fotografia
Fotograf robiący zdjęcie
Wprowadził: Elvert Barnes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Świetne miejsce dla fanów fotografowania i nie tylko.

K-consult Sp. Z o.o. jest firmą, która gości na rynku od 1998r. Obecnie firma funkcjonuje kompleksowo na wielu płaszczyznach. Poza konsultingiem w dziedzinie akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT i multimedialnych, zajmuje się również importem i dystrybucją owego sprzętu.
aparat
Wprowadził: Alexandre Dulaunoy
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W sytuacji, jeżeli chcesz robić naprawdę ładne fotki, kup w dobry obiektyw

Osoby, które chcą zrobić wprost znakomite zdjęcia, powinny inwestować w porządne wyposażenie. Jeśli aparat służy nam tylko okazyjnie, w czasie rodzinnych wakacji lub do utrwalania miłych rodzinnych okazji, można stosować zwykłe cyfrówki, jednakże gdy chcemy fotografowaniem zająć się profesjonalne, warto pomyśleć o aparacie z obiektywem.
internet
Wprowadził: TwojaBateria.pl
Podpatrzone na: TwojaBateria.pl

Chroń swoją firmę

Współcześnie w większości firm używane są sieci informatyczne, a z pewnością wszystkie mają łącza internetowe. Technologie sieciowe oferują ogromne korzyści, co do tego nie ma żadnych zastrzeżeń. Ale trzeba pamiętać, że niosą ze sobą też sporo niebezpieczeństw. Bezpieczeństwo sieci wszystkim właścicielom przedsiębiorstw spędza sen z powiek.
obiektyw
Wprowadził: Eugene Romanenko
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Szukamy najlepszego obiektywu Sigma

Każdy miłośnik nowoczesnej fotografii poszukuje uniwersalnego obiektywu do swojego urządzenia. Każdy zaawansowany fotograf ma jednak świadomość, że taki urządzenie nie istnieje. Optyka posiada swoje ograniczenia, których nie da się żadnym sposobem uniknąć. Profesjonalne obiektywy zapewniają wysoką jakość obrazu, nie są to jednak obiektywy wszechstronne. Teleobiektywy służą do fotografowania oddalonych obiektów, są więc używane przez fotoreporterów czy fotografów kosmosu. Optyka stałoogniskowa z kolei odznacza się znakomitą jakością obrazu, ale ze względu na niemożność natychmiastowej zmiany kadru, wykorzystuje się ją najczęściej w studio fotograficznym.
aparat fotografa

Kilka informacji odnośnie tworzenia portfolio

Kwestia znajdująca się w tytule artykułu posiada jedną zgodną z prawdą odpowiedź – portfolio jest niezbędne dla modelki. To profesjonalny katalog, w którym są zdjęcia z modelką, wykonane przez różnorakich fotografów.
fotograf ślubny
Wprowadził: Subwave_Photography
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wynajmij dobrego fotografa na wesele. Kilka solidnych rad

Wesele na pewno zalicza się do najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka, który w większości przypadków odmienia je nie do poznania. Dlatego też właśnie w każdej sytuacji musi nam zależeć na to, aby była to uroczystość odznaczająca się jak najwyższym poziomem organizacji, w czasie której wszyscy zaproszeni goście będą mieli zapewnioną rzeczywiście dobrą zabawę.
zegarek
Wprowadził: Matthew Hine
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wspaniałe pomysły na podarunek dla wybranki serca - zegarki renomowanych marek

Jeżeli zastanawiasz się, jaki podarunek wręczyć swojej narzeczonej z okazji imienin, bez wątpliwości jesteście już sporo lat razem. Zazwyczaj takie wątpliwości dopadają tych, którzy mają za sobą już sporo okazji i równie mnóstwo kupionych prezentów. W takiej sytuacji bez wątpliwości warto postawić na ponadczasową elegancję. Genialnym prezentem może okazać się zegarek na rękę. Dzisiaj dużą popularnością szczycą się zegarki Bisset. Te rewelacyjne zegarki bez wątpienia zaskarbią sobie serce każdej dziewczyny.
slub
Podpatrzone na: flickr.com

Jak znaleźć najlepszego fotografa

Oto niedługi poradnik, w którym doradzimy zwięźle, jak wynająć fachowca, który zatrzyma w czasie kluczowy moment w żywocie każdego człowieka - święto małżeństwa dwojga ludzi.

Sony - czy warto kupić ich aparaty?

Koncern Sony wypuścił niedawno na rynek kilka zaawansowanych cyfrówek. Pośród flagowych artykułów znaleźliśmy 4 interesujące modele: DSC-HX300 z pięćdziesięciokrotnym zoomem optycznym, DSC-WX300 z matrycą rozdzielczości 18, 2 MP, wodoodporny DSC-TX30 oraz DSC-HX50 – najmniejszy kompakt z tak dużym zoomem.
praca na komputerze
Wprowadził: Intel Free Press
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy opłacalne jest podjąć pracę w charakterze copywritera?

Nie da się ukryć zjawiska, że każdy z nas chce odszukać pracę, która będzie ciekawa i równocześnie dobrze płatna. Taki stan rzeczy jest bowiem czymś zupełnie naturalnym, dlatego że praca stanowi ważną część naszego życia. Trzeba jednak uświadomić sobie, że mimo nieprzerwanego rozwijania się rynku ciężko jest nam zrealizować takie założenie.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.