Szukasz prawdziwych wrażeń? Escape Room to gwarancja doskonałej zabawy

Każdy człowiek potrzebuje rozrywki. Niektórzy lubią po pracy pójść na rower, inni chętnie spotkają się ze znajomymi, by zagrać w bilarda bądź umówić się na grę w tenisa ziemnego. Jeżeli ty też lubisz spędzać czas z bliskimi i chciałbyś zaproponować im nową atrakcję, zdecyduj się na Escape Room Gdynia. Co to takiego?


plakat
Wprowadził: Esperluette
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jest to całkiem nowa gra, jaka staje się coraz popularniejsza w większości dużych miast, a polega na ucieczce graczy biorących w niej udział z konkretnego pomieszczenia. Wywodzi się z wirtualnej gry, kiedy trzeba było czytać tekst ukazujący się na ekranie monitora oraz rozwiązywać postawione przed nami zadania. Obecnie Escape Room to rzeczywisty pokój, do którego należy wejść, by rozwikłać zagadki oraz podjąć się różnorodnych zadań, jakie pozwolą uciec z pomieszczenia zanim upłynie czas. W Polsce tworzonych jest coraz więcej pokoi, jakie różnią się od siebie swoim klimatem oraz charakterem zagadek. Pokoje mogą wywoływać radość, mogą przestraszyć, lecz przede wszystkim zaciekawiają uczestników zabawy, którzy chcą podjąć się wyzwania oraz jako zwycięzcy skończyć grę. Escape Room Gdynia ma wiele poziomów trudności, dlatego jeśli po raz pierwszy planujesz wziąć udział w przedstawianej zabawie, wybierz pokój zaprojektowany dla początkujących graczy. Bez wątpienia zapewni ci wiele wrażeń oraz zechcesz pokonywać kolejne poziomy trudności. Escape Room może być również znakomitym prezentem, np. dla kumpla na urodziny bądź dla Młodej Pary, która również przepada za takimi atrakcjami i będzie dla niej rewelacyjnym oderwaniem od rzeczywistości po paru miesiącach przygotowań do przyjęcia - zobacz.


escape room
Wprowadził: thornet_
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Aby dowiedzieć się więcej, musisz zajrzeć na portale gromadzące firmy budujące nadmienione pokoje, a zorientujesz się, w jakich miejscach możesz skorzystać z przedstawianego typu rozrywki oraz które pokoje są nadzwyczaj popularne. Średni czas na rozwiązanie zagadek to 60 minut. Jeżeli i ty liczysz na nowe doświadczenia i potrzebna ci porcja wrażeń, Escape Room Gdynia to zabawa dla ciebie. Zbierz grupę znajomych oraz zarezerwujcie jeden z dostępnych pokoi, a z pewnością wciągniecie się w tą zabawę i nie będziecie się mogli doczekać, gdy znowu zaczniecie w poczuciu szalenie upływającego czasu rozwiązywać zagadki. Adrenalina jest uzależniająca, wkrótce sam się o tym przekonasz - .
18-06-22 10:36:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.