Z jakiego powodu billboardy cieszą się dużym zainteresowaniem koncernów?

Billboardy w Rudzie Śląskiej, to afisze reklamowo-promocyjne dużych wymiarów, które w Polsce na stałe wtopiły się w krajobraz wszystkich większych miast. Billboardy w Płocku raczej w najbliższych latach nie znikną z tamtejszych bloków jak również i dróg, albowiem wedle reklamodawców nadal są one efektywną formą reklamowania się i każda duża akcja promocyjna celuje na nie ogromną sumę
Bywa nawet tak, że nowoczesne billboardy w Dąbrowie Górniczej (zamów billboardy w Dąbrowie Górniczej od montowane są jeden obok drugiego, stąd też w trakcie podroży samochodem uda nam się spotkać ich nawet kilkanaście, jeśli będziemy poruszać się najpopularniejszymi ulicami dużych metropolii.

Reklama na bilbordach
Wprowadził: Broadway Tour
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Billboardy w Częstochowie wbrew pozorom nie są narzędziami reklamowymi, które odchodzą w zapomnienie. Również one się rozwijają w bardzo ciekawy sposób. Jeszcze parę lat temu były one kompletnie nieskuteczne nocą, albowiem nikt nie mógł ich dostrzec. Dzisiaj jest zdecydowanie inaczej, dlatego że wysokiej klasy billboardy są podświetlane i dzięki temu są widoczne przez 24 godziny na dobę.

Standardowe billboardy w Zielonej Górze mają wymiary około 12 m2, podobnie jest w innych polskich miastach. Niektóre z nich są oczywiście zdecydowanie większe. Nie można być zdziwionym, gdy będzie miał on 48 m2. Takie również (idź tutaj) mocowane są na obszarze Polski, chociaż o wiele trudniej jest je napotkać. Interesującym rodzajem billboardu jest megaboard. Jest to tablica reklamowa, która wyposażona jest w olbrzymie połacie tkaniny, na której wydrukowana jest treść promocyjna. Megaboardy zakładane są na budynkach. Ich powierzchnia w pewnych przypadkach sięga nawet trzysta m2.

W wolnej chwili

Ogłaszaj się na ulicach miasta

Reklama outdoorowa
Wprowadził: Sebastian "XU" Głowala
Podpatrzone na: Sebastian "XU" Głowala
Jednym z powszechnych sposobów na reklamowanie konkretnej marki jest użycie billboardów. Są to tablice lub plakaty o wielkich formatach, używane na ulicach. Stanowią jeden z bardziej typowych elementów krajobrazu dużych metropolii, podobnie jak neony. billboardy najczęściejposiadają oświetlenie, dzięki czemu są widoczne także nocą. Ten rodzaj reklamy bywa bardzo skuteczny, z uwagi na wymiary.


Na terenie Polski są one jeszcze niezbyt rozpowszechnione, jednak w USA jak również w krajach Dalekiego Wschodu można je spotkać. W naszym kraju jednak nie ma tak dużych obiektów, by można było je mocować na każdym rogu, stąd też polski rynek opanowany jest przez billboardy szablonowej wielkości, które nie robią spektakularnego wrażenia na potencjalnych odbiorcach.
19-04-15 07:20:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.