fotografia
aparat
Wprowadził: Alexandre Dulaunoy
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W sytuacji, jeżeli chcesz robić naprawdę ładne fotki, kup w dobry obiektyw

Osoby, które pragną wykonywać naprawdę doskonałe zdjęcia, powinny inwestować w należyte wyposażenie. Jeśli aparat służy nam jedynie wyjątkowo, w czasie rodzinnych wakacji lub do utrwalania przyjemnych rodzinnych uroczystości, można stosować zwykłe cyfrówki, jednakże jeżeli pragniemy fotografowaniem zajmować się profesjonalne, warto pomyśleć o aparacie z teleobiektywem.
zdjęcie
Podpatrzone na: astrojawil.pl

Sposoby wykonywania fotografii lotniczych

Mało kto nie zachwycał się w trakcie oglądania filmu z ujęciami z powietrza. Uchwycenie wielu horyzontów, np. ciągnących się wojsk lub trudnych do okiełznania krajobrazów i przestrzeni pamiętamy na dłużej. Filmowanie powietrznych przestrzeni bywa filmową gratką, ale poza kinem także inni korzystają z tego rozwiązania - powietrzne spoty to również kąsek dla branży marketingowej, turystycznej i lotniczej.
fotograf ślubny
Wprowadził: Subwave_Photography
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wynajmij dobrego fotografa na wesele. Kilka solidnych rad

Wesele na pewno należy do tych najbardziej przełomowych momentów w życiu każdego z nas, który nierzadko odmienia je nie do poznania. Z tego też powodu zawsze musi nam zależeć na to, aby była to uroczystość stojąca na jak najwyższym poziomie organizacji, w czasie której wszyscy zaproszeni goście będą mieli zapewnioną rzeczywiście dobrą zabawę.
obiektyw
Wprowadził: Eugene Romanenko
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szukamy najlepszego obiektywu Sigma

Każdy miłośnik nowoczesnej fotografii poszukuje idealnego obiektywu do swojego sprzętu. Każdy wykwalifikowany fotograf zdaje sobie jednak sprawę, że tego rodzaju urządzenie nie istnieje. Optyka ma swoje ograniczenia, których nie można żadnym sposobem uniknąć. Zaawansowane obiektywy gwarantują dobrą jakość obrazu, nie są to jednak urządzenia uniwersalne. Teleobiektywy służą do uwieczniania dalekich celów, są więc wykorzystywane przez fotoreporterów czy fotografów kosmosu. Optyka stałoogniskowa za to cechuje się znakomitą jakością zdjęć, ale z uwagi na niemożność szybkiej zmiany kadru, wykorzystuje się ją głównie w warunkach studyjnych.

Wybór lustrzanki

Czy lepiej zakupić tani, ale nie do końca sprawny aparat analogowy czy też polecany aparat cyfrowy, lustrzankę? Najlepiej zawsze przed zakupem aparatu przeprowadzić wstępną selekcje modeli - dobrze zapoznać się blisko ze sprawami technicznymi danego modelu. Aparaty bywają najróżniejsze, dlatego też pozyskanie przykładowo podstawowych informacji o ich typach może zająć wiele czasu. Należy przy zakupach kierować się rozsądkiem, niekoniecznie emocjami.

Jakie są rodzaje sesji i gdzie je wykonać

Żyjemy w czasach, w których króluje perfekcjonizm. Pragniemy idealnego życia. Właśnie tego, czyli ideału, wymagają od nas inni. Jesteśmy ciągle oceniani i tylko od nas zależy, jak będą nas widzieć. Portale społecznościowe wylansowały modę na chwalenie się swoim życiem. Każdy nasz krok, każda zmiana, każde wydarzenie- wszystko wystawiamy na widok. To samo czynimy ze swoim wizerunkiem. Umieszczamy na różnych stronach swoje zdjęcia i oceniamy fotografie pozostałych użytkowników. Presja społeczna jest ogromna. Robimy wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony i dlatego aktualizujemy nasze profile.

Sony - czy warto kupić ich aparaty?

Koncern Sony wypuścił ostatnio na rynek kilka zaawansowanych kompaktów. Wśród promowanych produktów znaleźliśmy cztery unikalne modele: DSC-HX300 z pięćdziesięciokrotnym zoomem optycznym, DSC-WX300 wyposażonego w matrycę 18,2 megapikseli, wodoodporny DSC-TX30 i DSC-HX50 – najmniejszy kompakt z tak dużym zoomem.

Fotografia reklamowa i fotografia produktowa w Warszawie

Spotykana wszędzie fotografia produktowa w Warszawie wizualizuje, w jaki sposób można użyć najciekawsze techniki reklamowania produktu. Klient zwraca uwagę nie tylko na producenta reklamowanej rzeczy, ale szczególnie na jakość.

Jakim aparatem robić dobre zdjęcia?

Najlepiej zawsze przy zakupie zapoznać się blisko ze sprawami technicznymi aparatu. Należy przy tym kierować się osądami tylko cenionych i doświadczonych specjalistów. Aparaty cyfrowe czy jakieś antyczne modele, które w dzisiejszych czasach są już rzadko stosowane? Do celów codziennych zdjęć zdecydowanie zaleca się tutaj tą pierwszą opcję. Takie cyfrowe, nowoczesne aparaty a także lustrzanki są bowiem praktyczniejsze i prostsze w obsłudze. W jaki sposób je jednak wybrać?

Komputery w życiu człowieka

Współczesny człowiek, zamieszkały w relatywnie bogatych krajach globu, posiada co najmniej kilka przyrządów elektronicznych. W XXI wieku mało kto trzyma jeszcze w mieszkaniu aparaty na kliszę, aparaty cyfrowe stały się normą. Praktycznie każdy człowiek nabył jakiegoś rodzaju PC. Większość ludzkości posiada sprawny telewizor. Mało kto kojarzy, jak wiele przyrządów w naszym otoczeniu jest kontrolowanych przez komputery.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.