Czy warto udać się na urlop nad polskie morze?

wiatraki
Wprowadził: phault
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Czy polskie wybrzeże może konkurować z innymi europejskimi miejscowościami? Na pierwszy rzut oka wydaje nam się to całkowicie niemożliwe. Ma to swoje odzwierciedlenie w wypoczynkowych wyborach rodaków. Od wielu lat decydujemy się na zagraniczne wyjazdy.


Po całym roku ciężkiej pracy za biurkiem, rozmyślamy o błogim leniuchowaniu na słonecznej plaży. Jesteśmy utwierdzeni w przekonaniu, że tylko w Egipcie, Turcji, Hiszpanii, czy Grecji możemy należycie zrelaksować się.

Ciągle mamy w pamięci obskurne hoteliki z dni prl-owskich, które obrzydziły nam Bałtyk. W momencie kiedy dodamy do tego kapryśną pogodę, to nic dziwnego, że nasze wybrzeże nie chwaliło się (zobacz Polimerobeton) wielką popularnością. Na szczęście, czasy się zmieniły. Teraz oferty noclegowe są o wiele zadbane, niż było to jakiś czas temu. Polska turystyka zaczęła się - patrz szczegóły - intensywnie rozwijać.

Włodarze nadmorskich posiadłości zobaczyli w turystyce niewyczerpany potencjał oraz pewną możliwość rozwoju. Drobne miasteczka żyją tylko dzięki odwiedzającym. To spowodowało, że jakość usługi zdecydowanie się polepszyła. Bardzo popularne noclegi w Jastarni z powodzeniem są w stanie konkurować z wieloma europejskimi hotelami.

Morze, Jantar
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu
Rozpoczynając wakacje nad Bałtykiem, powinniśmy spodziewać się bogato wyposażonych pokoi oraz wielu innych udogodnień. Ośrodki wypoczynkowe oferują letnikom mnogość dodatkowych atrakcji. Noclegi w Łebie, Sopocie, czy Mielnie to również możliwość korzystania z rekreacyjnych basenów, gabinetów spa, czy sauny. To, oczywiście, tylko mała część pełnej oferty.

W wolnej chwili

Chorwacja - raj dla turystów

morze
Podpatrzone na: www.morguefile.com
Prawdopodobnie każdy z nas marzy o tym aby obejrzeć kawałek świata. Podróże zagraniczne są wspaniałą atrakcją dla osób ciekawych innych kultur, dla osób chcących poznać historię, nowe smaki, ciekawych ludzi. Nie musimy wcale wydawać majątku, aby takie marzenia urzeczywistniać. Dziś biura podróży proponują nam wyprawy w niezwykle interesujące miejsca, w niezwykle atrakcyjnych cenach. Bardzo popularne od kilku lat są wyjazdy do Chorwacji.


Polskie miejscowości starają się przyciągnąć odwiedzających na wiele sposobów. Miasteczka rozbudowują się na naszych oczach. Niezmierną uwagę przywiązuje się do zabezpieczania środowiska naturalnego. Dzięki temu możemy leniuchować się na czyściutkich plażach. Ulice oraz place wyglądają ładnie i zachęcają do długich spacerów po mieście.

Też restauracje oferują prawdziwe bogactwo smaków. Polskie wybrzeże to teraz nie jedynie podsmażona ryba. W licznych restauracjach podaje się również rozmaite regionalne potrawy, wyjątkowe i niepowtarzalne.
Wprowadził: S.D.
19-07-11 16:04:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.