Ubranka na chrzciny

Zostały dwa tygodnie do czasu, kiedy moja córka będzie chrzczona. Mała ma już prawie pół roczku i jest słodkim bobaskiem. Pamiętam, jak jeszcze niedawno robiliśmy zakupy dla przyszłego maluszka: wózeczek, łóżeczko, ubranka dla dzieci a teraz mała będzie już miała swoje pierwsze święto. Małe party zrobiliśmy już w kilka dni po narodzinach. Pierwszych gości miała już kilka dni po swoich urodzinach. Przyszli znajomi i rodzina, żeby zobaczyć nasze kochane maleństwo. Mała dostała sporo podarków, zabawek, ubranek. Ale mnie najbardziej ucieszyła

W wolnej chwili

Jak wyposażyć biuro

Meble to bardzo istotny element każdego wnętrza. Odgrywają bardzo ważną rolę praktyczną, służąc do składowania różnych przedmiotów. Poza tą funkcjonalnością meble mają kolejną rolę, estetyczną.


Goście na chrzest już (zobacz przejdź po tym linku) zaproszeni, msza w kościele zamówiona. Cieszy mnie, że nie muszę wydawać pieniędzy na ubranko do chrztu, ale już zdążyłam rozejrzeć się po sklepach i przejrzeć sklepy on-line. Spodobała mi się oferta sklepiku e-bobasek. Ładne ubranka i duży wybór. W przyszłości na pewno coś w e-bobasku kupię!

19-07-24 07:05:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.