Najnowsze technologie wytwarzania obrazu

Wysokiej klasy urządzenia które służą do przekazu informacji marketingowych mierzonych do dużej rzeszy adresatów to aktualnie jedyna technologia uniwersalnie stosowana, jaka pozwala na emitowanie obrazów o bardzo dobrej jakości przy zachowaniu doskonałej widoczności przez użycie wysokiej siły diod LED.
telebimy elektroniczne
Wprowadził: Mikey
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jak dotąd wyłącznie tak zwany ekran LED - bowiem to o nim mowa - pozwala efektywnie pokonać silne światło słoneczne. Czyni go to doskonale zauważalnym w silnym świetle dziennym. Do przetworzeniu obrazu cyfrowego stosuje się przeważnie sygnał DVI, który jest wysyłany z karty graficznej przemysłowego komputera. Obraz ten trafia do procesora telebimu poprzez przewód - www.termoaparatura.com.pl - transmisyjny, gdzie przetworzony jest przez graficzny procesor, jakiego zadaniem jest dzielenie obrazu na kwadraciki wysyłane wprost do pojedynczych modułów . Każdy moduł raz jeszcze przetwarza każdy fragment obrazu przy użyciu tak zwanego mikroprocesora wizyjnego i nareszcie obraz nadawany jest do podzespołów wyświetlających zawierających diody ledowe. Istnieją dwie technologie emitowania takiego rodzaju obrazu. Jedną jest technika, w której na każdy z pikseli wchodzą 3 diody LED: niebieska, zielona i czerwona. Diody LED funkcjonują nie inaczej niż w typowym ekranie telewizyjnym, to znaczy przez kombinację jasności świecenia indywidualnych diod monitora. W ten sposób ekran LED (medas media) osiąga obraz w różnych kolorach. Technika ta ma zastosowanie przede wszystkim w telebimach używanych na zewnątrz, w jakich wykorzystuje się diody SMD jak też w ekranach LED wewnętrznych (jednak o o małej rozdzielczości).


W wolnej chwili

Programy lojalnościowe - czy warto?

Wprowadził: HEMMERSBACH
Już od dłuższego czasu głośno jest o wszelkiego rodzaju programach lojalnościowych czy motywacyjnych. Przedsiębiorstwa nierzadko wykorzystują tego typu działania, ponieważ ułatwiają budowanie pozytywnych relacji z klientami. Programy lojalnościowe stosowane są często, bo to łatwe i efektywne narzędzie.

monitor
Wprowadził: uPrism co.,ltd.
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Następna technologia wyświetlania obrazu przy zastosowaniu diod ledowych zapewnia dużo większe możliwości oraz zachowuje większą głębokość barw. W celu pozyskania jak najwyższej jakości obrazu w monitorach z piksel bis zastosowano na każdy piksel aż 4 diody ledowe - o jedną czerwoną więcej. Mamy więc: 2 w kolorze czerwonym, jedną niebieską i jedną zieloną. Użycie tego układu diod wypływa z nieliniowej czułości naszego wzroku na kolory. Układ ten dopuszcza też korekcję jasności wszelkich diod LED tak aby móc zmniejszyć fabryczne niezgodności w nasileniu i jasności emitowanego światła poszczególnych punktów.
19-01-09 07:19:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.