Sklep muzycznySklep muzyczny

Wybierając Black Sabbath 13 na prezent dla entuzjasty muzyki heavy metalowej, stawiamy na szczególnie rekomendowaną opcje na rynku. Mnogość dostępnych obecnie propozycji powoduje, że klienci wybierają te dla siebie idealne. W końcu mają w czym przebierać. 13 to dziewiętnasty album studyjny angielskiego zespołu Black Sabbath. Wydany został w połowie czerwca 2013 roku oraz ciągle cieszy się sporym zainteresowaniem. Dopracowanie poszczególnych kawałków do ideału zachwyca nie tylko fanów heavymetalowych dźwięków.
Jakie propozycje muzyczne może zaoferować księgarnia muzyczna fanom?

W wolnej chwili

Gwiazdkowe prezenty

Wprowadził: stevendepolo/ flickr.com
Zbliża się gwiazdka, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie znajdą Państwo mnóstwo wspaniałych prezentów pod choinkę. Zapewne znajdzie się coś dla każdego członka rodziny, niezależnie od jego zainteresowań czy wieku. Dla najmłodszych proponujemy filmy animowane i bajki. Świnka Pepa to świetny prezent dla dzieci do 6 lat. Dla waszych milusińskich nie interesujących się filmami zapewne świetnym prezentem będą kolorowe i barwne książki.


- sklep muzyczny online|TITLE=]Jeśli chodzi o Black Sabbath 13 jest to zdaniem muzycznych ekspertów powrót do korzeni grupy. Black Sabbath zapisał się w historii muzyki heavymetalowej jak mało jaki zespół. Na płycie udziela się także Brad Wilk, który gra na perkuskji grupy Rage Against the Machine czy grupy Audioslave. Gra z Black Sabbath w charakterze muzyka sesyjnego. Ponadczasowy głos Ozzy’ego Osbourne’a udowadnia uniwersalność ofert tworzonych przez tę brytyjską grupę.

Nowa płyta hips - do serwisu->: serwis - Black Sabbath już w sprzedaży na rynku muzycznym

muzyka
Wprowadził: Justin Higuchi
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wydany w połowie ubiegłego roku album grupy brytyjskiej Black Sabbath to niesamowicie dopracowana propozycja, która wciąż dostępna jest w sprzedaży na rynku muzycznym u nas. Gdy chodzi o Black Sabbath 13 zaliczana jest do pierwszych albumów studyjnych. Uprzednim albumem studyjnym zespołu była płyta zatytułowana Forbidden, jaka wydana została w 1995 roku przez Black Sabbath z udziałem Ozzy’ego Osbourne’a. W jej tworzeniu uczestniczył również ceniony basista Geezer Butler. Sprawdź tu:

Wybieramy szczególnie inspirujące opcje płytowe na nowy sezon


Jeśli przyjrzymy się opcji Black Sabbath 13 jako ich następna płyta - (okładki na płyty CD - http://disccover.pl) wzbudziła poruszenie wśród fanów tej brytyjskiej grupy i nie tylko. Dystrybutorzy zauważyli bardzo wysoką liczbę sprzedanych płyt. Czy to za sprawą udziału Brada Wilka, znakomitego perkusisty? Piosenki takie jak End of the Beginning lub God Is Dead na długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Album powstał w produkcji Ricka Rubina, który jest mistrzem w swoim fachu.
18-08-01 07:10:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.