Gdzie kupić pudełka

Otwierając pierwszą działalność gospodarczą zdarza się zmierzyć z tematem zaopatrzenia. Rzecz jasna na pewno ważny jest sam pomysł, jednak przedmiot trzeba doręczyć.

Podobny fascynujący post umieszczony jest tu, zatem odwiedź witrynę serwis dźwigów i sprawdź, jakie treści tam znajdziesz. One również Cię zainteresują!

Na co mieć uwagę, by cena pojedynczych opakowań nie były zbyt duże?


pudełko
Po pierwsze cena musi posiadać dużą wagę, ale nie decydujące. Jeśli zdecydujemy się na pakowanie naszych towarów w najtańsze pudełka, to istnieje spora szansa że przedmiot zostanie naruszony podczas transportu.

Nie zapominajmy, że tak naprawdę pierwszy kontakt z naszym towarem ma miejsce przy wręczaniu opakowania. Ludzie prawie od razu wyrabiają sobie zdanie po pierwszym kontakcie dotykowym dlatego dobrze dobrane opakowanie to szansa na to, by zrobić dobre wrażenie. Wyobraźmy sobie, że np. cukiernik sprzedaje swój wyrób i pakuje go w zwykły biały karton. Gdy dokładnie ten sam towar byłby włożony w ładne opakowanie z logo, wtedy wrażenia kupującego można by opisać jako dużo bardziej pozytywne.

opakowanie-1
Gdy już poruszyliśmy zagadnienie pudełek, to gdzie szukać pudełek, jeżeli przykładowo chcemy kupić opakowania na pizze? Podpowiedź najistotniejsza - powinno się zamawiać duże ilości. Prawa ekonomii są oczywiste. Jeśli decydujemy się na zamówienie kilkunastu sztuk to ich wyprodukowanie będzie droższe. Jeśli jednak kupujemy od razu ich kilkaset, to cena za jedną sztukę będzie niższa. Dlatego dobrze składać zamówienia nieczęsto, ale kupować więcej.

Jak znaleźć producenta opakowań? Jest spora szansa, że w naszym województwie jest producent - warto sprawdzić w panoramie firm. Często wielkość i typ zamówień jak choćby rozmiary pudełek można dogadać indywidualnie z wykonawcą, toteż trafionym pomysłem jest wybranie się do producenta producenta i ustalenie szczegółów na miejscu.

pudła
Innym wartym sprawdzenia źródłem jest oczywiście internet. Bez problemu można tam wyszukać adresy sklepów jak i dystrybutorów. Drugim krokiem jest zgłoszenie zapytania. Należy opisać co w zasadzie potrzebujemy, jakiego rodzaju opakowania, czy to mają być opakowania do cateringu czy jakieś inne. Poza tym warto zadeklarować, ile chcemy kupować na miesiąc. Dzięki temu otrzymamy bardziej precyzyjną ofertę i lepiej poznamy koszty naszego zamówienia.

Przy starcie współpracy trzeba zwracać uwagę na jakość i podejście dostawcy. Gdy spełni on nasze oczekiwania, wtedy najlepiej tego typu współpracę kontynuować. Jeśli liczba naszych zamówień będzie wzrastać, istnieje duża szansa, że dużo łatwiej będzie negocjować niższe ceny. Cel jest tu oczywisty - chcemy osiągnąć jak najniższą cenę za pojedyncze pudełko. Będzie to trochę trudne na początku, ale z czasem - jak już nasza firma urośnie, będzie to osiągalne. W końcu procentowo opakowania stanowią zauważalną część produkcji.

Powstała autorska strona www - kliknij w poniższy link, poczytaj artykuł oraz napisz proszę jakiś komentarz. Będziemy bardzo zadowoleni.

Ważny jest najbardziej sam towar, ale kwestii pudełek nie ma sensu pomijać.
Wprowadził: S.S.
19-12-10 07:09:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.