitali, nie wspominając już o eksperymentach naukowych, z którego to światka wywodzi się wszystko, co dziś znamy pod postaciami sieci, telefonów komórkowych i innych licznych elektronicznych przedmiotów.
nowoczesne technologie
Supertelefon z układem Tegra 3
Wprowadził: Tabasco PR
Podpatrzone na: Tabasco PR

Przyszłość aplikacji mobilnych

Przez jakiś czas aplikacje mobilne były dostępne wyłącznie dla posiadaczy iPhone’ów. Firma Apple była na pewno prekursorem rozwiązań mobilnych. W tym czasie pojawiło się mnóstwo developerów wyspecjalizowanych w programach właśnie na urządzenia tej marki. Niewiele później zyskały na popularności telefony z systemem operacyjnym Android.
internet
Wprowadził: TwojaBateria.pl
Podpatrzone na: TwojaBateria.pl

Plusy firm ze stolicy świadczących usługi na rzecz przedsiębiorców

Jeszcze kilka lat temu, prowadząc firmę rozpoczynającą swoją działalność na rynku, musieliśmy znać się niemal na każdym aspekcie prowadzenia firmy. Wymuszano na nas między innymi: prowadzenia firmowej księgowości, kierowania reklamą, rozwiązywania kłopotów prawnych oraz organizowania całej gamy kwestii powiązanych z klasyczną biurokracją

Zainwestuj mądrze w obiektyw

Prawdopodobnie nie ma takiej rzeczy czy zjawiska, które jeszcze nie zostało ujęte przez fotografa. Sporo z nich za pomocą fotografii potrafi z na pozór pospolitego, zwyczajnego przedmiotu uczynić prawdziwe dzieło sztuki. Sama fotografia zresztą choć raz w roku mieści się w polu zamiłowań niemal każdego urlopowicza.
Wszystkie artykuły dla: nowoczesne technologie
zdjęcie
Wprowadził: Agata Kwiecień
Podpatrzone na: abcslubu.pl

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Coraz częściej mamy okazję po wprowadzeniu w wyszukiwarkę frazy, np. "fotograf Wrocław" znaleźć oferty profesjonalnych fotografów, lub fotografów amatorów zachęcających na sesje fotograficzne. Oferty dotyczą tak udokumentowania ważnej dla nas sytuacji, jak i sesji "bez powodu". Kto bierze udział w tego typu projektach? Do czego możemy ich efekty zastosować?

Salony fotograficzne

Dowolny branżowy sklep jest miejscem, do jakiego klienci przychodzą nie tylko zrobić zakupy. W salonie muzycznym pragną kontaktu nie tylko ze sprzedawcą, ale raczej znawcą muzyki, który pamięta mnóstwo utworów, jest w stanie je bezbłędnie zagrać, a także doradzić w doborze ekwipunku, wzmacniaczy, strun i pozostałych. W sklepie budowlanym – klient oczekuje nie tylko faktury i zakupów, ale również specjalistycznych podpowiedzi, doświadczenia i wskazówek, które będzie mógł wprowadzić w życie we własnych planach budowy, rekonstrukcji czy pozostałych przedsięwzięć. Dotyczy to również punktów fotograficznych.
fotograf ślubny
Wprowadził: Subwave_Photography
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wynajmij dobrego fotografa na wesele. Kilka solidnych rad

Wesele na pewno zalicza się do zdecydowanie najbardziej wyjątkowych momentów w życiu każdego człowieka, który często potrafi naprawdę diametralnie je odmienić. W związku z tym w każdym przypadku musi nam zależeć na to, aby była to uroczystość odznaczająca się jak najwyższym poziomem organizacji, podczas której wszyscy zaproszeni goście będą mogli rzeczywiście doskonale się bawić.
Wszystkie artykuły dla: fotografia
windows 8

Microsoft prezentuje swój nowy system

Od kilki już lat jednym z najczęściej posiadanych i najsilniej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli nic innego jak kieszonkowe aparaty telefoniczne mające możliwości telefonu komórkowego i komputera kieszonkowego.
Wprowadził: Comes S.A.

Moda na zakupy w Internecie

Nie ma co ukrywać, że staliśmy się społeczeństwem on-line. Pracujemy w Sieci, utrzymujemy relacje z drugiego końca świata i nawet żywnośćzakupy spożywcze kupujemy przez Internet. Ułatwienie życia i oszczędność czasu sprawiły, że także biznes biznesmeni postanowili przenieść się do sieci i pokazać swoją niezwykle barwną ofertę.
strona internetowa www

Rewelacyjna reklama dla Twojej firmy

Stawiając na założenie strony w sieci, a więc miejsca, co będzie wizytówką Twojego przedsiębiorstwa, warto zasięgnąć opinii osób bardziej doświadczonych. Całkowity profesjonalizm dawanych nam do dyspozycji możliwości sprawia, że wzbudza się w nas zaufanie. Klarowne odpowiedzi klarujące nam, jako osobom zainteresowanym, opcje tworzenia stron w internecie, jedynie zachęcają do zadbania o tę kwestię. Mile widziane na forach pytania o to, jak umieścić stronę w internecie, nigdy nie zostają bez odpowiedzi.
Wszystkie artykuły dla: telefony i oprogramowanie

Najlepszy sprzęt RTV plus akcesoria

Od czasu do czasu jest tak, że jeżeli decydujemy się na zakup jakiegoś urządzenia, to jeszcze w dodatku powinniśmy do niego dobrać kilkanaście dodatków, które spowodują, że korzystanie z niego będzie łatwiejsze oraz jednocześnie, iż będziemy go mieli możliwość używać w różnych warunkach. Przez to trzeba się nagle dopytać, co jeszcze musimy zakupić, poza samą kamerą, czy laptopem.
E-biznes, internet
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Nowoczesna firma wybiera nowoczesne rozwiązania

Biznes gna do przodu. To, co wczoraj było podstawą w działalności, dziś jest melodią przeszłości. Rozwój technologiczny oferuje właścicielom przedsiębiorstw użyteczne narzędzia. Przyszłe lata staną się czasem rozkwitu Business Intelligence. To nowatorskie myślenie o biznesie, prawidłowe zarządzenie zmiennymi w celu podniesienia ergonomii pracy.
klimatazacja
Wprowadził: SashaW
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/photos/sashawolff/3461164440/

uni-lux.eu - nawilżacze najwyższej jakości

Nowej generacji oczyszczacz powietrza funkcjonuje w oparciu o bardzo proste reguła. Główna zasada ma mówić o przepuszczaniu tlenu pobranego przez nowej generacji filtry. Po wejściu powietrza do filtra jest ono wypuszczane na nowo do wnętrza. Jak wiadomo osuszacze powietrza dostarczają już powietrze maksymalnie oczyszczone. Każdy osuszacz z prawdziwego zdarzenia posiada opcję uruchomienia tak zwanego jonizatora powietrza. Dany jonizator charakteryzuje się tym, że potrafi produkować olbrzymie dozy ładunków, które są ujemne. Dlatego też tzw. równowaga jonowa w konkretnym pomieszczeniu będzie utrzymana.
Wszystkie artykuły dla: wszystko o komputerach
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.