Gdzie zamieszkać w Warszawie?

Ostatnio media informują o spadkach cen mieszkań. W szczególności głośno o tym jest w stolicy Dolnego Śląska, gdzie do kupienia jest najwięcej mieszkań od kilku lat. Aktualnie na jednego nabywcę przypada mniej więcej 30 ofert, zatem da się wybierać i przebierać, a co się z tym wiążę, targować się o ceny. A jak jest w Warszawie? Prawie tak samo. Stolica ciągle jest na szczycie listy cenowej gdy chodzi o mieszkania. Wystarczy choćby znaleźć w Internecie hasło mieszkania Warszawa Pruszków.

Przekonamy się wtedy, że ceny oscylują na poziomie ośmiu, dziewięciu tysięcy za metr kwadratowy. Akurat gdy idzie o dzielnicę Pruszków mieszkania są dość drogie, prawdopodobnie także dlatego, że są wspaniale położone. Dobra komunikacja, mnóstwo terenów rekreacyjnych – to atrakcyjna lokalizacja.

pruszków
Wprowadził: Katarzyna Matylla
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Naturalnie można szukać własnych czterech kątów w innej dzielnicy.

Czy zainteresował Cię ten artykuł? Jeśli odpowiesz twierdząco, to idź dalej imitacja betonu na ścianie i przejrzyj tam nowe zajmujące wątki. Nie ociągaj się!

Warszawa jest na tyle wielka i dość dobrze skomunikowana, że Pruszków nie jest jedynym dobrym miejsce do osiedlenia się. Nie spodziewajmy się jednakże, że ceny będą się diametralnie różnić. Specyfika miejsca, którym jest Warszawa – to stolica, bardzo szybko rozbudowujące się miasto itp., sprawia, że ceny tak czy owak będą wysokie.

Z racji tego, że lokali na rynku jest wiele możemy wynegocjować duże upusty. Przemyślmy na spokojnie wybór firmy deweloperskiej, porównujmy bardzo dokładnie oferty, sprawdzajmy co zawarte jest w cenie. Zwróćmy uwagę na detale i wszystkie dopłaty. Jeżeli chcemy kupić mieszkanie dwupoziomowe – dopytajmy jakie schody zostały wliczone w cenę, jaka dopłata wiąże się z ich zmianą i inne tego typu szczegóły.

Szczególnie z uwagą sprawdzajmy propozycje wykończenia mieszkań. Istotne jest które materiały zostaną wykorzystywane, jaki jest wybór i jaka firma wykonuje takie prace. Jeśli poświęcimy temu kilka chwil unikniemy zgrzytów w chwili wykańczania. Na pewno wtedy nie okaże się, że zapłacimy za te roboty podwójnie - źródła na sobie parę dni na wyszukiwanie propozycji. Wyszukajmy w Internecie właściwe hasło, na przykład mieszkania Pruszków zapoznajmy się ze spokojem, wybierzmy parę interesujących i wtedy umówmy się na oglądanie. Pruszków - przeczytaj więcej tutaj -
19-01-21 07:17:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.