fotografia
ślub
Wprowadził: TLC
Podpatrzone na: TLC

Kiedy zacząć planować ślub?

Ślub i wesele powinny na pewno cieszyć. Oczywiście plany są tak stresujące, że zasłaniają tę szczęśliwą i najistotniejszą stronę. Jak bezstresowo przetrwać przygotowania weselne?

Jakim aparatem robić dobre zdjęcia?

najbezpieczniej zawsze przy zakupie zapoznać się bliżej ze kwestiami technicznymi aparatu. Należy przy tym kierować się osądami tylko cenionych i doświadczonych fachowców. Aparaty cyfrowe czy pewne stare modele, jakie w dzisiejszych czasach są już rzadko stosowane? Do celów codziennych zdjęć zdecydowanie poleca się w takiej sytuacji tą pierwszą opcję. Tego rodzaju cyfrowe, nowoczesne aparaty a także lustrzanki są bowiem bardziej praktyczne i banalniejsze w ich obsługiwaniu. Jak je jednak wybrać?
slub
Podpatrzone na: flickr.com

Jak znaleźć najlepszego fotografa

Oto niedługi poradnik, w którym wyjaśnimy treściwie, jak wybrać fachowca, który uwieczni najważniejszy moment w życiu każdego człowieka - ceremonię przysięgi wierności aż do grobu pary ludzi.

Komputery w życiu człowieka

Współczesny człowiek, mieszkający w bogatszych państwach globu, ma co najmniej kilka urządzeń elektronicznych. W trwającym wieku mało kto trzyma jeszcze w lokum aparaty analogowe, aparaty cyfrowe stały się normą. W zasadzie każdy człowiek nabył jakiegoś rodzaju PC. Większość ludzkości ma funkcjonujący telewizor. Mało kto sobie zdaje sprawę, jak wiele sprzętów w naszym otoczeniu jest moderowanych przez komputery.
Fotografia
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Dlaczego opłaca się wykonać sesję u fotografa

W dzisiejszych czasach image jest bardzo istotny. Każdego dnia jesteśmy bombardowani z każdej ze stron kolorowymi gazetami, a tam czarują nas ulepszone zdjęcia gwiazd. Zapotrzebowanie na atrakcyjny wygląd wciąż trwa i na pewno szybko się nie zmieni. Dlatego idealny fach w naszychczasach to fotograf.
Rodzinny urlop
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jaki obiektyw wybrać na lato?

Wybranie odpowiedniego obiektywu nie bywa zwyczajowo sprawą łatwą. W dzisiejszych czasach ilość możliwości i ofert jest w stanie prawie przyprawić o ból głowy. Aby trafnie wybrać najbezpieczniej zapoznać się bliżej ze kwestiami technicznymi aparatu i poznać, co to znaczy wspaniały obiektyw. Należy przy tym kierować się osądami jedynie wytrawnych i doświadczonych fachowców. Najbardziej ceniony obiektyw to taki, który bez względu na rozmaite sytuacje pozwala uchwycić na zdjęciu naprawdę ważkie moment z każdych wakacji.
Wprowadził: Panasonic

lustrzanka czy kompakt?

Stawiając pierwsze kroki w roli fotografa, chcielibyśmy mieć profesjonalne lustrzanki cyfrowe przy sobie. Profesjonalne, są niestety drogie i okazuje się, że koszt małego pudełka ze zdjęciami może poważnie nadszarpnąć nasze możliwości finansowe. Zwykła lustrzanka cyfrowa będzie dla nas najlepsza – na jej kupno się zdecydowaliśmy. Czy aby na pewno jest to najtrafniejszy wybór? Co zatem? Lustrzanka czy kompakt?
aparat fotografa

Kilka informacji odnośnie tworzenia portfolio

Problem poruszony w tytule tekstu ma jedną prawidłową odpowiedź – portfolio jest kluczowe dla modelki. To profesjonalny album, w którym znajdują się fotografie z modelką, zrobione przez wielu fotografów.

Fotografia reklamowa i fotografia produktowa w Warszawie

Spotykana wszędzie fotografia produktowa w Warszawie unaocznia, w jaki sposób można wykorzystać unikatowe metody reklamowania produktu. Klient zwraca uwagę nie tylko na producenta reklamowanego przedmiotu, lecz przede wszystkim na jakość.
Fotografia
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Czym jest fotografia produktów?

Setki przyszłych fotografów myśli najczęściej o zaczęciu przygody z aparatem jako fotograf ślubny. Nie jest to kiepski pomysł, ale rozpoczęcie kariery w tego typu branży wiąże się z walką z dużą konkurencją. Dużo łatwiej jest wyspecjalizować się w określonej niszy.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.