Rynek lokali użytkowych - trendy

Wprowadził: mkosut
Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji biurowych, nakręcanych wzrastającym zapotrzebowaniem, nie zdążyło jeszcze wpłynąć na malejącą po kryzysie podaż. Jak dokładnie wygląda sytuacja na rynku biurowców? Czy w ostatnich miesiącach wykształciły się istotniejsze trendy, o których warto pamiętać zanim podejmiemy decyzję o nieruchomości?

Po pierwsze: duże powierzchnie Bez wątpienia tendencją na rynku powierzchni komercyjnych są wielkopowierzchniowe lokale. Zwiększający się popyt zaczął stymulować inwestycje deweloperów, którzy postawili nie jedynie na szykowne wykończenie, ale i na wielkość. Szukając w przeglądarce choćby "biura do wynajęcia wrocław" ukażą się nam propozycje idącej w tysiącach metrów.

Przy okazji dużych powierzchni i rosnącej liczbie globalnych firm otwierających swoje centrale w Polsce rozwinęła się moda na biura "na zamówienie". Przedsiębiorstwo zawiera umowę na powierzchnię w danej nieruchomości jeszcze w fazie projektu i dostosowuje pomieszczenia do własnych potrzeb i według własnego projektu. Jest to nie tylko bardzo wygodne, ale również bardziej opłacalne ze względu na niższe ceny przy wcześniejszym zakupie czy pre-let.

Po drugie: zwyżkujący popyt. Począwszy od stycznia zwiększa się przy tym zapotrzebowanie na powierzchnie biurowe.

Nasze następne wpisy są tak samo pociągające, co ten. Więc najedź na link tutaj kredyty inwestycyjne dla nowych firm i czytaj szczegółowe wiadomości. Namawiamy!

Wiodącą rolę odgrywa tu zwiększone zainteresowanie polskim rynkiem przez międzynarodowe korporacje, tworzenie centrali i oddziałów w największych polskich miastach i stymulowanie aktywności krajowych przedsiębiorców.

Nie zważając na istnienie specyficznych niedogodności związanych z transportem. Różnica cenowa sprawia, że najszybciej wynajmują się powierzchnie ulokowane poza sercem miast. To zaś okupowane jest przez światowe wielkie firmy, ich możliwości finansowe określają stawki czynszu.

W wolnej chwili

Rynek lokali użytkowych - jakie trendy?

meble biurowe
Wprowadził: Polmarco
Podpatrzone na: www.meble.meblopol.pl
Coraz więcej inwestycji o przeznaczeniu gospodarczym, stymulowanych wzrastającym zainteresowaniem, nie zdążyło jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po kryzysie podaż. Jak dokładnie wygląda sytuacja na rynku biurowców?


Po trzecie: niewielka oferta Kryzys nie daje o sobie zapomnieć i zastopowania czy rezygnacja z planowanych inwestycji biurowych doprowadziła do odczuwalnego obniżenia podaży. Spowoduje to istotne ograniczenie w wyborze poszukiwanej nieruchomości o charakterze komercyjnym.

Hej, sprawdź to (https://www.partnerzy.pl/sprzedaj), jeżeli jeszcze nie dotarła do Ciebie wiadomość o tej atrakcyjnej stronie a upewnisz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo użyteczna.Wyszukując "lokale użytkowe Wrocław" wyświetli nam się odczuwalnie wyników. Sytuacji nie naprawi się szybko, bo choć liczba rozpoczętych projektów ponownie zwiększa się, na ukończenie budowy potrzeba czasu.

Więcej informacji odszukają Państwo na stronach – lokale do wynajęcia Wrocław.
Wprowadził: Katarzyna Jakubów
19-08-01 07:04:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.