fotografia
praca na komputerze
Wprowadził: Intel Free Press
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy opłacalne jest podjąć pracę w charakterze copywritera?

Nie da się ukryć zjawiska, że każdy z nas chce odszukać pracę, która będzie ciekawa i równocześnie dobrze płatna. Taki stan rzeczy jest bowiem czymś zupełnie naturalnym, dlatego że praca stanowi ważną część naszego życia. Trzeba jednak uświadomić sobie, że mimo nieprzerwanego rozwijania się rynku ciężko jest nam zrealizować takie założenie.
Rodzinny urlop
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Jaki obiektyw wybrać na lato?

Wybranie dobrego obiektywu nie jest zwyczajowo sprawą prostą. W dwudziestym pierwszym wieku ilość możliwości i ofert jest w stanie niemal przyprawić o ból głowy. Aby trafnie wybrać najlepiej zapoznać się bliżej ze sprawami technicznymi aparatu i poznać, co to znaczy świetny obiektyw. Należy przy tym kierować się opiniami wyłącznie wytrawnych i sprawdzonych fotografów. Najlepszy obiektyw to ten, który bez względu na wszelkie sytuacje pozwala uchwycić na fotografii naprawdę istotne moment z każdych wakacji.
Wprowadził: Warszawska Szkoła Fotografii

Jak wybrać pierwszy aparat

Od jakiegoś czasu fotografia podbija serca coraz liczniejszych zastępów ludzi. Każdy sklep fotograficzny przepełniają tłumy. Wyniki pracy fotografów amatorów można znaleźć na wielu portalach tematycznych, internetowych galeriach obrazów czy własnych stronach internetowych. Tylko incydentalnie są to profesjonalne zdjęcia rodem z National Geographic mimo tego praktyka i oddanie najbardziej wytrwałych nieraz przynosi oczekiwane rezultaty.
Samsung GALAXY S 4
Wprowadził: Samsung
Podpatrzone na: Samsung

Sprytne telefony

Dzisiejsze telefony oferują zazwyczaj dużo apek, które są dostępne w standardzie, lecz warto skorzystać z tych, które są oferowane w znanych serwisach. Należy wiedzieć, że modele z systemem operacyjnym, który ma w logu sympatycznego robocika, są bardzo wrażliwe na ataki wirusowe. Źródeł takiej sytuacji jest wiele, lecz najważniejszym kłopotem Androida jest to, że jest OSem otwartym. Sprawia to, że każdy \może dowolnie ingerować w kod źródłowy Androida oraz produkować i udostępniać apki.
ślub
Wprowadził: TLC
Podpatrzone na: TLC

Kiedy zacząć planować ślub?

Ślub i wesele powinny przede wszystkim sprawić przyjemność. Zwykle plany są tak trudne, że zasłaniają tę optymistyczną i najważniejszą stronę. Jak spokojnie podejść do kwestii przygotowań?

Komputery w życiu człowieka

Dzisiejszy człowiek, zamieszkały w zamożnych państwach swiata, ma co najmniej parę sprzętów elektronicznych. W obecnym wieku mało kto ma jeszcze w domu aparaty na kliszę, aparaty cyfrowe są już normą. Praktycznie każdy człowiek posiada jakiegoś rodzaju PC. Większość ludzi ma funkcjonujący odbiornik telewizyjny. Mało kto wie, jak sporo urządzeń w naszym otoczeniu jest kontrolowanych przez komputery.
zdjęcie
Wprowadził: Agata Kwiecień
Podpatrzone na: abcslubu.pl

Profesjonalne sesje zdjęciowe dla każdego

Często ostatnio mamy szansę po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy, np. "fotograf Wrocław" spotkać ogłoszenia fachowych fotografów, a nawet fotografów amatorów proponujących sesje fotograficzne. 0głoszenia służą tak udokumentowaniu kluczowej w życiu sytuacji, jak i sesji "bez powodu". Kto bierze udział w takich projektach? Do czego możemy ich efekty użyć?

Zainwestuj mądrze w obiektyw

Prawdopodobnie nie ma takiej rzeczy czy zjawiska, które jeszcze nie zostało ujęte przez fotografa. Sporo z nich za pomocą fotografii potrafi z na pozór pospolitego, zwyczajnego przedmiotu uczynić prawdziwe dzieło sztuki. Sama fotografia zresztą choć raz w roku mieści się w polu zamiłowań niemal każdego urlopowicza.
Aparat cyfrowy BenQ P1410
Wprowadził: BenQ
Podpatrzone na: BenQ

Sklep fotograficzny – uwzględnij go w urlopowych planach

Wakacje to pora urlopów, podróży i sielanki. Niebiańskie krajobrazy, wyśmienite towarzystwo, radośnie spędzone momenty to bez wątpienia znaki rozpoznawcze najcieplejszej pory roku. Wspomnienia są jednak przemijające a także bardzo szybko znikają pod naporem powszednich spraw. Żeby tak się nie stało nasze wakacyjne wojaże powinno się udokumentować na fotografiach. Z tej przyczyny sklep fotograficzny to miejsce, jakie powinien odwiedzić każdy prawdziwy wczasowicz.
Wprowadził: Panasonic

lustrzanka czy kompakt?

Stawiając pierwsze kroki w roli fotografa, chcielibyśmy mieć profesjonalne lustrzanki cyfrowe przy sobie. Profesjonalne, są niestety drogie i okazuje się, że koszt małego pudełka ze zdjęciami może poważnie nadszarpnąć nasze możliwości finansowe. Zwykła lustrzanka cyfrowa będzie dla nas najlepsza – na jej kupno się zdecydowaliśmy. Czy aby na pewno jest to najtrafniejszy wybór? Co zatem? Lustrzanka czy kompakt?
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.