fotografia
slub
Podpatrzone na: flickr.com

Jak znaleźć najlepszego fotografa

Oto niedługi poradnik, w którym doradzimy zwięźle, jak wynająć fachowca, który zatrzyma w czasie kluczowy moment w żywocie każdego człowieka - święto małżeństwa dwojga ludzi.

Sony - czy warto kupić ich aparaty?

Koncern Sony wypuścił niedawno na rynek kilka zaawansowanych cyfrówek. Pośród flagowych artykułów znaleźliśmy 4 interesujące modele: DSC-HX300 z pięćdziesięciokrotnym zoomem optycznym, DSC-WX300 z matrycą rozdzielczości 18, 2 MP, wodoodporny DSC-TX30 oraz DSC-HX50 – najmniejszy kompakt z tak dużym zoomem.
praca na komputerze
Wprowadził: Intel Free Press
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy opłacalne jest podjąć pracę w charakterze copywritera?

Nie da się ukryć zjawiska, że każdy z nas chce odszukać pracę, która będzie ciekawa i równocześnie dobrze płatna. Taki stan rzeczy jest bowiem czymś zupełnie naturalnym, dlatego że praca stanowi ważną część naszego życia. Trzeba jednak uświadomić sobie, że mimo nieprzerwanego rozwijania się rynku ciężko jest nam zrealizować takie założenie.

Jakim aparatem robić dobre zdjęcia?

Najlepiej zawsze przy zakupie zapoznać się bliżej ze sprawami technicznymi aparatu. Należy przy tym kierować się osądami tylko wytrawnych i doświadczonych specjalistów. Aparaty cyfrowe czy jakieś stare modele, jakie w dzisiejszych czasach są już nieczęsto stosowane? Do celów codziennych zdjęć zdecydowanie rekomenduje się tutaj tą pierwszą opcję. Takie cyfrowe, nowoczesne aparaty a także lustrzanki są bowiem praktyczniejsze i banalniejsze w ich obsługiwaniu. Jak je jednak wybrać?
Zakupy
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Zakupy grupowe – z czym to się je

Od pewnego czasu coraz częściej kupujemy online. Wszystko wskazuje na to, że podobają się nam zakupy grupowe. Serwisy z promocyjnymi ofertami są wyjątkowo modne.
Rodzinny urlop
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jaki obiektyw wybrać na lato?

Wybranie dobrego obiektywu nie jest zwyczajowo sprawą prostą. W dwudziestym pierwszym wieku ilość możliwości i ofert jest w stanie niemal przyprawić o ból głowy. Aby trafnie wybrać najlepiej zapoznać się bliżej ze sprawami technicznymi aparatu i poznać, co to znaczy świetny obiektyw. Należy przy tym kierować się opiniami wyłącznie wytrawnych i sprawdzonych fotografów. Najlepszy obiektyw to ten, który bez względu na wszelkie sytuacje pozwala uchwycić na fotografii naprawdę istotne moment z każdych wakacji.

Salony fotograficzne

Dowolny branżowy sklep jest miejscem, do którego klienci przychodzą nie tylko dokonać zakupu. W salonie z instrumentami dożą do kontaktu nie tylko ze sprzedawcą, ale raczej pasjonatem muzyki, który zna dużo kawałków, potrafi je bez pomyłki zagrać, i doradzić w doborze instrumentu, pieców gitarowych, strun i pozostałych. W punkcie budowlanym – klient oczekuje nie tylko faktury i zakupów, ale również specjalistycznych porad, doświadczenia i wsparcia, które będzie mógł wykorzystać w swoich planach budowy, rekonstrukcji czy innych przedsięwzięć. Dotyczy to też sklepów fotograficznych.
Wprowadził: Warszawska Szkoła Fotografii

Jak wybrać pierwszy aparat

Od jakiegoś czasu fotografia podbija serca coraz liczniejszych zastępów ludzi. Każdy sklep fotograficzny przepełniają tłumy. Wyniki pracy fotografów amatorów można znaleźć na wielu portalach tematycznych, internetowych galeriach obrazów czy własnych stronach internetowych. Tylko incydentalnie są to profesjonalne zdjęcia rodem z National Geographic mimo tego praktyka i oddanie najbardziej wytrwałych nieraz przynosi oczekiwane rezultaty.
Fotografia
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Czym jest fotografia produktów?

Setki przyszłych fotografów myśli głównie o rozpoczęciu przygody z aparatem jako fotograf ślubny. Nie jest to głupi pomysł, jednak rozpoczęcie kariery w tego typu branży wiąże się z dużą konkurencją. Dużo łatwiej jest wyspecjalizować się w określonej niszy.
Samsung GALAXY S 4
Wprowadził: Samsung
Podpatrzone na: Samsung

Sprytne telefony

Dzisiejsze telefony oferują zazwyczaj dużo apek, które są dostępne w standardzie, lecz warto skorzystać z tych, które są oferowane w znanych serwisach. Należy wiedzieć, że modele z systemem operacyjnym, który ma w logu sympatycznego robocika, są bardzo wrażliwe na ataki wirusowe. Źródeł takiej sytuacji jest wiele, lecz najważniejszym kłopotem Androida jest to, że jest OSem otwartym. Sprawia to, że każdy \może dowolnie ingerować w kod źródłowy Androida oraz produkować i udostępniać apki.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.