Jeśli urlop to w Tunezji

Wakacje to ten moment, na który czekają chyba wszyscy rodacy. Gdy powoli przemija końcówka jesieni, aby na sześć miesięcy ustąpić stołka zimie, zaśnieżonym ulicom, hałdom śniegu, nieodpalającym autom i mrozowi, niemal nikt nie mówi: właściwie to lubię zimę.
eccoholiday
Podpatrzone na: http://www.eccoholiday.com
Więc, tkwiąc w niedostępnych, ocieplanych, szczelnych biurowcach, staramy się nie pamiętać o tym, jaka gehenna oczekuje nas na zewnątrz po wyjściu z biura. Próbujemy nie pamiętać o jeździe do domu, o zakupach, jakie w tym czasie trzeba załatwić i o tym, że wciąż tyle czasu, zanim do naszego kraju znowu zawita ciepło. Już długo przed tym momentem zaczynamy myśleć, co zrobimy z urlopem, jak dobrze użyjemy go, czy to do dokończenia zaległych spraw, może niewielkiego remontu w mieszkaniu, jednak tak naprawdę tęsknota za słonecznymi, długimi dniami zalewa głęboką rwącą rzeką, bo nie możemy doczekać się tych nielicznych dni, które wykorzystamy na całkowite odseparowanie się od wszelkiego rodzaju problemów.

W wolnej chwili

Gdzie latamy na wakacje w super cenie?

Morze
Wprowadził: Justin De La Ornellas
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W sezonie letnim każde biuro podróży ma w ofercie wycieczki last minute. To wspaniała możliwość - pozwala zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy, a przy tym ta nutka niepewności - bo przecież może się wydarzyć tak, że doskonała dla nas propozycja zjawi się w ciągu godziny, a za parę godzin będziemy wylatywać na wczasy.


Tajlandia, wycieczki, egzotyka
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu
Dlatego po głowie od dawna krąży już myśl nie o sprawunkach czy renowacjach, ale o tym, jak konkretnie spędzić wakacje w Tunezji (kliknij tutaj). Szukamy w zakamarkach pamięci wypowiedzi przyjaciół odnośnie tego, które biuro podróży jest w stanie zaproponować nam możliwie ciekawą, tanią i spokojną podróż. Niektórzy z nas intensywnie dumają o wakacjach w egzotycznych krajach, może nieco bliżej kraju. Wszak droga daleka, męcząca, a większy dystans znaczy większe wydatki... ale nie zawsze jest to prawdą: trudniej dostępna kraina jest mniej kosztowna sama w sobie, dlatego wakacje trochę dalej niż na południowym krańcu Europy robią się coraz powszechniejsze, a do tego nie do tego stopnia drogie, jak kilka tygodni spędzonych w Rzymie czy na Majorce (np. ). Sprawdź tu:

Kombinowanie Kombinowaniem, jednak już wcześniej dobrze zrobić pewne kroki, by zrealizować taki plan. To fakt, że promocje minute są zazwyczaj tańsze, ale dedykowane raczej dla tych, którzy sami do końca nie wiedzą, jak wykorzystać wakacje: czy w kraju takim jak Hiszpania, Włochy, czy Tunezja Last minute może okazać się przydatne w chwili, gdy tuż przed samym urlopem okaże się, że wyjazd przede wszystkim jest możliwy. Jednak gdy już długo przed urlopem mamy pewność, że są i środki, i dobry termin, lepiej zagwarantować sobie zorganizowany, rozplanowany wypoczynek.
18-06-22 14:44:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.