fotografia
Fotograf robiący zdjęcie
Wprowadził: Elvert Barnes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Świetne miejsce dla fanów fotografowania i nie tylko.

K-consult Sp. Z o.o. to firma działająca na rynku od 1998r. Obecnie działa na wielu płaszczyznach. Poza konsultingiem w dziedzinie akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT i multimedialnych, zajmuje się również importem i dystrybucją owego sprzętu.

Jakim aparatem robić dobre zdjęcia?

najbezpieczniej zawsze przy zakupie zapoznać się blisko ze kwestiami technicznymi aparatu. Należy przy tym kierować się osądami tylko wytrawnych i sprawdzonych fachowców. Aparaty cyfrowe czy pewne stare modele, jakie obecnie są już nieczęsto stosowane? Do celów codziennych zdjęć zdecydowanie poleca się w tym wypadku tą pierwszą opcję. Takie cyfrowe, nowoczesne aparaty a także lustrzanki są bowiem praktyczniejsze i łatwiejsze w obsłudze. Jak je jednak wybrać?
obiektyw
Wprowadził: Eugene Romanenko
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szukamy najlepszego obiektywu Sigma

Każdy amator nowoczesnej fotografii poszukuje idealnego obiektywu do swojego aparatu. Każdy wykwalifikowany fotograf zdaje sobie jednak sprawę, że tego rodzaju sprzęt nie istnieje. Optyka posiada swoje ograniczenia, których nie można w żaden sposób uniknąć. Profesjonalne urządzenia oferują dobrą jakość zdjęcia, nie są to jednak obiektywy wszechstronne. Teleobiektywy służą do uwieczniania oddalonych celów, są więc stosowane przez dziennikarzy czy astro fotografów. Optyka stałoogniskowa z kolei charakteryzuje się świetną jakością zdjęć, ale z uwagi na uniemożliwienie szybkiej zmiany kadru, stosuje się ją zazwyczaj w studio fotograficznym.

Fotografia reklamowa i fotografia produktowa w Warszawie

Spotykana na każdym kroku fotografia produktowa w Warszawie pokazuje, w jaki sposób można użyć wyjątkowe techniki przedstawiania produktu. Klient zwraca uwagę nie tylko na producenta danej rzeczy, ale przede wszystkim na jakość.
Fotografia
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Dlaczego opłaca się wykonać sesję u fotografa

W naszych czasach wizerunek jest szalenie istotny. Każdego dnia jesteśmy zalewani z każdej strony kolorowymi pisemkami, a tam czekają na nas ulepszone zdjęcia sławnych ludzi. Zapotrzebowanie na dobry wygląd wciąż jest oraz z pewnością prędko się nie skończy. Stąd też idealny fach w naszychczasach to fotograf.
marka apple
Wprowadził: lukezammit
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Smartwatch produkcji apple prezentuje niespotykane dotąd możliwości

Nowoczesne technologie są niesamowicie rozbudowane

Smartwatch produkcji apple prezentuje niespotykane dotąd możliwości

Pojawia się na rynku znacznie więcej elektronicznych urządzeń, które w znaczącym stopniu powinny nam ułatwić codzienne funkcjonowanie. Dlatego potrzeba im się dokładnie przyjrzeć, aby móc ocenić, które z nich są wręcz stworzone dla nas. Możliwości posiadamy tutaj sporo, przez to potrzeba się uważnie im wszystkim przypatrzeć.
internet
Wprowadził: TwojaBateria.pl
Podpatrzone na: TwojaBateria.pl

Chroń swoją firmę

Obecnie w większości firm znajdują się sieci komputerowe, a bez wątpienia wszystkie posiadają podłączenia do internetu. Technologie sieciowe dają bezsprzeczne korzyści, w tej kwestii nie może być żadnych wątpliwości. Ale z drugiej strony niosą ze sobą też wiele niebezpieczeństw. Bezpieczeństwo sieci wielu właścicielom biznesów nie daje spać w nocy.

Salony fotograficzne

Dowolny branżowy sklep jest punktem, do którego ludzie przychodzą nie tylko dokonać zakupu. W salonie muzycznym dożą do kontaktu nie tylko ze sprzedawcą, o ile raczej fanem muzyki, który pamięta mnóstwo solówek, potrafi je bezbłędnie zagrać, oraz doradzić w wyborze ekwipunku, wzmacniaczy, strun i pozostałych. W sklepie z materiałami budowlanymi – klient chce otrzymać nie tylko faktury i zakupów, ale także specjalistycznych porad, doświadczenia i wsparcia, które może wykorzystać w swoich projektach budowy, remontów czy innych prac. Dotyczy to także salonów fotograficznych.
zdjęcie
Podpatrzone na: astrojawil.pl

Sposoby wykonywania fotografii lotniczych

Ileż to razy zachwycaliśmy się w trakcie oglądania filmu z ujęciami z powietrza. Uchwycenie wielu horyzontów, np. ciągnących się wojsk lub trudnych do ogarnięcia przestrzeni krajobrazowych zapamiętujemy szczególnie. Filmowanie powietrznych przestrzeni bywa filmową gratką, lecz poza kinem także inni korzystają z tego rozwiązania - powietrzne kadry to również kąsek dla branży marketingowej, turystycznej i lotniczej.
aparat
Wprowadził: Alexandre Dulaunoy
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W sytuacji, jeżeli chcesz robić naprawdę ładne fotki, kup w dobry obiektyw

Osoby, które chcą zrobić wprost znakomite zdjęcia, powinny inwestować w porządne wyposażenie. Jeśli aparat służy nam tylko okazyjnie, w czasie rodzinnych wakacji lub do utrwalania miłych rodzinnych okazji, można stosować zwykłe cyfrówki, jednakże gdy chcemy fotografowaniem zająć się profesjonalne, warto pomyśleć o aparacie z obiektywem.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.