fotografia
Fotografia
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Czym jest fotografia produktów?

Setki przyszłych fotografów myśli głównie o rozpoczęciu przygody z aparatem jako fotograf ślubny. Nie jest to głupi pomysł, jednak rozpoczęcie kariery w tego typu branży wiąże się z dużą konkurencją. Dużo łatwiej jest wyspecjalizować się w określonej niszy.
Samsung GALAXY S 4
Wprowadził: Samsung
Podpatrzone na: Samsung

Sprytne telefony

Dzisiejsze telefony oferują zazwyczaj dużo apek, które są dostępne w standardzie, lecz warto skorzystać z tych, które są oferowane w znanych serwisach. Należy wiedzieć, że modele z systemem operacyjnym, który ma w logu sympatycznego robocika, są bardzo wrażliwe na ataki wirusowe. Źródeł takiej sytuacji jest wiele, lecz najważniejszym kłopotem Androida jest to, że jest OSem otwartym. Sprawia to, że każdy \może dowolnie ingerować w kod źródłowy Androida oraz produkować i udostępniać apki.
slub
Podpatrzone na: flickr.com

Jak znaleźć najlepszego fotografa

Oto niedługi przewodnik, w którym wyjaśnimy dokładnie, jak wyselekcjonować specjalistę, który uwieczni najważniejszy moment w ścieżce życia każdego człowieka - ceremonię małżeństwa pary ludzi.
aparat
Wprowadził: Alexandre Dulaunoy
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W sytuacji, jeżeli chcesz robić naprawdę ładne fotki, kup w dobry obiektyw

Osoby, które pragną zrobić wręcz znakomite zdjęcia, muszą inwestować w należyte wyposażenie. Jeśli aparat służy nam jedynie wyjątkowo, podczas rodzinnych wakacji albo do utrwalania miłych rodzinnych uroczystości, można stosować zwykłe cyfrówki, jednakże jeśli pragniemy fotografowaniem zajmować się profesjonalne, warto pomyśleć o aparacie z obiektywem.
ślub
Wprowadził: TLC
Podpatrzone na: TLC

Kiedy zacząć planować ślub?

Ślub i wesele powinny przede wszystkim sprawić przyjemność. Zwykle plany są tak trudne, że zasłaniają tę optymistyczną i najważniejszą stronę. Jak spokojnie podejść do kwestii przygotowań?
praca na komputerze
Wprowadził: Intel Free Press
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy opłacalne jest podjąć pracę w charakterze copywritera?

Nie da się zanegować zjawiska, że każdy z nas chce odszukać pracę, jaka będzie ciekawa i zarazem odpowiednio płatna. Taki stan spraw jest bowiem czymś zupełnie normalnym, ponieważ praca stanowi znaczącą część naszego życia. Powinno się jednakże potwierdzić, że mimo nieprzerwanego rozwijania się rynku ciężko jest nam urzeczywistnić takie założenie.

Fotografia reklamowa i fotografia produktowa w Warszawie

Spotykana wszędzie fotografia produktowa w Warszawie unaocznia, w jaki sposób można użyć wyjątkowe techniki reklamowania produktu. Konsument zwraca uwagę nie tylko na producenta reklamowanej rzeczy, lecz szczególnie na jakość.
Wprowadził: Warszawska Szkoła Fotografii

Jak wybrać pierwszy aparat

W ostatnich latach robienie zdjęć podbija serca coraz większych zastępów ludzi. Każdy sklep fotograficzny wypełniają tłumy. kreacje fotografów amatorów można znaleźć na wielu portalach tematycznych, galeriach zdjęć w sieci czy swoich stronach internetowych. Rzadko są to profesjonalne zdjęcia rodem z National Geographic jednak doświadczenie i zaangażowanie najbardziej wytrwałych często przynosi bardzo dobre wyniki.
fotograf ślubny
Wprowadził: Subwave_Photography
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wynajmij dobrego fotografa na wesele. Kilka solidnych rad

Wesele na pewno zalicza się do najistotniejszych momentów w życiu każdego człowieka, który nierzadko potrafi naprawdę diametralnie je odmienić. W związku z tym zawsze powinno nam zależeć na to, aby była to uroczystość stojąca na jak najwyższym poziomie organizacji, podczas której wszyscy zaproszeni goście będą mogli rzeczywiście doskonale się bawić.

Komputery w życiu człowieka

Dzisiejszy człowiek, zamieszkały w zamożnych państwach swiata, ma co najmniej parę sprzętów elektronicznych. W obecnym wieku mało kto ma jeszcze w domu aparaty na kliszę, aparaty cyfrowe są już normą. Praktycznie każdy człowiek posiada jakiegoś rodzaju PC. Większość ludzi ma funkcjonujący odbiornik telewizyjny. Mało kto wie, jak sporo urządzeń w naszym otoczeniu jest kontrolowanych przez komputery.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.