Ubranka na chrzciny

Zostały dwa tygodnie do czasu, kiedy moja córka będzie chrzczona. Mała ma już prawie pół roczku i jest słodkim bobaskiem. Pamiętam, jak jeszcze niedawno robiliśmy zakupy dla przyszłego maluszka: wózeczek, łóżeczko, ubranka dla dzieci a teraz mała będzie już miała swoje pierwsze święto. Małe party zrobiliśmy już w kilka dni po narodzinach. Pierwszych gości miała już kilka dni po swoich urodzinach. Przyszli znajomi i rodzina, żeby zobaczyć nasze kochane maleństwo. Mała dostała sporo podarków, zabawek, ubranek. Ale mnie najbardziej ucieszyła

W wolnej chwili

Sprawna ocena okresowa pracownika

Praca, biznesmen
Wprowadził: www.s-lab.pl
Podpatrzone na: www.s-lab.pl
Oceny okresowe pracowników to aktualnie powszechny sposób sprawdzania ich kompetencji, ale również weryfikacji tego jakie właściwości pracowników są pożądane na określonym stanowisku. Jak wynika z badań tylko nieco ponad 10% makro przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z takiego typu metod kontroli.


Goście na chrzest już (zobacz przejdź po tym linku) zaproszeni, msza w kościele zamówiona. Cieszy mnie, że nie muszę wydawać pieniędzy na ubranko do chrztu, ale już zdążyłam rozejrzeć się po sklepach i przejrzeć sklepy on-line. Spodobała mi się oferta sklepiku e-bobasek. Ładne ubranka i duży wybór. W przyszłości na pewno coś w e-bobasku kupię!

19-07-24 07:05:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.