Zakupy masowe w przestrzeni wirtualnej

Bezpieczne zakupy przez internet
Wprowadził: iStock
Podpatrzone na: iStock
Posiadasz działalność? Pragniesz obniżyć koszty zamawiania niezbędnych do funkcjonowania artykułów? Pokazujemy dwa ciekawe sposoby, dzięki którym rozluźnisz swój firmowy budżet. Nie trzeba chyba wspominać, jak bardzo redukcja rozchodów jest ważna w dobie dekoniunktury. Firmy w kraju będą zmuszone walczyć, by w okresie kryzysu gospodarczego utrzymać pozycje na rynku. Te 2 metody oferują twojemu przedsiębiorstwu oszczędności, które na pewno okażą się niezwykle pomocne w tym ciężkim dla gospodarki czasie.

Platforma zakupowa dla biznesu jest skutecznym narzędziem elektronicznym. Firmy, które korzystają z takich usług, posiadają błyskawiczny dostęp do obszernej bazy dystrybutorów. Tak można od razu namierzyć dostawcę, który przyjmie zlecenie. Platforma zakupowa to punkt, w którym kontaktują się ze sobą strony interesów.
sakupy
Wprowadził: Praktycy.com
Podpatrzone na: Praktycy.com
Dostawcy wszelkich artykułów znajdą tam firmy, które mają popyt na dany towar. Rozbudowany system IT umożliwia szybkie prowadzenie transakcji, realizowanie płatności oraz tworzenie dobrych kontaktów handlowych, które zaprocentują w przyszłości. Platforma zakupowa to wyraźna oszczędność gotówki. Usprawniając proces zamawiania koniecznych towarów, dajesz olbrzymią korzyść przedsiębiorstwu.

W wolnej chwili

Audyt odpowiedzią na kryzys?

Księgowość
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu
Zarządzanie biznesem to ciężka praca. Wie o tym każdy szef. Trzeba analizować każdy aspekt funkcjonowania, począwszy od działu kadr, po rachunkowość. A na dodatek nad Wisłę nadciąga dekoniunktura, więc przedsiębiorstwa, które pragną stać solidnie na rynku, muszą zracjonalizować swoje finanse.


Aukcje elektroniczne to również spora oszczędność środków i czasu. Robione są najczęściej w ramach platformy internetowej, by tym sposobem szybko znaleźć klientów. To przemyślane rozwiązanie, które wprowadza rywalizacje między kontrahentami, co zmniejszy ceny zamawianych artykułów. Tradycyjne, powszechne aukcje elaukcje (zobacz platforma przetargowa)iczne również są dobre dla przedsiębiorstw. Na znanych portalach aukcyjnych można zakupić w dobrych cenach sporo dóbr, także w hurtowych ilościach. Aukcje elektroniczne to miejsce, w którym zawiążesz ważne relacje biznesowe. Aukcje (ciąg dalszy tego materiału> logintrade.pl)
Podpatrzone na:
18-08-15 07:11:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.