Nowe informacje z rynku aplikacji mobilnych!

Z niedawnych wyliczeń wynika, iż w Apple - App Store można znaleźć do tej pory 600 tys. aplikacji na telefon, z czego 450 tys. jest wciąż aktywna i stale znajduje się w sklepie .

Telefon dotykowy Nokia Asha 311
Wprowadził: NOKIA
Podpatrzone na: NOKIA
Android Market chwali się, że już posiada pół miliona, niemniej jednak tylko 320 tys. jest do pobrania.

Prezentowany pomocny portal (http://www.irescue.pl/naprawa-iphone-cennik/) zawiera dane, które przedstawiają dany temat, więc jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej - zapraszamy do nas!

To ciągle niedościgniona czołówka i zapowiada się jeszcze długo tak zostanie, ponieważ na dopiero następnym miejscu jest serwis Ovi Store z 50 tys. aplikacji na stanie.


Następna pozycja toBlackBerry AppWorld to około 40 tys., Marketplace 35 tys., a na końcu Samsung Apps około 10 tys. aplikacji. W sklepie zarządzanym przez Apple jest już ponad 1100 polskich aplikacji, a w Marketplace około 200. Czekamy na więcej!

Oferowane w różnych sklepach aplikacje mogą pomóc praktycznie w każdej dziedzinie życia. Aplikacje na ipada to nie tylko organizatory, gry i gadżety.

Przeczytaj ponadto inne wiadomości dotyczące takiej problematyki. Kliknij tutaj i przeczytaj więcej w opracowaniu (https://firetms.com/pl/blog/aplikacja-mobilna-firetms/) tej sprawy. To także żywo Cię zaabsorbuje.

Wiele aplikacji to programy edukacyjne, nawigacje, narzędzia wspierające zarządzanie firmą czy zasoby multimedialne. Warto pamiętać, że wiele aplikacji jest płatnych, ich koszt to kwota rzędu od kilku do kilkunastu dolarów. Nie oznacza to, że darmowe aplikacje na telefon są gorsze. Należy się spodziewać, że ich funkcjonalność może być mniej rozwinięta. Wymienione aplikacje są przydatne nie tylko w telefonach komórkowych, ale również w tabletach .

Co ciekawe aplikacje pisane są zarówno przez firmy programistyczne, jak i przez indywidualnych użytkowników, którzy później dzielą się swoimi rozwiązaniami. Przy okazji warto dodać, że samodzielne tworzenie aplikacji telefon komórkowy (szczegóły tematu), to powinien skorzystać zarówno z coraz częściej organizowanych warsztatów jak i z masy dostępnych turtoriali w Internecie.
19-10-17 07:06:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.