etykiey - etisft

Etisoft jest obecnie największym w naszym kraju producentem etykiet foliowych które stosowane są do oznaczeń w takich gałęziach przemysłu jak:elementy drewniane

Firma wykorzystuje nowoczesne technologie druku: fleksografia (uv,ir), druk cyfrowy , sitodruk, termotransfer oraz technologie do www.robak.konin.pl obróbki mechanicznej: rotacyjną oraz płaską umożliwiające sztancowanie zarówno do podkładu jaki i „na wskroś”, Kiss cutting, cięcie przez przewijanie, znakowanie i cięcie laserowe, laminacja do 7 warstw, zgodnie z potrzebami oraz specyfikacją techniczną urządzeń Klienta.Firma posiada najnowocześniejszy w Europie park maszynowy do konfekcjonowania taśm termotransferowych. Dzięki temu jest w stanie wyprodukować taśmy barwiące do wszystkich typów drukarek termotransferowych, a także do faksów drukujących na zwykłym papierze. Posiada w ciągłej sprzedaży ponad 800 pozycji asortymentowych taśm, w tym również do druku kolorowego. Prowadzi sprzedaż drukarek termotransferowych i termicznych firmy Citizen. Z drukarkami dostarcza własne oprogramowanie w języku polskim, a w razie konieczności przygotowuje jego modyfikację. Zapewnia szkolenia, instalację oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferuje czytniki kodów kreskowych, kolektory danych i terminale bezprzewodowe firm: CipherLab i Zebex. Dobiera urządzenia zależnie od potrzeb Klienta, wykonuje odpowiednie pomiary na terenie planowanej inwestycji. Projektuje i wdraża systemy automatycznej identyfikacji wykorzystujące kody kreskowe lub RFID. Systemy stosowane są do śledzenia wyrobów podczas produkcji, wspomagania pracy w magazynach, laboratoriach, ewidencji środków trwałych. Drukuje metodą cyfrową kody kreskowe, znaki firmowe, schemwystrój (link tu...)ideowe oraz inne informacje na etykietach papierowych i foliowych, przywieszkach kartonowych i z tworzyw sztucznych oraz wszywkach tekstylnych. Zapewnia fachową pomoc w opracowaniu nowych wzorów, przygotowania i druku kolorowej grafiki.

W wolnej chwili

Nowoczesna firma wybiera nowoczesne rozwiązania

E-biznes, internet
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu
Biznes gna do przodu. To, co wczoraj było podstawą w działalności, dziś jest melodią przeszłości. Rozwój technologiczny oferuje właścicielom przedsiębiorstw użyteczne narzędzia. Przyszłe lata staną się czasem rozkwitu Business Intelligence. To nowatorskie myślenie o biznesie, prawidłowe zarządzenie zmiennymi w celu podniesienia ergonomii pracy.
19-09-02 14:05:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.