Sprzęt aerobowy

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. W jaki sposób jednak trenować, kiedy żyjemy w ciągłym pośpiechu i nie mamy czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Trzeba zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się odpowiedzieć na pytanie „bieżnia , czy orbitrek magnetyczny?”


Bieżnia treningowa
Odzież sportowa
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas
Niezwykle popularnym sprzętem fitness do trenowania w domu jest bieżnia treningowa. Urządzenie to pozwala na bieganie bez przeszkód w domowym zaciszu . Warto zaznaczyć, że ćwiczenia te są komfortowe i bezpieczne. Ćwicząc na bieżni spalamy tkankę tłuszczową, obniżamy poziom cholesterolu i podnosimy wydolność krążeniowo-oddechową. Ćwiczenia oddziałują też na naszą sylwetkę – formują mięśnie nóg oraz pośladków. Dobrym wyborem jest bieżnia elektryczna (o2market oferuje bieżnie firmy reebok). Ten typ bieżni umożliwia przyjemniejszy i naturalniejszy bieg oraz marsz. Ponadto możemy łatwo zmieniać tempo przesuwania się taśmy, czego nie da się powiedzieć o bieżni magnetycznej. Pozostał jeszcze wybór producenta – chcemy przecież zakupić wysokiej jakości, które będzie pracowało przez długi czas. Trzeba tu powiedzieć, iż rowerek magnetyczny (rowerki treningowe) to wspaniały wybór. Rowerek magnetyczny cieszy się dużym zaufaniem i zapewnia najwyższą jakość swoich urządzeń.

Trenażer
Może należy jednak pomyśleć nad nabyciem orbitreku? Te urządzenia posiadają wiele zalet, które należy docenić. Trenażery mniej obciąża stawy, maleje więc ryzyko kontuzji. Ponadto, ćwiczenia na orbitreku angażują także mięśnie ramion, pleców oraz klatki piersiowej. Jeżeli nie chcielibyśmy wydać jednak zbyt wiele pieniędzy, rozsądnym wyborem jest bieżnia thorn. To urządzenie przeważnie jest mniej kosztowne od orbit reków innego rodzaju, zaś komfort treningu wcale nie jest dużo mniejszy.
Podpatrzone na:
21-07-12 07:38:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.