fotografia
slub
Podpatrzone na: flickr.com

Jak znaleźć najlepszego fotografa

Oto praktyczny przewodnik, w którym doradzimy dokładnie, jak wyselekcjonować specjalistę, który uwieczni najważniejszy moment w życiu każdego człowieka - uroczystość małżeństwa pary ludzi.
obiektyw
Wprowadził: Eugene Romanenko
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szukamy najlepszego obiektywu Sigma

Każdy miłośnik fotografii cyfrowej poszukuje optymalnego obiektywu do swojego aparatu. Każdy wykwalifikowany fotograf ma jednak świadomość, że tego rodzaju sprzęt nie istnieje. Optyka posiada swoje ograniczenia, których nie da się w żaden sposób ominąć. Specjalistyczne obiektywy gwarantują wysoką jakość zdjęcia, nie są to jednak urządzenia wszechstronne. Teleobiektywy służą do uwieczniania oddalonych celów, są więc używane przez dziennikarzy czy astro fotografów. Optyka stałoogniskowa za to charakteryzuje się świetną jakością zdjęć, ale z uwagi na uniemożliwienie szybkiej zmiany kadru, stosuje się ją zazwyczaj w warunkach studyjnych.
Fotografia ślubna
Podpatrzone na: epena.pl

Fotograf ślubny - Twój niezapomniany dzień

Niełatwo wyobrazić sobie ślub i wesele bez fotografii. Wspólne zdjęcia z tego dnia zajmują główne miejsce do końca życia. Jak jednak wybrać profesjonalistę, który spełni wymogi przyszłych małżonków?
fotograf ślubny
Wprowadził: Subwave_Photography
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wynajmij dobrego fotografa na wesele. Kilka solidnych rad

Wesele z całą pewnością zalicza się do najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka, który często odmienia je nie do poznania. W związku z tym zawsze musi nam zależeć na to, aby była to uroczystość odznaczająca się jak najwyższym poziomem organizacji, w czasie której wszyscy zaproszeni goście będą mieli zapewnioną rzeczywiście dobrą zabawę.
Fotografia
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Dlaczego opłaca się wykonać sesję u fotografa

W dzisiejszych czasach image jest bardzo istotny. Każdego dnia jesteśmy zalewani z każdej strony kolorowymi pisemkami, a w nich czekają na nas ulepszone fotografie sławnych ludzi. Moda na atrakcyjny wygląd ciągle się utrzymuje i z pewnością szybko się nie zmieni. Stąd też bardzo dobry fach w naszychczasach to fotograf.

Fotografia reklamowa i fotografia produktowa w Warszawie

Spotykana wszędzie fotografia produktowa w Warszawie wizualizuje, w jaki sposób można wykorzystać najciekawsze metody przedstawiania produktu. Konsument zwraca uwagę nie tylko na producenta reklamowanej rzeczy, ale szczególnie na jakość.
Fotografia
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Czym jest fotografia produktów?

Wielu zaczynających karierę fotografów mówi przede wszystkim o zaczęciu kariery jako fotograf sesyjny. Nie jest to głupi pomysł, jednak zaczęcie kariery w tego typu profesji wiąże się z walką ze sporą konkurencją. Dużo prościej jest wyspecjalizować się w określonej niszy.
Zakupy
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock

Zakupy grupowe – z czym to się je

Od niedawna chętnie kupujemy online. Okazuje się, że coraz bardziej pasują nam zakupy w grupie. Serwisy z ofertami tańszych zakupów są wyjątkowo modne.
aparat
Wprowadził: Alexandre Dulaunoy
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W sytuacji, jeżeli chcesz robić naprawdę ładne fotki, kup w dobry obiektyw

Osoby, które chcą wykonywać naprawdę znakomite zdjęcia, muszą zainwestować w należyte wyposażenie. Jeśli aparat służy nam jedynie wyjątkowo, podczas rodzinnych wakacji albo do utrwalania miłych rodzinnych okazji, można zastosować zwykłe cyfrówki, jednak kiedy chcemy fotografowaniem zająć się profesjonalne, należy pomyśleć o aparacie z teleobiektywem.

Wybór lustrzanki

Czy najbezpieczniej wybrać tani, ale nie do końca prztestowany aparat analogowy czy też ceniony aparat cyfrowy, lustrzankę? najbezpieczniej za każdym razem przed kupnem aparatu przeprowadzić wstępną selekcje modeli - warto zapoznać się bliżej ze kwestiami technicznymi konkretnego modelu. Aparaty zdarzają się najróżniejsze, dlatego też pozyskanie przykładowo podstawowych informacji o ich typach może pochłonąć wiele czasu. Należy przy zakupach kierować się rozsądkiem, niekoniecznie emocjami.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.