fotografia

Jakie są rodzaje sesji i gdzie je wykonać

Funkcjonujemy w czasach, w których rządzi perfekcjonizm. Pragniemy idealnego życia. Tego samego, a więc ideału, chcą od nas inni. Jesteśmy ciągle oceniani i jedynie od nas zależy, jak będą o nas mówić. Portale społecznościowe wylansowały modę na afiszowanie się swoim życiem. Każdy nasz krok, każda odmiana, każde zdarzenie- wszystko upubliczniamy. To samo robimy ze swoją twarzą. Zamieszczamy na rozmaitych stronach własne zdjęcia i podziwiamy fotografie innych osób. Presja społeczna jest ogromna. Czynimy wszystko, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony i ciągle uatrakcyjniamy nasze profile.

Jakim aparatem robić dobre zdjęcia?

najbezpieczniej zawsze przy zakupie zapoznać się bliżej ze sprawami technicznymi aparatu. Należy przy tym kierować się opiniami jedynie wytrawnych i doświadczonych fachowców. Aparaty cyfrowe czy jakieś stare modele, jakie dziś są już rzadko używane? Do celów codziennych zdjęć raczej zaleca się w takiej sytuacji tą pierwszą opcję. Tego rodzaju cyfrowe, nowoczesne aparaty a także lustrzanki są bowiem bardziej praktyczne i łatwiejsze w obsłudze. W jaki sposób je jednak wybrać?
Fotografia
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Dlaczego opłaca się wykonać sesję u fotografa

W naszych czasach wizerunek jest bardzo istotny. Na co dzień jesteśmy zalewani z każdej ze stron kolorowymi pisemkami, a tam czekają na nas wyretuszowane fotografie sławnych ludzi. Zapotrzebowanie na dobry look ciągle trwa oraz na pewno prędko się nie skończy. Stąd też idealny zawód w dzisiejszychczasach to fotograf.
slub
Podpatrzone na: flickr.com

Jak znaleźć najlepszego fotografa

Oto praktyczny przewodnik, w którym doradzimy dokładnie, jak wyselekcjonować specjalistę, który uwieczni najważniejszy moment w życiu każdego człowieka - uroczystość małżeństwa pary ludzi.
obiektyw
Wprowadził: Eugene Romanenko
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szukamy najlepszego obiektywu Sigma

Każdy miłośnik fotografii cyfrowej poszukuje optymalnego obiektywu do swojego aparatu. Każdy wykwalifikowany fotograf ma jednak świadomość, że tego rodzaju sprzęt nie istnieje. Optyka posiada swoje ograniczenia, których nie da się w żaden sposób ominąć. Specjalistyczne obiektywy gwarantują wysoką jakość zdjęcia, nie są to jednak urządzenia wszechstronne. Teleobiektywy służą do uwieczniania oddalonych celów, są więc używane przez dziennikarzy czy astro fotografów. Optyka stałoogniskowa za to charakteryzuje się świetną jakością zdjęć, ale z uwagi na uniemożliwienie szybkiej zmiany kadru, stosuje się ją zazwyczaj w warunkach studyjnych.
Fotografia ślubna
Podpatrzone na: epena.pl

Fotograf ślubny - Twój niezapomniany dzień

Niełatwo wyobrazić sobie ślub i wesele bez fotografii. Wspólne zdjęcia z tego dnia zajmują główne miejsce do końca życia. Jak jednak wybrać profesjonalistę, który spełni wymogi przyszłych małżonków?
fotograf ślubny
Wprowadził: Subwave_Photography
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wynajmij dobrego fotografa na wesele. Kilka solidnych rad

Wesele z całą pewnością zalicza się do najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka, który często odmienia je nie do poznania. W związku z tym zawsze musi nam zależeć na to, aby była to uroczystość odznaczająca się jak najwyższym poziomem organizacji, w czasie której wszyscy zaproszeni goście będą mieli zapewnioną rzeczywiście dobrą zabawę.

Fotografia reklamowa i fotografia produktowa w Warszawie

Spotykana wszędzie fotografia produktowa w Warszawie wizualizuje, w jaki sposób można wykorzystać najciekawsze metody przedstawiania produktu. Konsument zwraca uwagę nie tylko na producenta reklamowanej rzeczy, ale szczególnie na jakość.
Fotografia
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Czym jest fotografia produktów?

Wielu zaczynających karierę fotografów mówi przede wszystkim o zaczęciu kariery jako fotograf sesyjny. Nie jest to głupi pomysł, jednak zaczęcie kariery w tego typu profesji wiąże się z walką ze sporą konkurencją. Dużo prościej jest wyspecjalizować się w określonej niszy.
Zakupy
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Zakupy grupowe – z czym to się je

Od niedawna chętnie kupujemy online. Okazuje się, że coraz bardziej pasują nam zakupy w grupie. Serwisy z ofertami tańszych zakupów są wyjątkowo modne.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.